En İyi 10 İstanbul Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 284 Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yea Architecture And Design

Yea Architecture And Design

Mimar · Sarıyer, İstanbul
Yiğit Ergeçen tarafından 2016 yılında İstanbul da kurulan mimarlık atölyesidir. Orta ve küçük ölçekli işlerde tasarım kalitesi ve netliği hedefi ile çalışılmaya başlanmıştır. Tasarım anlayışımız heyecan verici ama sade mekanlar tasarlamak olan, bunu en son teknoloji aletlerle ve müşteri ihtiyaçları odaklı bir anlayış ile yapıyoruz. Yiğit Ergeçen 2010 yılında Robert Kolej, ardından da Amerika nın en iyi mimarlık okullarından olan Rice School of Architecture dan onur derecesi ile mezun ol
Kil Architects

Kil Architects

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mimari, iç mimari ve tadilat projeleriniz için; -Danışmanlık ve konsept proje, -Rölöve ve metraj çalışmaları, -Keşif ve Yaklaşık maliyet hesaplama, -Mimari proje, 3d modelleme ve görselleştirme, -İç mekan detayları, -Ruhsat ve uygulama çizimlerinin hazırlanması, -Anahtar teslim proje uygulamaları aşamalarında hizmet vermekteyiz.
Sedanur Demir

Sedanur Demir

Mimar · Kağıthane, İstanbul
Işık üniversitesi mimari restorasyon bölümünden mezunum.AUTOCAD, 3DS MAX bilgim vardır. Her türlü çizim yapılır.
Nesli Şah İnan

Nesli Şah İnan

Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mimarlık/İç Mimarlık/Ev Tadilatı/İnşaat/Proje Hazırlama/Modelleme/Photoshop Alanlarında hizmet vermekteyim.
S&a Mimarlık

S&a Mimarlık

Mimar · Üsküdar, İstanbul
Yaşam alanlarımızın iyi tasarlanmış, içinde vakit geçirirken bizi iyi hissettirecek yerler olmasını istiyoruz. Doğru tasarım, doğru malzeme ve malzeme doğru detay çözümleri ile kaliteli mekanlar üretmeyi hedefledik.
Merve Erdoğan

Merve Erdoğan

Mimar · Büyükçekmece, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Şuan İTÜ de tasarım alanında yüksek lisans yapıyorum. 2 yıldır yurt içi ve yurt dışında şubeleri olan bir gıda firmasında proje mimarı olarak çalışmaktayım. İstanbul dışında 5 villa projesi çizdim. Yurt dışında 3 restoran, yurt içinde 7 restoran projesinde mimari konsept aşamalarında ve saha kontrollerinde görev aldım. Çalıştığım firma ve işler sebebiyle cafe,restoran tasarımlarında lüxury ve orta doğu konseptlerine hakimim.
Ali Eryılmaz

Ali Eryılmaz

Mimar · Pendik, İstanbul
Mimarlık ve inşaat sektörünün farklı dallarında çeşitli hizmetlerle mesleki sürecim devam etmektedir. Eski eser , yeni ve tadilat projeleri , danışmanlık gibi hizmetler vermekteyim . eğitimlerini almış olduğum teknik üniversiteler neticesinde farklı müşteri kriteleri , istekleri doğrultusunda tasarımlar çıkarmaktayım.
Alper Uzun

Alper Uzun

Mimar · Pendik, İstanbul
Autocad mimari çizimleri, Cephe tasarım ve çizimleri, 3d render çizmleri yapabilmekteyim. yaklaşık 150 -1000 tl arası işin büyüklüğüne göre çalışmaktayım. bana ulaşırsanız iyi bi fiyatta görüşebiliriz.
Albay Lift

Albay Lift

Mimar · Pendik, İstanbul
Albay Lift Asansör Araç Asansörleri Araç platformları ve Yük asansörü imalatı ve montajını yapmaktadır.
Dy Mimarlık

Dy Mimarlık

Mimar · Pendik, İstanbul
DY Mimarlık olarak mimari-iç mimari tasarım, 3d modelleme, görsel sunumların hazırlanması ve mimari cephe tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Kalite, estetik ve iş veren memnuniyetini ön planda tutarak, kazandığımız deneyimleri tüm projelerimize aktararak başarıyı hedeflemekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ertuğrul Bak
Mimar   14/08/2020

Tecrübeli ve güler yüzlü yaklaşımından ötürü Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum fiyat olarak da bizi üzmedi emeğine sağlık farklı projelerde çalışmak dileğiyle Çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum

         
Bayram Kaya
Mimar   23/07/2020

Güler yüzü, kaliteli hizmeti ve tüm süreçteki desteği ve danışmanlığı için Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın, gözünüz arkada kalmasın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz