En İyi 10 Arnavutköy Mimar | Armut

En İyi 10 Arnavutköy İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Arnavutköy civarında 12 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Nurdane C.

Nurdane C.

Mimar · Arnavutköy, İstanbul
Mimari maketlerinizi temiz işçilik ile yapabilir teknik çizimlerinizde yardımcı olabilirim. Üç boyut uygulamaları da yapıyorum
Arnavutköy Anka Mimarlık

Arnavutköy Anka Mimarlık

Mimar · Arnavutköy, İstanbul
Konut, apartman, villa, iş merkezi, ofis, mağaza, kültürel ve sosyal yapılar ve fabrika yapıları gibi bir çok alanda mimarlık, iç mimarlık, proje yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme hizmeti sunmaktayız • Mimari Proje Uygulamaları • Proje Teknik Danışmanlık Hizmeti • Ruhsat ve İskan Düzenleme • Şantiye Şefliği • Endüstriyel Tasarım • İç Mekan Tasarımı • Proje Teknik Danışmanlık Hizmeti
Dilistan B.

Dilistan B.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
1. 2d ve 3d çizimler, 2.3 boyutlu kat ve vaziyet planları 3. Renkli Kat şemaları,kesit ve görünüşler 4.3 boyutlu cephe çalışmaları 5. Konsept ve ruhsat proje çizimi desteği
Proje Ve Yönetim  M.

Proje Ve Yönetim M.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Oguzhan I.

Oguzhan I.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
Mimari projelendirme , uygulama , 3D gorsellestirme , dekorasyon ve mobilya tasarimi islerinizde yaninizdayiz
Mimar Güvenç  T.

Mimar Güvenç T.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar , Türkiye ve uluslar arası ülke ve şehirlerde mimari hizmetlerimizi sürmekte olduğumuz faliyet alanlarımız ; - Mimari takip ve Danışmanlık - Mimari projeler & Tasarım - İnşaat Kontrol & Danışmanlık - Mimari Projelendirme & Satın Alma Takip - Mimari Proje Görselleştirmesi - İnşaat yan ürünleri ile ilgili iamalat proje çizimi - Mobilya imalatı & Tasarım & Uygulama - Cephe Tasarımı ve İlgili Malzeme Şartname Hazırlığı - Pilotaj Dosya hazırlıklarının yapılması ve Pilotaj Ta
Dora Cephe Sistemleri &mimarlık

Dora Cephe Sistemleri &mimarlık

Mimar · Başakşehir, İstanbul
DORA CEPHE SİSTEMLERİ MİMARLIK İNŞAAT firmamız mimari tasarım-uygulama ,tadilat ,inşaat ve cephe sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda VİTRA ARTEMA Bahçeşehir servisidir.Mimari bir firma olarak kurulmuş olan firmamız bünyesinde çalışmakta olan uzman teknik ekibi kalifiye imalat ve montaj personeli ile hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerimizin istekleri ve kendi tecrübelerimizi de bir araya getirerek proje hazırlamakta ve müşterilerimize teknolojide ve kullanımda en u
Yemen Ozan G.

Yemen Ozan G.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
Mimari, içmimari, 3 boyutlu görselleştirme hizmetleri yapmaktayim. 4 yıllık mimari eğitimimden sonra St. Petersburg (Leningrad) Devlet Mimarlik ve İnşaat Mühendisliği Üniversitesinde yüksek lisans öğrenimi gördüm. İzmirde Narlıdere Hillside, Urla Riverside, Kaynaklar Konakları gibi konsept projelerin bünyesinde yer aldım. Bunun yanı sıra çeşitli villa projelerim oldu ve bu projelerin şantiyelerinde de görev aldım ve almaktayım.
Evim Mimarlık Dekorasyon Ve Reklamcılık

Evim Mimarlık Dekorasyon Ve Reklamcılık

Mimar · Başakşehir, İstanbul
Yapılması gereken bütün projeleri üstlenen firmamız müşteriye ruhsat alınmasına kadar bütün projelerin yapılacağı teminatını verir.
Bilka Group M.

Bilka Group M.

Mimar · Başakşehir, İstanbul
Birçok insan yaşamını rahat,huzurlu,psikolojik bakımından hayatını iyi geçirmek ister ve bizler bu insanların yaşadıkları alanlara,mekanlara farklılıklar katarak çevre faktörlerini, iç ve dış mekanları daha kullanışlı bir hale getirerek insanların yaşamını daha güzel ve huzurlu bir ortam sağlamak çabasındayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz