En İyi 10 Ataşehir İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 160 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Abdullah Akar

Abdullah Akar

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Asp.net,mssql üzerinde 11+ yıllık tecrübe sahibiyim. 140+ mağazası bulunan bir elektronik perakendecisi için mağaza, merkez ve lojistik depoda kullanılan tahmin yapabilen,karar verebilen stok yönetim programı geliştirdim ve istenen modülleri geliştirmeye devam etmekteyim. Web sitesi ve çeşitli intranet uygulamalarında görev aldım. Bir oto kiralama firması için web sitesi ve muhasebe programı geliştirmekteyim.
Alpcan Arpalıyiğit

Alpcan Arpalıyiğit

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de ilgilenmiş bulunmaktayım. Linux tabanlı işletim sistemlerine aşinalığım var, Raspbian OS ve OPEN-CV kütüphanesini bitirme projemde kullandım. Eksiklik olan noktalarda çözüme ulaştıracak gerekli bilgi ve
Ömer Yıldız

Ömer Yıldız

Freelance Yazılımcı · Sancaktepe, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Bosch Turkey de Web Developer olarak çalışmaktayım. Microsoft Yazılım Uzmanlığı sertifikasına sahibim. Asp.Net MVC, Django, JavaScript gibi teknolojiler ile Mobil uyumlu websiteleri yapıyor ve Android App geliştiriyorum.Genç bir bakış ile hızlı ve güvenli projeler için ulaşabilirsiniz.
Mert Doğan Arısoy

Mert Doğan Arısoy

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Yazılım ve otomasyon alanında tecrübe sahibi, bir çok endüstriyel ve akademik projelerde görev almış birisiyim. Yazılım eğitimimi C ve Sistem Programcıları Derneğinde aldım ve hala daha almaktayım. Enerji otomasyonu alanında da yazılımcı olarak çalışmaktayım.
Mohammed Bazerto

Mohammed Bazerto

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
I'm a practicing software professional with over 5 years of experience. I have worked extensively in many aspects of software development, with a special focus on .NET development, database design/development, agile methodologies, and the use of a variety of programming languages, frameworks, and tools. My previous roles include software engineer, developer, software architect, team lead. My varied and broad experience includes work in such industries as Tourism, Vessels management, utilities.
Adım Soyadım

Adım Soyadım

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Müşterilerin dikkatini çekmek ve farklılaşmak için deneyimini ve seni farklı yapan özelliklerini anlat.Müşterilerin dikkatini çekmek ve farklılaşmak için deneyimini ve seni farklı yapan özelliklerini anlat.
Yiğit Şavlı

Yiğit Şavlı

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Çoğu proglamlama dilini blmekteyim . Web sitesi, Web uygulamaları, Masaüstü,İOS,Android uygulamaları, gibi birçok şeyi yapabiliriz(ben ve ekibim)
Amir Etemad

Amir Etemad

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Experienced Web Programmer with a demonstrated history of working in the computer software industry. Skilled in PHP,Laravel,Yii,Angular,MySQL,HTML,CSS,JS,JQuery. Strong engineering professional with a Bachelor s degree focused in Computer Software Engineering.
Hüseyin Duygun

Hüseyin Duygun

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Yaklaşık 10 yıldır bu sektörde yer almaktayım birçok projede yer aldım. Php ,jQuery ,css Ve Wordpress uzmanlık alanımdır. Uzmanlık alanlarımla ilgili her türlü talep ve isteği karşılayabilirim.
Mehtap Özdemir

Mehtap Özdemir

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdim. Mezun olduktan sonra sürekli proje çıkarmaya çalışıyorum. Yeni teknolojilere ayak uydurarak web ve masaüstü uygulamaları yazıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Ömer Ç.
Freelance Yazılımcı   11/01/2021

Güvenilir insanlarla temiz iş oldu elinize sağlık. Nasıl bir şey istediğimi dinleyip fikir alışverişinde bulunup sonuca gittik teşekkür ederim her şey için :)

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Ayse K.
Freelance Yazılımcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Oğuzhan K.
Freelance Yazılımcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
İbrahim G.
Freelance Yazılımcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz