En İyi 10 Ankara Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 246 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Deniz K.

Deniz K.

Psikolojik Danışman · Etimesgut, Ankara
Farkına Varma Zamanı. Kendin Ol, İyi Ol, Nefes Aldığın Her Saniye İçin Mutlu Ol. Kendine Derin Saygı Duy ve Kucakla. Aşamadığın Yollar, Göremediğin Güzellikler İçin Buradayım.
Mehmet İ.

Mehmet İ.

Psikolojik Danışman · Etimesgut, Ankara
ICF ( Uluslararası Koçluk Federasyonu) e bağlı PCC onaylı bir Koç olarak çalışmalarımı yürütmekteyim. Bireysel Yaşam Koçluğu- Öğrenci-Kariyer Koçluğu- Takım ve Yönetici Koçluğu uzmanlık alanlarım. Ayrıca Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktayım. NLP Master uygulayıcı olarak Nlp araçlarını kullanma yetkinliği ve becerilerine sahibim. Yaklaşık 300 saatlik koçluk deneyimine, 25 yıllık Psikolojik Danışmanlık deneyimine sahibim.
Deniz K.

Deniz K.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Merhaba, ben Deniz. ICF akredite profesyonel kocum. Yuksek lisans ve doktora calismalarimla kocluk hizmetimi desteklemekteyim. Bireylerin sahip oldugu potansiyelin farkina varmalari ve hayatlarindaki donusumu saglamalari icin calisiyorum. Bireysel kocluk, ogrenci koclugu, yonetici koclugu, kariyer koclugu ve bosanma koclugu uzmanlik alanlarim. Her insan bir dunyadir ve ben farkli dunyalari tanimaktan onur duyarim.
Orkun İsmail P.

Orkun İsmail P.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi Prana Complex Prana Well PYA Kurumsal Danışmanlık kurucusuyum. Profesyonel Koç(ICF), Hipnoterapist, Wellness Antrenörü ve Eğitmen olarak çalışmaktayım. Yaklaşık 20 yıldan beri 100.000'in üzerinde insana eğitim ve seminer verdim. 7 yıldan beri aktif olarak yaptığım Profesyonel Koçluk mesleğine yönelik; 300'ün üzerinde koç ve terapist yetiştirdim, çok sayıda koça mentörlük yaptım, birebir seanslarla yüzlerce insana destek oldum ve devam ediyorum. Profesyonel
Sinan D.

Sinan D.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Öğrenci ile ilgili her türlü destek verilir. Özellikle daha erken dönemde çocuklarımıza başarının neler getireceğini, başarısızlığın çocuklarımızdan neler götüreceğini kavratmayı, nasıl başarılı olunur, başarısızlıkların sebepleri nelerdir gibi konularda bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca her öğrencinin kişilik yapısı ve algılama özellikleri birbirinden farklı olduğu için öğrencilerin kendi şartlarına uygun bir çalışma sistematiği geliştirmelerine, öğrenmeye karşı istekli ve kararlı hale gelm
Cuma D.

Cuma D.

Psikolojik Danışman · Mamak, Ankara
SAĞLIKLI YAŞAM KOÇU ,NEFES VE BESLENME KOÇU OLARAK HİZMET VERMEKTEYİM AMACIMIZ DAHA SAĞLIKLI BİR DÜNYA İÇİN SAĞLIKLI HAYATLAR. Tanita cihazı ile vücut analizi ölçümleri, cilt beslenmesi ,sporcu beslenmesi yaşam koçluğu, nefes koçluğu ve beslenme koçluğu ile hizmetinizdeyiz. Diyet yapmak ve zayıflamak isteyen herkese yardımcı olmak isterim kilo verdiren hiçbir şey yoktur kilo vermek tamamen 1 kalori işidir sağlıklı beslenme kurallarıni öğrendiğiniz takdirde sağlıklı bir şekilde kilo verebilir
Melike Ü.

Melike Ü.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
İstanbul Naisa psikoloji merkezinde aile terapisi , cinsel terapi , ergen ve çocuk terapisi eğitimi aldım. 1 yıl İstanbul’da çift terapisi ve bireysel terapi yaptım . İlkokul için yeterli hazırbulunuşluk düzeyini ölçümlemek üzere metrapolitan test eğitimi aldım ve uyguladım . Beck depresyon ölçeği ,Ankara gelişim envanteri, minimental test , frankfurter, Bender Gestalt ve Burdon dikkat testi aldım . 100 den fazla danışan ile çalıştım.
Büşra  S.

Büşra S.

Psikolojik Danışman · Sincan, Ankara
Kırıkkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Bir devlet okulunda okul psikolojik danışmanı olarak iki yıldır görev yapıyorum. Çocuklarda davranış problemleri ve yetişkinlerde görülen ruhsal rahatsızlıkların çözümünde BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi) ve Çözüm Odaklı Terapi yöntemlerini kullanarak sorunlarınızın çözümünde sizlere eşlik etmeyi yardımcı olabilmeyi umuyorum.
Furkan Ö.

Furkan Ö.

Psikolojik Danışman · Etimesgut, Ankara
Kuleli Askeri Lisesi mezunu , birçok spor ile uğraşmış , okuduğu kitaplar ve yaşadığı olaylar sonucu tecrübeli diyebilceğiniz , farklı bir bakış açısına sahip
Psikolog Emrah  D.

Psikolog Emrah D.

Psikolojik Danışman · Gölbaşı, Ankara
Üç yoldan daha dazla süredir çocuk ve ergenler beraber çalışmaktayım Özgül öğrenme güçlüğü(disleksi, disgrafi, diskalkuli) zihinsel yetersizlik, otizm, down sendromu uyum güçlüğü davranış bozukluğu özgüven eksikliği gibi ve daha bir çok konuda sizlere yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümit Ekinci
Psikolojik Danışman   04/11/2019
gallery thumbnail

Ömer Beyden aldığım terapiler sonucu gerçekten hayatımın kalitesini artırdım ve eşimle aram çok çok iyi oldu. Bugün acil bir seans istedim ve teklifimi geri çevirmedi.

         
Ömer Çolak
Psikolojik Danışman   13/10/2019

Çok güzel bir seans geçirdik. Memnuniyetimi belirtmek isterim Ayrıca benim için kendi zamanınızdan feragat ettiniz onun içinde ayrıca teşekkür ederim. Diğer seansımızda görüşmek üzere 👋

         
Ayça O.
Psikolojik Danışman   21/08/2019

Kendisi çok kibar, güler yüzlü ve kesinlikle çok deneyimli. Olmak istediğiniz yere gidebilmeniz için harika bir rehber. Mevcut porblemlerin belirlenmesinde ve bu problemlere yönelik gerçekçi çözümler oluşturmanızda size destek oluyor. Kurumsal firmalardaki deneyimi sayesinde iş yaşamındaki problemlerinizde sizi gerçekten anlıyor. Kariyerinizde ve kişisel gelişiminizde size çok yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

         
Ayla Süloğlu
Psikolojik Danışman   08/08/2019

Tolga Bey ile panik atak ve öfke nöbetlerim ve ardından gelen pişmanlıklarım ile ilgili çalıştık. Daha önce 2 farklı psikolog ile görüşmüştüm. Fakat sadece konuştum konuştum ve konuştum. Bildiğim şeyler bana geri anlatıldı. Ama bu defa herşey farklıydı. Beni gerçekten anlayan biri vardı karşımda. Terapilerde uyguladığı teknikler ile travmalarım resmen silindi artık acısını yaşamadan sadece olayları hatırlıyorum ve farklı gözle bakıyorum hem geçmişe hem geleceğe. Ne kadar teşekkür etsem az.

         
Ümit ŞEKER
Psikolojik Danışman   29/06/2019

Karşısında kim olursa olsun dinleyen anlamaya çalışan size sizden bişeyler göstererek daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ben çok memnun kaldım.

         
Kerem MERGEN
Psikolojik Danışman   15/06/2019

Doğal samimi bir ortamda yıllar öncesinde tanışıyor musuz gibi çok rahat iletişim kurabiliyoruz Deniz Hanımla. Dinlerken hiç not almıyor ve söylenen isimleri zaman gecse de unutmuyor. biz cok memnunuz kendisinden. Herkese tavsiye ederim

         
Melek Koçak
Psikolojik Danışman   08/04/2019

Nurdan Hanımı iyi ki tanımışım. Bana kendimi hatırlattı. Hayata karşı bakış açım değişti. Daha mutlu bir insanım artık. Çok şükür. Çok cana yakın, arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

         
Dilay Polat
Psikolojik Danışman   27/03/2019

Gerçekten o kadar iyi kalpli yardımcı olmaya çalışan biri ki gerçekten o an bi rahatlama geliyor bi psikologtan çok bir abla gibi kesinlikle tavsiye ederim :)

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz