Hizmet Ver
Online Türkçe Özel Ders

4 Antalya Online Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 126 Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Antalya Online Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 126 Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 173 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 91 kişi Antalya Online Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Aslıhan E. photo

Aslıhan E.

05.06.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. İlkokul ve Lise öğrencilerine özel ders vererek bu alanda hiç sıkıntı yaşamadan ilerlemelerine yardımcı oluyorum.

Ülkü D. photo

Ülkü D.

24.10.2022

Online Türkçe Özel Ders · Serik, Antalya

Sınav süreci boyunca gerek ders çalışma takibi gerekse motivasyon desteğiyle bu süreci etkili şekilde birlikte sonlandıralım.

Gizem O. photo

Gizem O.

02.09.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Öğrencilerimle samimi, güvene dayalı ve güncel bilgiler ışığında bir iletişim kurmayı hedefliyorum.

Ozan Ç. photo

Ozan Ç.

20.12.2020

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Online derslerle derslerinize katkı sağlanmasını istiyorsanız benimle çalışabilirsiniz. İlköğretim, lise, sınav vs. her seviyede Türkçe dersleri verilir. İletişim :

Alısay S. photo

Alısay S.

07.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Başlangıç seviyede Türkçe oğrenmek isteyen yabancı arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızım. Türkçe A1-A2 I speak English, Farsi and French. wanna learn easy and fast? then join me.

Bahar S. photo

Bahar S.

04.06.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Dersi sevmek öğretmeni sevmekten geçer. Öğrencilerle olan iletişimime ve ders başarıma güvendiğim için buradayım. Her zaman daha ileriye💪🏻

Şeyda E. photo

Şeyda E.

22.08.2021

Online Türkçe Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Türk dili ve edebiyatı bölümünden mezunum. İlkokul - ortaokul öğrencilerine Türkçe/Osmanlı Türkçesi alanlarında özel ders verebilirim.

Nurgul Y. photo

Nurgul Y.

08.04.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

2010 yılında Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldum. Ayni üniversitede pedagojik formasyonumu 2012 yılında tamamladım. Hem öğrencilik yıllarımda hem de mezuniyet sonrası meslek hayatımda özel ders verdim. İlköğretim ve ortaöğretim kademelerinde sınavlara yönelik, okul...

Oğuzhan Ö. photo

Oğuzhan Ö.

19.07.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Yaklaşık 10 senedir Antalya'nın özel büyük okullarında eğitim koordinatörlüğü ve idarenin çeşitli birimlerinde görev yaptım. 4 yıldır öğrencilerimi LGS'ye hazırlamaktayım.

Gizem Ç. photo

Gizem Ç.

25.08.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinden mezun oldum. 6 yıldır Türkçe öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu zamana kadar öğrencilerimi merkeze alarak başarıya odaklanmış bir eğitim vermekteyim. Günümüz çağına ayak uyduran ve öğrenciler konusunda iyi analizlerde bulunarak uygun yöntem ve tekniği...

Meliha Beste B. photo

Meliha Beste B.

30.01.2021

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sınavlara hazırlık, okula yardımcı yüz yüze ve online Türkçe dersi veriyorum. İlkokul derslerine yardımcı Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri dersleri veriyorum.

Filiz P. photo

Filiz P.

06.03.2021

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

Türkçe ve Türk Dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Kolej ve dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan yüksek lisans yaptığım için çalışamıyorum. Derslerden geriye kalan vakitte özel ders veriyorum.

Esra A. photo

Esra A.

13.06.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar, Karabük Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum .Yaklaşık sekiz yıldır aktif şekilde özel ders vermekteyim. Anlamlı ve kalıcı öğrenmenin ve öğretmenin taraftarıyım. Asıl branşım Türk Dili ve Edebiyatıdır.Alanımda yükseklisans yapmaktayım.Üniversitedeki hocalarımla hala görüşüyorum...

Özlem E. photo

Özlem E.

02.04.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Konya Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği mezunuyum. Alan bilgim oldukça iyidir. Özel sektörde çalıştım ve bir çok öğrenciye de özel ders verdim. Öğrencilerle bağ kurmakta zorlanmam.

Cemal Kürşat A. photo

Cemal Kürşat A.

25.08.2021

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

2020’de Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretmenliğinden mezun oldum. Ortaokul derslerine yardımcı olarak Türkçe Dersi vermekteyim.

Betül E. photo

Betül E.

01.09.2022

Online Türkçe Özel Ders · Finike, Antalya

6 yıllık tecrübem ile Türkçe dersini sevdiremediğim hiçbir öğrencim olmadı. Her sınıf düzeyine derslere yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla ders veriyorum. Türkçe dersini sevdirerek öğretmek ana hedefim. Lgs, Tyt ve Ayt sınavlarında birçok öğrencim ile üstün başarı elde ettik. Bunlardan biri de...

Can A. photo

Can A.

21.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Alanya, Antalya

Makine Mühendisliği 2.Sınıf öğrencisiyim.İngilizce,Türkçe, Sosyal medya yönetimi gibi çeşitli tecrübelerim var bu konularda yardıma ihtiyacı olanlara ücret karşılığında ders veriyorum.

Hacer A. photo

Hacer A.

09.10.2021

Online Türkçe Özel Ders · Alanya, Antalya

Ben hacer. Alanya'da üniversitesite okuyorum. Boş zamanlarımda şiirler yazıyorum. Kitap okuyorum ve gitar çalıyorum. Hayatı ve yaşamayı seviyorum.

Nil G. photo

Nil G.

07.06.2022

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

Edebiyat ve Türkçe özel dersi veriyorum akdeniz üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum.

Zeynep A. photo

Zeynep A.

16.02.2022

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

Hello, I am Zeynep. Right now I'm working at an international school. I can help you improve your Turkish. We can plan our lessons online or face to face.

Melissa A. photo

Melissa A.

14.05.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

İlk ve ortaokul seviyesinde tüm derslerden online ve yüz yüze olacak şekilde öğrencinin seviyesine uygun takvimlerle ilerliyorum.

Yeliz Y. photo

Yeliz Y.

31.10.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

18 yıllık dinav tecrübesi olan kolej ve dershane öğretmeniyim. Ortaokul- lise Türkçe ve edebiyat derslerini online veya yüzyüze birlikte yapabiliriz.

Sezen Y. photo

Sezen Y.

24.04.2021

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Bölüm birincisi olarak Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. Sınav Eğitim Kurumlarında Türkçe ve edebiyat öğretmeni olarak çalıştım ve özel ders verdim. Alanımla ilgili kendimi geliştirmeye çalışıyor, çeşitli kurs ve sertifikalarla da bunu...

Onur Ş. photo

Onur Ş.

25.09.2021

Online Türkçe Özel Ders · Aksu, Antalya

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda üç sene bir vakıfta eğitmenlik yaptım.

Ezgi Y. photo

Ezgi Y.

29.08.2022

Online Türkçe Özel Ders · Kepez, Antalya

Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım. Daha sonra yatay geçiş yoluyla Akdeniz Üniversitesi'ne geldim. Yeni mezun oldum. Özellikle konuyu önceden belirtmeniz durumunda ilgi çekici sunumlarla birlikte konu anlatabilirim. Sonrasında soru çözerek konuyu pekiştirebiliriz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya Online Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Antalya Online Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Online Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Online Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl