En İyi 10 İstanbul Mimar - Armut

En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 846 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Burcu Ölçer

Burcu Ölçer

Mimar · Kadıköy, İstanbul
2012 yılı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 2015 Kasım-2017 Şubat ; tasarım ve uygulama projeleri yapan bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yaptım. 2014 Ekim-2015 Ağustos tarihleri arasında Mimarlık ofisinde proje mimarı olarak çalıştım. Yapı Merkezi nin Etiyopya da yapmış olduğu tren istasyonları projesinin uygulama projesinin çizimlerini,disiplinler arası koordinasyonu ve iş takibini gerçekleştirdim. 2012 Ekim-2014 Ağustos tarihleri arasında Yapı Elemanlar
Enes Ulutaş

Enes Ulutaş

Mimar · Sarıyer, İstanbul
ESC Mimarlık olarak; gereksinimi ve yenilikçi düşünceyi ön plan da tutarak, mimari tasarım projeleri, uygulama projeleri, mimari görselleştirme ve 3D hazırlama, konularında çalışmalar yapmaktayız. Mimari ve iç mimari projelerinizin, üç boyutlu çalışmalarını hazırlayarak, başarılı görüntü almak ve bu kaliteyi sağlayarak, projenizin farkını ortaya koymakta en önemli başarılarımızdandır. Proje çalışmalarına bağlı kalarak; maliyet analizi, malzeme dokümanları ve fiyat teklifleri hazırlayarak, ima
Studio Be2

Studio Be2

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mimari proje ve tasrım üretimi ile ilgiliyiz. Proje ve tasarımlar bir çok platformada ve yarışmada ödüller almıştır. Gerek farklı tasarımlar gerekse hızlı ve doğru proje üretimleri kullanılan software ile alt disiplinleri güçlü ve eksiksiz koordinasyonu yapılmaktadır.
M_mimarlık

M_mimarlık

Mimar · Şişli, İstanbul
Türkiye nin en iyi mimarlık firmalarında çalışmış ve bundan böyle bağımsız hizmet veren mimarlardan profesyonel işler.
Hama Mimarlık

Hama Mimarlık

Mimar · Esenyurt, İstanbul
Yapı sektöründe; Üç boyutlu tasarım, İnşaat ruhsat projesi, Ücretsiz proje danışmanlığı, Yapı metrajı hazırlanması, Yapı yaklaşık maliyeti hazırlanması, Yapı ödeme pursantajı hazırlanması, Arsa sahibi, müteahhit ile taşeron arasında arabuluculuk yapılması,
Samet Gündogan

Samet Gündogan

Mimar · Bağcılar, İstanbul
Mimarlık ve iç mimarlık alanlarında tasarım ve uygulama süreçlerine ait; İki ve üç boyutlu teknik çizimler, belgeler, görsel ürünler, modeller ve ihtiyacınız doğrultusunda belirlenecek tüm ürünler zamanında, kaliteli ve eksiksiz olarak hazırlanır. Belediye ve Uygulama Projelerinin Hazırlanması, İç Mekan Tasarım ve Uygulaması, Mobilya Tasarım ve Üretimi, Stand Tasarım ve Üretimi, Cephe Tasarımı ve Etüdleri, Mimari Görselleştirme konularında bize güvenebilirsiniz. Saygılarımla.
Mustafa Pehlivan

Mustafa Pehlivan

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mimari proje danışmanlığı, Üç boyutlu modelleme ve render. Profesyonel veya amatör her talebe uygun modelleme ve render hazırlanır Revit ve Sketchup ile modellemede Lumion 3dmax ile modellemede ise Vray kullanılır.
Selin Selçuk

Selin Selçuk

Mimar · Sarıyer, İstanbul
Mimari tasarım, kentsel tasarım, çevre düzenleme, konut yerleşmeleri, rezidanslar, ofis binaları, alışveriş merkezleri, oteller, turizm ve rekreasyon tesisleri, dini yapılar, kültür sanat eğlence merkezleri ile restorasyon ve iç mekan tasarım projeleri yapmaktadır. Lütfen maket yaptırmak isteyenler teklif istemesin.
Aac

Aac

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Ofis “Tansu Acımert Mimarlık ve Danışmanlık Bürosu” olarak 2005 yılında İstanbul’da kuruldu. 2005 yılından günümüze kadar çeşitli ölçeklerde mimari, iç mimari tasarım-uygulama, endüstriyel tasarım konularında çalışmakta ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 2002 yılından beri Tansu Acımert’in havaalanları planlaması, terminal tasarımı konularında yaptığı akademik çalışmalarla beraber, Cidde ve Paris’te bulunduğu sure içerisinde Kral Abdülaziz Havaalanı Yenileme Projesi için yaptığı tasarım da
Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

Mimar · Esenler, İstanbul
MODERN TASARIM GÜCÜMÜZLE YANINIZDAYIZ. Konsept Projeler, Mimari Avan Projeler, Mimari Görselleştirme Hizmetleri, Uygulama Projeleri ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri sunmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

         
Ömer Yıldız
Mimar   09/01/2017

Şeyhmus bey bana çok yardımcı oldu. Acil yetiştirmem gereken bir uygulama projesi vardı. En iyi şekilde projemi çizdi. İşini profesyonel yapan bir mimar. Çok teşekkür ediyorum.

         
Mimar   21/10/2016

Kesinlikle işinin en iyilerinden Sadullah Bey. Avm projesi için çizim yaptırmam gerekiyordu ancak nasıl olması gerektiği ile ilgili fikrim yoktu. Kişinin kendisi için yapabileceği titizlikte tüm araştırmalarını yapıp en uygun çizimi tüm profesyonelliğiyle tarafımıza sundu. Ayrıca fiyat olarak da en makul fiyatı kendisinden aldım. Sadullah Beye sorumluluk bilinciyle, özenle ve profesyonel bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz