Hizmet Ver
Online Türkçe Özel Ders

4 Online Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.190 Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 1.190 Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Yazılan 2.371 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 985 kişi Online Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Online Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Eda S. photo

Eda S.

19.08.2021

Online Türkçe Özel Ders · Yunusemre, Manisa

10 yıllık Türkçe öğretmeniyim. Alanım ile ilgili birçok özel okulda çalıştım. Aktif kolej öğretmeniyim. Ortaokul 5,6,7 ve 8. Sınıflara ders vermekteyim. Özel takip, ödev kontrolü, soru çözme becerisi kazandırma, yeni nesil soruları hızlı çözme, kitap okuma alışkanlığı kazandırma ve bunun takibi...

Zeynep Y. photo

Zeynep Y.

29.01.2026

Online Türkçe Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Ayt tyt lgs diğer sınavlar için ve okula destek Türkçe edebiyat online dersleri veriyorum. Farkı kısa zamanda netlerden ve notlarınızdan fark edeceksiniz :)

Ahmet H. K. photo

Ahmet H. K.

11.11.2023

Online Türkçe Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, iki yıl dershanede iki yıldır da butik bir kolejde çalışıyorum. Birçok öğrenciye özel yüzyüze ders ve bircok öğrenciye online Türkçe özel ders verdim. Derslerimi eğlenceli ve bilgi dolu işlemeyi seviyorum bu sebeple öğrencilerimle girdiğim dersleri de keyifli işliyorum. Öğrencilerimi ilk...

Mısra Ş. Ö. photo

Mısra Ş. Ö.

24.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Özel bir okulda Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. LGS ve YKS konularında deneyimliyim.

Nazlıcan B. photo

Nazlıcan B.

31.01.2024

Online Türkçe Özel Ders · Çayırova, Kocaeli

Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Türkçe ve edebiyat online ders veriyorum.

Özgenur Y. photo

Özgenur Y.

06.10.2023

Online Türkçe Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba Üniversite 4.sinif öğrencisiyim Türk dili ve edebiyatıni iyi anlattigimi dusunuyorum . Çocuklarla da aram çok iyidir

Mahir Ç. photo

Mahir Ç.

27.12.2020

Online Türkçe Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2007 yılında, yine ESOGÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Orta Öğretim Alan Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans programından 2008 yılında mezun oldum. Henüz mezun olmadan 2005-2006 sezonunda öğretmenliğe başladım. Keyifle yaptığım mesleğimin...

Kevser K. photo

Kevser K.

03.05.2025

Online Türkçe Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. Bölümümü üçüncülük derecesiyle bitirdim. Şu an Türk Dili ve Edebiyatı'ndan yüksek lisans yapıyorum. Formasyonum var.

Berfin K. photo

Berfin K.

02.11.2022

Online Türkçe Özel Ders · Mamak, Ankara

İş birliği kurma, öğrenci merkezli eğitim anlayışı çerçevesinde canlı ve etkili bir öğrenme ortamı oluşturmayı amaçlamaktayım. Öğrencilere öğretim için çeşitli yaklaşımlar hakkında bilgi sahibi olmakla beraber uygulama aşamasında öğrenci ihtiyaç ve ilgilerini gözeterek plan oluşturabilirim. Sanat...

Ertuğrul K. photo

Ertuğrul K.

27.07.2026

Online Türkçe Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunuyum Kadrolu Türkçe öğretmeniyim Yaklaşık 10 yıldır özel ders veriyorum

İbrahim D. photo

İbrahim D.

27.12.2020

Online Türkçe Özel Ders · Osmangazi, Bursa

İstanbul Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyat mezunuyum. Aşağıdaki alanlarda ders vermekteyim: • TYT Türkçe • AYT Türk Dili ve Edebiyatı • KPSS Türkçe • ÖABT Türkçe • 5. sınıf Türkçe • 6. sınıf Türkçe • 7. sınıf Türkçe • 8. sınıf LGS Türkçe • Okul derslerine yardım • Yazılılara hazırlık •...

Songül M. photo

Songül M.

08.12.2023

Online Türkçe Özel Ders · İlkadım, Samsun

Yılların tecrübesiyle hem ara sınavlar hem de LGS,TYT,AYT,ALES,KPSS gibi sınavlara hazırlanırken bilgimi paylaşmak isterim.Ders verdiğim öğrencime soru çözümleri için WhatsApp desteği ve ders harici zamanlarda danışmanlık veririm.

Ebru Ş. photo

Ebru Ş.

09.01.2022

Online Türkçe Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

İlkokul Öğrencilerine Özel Ders 1, 2, 3 ve 4. sınıf düzeyinde tüm ana derslerde birebir eğitim. Ortaokul Lise Türkçe Türkçe, dil bilgisi ve sınavlara hazırlık konusunda öğrencinin seviyesine uygun dersler. Yabancılara Türkçe Eğitimi Türkçe öğrenmek isteyen yabancı öğrenciler için seviyeye uygun,...

Yağmur Y. photo

Yağmur Y.

08.11.2024

Online Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Nitelikli ve köklü bir kurumda uzun bir zaman diliminde ara sınıflar TYT ve LGS grubu öğrencilerinin Türkçe dersine girdim.Son çalışmış olduğum kurumda LGS koordinatörlüğü ve eğitim koçluğu görevinde bulundum.8 yıllık tecrübemle öğretmenlik mesleğini hem yüz yüze hem de online platformda...

Buse Y. photo

Buse Y.

17.05.2026

Online Türkçe Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi, Türk dili ve edebiyatı mezunuyum interaktif derslerle vaktinizi değerli kılmak için bana ulaşabilirsiniz.

Gül D. A. photo

Gül D. A.

19.07.2022

Online Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Deniz. Atılım Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunuyum. Bölümümü 3 yılda yüksek ortalama işe bitirdim. İngilizce eğitimler aldım ve yaklaşık 5 ay Amerika’da yaşadım. İhtiyacı olanlara ve Türkiye’deki yabancı insanlarla Türkçe konuşma pratiği yapabilirim. Hello, I'm...

Özlem T. photo

Özlem T.

13.07.2024

Online Türkçe Özel Ders · Ladik, Samsun

Merhaba ben Özlem. Sakarya Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. Türkçe ve Türk dili ve edebiyatı dersleri veriyorum.

Süleyman Ü. photo

Süleyman Ü.

20.11.2022

Online Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hukuk öğrencisiyim bilgime ve iletişim yeteneğime güveniyorum. Tyt-lgs-türkçe özel dersi vermekteyim. Anlatım metodum: Öğrenciyle beraber bir defter-not hazırlıyoruz Bol soru çözümü ve pratik çalışmalar yapıyoruz

Azize U. photo

Azize U.

25.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Ben Azize USTA. Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Hem Türkçe, Edebiyat hem de ilkokul dersleri ( matematik, Türkçe, sosyal bilgiler ) konusunda deneyime sahibim. Özel bir kolejde sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bununla beraber üniversiteye hazırlık düzeyine kadar Türkçe özel dersleri veriyorum.

Berfin P. photo

Berfin P.

23.07.2023

Online Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sıınıf öğrencisiyim.

Armağan A. photo

Armağan A.

05.03.2022

Online Türkçe Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hem dershanecilik hem de özel ders tecrübem var. Kitap yazım komisyonlarda da görev aldım.

Dilan K. photo

Dilan K.

16.02.2023

Online Türkçe Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Türkçe ve edebiyat dersleri vermekteyim. Sıkıcı ders işlemekten hoşlanmıyorum. Sizlerin de fikirlerini alarak uygun bir ders yöntemiyle konuları ilerletmek istiyorum.

Fatma Ö. photo

Fatma Ö.

21.02.2022

Online Türkçe Özel Ders · Iğdır, Iğdır

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum Edebiyat, Türkçe ve yabancılar için Türkçe dersi veriyorum . Fazla söze gerek yok çalışmadan bilemezsiniz 😊

Ali C. Ş. photo

Ali C. Ş.

26.08.2025

Online Türkçe Özel Ders · Tunceli, Tunceli

Türkçe eğitimi alanında yetkin ve donanımlı Çeşitli etkinlikler ve oyunlar yoluyla etkili öğretim

Aslıhan Y. photo

Aslıhan Y.

10.12.2023

Online Türkçe Özel Ders · Çayeli, Rize

Merhaba. Ben Aslıhan Yıldız. 2020 yılında Atatürk Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İlkokul, ortaokul, LGS, TYT Türkçe dersi verebilirim. Türkçe dersinin yanında Tarih ve Coğrafya alanına ilgim vardır. Bu alanlarda kitaplar okumaktayım. Türkçenin farklı alanlarında kendimi...

Ezgi Ç. photo

Ezgi Ç.

31.08.2026

Online Türkçe Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

16 senelik eğitmenlik tecrübem sebebiyle, beraber çalıştığım 10-18 yaş aralığındaki çocukların neye ihtiyacı olduğunu tespit etme ve geliştirme konusunda deneyimliyim.

Nazlı B. photo

Nazlı B.

23.09.2024

Online Türkçe Özel Ders · Andırın, Kahramanmaraş

Gaziantep Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Ortaokul ve lise kademelerinde Türkçe özel ders verebilirm.

Zeynep Ü. photo

Zeynep Ü.

01.02.2025

Online Türkçe Özel Ders · Elbistan, Kahramanmaraş

Yeri geldiğinde sorumluluğunu bilen öğretmen yeri geldiğinde ise bilgiye açık bir öğrenciyim. Samimi ve içten anlatımım sayesinde bana anlamadığın her noktayı sorabilirsin. Konuları ezberletmek yerine sevdirmenin yollarını birlikte arayalım.

Harun H. photo

Harun H.

14.01.2024

Online Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

24 Yıllık Sınıf Öğretmeniyim. Şu an 3. üniversitemi okuyorum. Okuma yazma öğretimi 1.2.3.4.5.6. Sınıflar tüm dersler 7 ve 8. Sınıflar Türkçe ve Sosyal Bilgiler Takviye, ödev ve soru çözümü.

Ferhat T. photo

Ferhat T.

15.02.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Özellikle ortaokul ve lise düzeyinde Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı dersleri veriyorum. 12 yıllık öğretmenim. Aynı zamanda eğitim koçluğu sertifikam da var.

Hilal A. photo

Hilal A.

02.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Nilüfer, Bursa

20 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Evimde/evinizde/online, 1. sınıftan 12. sınıfa kadar her seviyeye uygun ders verebilirim. Ayrıca diksiyon/güzel konuşma yazma dersi verebilirim.

Oğuzhan C. photo

Oğuzhan C.

07.10.2023

Online Türkçe Özel Ders · Ferizli, Sakarya

İlkokul, Ortaokul, LGS, TYT, AYT Türkçe dersi online özel ders hizmetimle öğrencilerimizin her zaman yanındayım. Hizmetlerimiz Türkçe dersiyle sınırlı kalmayıp her seviyede rehberlik hizmetim de mevcuttur. Okul derslerinizde, sınavlara hazırlık sürecinde asla yalnız yürümeyeceksiniz.

Sevcan S. photo

Sevcan S.

10.12.2021

Online Türkçe Özel Ders · Selçuklu, Konya

Türkçe dersinden yaş fark etmeksizin ve uygun bir fiyata dersi anlatırım. Her şey de size yardımcı olmaya çalışırı. Szi beklerim.🤗

Feyza K. photo

Feyza K.

17.10.2022

Online Türkçe Özel Ders · Selçuklu, Konya

TYT Türkçe ve Edebiyat dersi (9,10,11,12 ve mezun) Ortaokul Türkçe Dersi (4,5,6,7 ve 8.sınıflar) Yabancılara Türkçe Öğretimi Sınavlara en doğru bilgilerle hazırlanmak için ulaşabilirsiniz.

Beyza N. photo

Beyza N.

15.01.2024

Online Türkçe Özel Ders · Onikişubat, Kahramanmaraş

Ben Beyzanur KSÜ 'den yeni mezun oldum 3 yıl aktif şekilde çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Aynı zamanda editörlük ve redaktör kurslarına katılıp sertifika aldım. İnsanlara yeni bir şeyler öğretebilmek kazandırmak bana mutluluk verir her zaman başarılı disiplinli olmuşumdur ve öğrencilerimle...

Şevkiye A. photo

Şevkiye A.

28.09.2022

Online Türkçe Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Eğitim önce kalbe sonra beyne dokunmaktır. Öğrencilerim hayatıma anlam katan kıymetli dostlarımdır. Onların mutluluğu benim mutluluğumdur. Başarı onlarındır ben gitmeleri gereken yola ışık tutarım.

Özge A. photo

Özge A.

02.11.2022

Online Türkçe Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Türk dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Online veya yüzyüze özel ders verebilirim.

Lale K. photo

Lale K.

02.03.2024

Online Türkçe Özel Ders · Onikişubat, Kahramanmaraş

Mesleğini çok seven bir edebiyat,türkçe öğretmeni olarak, öğrencilerimle birebir ilgilenir ve öğrenmeleri için elimden gelen her şeyi yaparım. Yaşım genç ve deneyimli biri olarak öğrencinin dilinden anlar, onun öğrenebileceği ve konuyu daha iyi kavrayabileceği tarzda anlatırım. Kendi branşım...

Zeynep D. photo

Zeynep D.

04.07.2025

Online Türkçe Özel Ders · Onikişubat, Kahramanmaraş

Özel taktiklerle ve kodlamalarla etkili ve akılda kalıcı bir şekilde Türkçe dersi veriyorum.Netleriniz ve doğru sayınız hızlı bir şekilde yükselir.

Zeynep E. photo

Zeynep E.

26.11.2021

Online Türkçe Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhaba. ilk ve ortaokul öğrencilerimize ders vermek için sabırsızlanıyorum. Umarım beni tercih eder ve pişman olmazsınız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Online Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Online Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Online Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Online Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Online Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Online Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Online Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Online Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Online Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Online Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl