Hizmet Ver

5 Arnavutköy Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Arnavutköy civarında 109 Mimar hizmet vermeye hazır.

Mimar

En İyi 10 Arnavutköy Mimar

Akın Taşer photo

Akın Taşer

08.01.2020

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Mimari proje, tasarım, teknik çizim, ruhsatlandırma, şantiye yönetimi, tadilat, uygulama, 3d modelleme, görselleştirme ve animasyon hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

Sezgin Balkanlı photo

Sezgin Balkanlı

10.08.2021

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

3D model program ile mimari projelerinizde yardımcı olabilirim. İster belediye ruhsat projelerinizi, isterseniz 3D model görünümlerini gercekleştirebilim. Mimari tasarımlar dahil. Rapido ile çizim yapan kuşaktanım. Uzun zamandır bu işteyim.

Mehmet Şenli photo

Mehmet Şenli

07.11.2019

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Konut, apartman, villa, iş merkezi, ofis, mağaza, kültürel ve sosyal yapılar ve fabrika yapıları gibi bir çok alanda mimarlık, iç mimarlık, proje yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme hizmeti sunmaktayız • Mimari Proje Uygulamaları • Proje Teknik Danışmanlık Hizmeti • Ruhsat ve İskan Düzenleme •...

Arnavutköy Anka Mimarlık photo

Arnavutköy Anka Mimarlık

25.05.2018

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Konut, apartman, villa, iş merkezi, ofis, mağaza, kültürel ve sosyal yapılar ve fabrika yapıları gibi bir çok alanda mimarlık, iç mimarlık, proje yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme hizmeti sunmaktayız • Mimari Proje Uygulamaları • Proje Teknik Danışmanlık Hizmeti • Ruhsat ve İskan...

Muhammet Can photo

Muhammet Can

13.12.2021

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunu 12 Senelik Yüksek Mimarım. Her türlü 3 boyutlu Mimari Modelleme tasarımı ile proje çizim ve tasarımı yapmaktayım. İstenildiği taktirde portföyümdeki referans çalışmaları paylaşabilirim. Her bölge için Konut, Villa, Ticari Alan ve Konut sitesi, Sanayi Sitesi gibi...

Hamig Hakan Karaçay photo

Hamig Hakan Karaçay

25.09.2020

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Merhabalar 2D(autocad) ve 3D(sketchup) ileri seviyede programlara hakimim.Ayrica photoshop bilgimde mevcuttur.Projelerinizi bekliyorum .

Emine Nalan Başaran photo

Emine Nalan Başaran

15.02.2021

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Evinizde ofisinizde profosyonel mimardan iç mimari proje ve dekorasyon uygulaması

Furkan Çiçek photo

Furkan Çiçek

09.04.2016

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Villa, toplu konut, iş merkezi, hastane, otel gibi bir çok proje yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Yapının uygulanacağı yere göre özel farklı tasarımlar yapıyorum. Arazinin yerine uygun çözümler bularak projeyi daha kullanışlı hale getiriyorum.

Gülistan Karakeçi photo

Gülistan Karakeçi

01.11.2018

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Merhaba ben Gülistan, 2 sene önce Mimarlık bölümünden mezun oldum. İş deneyimleriyle mimari tasarım ve uygulama konusunda kendimi geliştirme imkanı buldum. Yaptığım işleri daha yakından incelemek için aşağıya portfolyo linkimi bırakıyorum. https://issuu.com/gkarakeci/docs/gkarakeci-port

Hilal Saraçgil photo

Hilal Saraçgil

10.04.2014

Mimar · Arnavutköy, İstanbul

Aslen bir mimar olarak çalışmanın yanında, bir yandan fotoğrafçılık, bir yandan editörlük, bir yandan da afiş tasarımları yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Arnavutköy Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Arnavutköy Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Arnavutköy Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Mimar için Arnavutköy içinde toplam 109 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 161 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Arnavutköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 254 kişi Arnavutköy Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Mimar fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir.