Hizmet Ver

4 Ankara Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 242 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Ankara Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Faruk Beşoğlu photo

Faruk Beşoğlu

27.02.2018

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 13 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kazanamayacağınız okul yoktur. Eğitim koçluğuyla beraber uygulayacağımız derslerin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Başarmak...

Bilgin Olur photo

Bilgin Olur

10.02.2017

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Her şeyden önce MEB' TE ortaokulda Türkçe öğretmeniyim. Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen, sadece ona ders veren değil onu anlayan, dinleyen, sabırlı, sevecen ,hoşgörülü, yeri ve zamanına göre disiplini elden bırakmayan, hedefine...

Ahmet Eves photo

Ahmet Eves

24.12.2018

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

12 yıllık (özel eğitim kurumları, özel dersler ve Milli Eğitim) tecrübesi olan, eğitim koçluğu yapan, soru çözüm tekniklerini öğreten, kitap okuma alışkanlığı kazandıran eğitim sevdalısı bir öğretmen.

Fırat Temel photo

Fırat Temel

09.02.2018

Türkçe Özel Ders · Altındağ, Ankara

Hacettepe mezunuyum, meslekte beşinci yılım hâlâ özel bir okulda Türkçe ve edebiyat dersleri vermekteyim. Önce örnek bir ders anlatırım sonra karşılıklı memnuniyeti içinde devam ederiz. Öğrencinin evinde anlatırsam 80, kendi evimde anlatırsam 60 TL...

Gülden Özkent photo

Gülden Özkent

23.01.2017

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

10 yıllık Türkçe öğretmeniyim hem dershanede hem devlette hem de özel okulda tecrübem var. İlk okul ve lise için de özel ders veriyorum.

Gamze Demirkazık photo

Gamze Demirkazık

14.08.2020

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

2013 yılında Ankara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. 10 yıldır özel kurumlarda Türkçe ve Edebiyat Öğretmeni olarak görev aldım. Hala özel bir kurumda çalışmaya devam ediyor ve özel ders veriyorum.

Melike Yildiz photo

Melike Yildiz

28.12.2018

Türkçe Özel Ders · Kızılcahamam, Ankara

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Egitim Fakültesi'nden mezun oldum.4 yıllık tecrübem var.Özel bir dershanede çalışıyorum.Turkçe ve Edebiyat konularına hakimim.Her sınıf seviyesine göre özel ders verebilirim.

Burhan Sezgin photo

Burhan Sezgin

16.11.2016

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

SINAVLARA HAZIRLIKTA 24 YILLIK TECRÜBE(YGS-LYS-TEOG/TYT-AYT-YKS-LGS/ KPSS) OKUL DERSLERİNE TAKVİYE 15 DERSTE 30 NET (TYT) HER DÜZEYDE ÖĞRENCİYE YILLARCA DERS VERDİM(DERECELİK ÖĞRENCİLER DAHİL) YENİ NESİL SORU YAZARIYIM AYNI ZAMANDA VE ÖZEL KOLEJ...

Gökçen Süer photo

Gökçen Süer

20.09.2019

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Öğrencilerin anadillerini daha aktif ve verimli bir şekilde kullanmaları hem birey olarak kendilerine güvenini hem de sınavlarda başarılarını artırmaktadır. Gerekli okuma, yazma ve konuşma çalışmalarını yapan öğrenci bunları bir rehberin yardımıyla...

Fatih Badak photo

Fatih Badak

22.02.2020

Türkçe Özel Ders · Mamak, Ankara

Kadrolu olarak bir okulda görev yapmaktayım. Görevimde 7. yılın içindeyim. Tyt/ayt dil bilgisi dersi ve ortaokul Türkçe dersi verebilirim zira yeni sistem bu ihtiyacı gerektirmektedir. Özel dersin yanı sıra koçluk yapabilirim. Merkezi sınavlar ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Türkçe Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Ankara içinde toplam 242 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 124 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 964 kişi Ankara Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl