Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Arnavutköy İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Arnavutköy civarında 321 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Arnavutköy İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Arnavutköy içinde toplam 321 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 540 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Arnavutköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,176 kişi Arnavutköy İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Arnavutköy İstanbul İngilizce Özel Ders

Nihansu Yurtseven photo

Nihansu Yurtseven

24.07.2019

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

I am a graduate of Middle East Technical University. I am currently doing my Masters at Hacettepe University on Linguistics. I can speak Spanish so I can also help with this language.

Yasemin Evyapan photo

Yasemin Evyapan

06.08.2021

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

İngilizce Havacılık Yönetimi öğrencisiyim bölümümün eğitim dili ingilizce olmakla birlikte 1 sene hazırlık eğitimi aldım. İlk ve Orta okul ögrencilerine başlangıç seviye olmak üzere gündelik hayattan temel konularıda ele alarak hem grammar hem de gündelik hayatta kelime becerisi kazandırarak...

Sibel Al photo

Sibel Al

27.02.2022

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Temel hedefim öğrencilerimin seviye, ilgi alanları ve ihtiyacına uygun, eğlenceli, interaktif ve etkili yöntemlerle İngilizce becerilerini geliştirmektir.

Hilay Hepdemir photo

Hilay Hepdemir

02.03.2022

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Hacettepe mezunu tecrübeli İngilizce Öğretmeninden online İngilizce dersi. Gramer yerine diyalog odaklı konuşma garantisi.

Elif Özcan photo

Elif Özcan

23.06.2019

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Merhaba. Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 8 yıla yakın her yaştan bireyle özel ders tecrübem, dil kursu, kolej, MEB ve online ders tecrübelerim var. Ders çalışma şekli, hedefler, sınava çalışma programı yapma gibi konularda da...

İlker Aksoku photo

İlker Aksoku

25.06.2021

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

2003'ten beri İngilizce Öğretmeniyim. Okullarda, kurslarda gerek grup dersi gerekse özel ders verdiğim gibi öğrencinin evinde de özel verebilmekteyim. İlkokul, ortaokul, lise ders takviye, dil öğrencilerine YKS-dil dersleri, yetişkinlere genel İngilizce ve YDS dersleri verebilmekteyim.

Seda Aydemir photo

Seda Aydemir

13.03.2022

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Merhaba, ilkokul-ortaokul öğrencilerine Matematik Türkçe ve İngilizce dersleri veriyorum. Hali hazırda özel bir okulda İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Okul dışı zamanlarımda başka çocukların bahsettiğim alanlardaki gelişimlerine ortak olmak beni mutlu ediyor. İstanbul/Arnavutköy’de ikamet...

Volkan Manap photo

Volkan Manap

16.06.2020

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Herkese merhaba,iş hayatımda son 6 yıldır türkçeden çok ingilizcemi hayatımın merkezine oturtan biri olarak sizlere yardımcı olmak adına buradayım. 1,5 yıl yurtdışında yaşamış biri olarak deneyimlerimi,ingilizce konusunda biriken bilgi ve tecrübelerimi aktarmak adına sizlere kucak açıyorum.

Helin Almak photo

Helin Almak

29.11.2021

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. İngilizce seviyem intermediate düzeyde olup dil öğretirken aynı zamanda konuşma pratiği yaptırabileceğim öğrencilerle çalışmak istiyorum. Kelime bilgisini ilerletmeyi sağlamak yanında işitsel olarak da dil yeteneğinin gelişimi açısından çalışmalar...

Birol Hakbilir photo

Birol Hakbilir

31.08.2020

İngilizce Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

ÜCRETSİZ Tanıtım (Demo) Dersi Fırsatı İngilizce & Tenis Entegre Eğitim Programı Online/Uzaktan Eğitim Genel İngilizce İş İngilizcesi (Business English) Özel Amaçlı İngilizce ( ESP – English For Specific Purposes) Sınavlara Hazırlık (TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, YKS-Dil) Konuşma & Dinleme...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Arnavutköy İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Arnavutköy İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Arnavutköy İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Arnavutköy İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 260 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl