Hizmet Ver

4 Ankara İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 261 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Ankara İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Gülbin Topcu photo

Gülbin Topcu

02.01.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

16 yıldır sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum .Öğrencilerim ile güçlü bir iletişimim olduğunu düşünüyorum. Bir çok öğrencimi özel ders ile okuma-yazma aşamasının ve akademik gelişiminin en üst seviyesine çıkardım. Başarıya ulaşmak için yapılması gereken, bire bir takip ile öğrenciyi bir sonraki...

Sevilay Öğretmen photo

Sevilay Öğretmen

17.02.2019

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

15 yıllık öğretmenim. Eğitim fakültesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum. İlkokul düzeyinde her branşta ders verebilirim. Dersi ve öğretmenini sevdiği ve gerçekten istediği sürece her öğrencinin başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Derslerimi eğlenceli hale getirerek anlatmaya gayret ediyorum.

İsa Yeşil photo

İsa Yeşil

10.01.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

9 yıldır sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Sayısız öğrencilerim oldu yeteri kadar bilgi birikim ve tecrübe sahibiyim. Aynı zamanda yayınevinde soru yazarıyım. İlkokul öğrencilerinize her anlamda destek olabilirim. TÜRKÇE- MATEMATİK- FEN VE SOSYAL BİGİLER uzmanlık derslerim. Öğrencinize...

Evrim Bozay photo

Evrim Bozay

01.11.2020

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

18 yıllık, Hacettepe Üniversitesi mezunu sınıf öğretmeniyim. Çok kısa sürede çocuklarınızın eksiklikleri tarafımca giderilmektedir.Çocuklarla aram çok iyidir. Gelecekleri benim için çok önemlidir.

Elif Al photo

Elif Al

01.06.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi'nde eğitim gördüm, sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2 yıldır profesyonel olarak özel ders veriyorum. Öğrencilerimden ve velilerden güzel dönüşler alıyorum. Eğitimin bir süreç olduğunu ve bu sürecin eğlenceli bir şekilde devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Büşra Köseoğlu photo

Büşra Köseoğlu

27.01.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

5 senedir aktif olarak ozel bir okulda Sinif Öğretmenliği yapmaktayım. Bunun yanında özel ders verdim. Meslek hayatımın en başında özel çocuklarla çalıştım. Bu alanda da ayrıca sertifikam bulunmaktadır.

Fatma Kaya photo

Fatma Kaya

22.03.2021

İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba. İlkokul kademesinde özel ders tecrübelerim mevcuttur. Öğrencilerin zihinsel aktivitelerini ders planına dahil ederek seviyelerini ileriye taşıma hedefindeyim. Okuma yazma, matematik, fen bilimleri ve Türkçe özel dersleri için bana ulaşabilirsiniz.

Çilem Sam photo

Çilem Sam

12.11.2020

İlkokul Özel Ders · Mamak, Ankara

2012 mezunu sınıf öğretmeniyim. 8 senedir, çeşitli özel okul ve kurumlarda ilköğretim öğrencileri için mesleğimi icra ettim. Uzun zamandır, okuma yazma, ilköğretim matematik, Türkçe özel dersleri veriyorum. Özel eğitim sertifikam olup özel öğrenme güçlüğü ve dikkat dağınıklığı bulunan öğrencilerle...

Kamil Uçucu photo

Kamil Uçucu

21.06.2020

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

*20 yıllık öğretmenlik tecrübesi * öğrenci koçluğu * Akıl zeka oyunları * Satranç eğitmenliği En başta -Öğrenci seviyesinin belirlenmesi, -Seviyeye uygun program oluşturma -Güncel kaynaklardan seviyeye uygun konu takibi -Okul sınavlarına hazırlama -Bilsem'e yönelik düşünme becerileri, görsel algı...

Esra Akalın photo

Esra Akalın

03.09.2020

İlkokul Özel Ders · Keçiören, Ankara

2013 yılında Anadolu Üniversitesi mezunuyum. 2013 yılında devlet bünyesinde ücretli öğretmenlik, 2013-2014 yılında kolejde öğretmenlik 2014 yılından sonra da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Uzman Öğretici olarak çalışmalarımı yürütüyorum. Aynı zamanda ilkokul düzeyindeki ve özel eğitime...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Ankara içinde toplam 261 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 254 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,919 kişi Ankara İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl