En İyi 10 İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 902 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Alpcan Arpalıyiğit

Alpcan Arpalıyiğit

Freelance Yazılımcı · Maltepe, İstanbul
Bilgisayar Mühendisi olmakla birlikte ilgilendiğim programlama dilleri: C, C++, C#, Java, Python, Html; ve ilgilendiğim teknoloji ve teknikler: Entity Framework, ASP.NET, ADO.NET, .NET FRAMEWORK, OPEN-CV Library. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar donanımı, parça değişimi alım satımı işleriyle de ilgilenmiş bulunmaktayım. Linux tabanlı işletim sistemlerine aşinalığım var, Raspbian OS ve OPEN-CV kütüphanesini bitirme projemde kullandım. Eksiklik olan noktalarda çözüme ulaştıracak gerekli bilgi ve
Anıl Ebinç

Anıl Ebinç

Freelance Yazılımcı · Başakşehir, İstanbul
İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2000 mezunuyum. 15 yıldır fiilen farklı firmaların AR-GE bölümlerinde Yazılım ve Donanım geliştirme işlerini yürüttüm. Home office tarzında evden çalışma yürüterek gömülü sistem yazılımları, PC Interface, Web Interface çözümleri sağlayabilirim.
Concept Arge

Concept Arge

Freelance Yazılımcı · Bakırköy, İstanbul
Concept Arge olarak siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve uygun hizmet verebilmek adına buradayız. Web tasarım, web yazılım, e-ticaret, özel yazılım çözümleri, sektöre yazılım geliştirmeleri, sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik çalışması ve birçok dijital ihtiyacınızın karşılanması adına hizmet vermekteyiz.
Akıl Sanatları

Akıl Sanatları

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Ekip olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak .NET üzerine projeler geliştirme yapmaktayız. İlgili Microsoft sertifikalarına sahip bir ekibimiz mevcut. Sizler için .NET ortamı üzerindeki bütün backend geliştirmelerini yapabiliriz. Sertifikalarım : Microsoft Technology Associate, MCP - Microsoft Certified Proffessional Kullandığımız Teknolojiler: C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET Web Form, Python, jQuery, AngularJS, MsSQL, MySQL, Oracle, MongoDB, Elastic Search, Redis Cac
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
Ömer Yıldız

Ömer Yıldız

Freelance Yazılımcı · Sancaktepe, İstanbul
Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Bosch Turkey de Web Developer olarak çalışmaktayım. Microsoft Yazılım Uzmanlığı sertifikasına sahibim. Asp.Net MVC, Django, JavaScript gibi teknolojiler ile Mobil uyumlu websiteleri yapıyor ve Android App geliştiriyorum.Genç bir bakış ile hızlı ve güvenli projeler için ulaşabilirsiniz.
Sua Reklam & Yazılım

Sua Reklam & Yazılım

Freelance Yazılımcı · Kartal, İstanbul
8 senedir yazılım geliştirme ve grafik tasarım üzerine çalışmalar yapıyoruz Ürünlerin tasarımından üretimi ve teslimine işlemine kadar istisnasız her adımında uygulamalı tecrübeye sahibiz. İhtiyaçlarınıza çözüm üretmek için her zaman hizmetinizdeyiz
Ataberk Uyaroğlu

Ataberk Uyaroğlu

Freelance Yazılımcı · Kartal, İstanbul
2014 senesinden beri sektörde bulunup tecrübe kazanmış biriyim. İmzamın olduğu 50 nin üzerinde proje var.
Bilmsoft

Bilmsoft

Freelance Yazılımcı · Kartal, İstanbul
Bilmsoft Yazılım Eğitim Danışmanlık olarak tüm yazılım ihtiyaçlarınızı ve bilgi teknolojileri eğitimlerini deneyimli personelimizle profesyonel bir anlayışla gerçekleştirmekteyiz. Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz. Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümleri açılışa özel çok uygun maliyetlerle sunuyoruz.
İdeal Şavran

İdeal Şavran

Freelance Yazılımcı · Kartal, İstanbul
7 yıldır Bilişim Sektöründe farklı branşlarda çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak web tabanlı sistemler geliştirdim.Bu süreçte birçok website programladım/tasarladım. Son 2 yıldır ise ödeme sistemleri üzerine yazılım geliştirmekteyim. Hakim olduğum diller Php,Javascript,SQL,ASP.NET,C, C++ , C# , .NET Framework dür
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Ç.
Freelance Yazılımcı   11/01/2021

Güvenilir insanlarla temiz iş oldu elinize sağlık. Nasıl bir şey istediğimi dinleyip fikir alışverişinde bulunup sonuca gittik teşekkür ederim her şey için :)

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Alp K.
Freelance Yazılımcı   17/12/2020

Oldukça verimli ve etkili bi iş çıkardı kendisi. İhtiyacı olan kişilere tavsiyem Beyhan Beyi tercih etmeleridir!

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Bilal A.
Freelance Yazılımcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Eren O.
Freelance Yazılımcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan K.
Freelance Yazılımcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz