Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Ankara İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 451 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Ankara içinde toplam 451 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 253 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,881 kişi Ankara İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ankara İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Tuğçe Bayram photo

Tuğçe Bayram

27.05.2021

İlkokul Özel Ders · Mamak, Ankara

Merhaba ben Tuğçe hoca. 6 yıldır özel eğitim sınıf öğretmenliği yapmaktayım. İlkokul yeni nesil konu ve sorular üzerinden Türkçe, matematik ve okuma yazma alanında birçok öğrencime özel ders vermekteyim. Aynı zamanda özgül öğrenme güçlüğü olan bireylere disgrafi (yazı yazmada güçlük) ve diskalkuli...

Ayse Alpı photo

Ayse Alpı

22.07.2018

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Tecrübelerim ve deneyimlerim ile size katkı sağlayacağım noktasında şüphem yok.

Elif Dönmez photo

Elif Dönmez

09.12.2021

İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Aktif olarak 2015 ten bu yana özel ders veriyorum. Çeşitli devlet ve özel eğitim kurumlarında fiili çalışma, danışmanlık tecrübelerim mevcut. Uzun sürelere yayılmış, özellikle anlama güçlüğü çeken ve iletişim konusunda problem yaşayan öğrencilerimle başarıyla tamamlanmış, hali hazırda devam eden...

Seda Koç photo

Seda Koç

05.09.2021

İlkokul Özel Ders · Sincan, Ankara

4 yıllık tecrübem var. 1-2-3.sınıfları okuttum. Online özel ders verdim. 4-5-6-7-8.sınıflara Türkçeden özel ders verdim.

Enes Bengi photo

Enes Bengi

09.03.2018

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

MİNİK YÜREKLERE KOLAY VE AKICI ŞEKİLDE DERS ANLATIRIM. 10 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM. MONTE SORİDEN YAPARAK YAŞAYARAK ÖĞRETME EĞİTİM MODELİNE, DİSLEKSİDEN ÖZEL ÖĞRETİME KADAR GENİŞ BİR EĞİTİM TECRÜBEM VAR. BENİ SEÇERSENİZ CİDDİ ANLAMDA MEMNUN KALIRSINIZ. BATIKENTTE ÖZEL BİR OKUL DA SINIF...

Elif Kaya photo

Elif Kaya

04.11.2021

İlkokul Özel Ders · Mamak, Ankara

Beş yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerle ve normal gelişim gösteren bireylerle çalışmaktayım. İlkokul düzeyi tüm derslerde destek sağlayabilirim. Öğrencilerimin ihtiyacına yönelik olarak, akademik açıdan işlevsel çalışmalarla öğrencilerimi istendik...

Arzu Tepecık photo

Arzu Tepecık

26.11.2021

İlkokul Özel Ders · Keçiören, Ankara

10 yıllık özel okul tecrübem vardır. Sigara kullanmıyorum. Öğrencilerle iletişimim iyidir. Zevkle ders yapıyorum. Eğlenerek öğretmek felsefedir.

Gizem Demirel photo

Gizem Demirel

12.04.2022

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Önceliğim kalite ve karşılıklı güven ilişkisidir. Bülent Ecevit Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Şu anda yahyalarda bir kolejde sınıf öğretmenliği yapıyorum. Daha önceden özel ders verdim. İsteyenlere referans verebilirim.

Fatma Yeşilkaya photo

Fatma Yeşilkaya

22.03.2021

İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba. İlkokul kademesinde özel ders tecrübelerim mevcuttur. Öğrencilerin zihinsel aktivitelerini ders planına dahil ederek seviyelerini ileriye taşıma hedefindeyim. Okuma yazma, matematik, fen bilimleri ve Türkçe özel dersleri için bana ulaşabilirsiniz.

Çağla Yaman photo

Çağla Yaman

28.12.2021

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Yenilikçi ve öğrenci merkezli eğitim ile öğrencilerimizi daha iyi yerlere taşıyabiliriz.

Orhan Taş photo

Orhan Taş

30.01.2022

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

1.sınıftan 5. Sınıfa kadar tüm derslerde özellikle matematik konusunda konu anlatımı,bol bol soru çözümü,sınavlara hazırlık,ödev takibi.

Evrim Bozay photo

Evrim Bozay

01.11.2020

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

18 yıllık, Hacettepe Üniversitesi mezunu sınıf öğretmeniyim. Çok kısa sürede çocuklarınızın eksiklikleri tarafımca giderilmektedir.Çocuklarla aram çok iyidir. Gelecekleri benim için çok önemlidir.

Baran Ateş photo

Baran Ateş

04.04.2022

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesinde eğitim görüyorum. Eşit ağırlık düzeyinde yüksek bir sıralama yaptım. YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin yaşadığı stresleri ben de yaşadığım için onlarla iyi geçinebilir ve onlarla iyi anlaşırım.

Bilge Sapmaz photo

Bilge Sapmaz

18.04.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Okuma ve yazma alanında,ilkokul(1-2-3-4) tüm derslerde,okul öncesi kavram öğretiminde,okuma-yazmaya hazırlık döneminde ve öğrenme güçlüğü yaşayan (disleksi,disgrafi,diskalkuli) tüm bireylerde etkin bir şekilde öğrenim sunmaktayım.15 yıllık bir deneyime sahibim.2 çocuk annesiyim.Haftaiçi faal olarak...

Uğur Kaplan photo

Uğur Kaplan

19.12.2021

İlkokul Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Uzun yıllardır özel ders veriyorum. Ortaokul ve ilkokul seviyesinde başta Matematik olmak üzere Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler dersi de vermekteyim. İlkokul ve 5.ile 6. sınıf konularına oldukça hakimim. Bu sınıf düzeylerinde zengin kaynak ve özellikle yeni nesil soru çözümleriyle öğrencilerime...

İsa Yeşil photo

İsa Yeşil

10.01.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

9 yıldır sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Sayısız öğrencilerim oldu yeteri kadar bilgi birikim ve tecrübe sahibiyim. Aynı zamanda yayınevinde soru yazarıyım. İlkokul öğrencilerinize her anlamda destek olabilirim. TÜRKÇE- MATEMATİK- FEN VE SOSYAL BİGİLER uzmanlık derslerim. Öğrencinize...

Furkan Kaan Bilim photo

Furkan Kaan Bilim

25.05.2021

İlkokul Özel Ders · Mamak, Ankara

4 Yıldır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Özel çocuklara ders vermekteyim. Özel öğrenme güçlüğü, zihinsel engel, down sendromu, gelişim geriliği ,okula hazırlık, okuma-yazma, matematik dersleri veriyorum

Ramazan Köse photo

Ramazan Köse

09.12.2021

İlkokul Özel Ders · Sincan, Ankara

Mesleğimde 10. senem ve 8 senedir özel ders vermekteyim. İlk ve orta okul Disleksi, İşitsel Dikkat, Okuma- Yazma, Görsel Dikkat, İşlemleme, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, Disgrafi, Dispraksi, Diskalkuli Çocuğun ihtiyacına göre hazırlanmış, bireyselleştirilmiş eğitim programı, öğretim...

Selim Karaçay photo

Selim Karaçay

16.07.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi öğrencisiyim lgs sınavına hazırlık ve derslerimizle Türkçe dersinde her zaman derece yaptık. Yakın iletişime geçme durumunuzda daha detaylı konuşabiliriz.

Erdoğan Yıldırım photo

Erdoğan Yıldırım

01.05.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, özel okul sınavlarına hazırlık başta olmak üzere, ders başarısının artırılmasına disiplinli ve planlı çalışma alışkanlığının kazanılması yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Aynur Aynur photo

Aynur Aynur

20.03.2022

İlkokul Özel Ders · Keçiören, Ankara

12 yıldır özel eğitim alanında görev yapmaktayım. Bütün sendrom ve tanılarla çalışmış olup ağırlıklı olarak Özgül Öğrenme Güçlüğü’nde Türkçe ve Matematik uygulamaları, otizm ve diğer tanılarda problem davranış sağıltımı ve diğer tüm modüllerle ilgili ders vermekteyim.

Nihal Öğretmen photo

Nihal Öğretmen

01.02.2022

İlkokul Özel Ders · Mamak, Ankara

Gazi Üniversitesi mezunuyum.    24 yıllık özel okul deneyimine sahip sınıf öğretmeniyim. Öğrencimi   çok sever onun  başarısı için elimden geleni fazlasıyla yapmaya gayret ederim. Derslerimi öğrencimin seviyesine göre oyunlaştırarak  eğlenceli bir şekilde işlerim. Anlamadığı konuları tespit edip...

Koray Başaran photo

Koray Başaran

09.08.2021

İlkokul Özel Ders · Keçiören, Ankara

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 7. yılım ve özel ders deneyimim var.

Zeynep Durusu photo

Zeynep Durusu

07.10.2021

İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Ogrencimi basarma konusunda heveslendirip ozguven verici konusurum ozenle sevgiyle sabirla hosgoruyle ilgilenirim beni tercih edicek ogrencime simdiden sevgiler😌

Muhabbet Bozkurt photo

Muhabbet Bozkurt

07.10.2021

İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

26 yıllık ilkokul öğretmeniyim. 5. Sınıf dahil matematik, Türkçe, Fen ve Sosyal dersleri verdim veriyorum. Cumartesi- pazar ya da hafta İçi 17.30 dan sonra uygun.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl