Hizmet Ver
Özel Ders

3 Antalya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 217 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Antalya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 217 Özel Ders Öğretmeni, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 725 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 974 kişi Antalya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya Özel Ders Öğretmeni

Gülbahar Ş. photo

Gülbahar Ş.

18.04.2022

Özel Ders · Alanya, Antalya

Özel eğitim öğretmeniyim.Otizm, disleksi, zihinsel yetersizlik gelişim geriliği alanlarında özel ders veriyorum. Oyun terapisi, Filial terapi ve resim analizi eğitimleri almış bulunmaktayım

Alper A. photo

Alper A.

22.02.2022

Özel Ders · Alanya, Antalya

2004 ten Bu zamana kadar dersane öğretmenliğinin yanında bu sektör de bir çok özel derslerim olmuştur. Bu süreçte hem ara sınıf hem de üniversite sınavlarına bir çok öğrenci çalıştırdım

Burak K. photo

Burak K.

09.10.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

MAKÜ Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana özel bağlama ve gitar eğitimi vermekteyim. Şuan özel bir kurumda öğretmenliğimi sürdürüyorum. Bunun yanı sıra özel derslerime de devam etmekteyim.

Şeyma A. photo

Şeyma A.

04.07.2021

Özel Ders · Alanya, Antalya

Gazi Üniversitesi mezunuyum. Ortaokul öğrencilerine ders veriyorum. Öğrencilerle ilgilenmeyi ve bir şeyler öğretmeyi çok seviyorum.

Gül C. photo

Gül C.

07.12.2020

Özel Ders · Alanya, Antalya

Merhaba. Özel Eğitim Alan Mezunuyum. 10 yıllık öğretmenim. Down Sendromlu, otizm, orta - hafif zihinsel engelli öğrencilere tüm alanlarda ders vermekteyim

Çağdaş Ç. photo

Çağdaş Ç.

02.10.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhaba ben ÇAĞDAŞ Doğu Akdeniz Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim . Benim düşüncem öğretmenliğin asıl kuralı bildiğin bilgiyi en iyi şekilde aktarmaktır ve ben bunda çok iyi olduğumu düşünüyorum.

Serenay Ç. photo

Serenay Ç.

14.10.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Sınıf öğretmeniyim. İlköğretim Takviye, Okuma ve Yazma Öğretimi, ilköğretimin tüm sınıflarına yönelik dersleri için özel ders veriyorum.

Mihriban U. photo

Mihriban U.

14.09.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhaba Ben Mihriban Antalya'da yaşıyorum. Öğretmen lisesi yabancı dil bölümünden mezunum. Ankara Üniversite Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. Pedagojik formasyon egitimimi de Ankara universitesinden aldim. Havacilik sektorunde calisiyorum. Ingılizce ve Rusça dillerinden başlangıç ve orta...

Ozan Ö. photo

Ozan Ö.

24.02.2020

Özel Ders · Aksu, Antalya

Matematiği zor yapan etken köklerine bağlı olmasıdır. Geçmişte eksik kalan yerler geleceğe ket vurduğu için ne kadar erken başlanırsa okadar kolay olur. Yüzyüze yada online olarak özel derslerimiz mevcuttur. İlk dersten sonra veliyle durum değerlendirmesi ve izlenecek yol hakkında konuşma...

Çiğdem Ö. photo

Çiğdem Ö.

23.08.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Odtü mezunuyum, çocuk gelişimi, oyun terapisi, beden dili ve diksiyon üzerine bir çok eğitim aldım. Çocuk, ergen ve yetişkin gençlere birçok eğitim verdim.

Öykü A. photo

Öykü A.

22.11.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

2017 yılında tarih öğretmenliği mezun olduğum bölümümü o dönem içerisinde yapmış olduğum stajyerlik deneyimimle tamamlamış bulunuyorum. Sonraki süreçlerde alanımda etüt hocalığı yaparak aynı zamanda özel ders vererek sürecimi devam ettirdim. Öncelik her zaman öğrenciyi doğru anlamak ve iletişimi...

Dilek E. photo

Dilek E.

21.07.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

27 yıllık MEB den genç emekli uzman bir öğretmenim. Birebir özel ders verir, tecrübesi ile bilgi aktarma hedefindeyim. Öğrencilere dersleri sevdirme ve eksiklerini gidermede ihtiyaçları doğrultusunda destekleyebilirim

Poyraz Ç. photo

Poyraz Ç.

05.12.2020

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

HAYAT TECRÜBEDİR. KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ 22YIL Ankara da Büyük ve Başarılı Kolej Deneyimlerinden Sonra ANTALYA da İşbaşındayım.

Adem T. photo

Adem T.

20.09.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Coğrafya alanında uzman , KPSS, TYT, AYT, okul sınavları, konu tekrarı , soru çözümü ve her türlü ÖSYM sınavları için coğrafya özel dersi verilir, sınav sistemini çözmüş, analitik değerlendirme yapan ve mantığa oturtarak coğrafya öğretimi sağlamaktayım

Merve E. photo

Merve E.

29.01.2021

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü birincisiyim. Uludağ Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 6 yıldır keman eğitimi alıyorum. Özel keman dersi veriyorum.

Ramazan B. photo

Ramazan B.

20.03.2020

Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

14 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. MEB VE ÖZEL DE ÇALIŞTIM. SBS - TEOG - LGS ÖĞRENCİLERİM OLDU. LGS DE MATEMATİK DERSİNDEN SIKINTI YAŞAYAN ÖĞRENCİLERİME ÖNCELİKLE AMACIM: *** MATEMATİĞİ SEVDİREREK NETLERİNİ ARTIRMAK *** YENİ NESİL SORU TİPLERİNİN ANLAŞILIRLIĞINI ARTIRMAK.

Aysun Aydın A. photo

Aysun Aydın A.

13.08.2020

Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Özel okulda öğretmenim . 10 yıldır özel ders veriyorum. Eğitim koçluğu eğitimim var. Hem ders hemde koçluk yapabilirim.

Gokhan K. photo

Gokhan K.

15.01.2021

Özel Ders · Kepez, Antalya

Güzel Sanatlar mezunuyum ilk okul lise öğrencilerine birebir özel ders ve yabancı dil eğitimi verebilirim . 2

Emre K. photo

Emre K.

02.10.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları mezunuyum. lisede aşçılık okudum ve okulumu birincilikle bitirdim. sektörde 6 sene aktif olarak çalıştım. 2 sene mutfak yönetici asistanlığı yaptım. ilk yıllarımda Türk ve dünya mutfağı üstüne çalıştım. daha sonra özel beslenme türlerine merak...

Selin S. photo

Selin S.

01.06.2021

Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Sabancı Üniversitesi öğrencisiyim, tecrübelerim doğrultusunda seninle eğlenceli ve öğretici dersler yapmak için sabırsızlanıyorum.

Esra M. photo

Esra M.

11.12.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Merhaba; İnşşat Yapı teknik Mimari alan mezunum pande mi nedeni ile kendi evimde sadece bayan arkadaşlara autocad dersi veriyorum ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum.

Burak C. photo

Burak C.

08.12.2020

Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Kilo alma, koli verme, yağ yakımı, kas kütlesi kazanımı, fonksiyonel ve corrective egzersizler alanında belirli bir süreç doğrultusunda sürekli iletişim halinde ve kontrol altında sağlıklı bir şekilde spor yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Melike G. photo

Melike G.

28.06.2022

Özel Ders · Alanya, Antalya

Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Zihin engelli, Down sendromlu ve Otizmli öğrencilere akademik ve sosyal alanda veli ile iş birliği içerisinde özel ders verilir.

Elif A. photo

Elif A.

16.03.2020

Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

İşinde güvenilir,işini bilen,ayaklari yere sağlam basan biriyim.Büyük bir özveriyle isimin hakkını veririm.Her alanda isimi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum.

Berra U. photo

Berra U.

06.01.2021

Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Keman piyano solfej armoni müzikal anlama ve dinleme dersleri veriyorum. Öğrencimin evinde ya da duruma bağlı olarak kendi evimde ders yapabilirim. Güzel sanatlar lisesinde eğitim gördüm. Şu an müzik öğretmenliği bölümünde okuyorum. Daha önce öğrencilerim oldu ve bu konuda deneyimliyim. Yaşım...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Antalya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl