En İyi 10 Ankara Türkçe Özel Ders Öğretmeni

4 Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 444 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Faruk Beşoğlu

Faruk Beşoğlu

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 13 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kazanamayacağınız okul yoktur. Eğitim koçluğuyla beraber uygulayacağımız derslerin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Başarmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
Turgut  Durmuş

Turgut Durmuş

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Alanında uzman, alan dersi verebilecek kadar bilgili, özverili bir öğretmenim. Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Osmanlıcadan da özel ders vermekteyim. Bütün sınıflar düzeyinde branşımda ders vermekteyim.
Bilgin Olur

Bilgin Olur

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara
Her şeyden önce MEB' TE ortaokulda Türkçe öğretmeniyim. Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen, sadece ona ders veren değil onu anlayan, dinleyen, sabırlı, sevecen ,hoşgörülü, yeri ve zamanına göre disiplini elden bırakmayan, hedefine ulaşmada rehber olan, takibi elden bırakmayan . bir öğretmenim. Ayrıca hem özel etüt merkezlerinde hem de bire bir özel ders veren bir öğretmenim. 20 yıllık tecrübeye TECRÜBEYE SAHİBİM. HEM ÖĞRENCİNİZ HEM DE SİZ MEMNUN KALACAKSINIZ. SAHİP OLDUĞ
Burhan Sezgin

Burhan Sezgin

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara
SINAVLARA HAZIRLIKTA 24 YILLIK TECRÜBE(YGS-LYS-TEOG/TYT-AYT-YKS-LGS/ KPSS) OKUL DERSLERİNE TAKVİYE 15 DERSTE 30 NET (TYT) HER DÜZEYDE ÖĞRENCİYE YILLARCA DERS VERDİM(DERECELİK ÖĞRENCİLER DAHİL) YENİ NESİL SORU YAZARIYIM AYNI ZAMANDA VE ÖZEL KOLEJ ÖĞRETMENİYİM ZOOM PROGRAMI İLE UZAKTAN EĞİTİM, CANLI DERS ANLATIMI DA YAPIYORUM
Gamze Demirkazık

Gamze Demirkazık

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara
2013 yılında Ankara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. 9 yıldır özel kurumlarda Türkçe ve Edebiyat Öğretmeni olarak görev yaptım. Hala özel bir kurumda çalışmaya devam ediyor ve özel ders veriyorum.
Bersu

Bersu

Türkçe Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Dört senedir özel ders veriyorum. Şu ana kadar ilkokul düzeyinde ve üniversite sınavına hazırlanmakta olan yirmiden fazla öğrencim oldu. :)
Ahmet  Eves

Ahmet Eves

Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara
12 yıllık (özel eğitim kurumları, özel dersler ve Milli Eğitim) tecrübesi olan, eğitim koçluğu yapan, soru çözüm tekniklerini öğreten, kitap okuma alışkanlığı kazandıran eğitim sevdalısı bir öğretmen.
Yasemen Karlıtepe

Yasemen Karlıtepe

Türkçe Özel Ders · Etimesgut, Ankara
15 yıllık Türkçe Öğretmeniyim. Eğlenerek öğrenme birinci önceliğim. Drama-oyun teknikleri ile ortaokul öğrencileri için kalıcı öğrenme sağlanmasında başarılıyım. Dil, edebiyat, okuma, yazma, ve konuşma alanlarında öğrencilere büyük katkı sağlayabilirim.
Özlem Ince

Özlem Ince

Türkçe Özel Ders · Gölbaşı, Ankara
12 yıldır özel sektörde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapıyorum. Her seviyede özel ders veriyorum. Öğrenciyle iletişimim kuvetlidir. Öğrenci anlayana kadar sabırlı bir şekilde anlatabilirim.
Melike  Yildiz

Melike Yildiz

Türkçe Özel Ders · Kızılcahamam, Ankara
Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Egitim Fakültesi'nden mezun oldum.4 yıllık tecrübem var.Özel bir dershanede çalışıyorum.Turkçe ve Edebiyat konularına hakimim.Her sınıf seviyesine göre özel ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tolunay T.
Türkçe Özel Ders   30/01/2021

Gerçekten cok guzel anlatimi ve derslerde konu ozetleri filan baya iyi bi hoca. herkese tavsiye ederim yani.

         
Hacer G.
Türkçe Özel Ders   21/01/2021

çok samimi cana yakın davrandığı için çok memnun olduk. gayet tecrübeli bir öğretmen tavsiye ederim

         
Duygu S.
Türkçe Özel Ders   22/09/2020

Murat öğretmenimiz ile başladık, oğlum ve bende cok memnun kaldık.yaptigi eğitime değer veren zamanını doldurmaya çalışmayan iyi bir öğretici.herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Murat öğretmen.

         
Cem
Türkçe Özel Ders   18/08/2020

kızımın eksiklerini çok kısa sürelerde giderdi, ayrıca hem bir öğretmen hemde bir arkadaş yakınlığı ile çocuğuma yakınlaşması bizi çok memnun etti. kesinlikle tavsiye edebileceğim ender öğretmendir kendisi. Burçin öğretmen ile çalışmaya devam edeceğimizi şimdiden söylemek isterim. teşekkürler..

         
Emirhan K.
Türkçe Özel Ders   27/06/2020

Alanında sadece öğretmen olduğu için değil aynı zamanda yaşam koçu olduğu için de size değerli bir fayda sağlayacağını düşünüyorum ve sizinle bire bir ilgilenmesi, motivasyonunuzu arttırması büyük bir etken. Emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederim, bil mukabele.

         
Utku T.
Türkçe Özel Ders   11/06/2020

Ankara dan Vehbi hoca ile online bir şeklide tyt ayt konusunda destek alıyorum. işinde oldukça bilgili ve yetkin bir insan sonuç ve başarı odaklı bir eğitimci kendisi.

         
Ela Ö.
Türkçe Özel Ders   24/05/2020

Gerek neşesiyle, gerek esprili ve kafa dengi anlatımıyla derse olan ilgiyi arttırabilmeyi başarabilen bir öğretmenimiz. ☺️ Alanında çok bilgili ve öğrenciyle çok ilgili bir öğretmen, sevgilerle..

         
Ayşegül K.
Türkçe Özel Ders   11/05/2020

Bu mezuna kaldığım dönemde keşke geçen sene karşılaşsaydım dediğim mükemmel bir eğitimci. Derse olan hakimiyeti ve programlılığına yorum bile yapamıyorum. Isteseniz de istemeseniz de sizi düzene sokan bir öğretmen . Ne kadar teşekkür etsem azdır. Işini bu kadar düzgün yapmasının sebebi işini çok sevmesi ve bize de sevdirmesi muhtemelen.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Popüler Türkçe Özel Ders Bölgeleri
Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz