En İyi 10 İstanbul Mimar - Armut

En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 920 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Burcu Ölçer

Burcu Ölçer

Mimar · Kadıköy, İstanbul
2012 yılı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 2015 Kasım-2017 Şubat ; tasarım ve uygulama projeleri yapan bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yaptım. 2014 Ekim-2015 Ağustos tarihleri arasında Mimarlık ofisinde proje mimarı olarak çalıştım. Yapı Merkezi nin Etiyopya da yapmış olduğu tren istasyonları projesinin uygulama projesinin çizimlerini,disiplinler arası koordinasyonu ve iş takibini gerçekleştirdim. 2012 Ekim-2014 Ağustos tarihleri arasında Yapı Elemanlar
Kat 73 Mimari Stüdyo

Kat 73 Mimari Stüdyo

Mimar · Sarıyer, İstanbul
KAT73 Mimari Stüdyo 2016 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu iki ortak ile kurulmuş bir tasarım ofisidir. Tasarımlarımızı tamamen çağdaş, fonksiyonel ve minimal bir ürün ortaya çıkarma felsefe ile gerçekleştirmeyi amaçlayarak yola çıktık. Eğer konsept ve kullanışlılığı ön planda tutuyor, sade, minimal ve çağdaş tasarımlardan hoşlanıyorsanız sizinle çalışmaktan büyük zevk duyacağız. Mimari ve İç mimari projeleriniz için, kullanışlı ve estetik tasarımlar için genç ve di
Meltem Ergüler

Meltem Ergüler

Mimar · Kadıköy, İstanbul
30 senedir Mimarlık sektöründeyim. Mimri projelendirme, İç mimari ve dekorasyon işlerinizde sizlere yardımcı olmak isterim. Ayrıca her türlü tadilatınızı itinayla organize edilip sorunsuz sonlandırabilirim
Neslihan Özyiğit

Neslihan Özyiğit

Mimar · Sarıyer, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 4 yıldır profesyonel olarak mimari ve iç mimari projeler üretmekteyim. Portfolyomu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. https: issuu.com architectmsgsu docs n_e_s_l_i_h_a_n_o_z_y_i_g_i_t
Studio Be2

Studio Be2

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Mimari proje ve tasrım üretimi ile ilgiliyiz. Proje ve tasarımlar bir çok platformada ve yarışmada ödüller almıştır. Gerek farklı tasarımlar gerekse hızlı ve doğru proje üretimleri kullanılan software ile alt disiplinleri güçlü ve eksiksiz koordinasyonu yapılmaktadır.
P.nihan Öztürk

P.nihan Öztürk

Mimar · Kadıköy, İstanbul
MİR MİRAN MİMARLIK OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEK MUTLU EDER BİZLERİ TADİLAT VE UYGULAMA İŞLERİ TÜRKİYE ŞARTLARINDA OLDUKÇA ZOR.TEMİZ İŞÇİLİK USTA VE MİMAR İLİŞKİSİ GENELDE DOĞRU ORANTIDA GİTMEMEKTE.AMA MÜCADELEMİZDEN VAZGEÇMEDİK.UMARIM HER ŞEY YOLUNDA GİDER VE DOGRU İNSANLARLA KARŞILAŞIRIZ.
Koza Mimarlık

Koza Mimarlık

Mimar · Eyüp, İstanbul
Alman disiplini ile doğru adımlarla her projenin kozasından çıkıp en güzel şekilde dönüşmesinin adresi KOZA Mimarlık sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.
Esra Özel

Esra Özel

Mimar · Kartal, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi İngilizce Mimarlık bölümünü 2009 senesinde %100 başarı bursu ile kazandım. 4 yıllık lisans eğitimimi bölüm birincisi olarak bitirip, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. İstanbul da mimar olarak çalışmaya başladım ve 4 ay sonra İtalya da Milano şehrinde, Politecnico Di Milano Üniersitesi ne yüksek lisans başvurusu yaptım. Politecnico Di Milano Üniversitesi Mimarlık fakültesinden %100 başarı bursu ile okula kabul aldım. 2 senelik yüksek lisans eğitimimin sonuna geldim v
Begüm Zengin

Begüm Zengin

Mimar · Kartal, İstanbul
Doğuş Otomotiv Kartal Kule projesinde design ofis mimarıyım. 3D görselleştirme dahil mimari projeye ait bütün çizim yöntemlerine hakimim.
Enes Ulutaş

Enes Ulutaş

Mimar · Sarıyer, İstanbul
ESC Mimarlık olarak; gereksinimi ve yenilikçi düşünceyi ön plan da tutarak, mimari tasarım projeleri, uygulama projeleri, mimari görselleştirme ve 3D hazırlama, konularında çalışmalar yapmaktayız. Mimari ve iç mimari projelerinizin, üç boyutlu çalışmalarını hazırlayarak, başarılı görüntü almak ve bu kaliteyi sağlayarak, projenizin farkını ortaya koymakta en önemli başarılarımızdandır. Proje çalışmalarına bağlı kalarak; maliyet analizi, malzeme dokümanları ve fiyat teklifleri hazırlayarak, ima
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

         
Ömer Yıldız
Mimar   09/01/2017

Şeyhmus bey bana çok yardımcı oldu. Acil yetiştirmem gereken bir uygulama projesi vardı. En iyi şekilde projemi çizdi. İşini profesyonel yapan bir mimar. Çok teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz