En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 294 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Berhan  U.

Berhan U.

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesi lisans düzeyinde mimarlık bölümü ve yüksek lisans düzeyinde mimari tasarım programı mezunuyum. Bir kısmı şantiye bir kısmı ofis olmak üzere 5 senelik iş tecrübem mevcut. Artık kendi işimi yapmak yolunda bir adım atmak istiyorum ve bu mecrada yapabileceğim işlerin bu amacıma ulaşmamda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Mimarlığa yönelik aklınıza gelebilecek her işi -tasarım, iç mekan tasarımı, uygulama çizimi, modelleme, metraj- yaptırmak için benimle
Hüseyin Ö.

Hüseyin Ö.

Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden edinilen mimari birikim ile her türlü mimarlık hizmetleri verilmektedir.
Baş Yapı Mimarlık Mühendislik

Baş Yapı Mimarlık Mühendislik

Mimar · Sarıyer, İstanbul
İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübemizle sizlere kaliteli ve zamanında hizmet vermekte iddialıyız. Kullanılan ürünlerde kaliteli markalardan ödün vermeyiz. İş programımız sunulur. Anlaşma yapıldığı takdirde hedeflenen sürede uzman ekibimiz çalışmaya başlar her aşama müşteriye resim ve video çekimleriyle gönderilir. İş bitiminde gülen yüzlere anahtar teslim etmek her zaman en büyük hedefimizdir.
Studio B.

Studio B.

Mimar · Kadıköy, İstanbul
Mimari tasarım ve mimari proje dökümante etmede uygulanan nitelikli süreç ile işveren - mimar ilişkisininde göz önüne alan bir çalışma sistemi uyguluyoruz. Stüdyomuz, insan ölçeğini, insan algısını ve insanın mekansal deneyimlerini tüm işlerinde bir altlık olarak kullanır. Ekip, edindiği vizyon , tasarım yetileri ve önemsediği kent konteksinin izdüşümlerinin fiziksel karşılığını ürettiği projelere ve tasarım önerilerine de bir tür plug-in olarak “eklemler”. İşte tüm bu sorumluluk içinde işve
Ceren E.

Ceren E.

Mimar · Ataşehir, İstanbul
2015 Yılında Trakya Üniversitesinde mimarlık lisans eğitimimi, ardından 2019 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde yüksek lisans eğitimimi tamamladım.Çalıştığım mimarlık ofisi ve inşaat ofislerinde edindiğim tecrübe ile; Tasarım, avan ve uygulama projeleri çizimi, sunumu, 3 boyutlu modelleme, Keşif, metraj gibi mesleğimin gerektirdiği tüm işleri itina ile yapmaktayım.
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

Mimar · Büyükçekmece, İstanbul
17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Yea Architecture And Design

Yea Architecture And Design

Mimar · Sarıyer, İstanbul
Yiğit Ergeçen tarafından 2016 yılında İstanbul da kurulan mimarlık atölyesidir. Orta ve küçük ölçekli işlerde tasarım kalitesi ve netliği hedefi ile çalışılmaya başlanmıştır. Tasarım anlayışımız heyecan verici ama sade mekanlar tasarlamak olan, bunu en son teknoloji aletlerle ve müşteri ihtiyaçları odaklı bir anlayış ile yapıyoruz. Yiğit Ergeçen 2010 yılında Robert Kolej, ardından da Amerika nın en iyi mimarlık okullarından olan Rice School of Architecture dan onur derecesi ile mezun ol
Ezgi  K.

Ezgi K.

Mimar · Avcılar, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü mezunu olarak şu anda bir mimarlık ofisinde çalışmaktayım. Proje tasarımı, detaylandırma, cephe tasarımı ve modelleme üzerine freelance işler alarak tecrübemi geliştirmek istiyorum.
Atadoğu M.

Atadoğu M.

Mimar · Eyüp, İstanbul
Mimari hizmetler kapsamındaki her türlü hizmet verilir. Proje, Ruhsat, Teknik Hizmetler, 3D Görselleştirme, Mimari Animasyon, Maket
Akyıldız Mimarlık

Akyıldız Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Akyıldız Mimarlık; mühendislik, proje yönetimi, danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Bahçelievler bölgesinde 100’ün üzerinde proje ile Bahçelievler’e farklı bir görsellik katmıştır. Gücünü dinamik ekibinden alan Akyıldız Mimarlık en doğru çözümlere ulaşmaya çalışarak görsellik, çeşitlilik, sağlamlığın amaçlandığı yapılar tasarlamayı ve hayata geçirmeyi hedefler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz