Hizmet Ver

4 Ankara Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 203 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 Ankara Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Turgut Durmuş photo

Turgut Durmuş

09.09.2019

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Alanında uzman, alan dersi verebilecek kadar bilgili, özverili bir öğretmenim. Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Osmanlıcadan da özel ders vermekteyim. Bütün sınıflar düzeyinde branşımda ders vermekteyim.

Faruk Beşoğlu photo

Faruk Beşoğlu

27.02.2018

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 13 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kazanamayacağınız okul yoktur. Eğitim koçluğuyla beraber uygulayacağımız derslerin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Başarmak isteyen arkadaşları bekliyorum.

Ahmet Eves photo

Ahmet Eves

24.12.2018

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

12 yıllık (özel eğitim kurumları, özel dersler ve Milli Eğitim) tecrübesi olan, eğitim koçluğu yapan, soru çözüm tekniklerini öğreten, kitap okuma alışkanlığı kazandıran eğitim sevdalısı bir öğretmen.

Fırat Temel photo

Fırat Temel

09.02.2018

Türkçe Özel Ders · Altındağ, Ankara

Hacettepe mezunuyum, meslekte beşinci yılım hâlâ özel bir okulda Türkçe ve edebiyat dersleri vermekteyim. Önce örnek bir ders anlatırım sonra karşılıklı memnuniyeti içinde devam ederiz. Öğrencinin evinde anlatırsam 80, kendi evimde anlatırsam 60 TL olur.

Burhan Sezgin photo

Burhan Sezgin

16.11.2016

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

SINAVLARA HAZIRLIKTA 24 YILLIK TECRÜBE(YGS-LYS-TEOG/TYT-AYT-YKS-LGS/ KPSS) OKUL DERSLERİNE TAKVİYE 15 DERSTE 30 NET (TYT) HER DÜZEYDE ÖĞRENCİYE YILLARCA DERS VERDİM(DERECELİK ÖĞRENCİLER DAHİL) YENİ NESİL SORU YAZARIYIM AYNI ZAMANDA VE ÖZEL KOLEJ ÖĞRETMENİYİM ZOOM PROGRAMI İLE UZAKTAN EĞİTİM,...

Sebahat Avşar Durmuş photo

Sebahat Avşar Durmuş

20.12.2019

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Çoçukların bilim ve teknoloji ile imtihan edildiği bu çağda ilk önce ilim ve bilimi birleştirerek Türkçe alanında bilgi kirliliğini de ordadan kaldırmayı amaçlayan bir öğretmenim. Lgs ve Tyt gruplarında hem özel bir kolejde çalışıp hem de özel ders vermekteyim. İlk derste memnun kalmayan...

Gamze Demirkazık photo

Gamze Demirkazık

14.08.2020

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

2013 yılında Ankara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. 10 yıldır özel kurumlarda Türkçe ve Edebiyat Öğretmeni olarak görev aldım. Hala özel bir kurumda çalışmaya devam ediyor ve özel ders veriyorum.

Zafer Yaz photo

Zafer Yaz

04.01.2021

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

25 yıllık öğretmenim. Yayımlanmış 15 tane kitabım var. YKS, KPSS, DGS, ALES, LGS kurslarında çalıştım. www.zaferyaz.com.tr adresinden kitaplarımı ve çalışmalarımı takip edebilirsiniz. 25 yıllık deneyimim ile vereceğim pratik taktiklerle paragraf, dil bilgisi sorularını çok rahat çözeceksiniz....

Ahmet Hoca photo

Ahmet Hoca

09.09.2018

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Asıl öğrenmenin uygulama aşamasında gerçekleştiğini birçoğumuz biliyor. Ders sonunda bol uygulama ve soru çözümüyle başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Bahçeşehir koleji Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni

Çağda Çelik photo

Çağda Çelik

09.04.2021

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. 2016 yılından bu yana aktif bir şekilde çeşitli kurumsal okullarda ve özel ders ile öğretmenlik hayatıma devam etmekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Ankara içinde toplam 203 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 135 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 975 kişi Ankara Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl