En İyi 10 İstanbul Freelance Yazılımcı

4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 320 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Alpcan ARPALIYİĞİT

Alpcan ARPALIYİĞİT

Freelance Yazılımcı · Fatih, İstanbul
Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de ilgilenmiş bulunmaktayım. Linux tabanlı işletim sistemlerine aşinalığım var, Raspbian OS ve OPEN-CV kütüphanesini bitirme projemde kullandım. Eksiklik olan noktalarda çözüme ulaştıracak gerekli bilgi ve
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Anıl Ebinç

Anıl Ebinç

Freelance Yazılımcı · Başakşehir, İstanbul
İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2000 mezunuyum. 15 yıldır fiilen farklı firmaların AR-GE bölümlerinde Yazılım ve Donanım geliştirme işlerini yürüttüm. Home office tarzında evden çalışma yürüterek gömülü sistem yazılımları, PC Interface, Web Interface çözümleri sağlayabilirim.
Ömer Kürşad Küçük

Ömer Kürşad Küçük

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Marmara Universitesi Elektrik-Elektronik Muh. 4.sınıf öğrencisiyim. Yazılım ile uzun süredir ilgileniyorum. Sorunlarınızı çözmek için sabırsızlanıyorum.
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Volkan Doğu

Volkan Doğu

Freelance Yazılımcı · Kadıköy, İstanbul
Firmamız, BEMSiS Bilişim Ltd., Kadıköy de olup yılından günümüze özel yazılım geliştirme konusunda faaliyet göstermekte ve kurumlara özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Fiyatımız teklif vermek için verilmiştir. Karşılıklı görüşme neticesindeki ortaya çıkacak detaylar sonrası teklif vereceğiz. iletişim numaramız aşağıdaki gibidir. Saygılar iyi çalışmalar BEMSiS Bilişim Ltd.
Emre Kara

Emre Kara

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim bu zamana kadar 3 adet şirkette çalıştım toplam çalışma sürem 1 yılın üzerindedir. Asp.net mvc, javascript , reactjs , c# gibi teknolojilerde yani web,masaüstü konularında proje yapabilirim , mobil uygulama geliştirme konusunda da orta seviyede yetkinliğe sahibim https://www.linkedin.com/in/emre-kara-703440109/ karaemre.com
Vahid Javadi

Vahid Javadi

Freelance Yazılımcı · Eyüp, İstanbul
Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Tunay Aydoğan

Tunay Aydoğan

Freelance Yazılımcı · Ataşehir, İstanbul
FullStack yazılım uzmanıyım. C#, T-SQL, PostgreSQL, Dapper, EF, ASP.NET MVC, jQuery, .NET CORE, Angular 8,9, GCP (Google Cloud Platform) teknolojilerinde uzmanım. Yaklaşık 6 yıldır bu mesleği yapmaktayım. CRM, ERP, Kargo Takip Uygulaması, Kurs Merkezleri için Ögrenci Takip Uygulaması, Web Tabanlı Ön Muhasebe Uygulaması, Doküman Yönetim Sistemi, Web Tabanlı Raporlama Uygulaması, Depo Yönetim Sistemi, Mobil Uygulamalar için API Geliştirilmesi gibi pek çok projede görev aldım.
Faruk Kakşi

Faruk Kakşi

Freelance Yazılımcı · Üsküdar, İstanbul
C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Eyüp A.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok iyi bir çalışma oldu. Kısa sürede gerçekleştirmek istediğimiz projeyi kurguladırlar. İletişim harika, rahatlıkla birlikte çalışabilir diyalog oluşturabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim..

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Ömer M.
Freelance Yazılımcı   27/11/2020

20 yıllık Java tecrübesiyle İzzet Bey çok yardımcı oldu. Onun sayesinde bende geliştim. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Aynı zamanda çok beyefendi.

         
Berika S.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

Proje odevimi istedigimden daha erken ve eksiksiz teslim etti. Ihtiyacim oldugunda da destek vermekten hic cekinmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Oğuzhan K.
Freelance Yazılımcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Fatma D.
Freelance Yazılımcı   13/05/2020

Kendisine iki tane web sitesi yaptirdim. Ikisi de mükemmel oldu. Ve Kisa surede teslim etti. Cok memnun kaldim. Cok guvenilir birisi. Ve kaliteli isler yapiyor. Iciniz rahat bir sekilde islerinizi teslim edebilirsiniz.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz