En İyi 10 Ankara Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 294 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ayşe Gül Ö.

Ayşe Gül Ö.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Ayşegül Özkan Uzun, kurucusu olduğu Adanya Aile Rehberliği ve Psikolojik Danışma Merkezinde çalışmalarını sürdürmekte olup uzmanlığını Ankara Üniversitesinden almıştır.Ayrıca Haliç Üniversitesinde “Uygulamalı Psikoloji” Yüksek Lisans programına devam etmektedir.Sistem ve alt sistemlerden oluşan ailenin dinamiklerini eklektik bir bakış açısıyla değerlendirmek doğru hedef ve sonuçlara ulaştırması dolayısıyla bir çok eğitime katılmıştır. 1-Aile Danışmanlığı Eğitimi (2015,Ankara):Hasan Kalyoncu Ün
Özlem K.

Özlem K.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Hacettepe Psikolojik Danışma ve Rehberlik mezunuyum. Öğrenci Koçluğu sertifikasına sahibim. Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapi eğitiminin süpervizyon aşamasında bitirmek üzereyim. İnsan sevgisi ve hoşgörü en önemli değerim.
Canan H.

Canan H.

Psikolojik Danışman · Sincan, Ankara
Ahi Evran üniversitesi psikılojik danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum.2011 den bu yana profosyenel olarak mesleğimi icra ettim.çeşitli alanlar da eğitimler alarak kendimi geliştirdim. Projektif testler. Bireysel ve grup terapsi. Çocuk ergen yetişkin tüm yaş grupları ile görüşmeler yapmaktayım. Ayrıca oyun terapistiyim.ihtiyaç doğrultusunda bana ulaşabilirsiniz.
Gönül  B.

Gönül B.

Psikolojik Danışman · Gölbaşı, Ankara
KOÇ KİMDİR? Koç söylediklerinizi size yansıtarak ayna görevi yapan, sorduğu güçlü sorularla size farkındalık kazandıran bir profesyoneldir. Koç öncelikle kişinin mevcut durumunun bazı tekniklerle ortaya çıkarılmasını sağlar. Bu süreçte koçluk alan kişiye düşen temel sorumluluk ise koçun sorduğu sorulara samimiyetle cevap vermektir. Böylece farkındalık kazanma süreci hızlanır ve daha kolay yol alınır. Koç sizin mevcut durumunuzdan olmayı istediğiniz noktaya güçlü yönlerinizi, değerlerinizi fark
Ahmet E.

Ahmet E.

Psikolojik Danışman · Yenimahalle, Ankara
Gazi Üniversitesi PDR mezunu bir psikolojik danışmanım. Okul hayatım boyunca 3 farklı kişiyle anlam arayışı ve depresyon üzerine psikolojik danışmalar yaptım. Ayrıca farklı grupla psikolojik danışma oturumlarına katıldım.
Efc Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi

Efc Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
EFC olarak bizler standart metinleri eğitimlerimizde kullanmıyoruz. Verdiğimiz bütün danışmanlık ve eğitim hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özgün içerikler geliştiriyor böylelikle herkesin ihtiyacına en kısa zamanda ve en doğru şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Biz hizmet satmıyoruz. Biz almak isteyeceğiniz hizmetleri sizlerle beraber yaratıyoruz.
Yasin G.

Yasin G.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Uzman Psikolojik Danışmanım. 2008 yılından itibaren yetişkinler ile bireysel psikoterapi, aile ve çift terapisi ile çocuk ve ergen danışmanlıkları yapmaktayım. Almış olduğum eğitimlerden bazıları 1. Rehberlik ve Psikolojik Danışma Merkezi Oryantasyon Eğitimi 2. İleri Koruyucu Ruh Sağlığı Eğitimi 3. Stres Yönetimi Eğitimi 4. Stres ve Travma İle İlişkili Bozukluklar Psikoeğitimi 5. Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulama ve Değerlendirme Eğitimi 6. Mülakat Teknikleri Eğitimi 7. Öğre
Merve  B.

Merve B.

Psikolojik Danışman · Keçiören, Ankara
Çocuk, ergen, yetişkin terpistiyim. Psikolojik Danışman olarak özel bir kolejde, ilk ve ortaokul kademesinde çalıştım. Özellikle çocuklarla iyi iletişim kuruyorum. Resim analizi, oyun terapisi ve objektif testler eğitimi aldım. Cinsel terapi eğitimi alıyorum.
Mira P.

Mira P.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
ODTÜ Psikoloji mezunu bir Psikolog ve AC-ACCT onaylı " Bütünsel Yaşam Koçluğu" eğitimi almış bir Yaşam Koçuyum. Okul öncesi eğitim veren kurumlarda yöneticilik yaptım. Okul öncesi çocuklarla ilgili ailelere psikolojik danışmanlık ve yetişkin bireylere yaşam koçluğuyla ilgili hizmet veriyorum.
İrem Ö.

İrem Ö.

Psikolojik Danışman · Çankaya, Ankara
Hedeflerinize zaman kaybetmeden ulaşmak, öz benliğinize ayna tutarak yaşamınıza yeniden bakmak, gerçek potansiyelinizi fark ederek iş ve aile yaşamınıza pozitif bir değer katmak için yol arkadaşınız olmaktan memnuniyet duyarım. Danışmanlık, eğitim ve koçluk talepleriniz için teklif talep etmeniz yeterlidir, sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin G.
Psikolojik Danışman   21/06/2020

Çok başarılı , gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim işinde uzman birisi. Çok kısa süredir tanımış olmama rağmen fazlaca bana katkısı oldu teşekkürler .

         
Enes P.
Psikolojik Danışman   09/05/2020

Feyza hanımın gayet cana yakın sıcakkanlı bir kişiliğinin yanında mesleki tavrı ve davranışları da gayet profesyonel bir danışman. Sorduğunuz kötü hissettiğiniz sorun yaşadığınız ya da kendinize yaşattığınız tüm problemleri etkili ve kalıcı bir sekilde inceleyip problemi kökünden çözmek için elinden geleni yapıyor. Ben onun tercih edilmesi gereken bir danışman olduğuna inanıyor ve iyi ki diyorum.

         
Atilla C.
Psikolojik Danışman   23/04/2020

Dilek hanım, bir psikolog olarak akademik bilgisiyle, sevecenliğiyle, tecrübesi ve heyecanıyla size doğru yerde oldugunuzu hissettiriyor. Doğru terapisti bulmanın zor oldugunu düşünen biri olarak, Kişinin hisleriyle ilgili umutsuzluğa kapılmadan önce kendisiyle tanışmasını tavsiye ederim.

         
Köksal AĞIRBAŞ
Psikolojik Danışman   19/04/2020

ben raziyim allah razi olsun seansa baslamadan bike iyilesme basladi neden mi profesyonel yanu turkcesi ile usta yaptigi isten para kazanarak yasamsal gereksinimlerini karsilayan anlaminda hocamiz ilmini satmiyor biz ucretimizi allahtan aliyoruz diyenin ummeti olarak ilmiyle emek ediyor ve emeginin hakkindan da vazgecebilmenin gerektigi an bir cani yasatan butun cihani yas atmis gibidir ayetini yasiyor ve onlar malkarinu ve canlarini allaha bor verirler ayetini yasayanlardan biri hocamiz ve bakara suresinin basinda onkar namazini husu ile kilar allahin verdigi maddi manevi riziktan ihtiyaci olana karsikiksiz verirler ayetini de yasadik birlikte hocamla antepliler gelecege yatirim yapar dunya ahretin tarlasina allah rizasini ekiyirdu allah razi olsun aldi hocam hasat mevsimi gelmeden yetapi sonunda koksal bey nasilsin diye soran okursa canavar gibiyim allah tuba hocadan razi oksun o bir cennet agaci allah bin bin razi olsun

         
Mert T.
Psikolojik Danışman   14/04/2020

Dilek hocam şimdiye kadar görüştüğüm en sıcak kanlı en samimi ve en içten yaklaşan bir uzman... Ben gerçekten çıkmazları oynadığım bir evrede karşıma çıktı... Araya mesafeler koymadan tıpkı bir dost gibi yaklaştığı için çok teşekkür ederim 🙏

         
Rozalin D.
Psikolojik Danışman   12/03/2020

Gerçekten çok kötü olduğum bir zamanda aradım Dilek hanımı ve beni çok kısa zamanda sakinleştirip kendimi iyi hissetmemi sağladı . İyi ki sizi seçtim pişman olmayacağıma eminim. :)

         
Oğuzhan Y.
Psikolojik Danışman   24/02/2020

Sorunların her zaman tek başına üstesinden geleceğine inanan, bu konuda kendisine büyük özgüven duyan kişiliğe sahip biriyim. Bu forma ilk yazdığımda dahi içimde bir burukluk oldu çünkü sorunlarımı üçüncü kişiyle paylaşacak olmam üzücü bir durummuş gibi geldi bana. Dilek hanım ilk aradığında, çalışma durumunun yüz yüze değil, telefon üzerinden olduğunu söyledi. Telefon üzerinden bana ne kadar yardımcı olabilir dedim kendi kendime. Yarım saat beni ücretsiz bir şekilde dinleyebileceğini söyledi. Ücretsiz kısmı beni etkiledi diyebilirim :) Her geçen dakikada o kadar çözüm odaklı konuşmalar yaptık ki, bana çok güzel bakış açıları yarattı. Kız arkadaşım ile yaşadığım sorunları sorduğu bir kaç soru ile kendisi yaşamış gibi sonuçlarını aktardı bana. Kesinlikle hatta şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum

         
Osman Gözübüyük
Psikolojik Danışman   19/02/2020

Simge Hanım gerek profesyonelliği gerekse güleryüzüyle destek aldığım konuda özgüvenimin yerine gelmesine cesaretlenmeme çok yardımcı oldu. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz