En İyi 10 İstanbul Mimar - Armut

En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.012 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Sadullah Karadağ

Sadullah Karadağ

Mimar · Zeytinburnu, İstanbul
Mimari proje,mekan organizasyonu ve tasarımı, cephe tasarımı,sunum ve görselleştirme, uygulama ve şantiye yönetimi.
Zehra Onaran

Zehra Onaran

Mimar · Şişli, İstanbul
Mimar Zehra Onaran 1984 yılında Hatay’da doğmuş ve eğitim hayatını 2007 yılında İTÜ MİMARLIK Fakültesinden Mezun olarak tamamlamış, çeşitli özel Şirketlerde Mimarlık ve Uygulama alanından çalışmalarına devam etmiştir. 2009 Yılında Ortaklı bir firmaya kurmuş olup devam eden süreçte Firma 2009 yılında Mimarlık ve İç Mimarlık sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir. Tasarım Projelendirme Uygulama İmar Danışmanlığı tecrübesiyle yurt içi ve dışında; Konut, Ofis, Otel, Cafe ve Restoran, Hotel,
Buğra Evsen

Buğra Evsen

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Mimari proje ve tasrım üretimi ile ilgiliyiz. Proje ve tasarımlar bir çok platformada ve yarışmada ödüller almıştır. Gerek farklı tasarımlar gerekse hızlı ve doğru proje üretimleri kullanılan software ile alt disiplinleri güçlü ve eksiksiz koordinasyonu yapılmaktadır.
Mfm

Mfm

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Konut, rezidans, kapalı otopark, çok amaçlı sosyal yapı , fabrika yönetim ofisi gibi yapıların tasarım ve uygulama süreçlerini tamamlamış olan Mfm mimarlık ortağı olarak hizmet veriyorum.
Elda Architects

Elda Architects

Mimar · Üsküdar, İstanbul
YTÜ lisans, MSGSÜ yüksek lisans eğitimi, 6 yıl proje tasarım ve uygulama alanlarında profesyonel iş deneyimi, yurtdışı tecrübeleri ile, Mimari ve İç mimari proje tasarım, görselleştirme ve uygulama alanlarında yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler üretebiliriz. Küçük ve büyük ölçekli tüm mekanlar ve mobilyalar üzerine, tasarım ve inşaat alanlarında çalışabiliriz.
Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

Mimar · Esenler, İstanbul
MODERN TASARIM GÜCÜMÜZLE YANINIZDAYIZ. Konsept Projeler, Mimari Avan Projeler, Mimari Görselleştirme Hizmetleri, Uygulama Projeleri ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri sunmaktayız.
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

Mimar · Büyükçekmece, İstanbul
17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Ayşegül Tunçel

Ayşegül Tunçel

Mimar · Şişli, İstanbul
3 boyut modelleme,çizim revizyonları, tasarım,photoshop tecrübelerim vardır.İstanbulda çeşitli ilçelerde ruhsat projelerinde sürecin başından sonuna kadar çizim ve takip aşamasında bulundum.Mimarlık tasarım ofisinde çalışıyorum.
Atadoğu Mamal

Atadoğu Mamal

Mimar · Arnavutköy, İstanbul
Mimari hizmetler kapsamındaki her türlü hizmet verilir. Proje, Ruhsat, Teknik Hizmetler, 3D Görselleştirme, Mimari Animasyon, Maket
Berhan Uzel

Berhan Uzel

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü mezunu ve yine aynı okulun mimari tasarım programı yüksek lisans tez aşaması öğrencisiyim. Bir kısmı şantiye bir kısmı ofis olmak üzere 3 senelik iş tecrübem mevcut. Artık kendi işimi yapmak yolunda bir adım atmak istiyorum ve bu mecrada yapabileceğim işlerin bu amacıma ulaşmamda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Mimarlığa yönelik aklınıza gelebilecek her işi -tasarım, iç mekan tasarımı, uygulama çizimi, modelleme, metraj- yapmak içi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

Benzer Meslekler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz