En İyi 10 İstanbul Mimar | Armut

En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 2.006 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Mass Statik Tasarım

Mass Statik Tasarım

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Mimari proje hizmetinin yanı sıra statik proje hizmeti de sunmaktayız. Projeleriniz tam koordinasyon ile hazırlanmaktadır.
Berrin D.

Berrin D.

Mimar · Ümraniye, İstanbul
Mahya Mimarlık, Şubat 2018 itibariyle Berrin Dinçer yönetiminde faaliyetlerine başlamış İstanbul merkezli bir mimarlık firmasıdır. Mimari ve iç mimari tasarım, danışmanlık, uygulama kontrolörlüğü, konsept tasarımı, mobilya tasarımı hizmetleri vermektedir. Tasarımlarında sürdürülebilirliği, ergonometriyi ve yenilikçiliği ön planda tutan Mahya Mimarlık; işvereninin talepleri, her projenin kendine özgü gereklilikleri ve oluşturulmak istenen mimari algının doğrultusunda ihtiyaca yönelik fonksiyo
Bilgen U.

Bilgen U.

Mimar · Ataşehir, İstanbul
Mimari Proje çizimi, imar affı kapsamında tapu kaydı için proje çizimi, ev dekorasyon projeleri-detaylı iç mekan tasarımları-tadilat uygulama veya danışmanlık için hizmetinizdeyim.
Altun Architecture And Design

Altun Architecture And Design

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Altun Architecture and Design, Cenk ALTUN tarafından istanbul'da kurulmuştur. Tasarım gücü yüksek pratik aynı zamanda dinamik ekibi ile mimari ve iç mimari, tasarım, projelendirme, planlama, uygulama kontrolörlüğü ve danışmanlık servislerini, yerel ve uluslararası projelerde başarı ile yürütmektedir. Altun Architecture and Design; Proje, tasarım, planlama ve uygulama çalışmalarının her aşamasında tanımlanan talepleri kısa bir sürede çözümleyen kurumsal bir tabanda hizmet veren bir ofistir. İyi
Cmd Mimarlık Mob Dek Tur

Cmd Mimarlık Mob Dek Tur

Mimar · Bakırköy, İstanbul
Deneyimli tasarım ekibi ve uzman teknik ekiplerimizle anahtar teslim,tadilat ve yenileme işlerinizi itina ile uygulamaktayız.
Göksu Ö.

Göksu Ö.

Mimar · Bakırköy, İstanbul
Her türlü tadilat, dekorasyon, inşaat işinde, hem proje hem de uygulama alanında pratik, özenli, kişiye özel, ekonomik çözümler yaratılır. Mimari çizimler, 3 boyutlu görselleştirmeler ve kurumsal tasarımlar yapılır.
Uncoist

Uncoist

Mimar · Şişli, İstanbul
UNCOist Design (Unusual Connections İstanbul) olarak biz, genç tasarımcılardan oluşan, İstanbul merkezli bir ofisiz. Mimarlık ve çeşitli tasarım dallarında faaliyet göstermekteyiz. İlgili disiplinlerden kişileri bir araya getirerek işlevsel,olgun ve sürdürebilir işler üretiyoruz.
Muhammed Emin B.

Muhammed Emin B.

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Çeşitli ölçeklerde projelerinizi hazırlayıp, ruhsat alınma aşamasına kadar projenizle ilgilenebilirim.
Tab Mimarlık

Tab Mimarlık

Mimar · Ümraniye, İstanbul
- TASLAK PROJE ÇİZİMLERİ - RUHSAT PROJESİ ÇİZİMLERİ - MİMARİ PROJELER - 3 BOYUT VE CEPHE TASARIMLARI - İMAR BARIŞI KAYIT - İMAR BARIŞI PROJE ÇİZİMLERİ - İMAR BARIŞI TAPU KAYITLARI - DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
İlayda K.

İlayda K.

Mimar · Kartal, İstanbul
Ben İlayda Karalar. Haziran 2018’de İstanbul Okan Üniversitesi’nden mezun olmuş bir mimarım. İyi derecede İngilizce biliyor ve konuşuyorum, lisedeki ikinci dilim olduğu için ve İspanya’da erasmus yaptığım için İspanyolca’ya da oldukça hakimim. Ayrıca İtalyanca ve Rusça dersleri aldım. AutoCAD, Photoshop, SketchUp ve Revit (sertifikam mevcuttur) programları dışında Rhinoceros ve ArchiCAD programlarına da hakimim. Şubat ayında 3DMax eğitimime başlayacağım. Mimari çizim (kesit, plan, görünüş vb.)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz