En İyi 10 Ataşehir İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 60 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Namık Kemal Yıldırım

Namık Kemal Yıldırım

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK KURSU (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. PANDEMİ NEDENİYLE ONLİNE DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞ OLUP, DERS ÜCRETİMİZ İNDİRİMLİ 100 TL OLARAK UYGULANMAKTADIR. İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum. Uz
Zuhal ERDİN

Zuhal ERDİN

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı lisans 2 öğrencisiyim. 9 senelik eğitimim var. Başlangıç ve orta seviye için ders vermekteyim. Nota bilgisi yoksa, konservatuvar metotları ile piyano dersi yanında solfej dersi de veriyorum. Ücreti ders başı 150 alıyorum.
Muammer Dağar

Muammer Dağar

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Marmara Üniversitesi Müzik bölümü mezunuyum. İtü Vakfı kurslarında eğitmenlik yapıyorum. Lcm programına öğrenci hazırlıyorum. Her yaş grubuna ders verebilirim.
Buse Usta

Buse Usta

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Merhaba ben Buse 7 yıldır piyano çalmaktayım. Pandemi sebebiyle derslerimi online olarak ilerletmeyim.
Batuhan Turhan

Batuhan Turhan

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Konservatuvar mezunuyum. Yaklaşık 7 yıldır piyano dersi veriyorum. Lcm sınavlarında fazlasıyla tecrübem ve başarım var. Marmara üniversitesi pedagojik formasyon sertifikam mevcuttur. Çocuklarla aram çok iyidir.
DAMLA  ÇAMAŞ

DAMLA ÇAMAŞ

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir Piyano eğitmenliği yapıyorum. 2. Branşım flüt . konservatuara hazırlık armoni dersleri veriyorum . LCM programına 100 ün üzerinde öğrenci hazırladım . işimi keyifle yapıyorum . İstanbulda Ataşehirdeyim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü 2009 Mezunuyum .
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
Gani Sencer Soydaş

Gani Sencer Soydaş

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği mezunuyum. İTÜ Vakfı Konservatuar Kurslarında piyano öğretmeni olarak görev yapıyorum. Her yaştan her seviyeye özel piyano dersi veriyorum.
Rufina Aydin

Rufina Aydin

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Konservatuar mezunundan her yaşa uygun başlangiç ve orta sevi̇yede piano özel dersi̇ Skype:RUFINA AYDIN Ders işleme yöntemi SEVİYEYE GORE DEGISIKLIK GOSTERIR ELBET AMA GENEL OLARAK ÇOK ZORLAMAYAN BİLİNDİK BASLANGIC KITABIYLA BAŞLAYIP SONRASINDA HANON CZERNY İLE DEVAM EDİYORUZ EK OLARAK KLASIK ESERLERI ÖĞRETİYORUM. ILK BIR KAC DERSTE OGRENCİYLE BERABER SEVIYE VE YETENEĞİNE BAĞLI OLARAK PROGRAM CIZIYORUZ. YENI BASLAMIS VE COCUKLARA BIKTIRMAMA ACISINDAN HAFTADA BIR KERE BIR SAATLIK DERS AYARLIYO
Lile Okribelashvili

Lile Okribelashvili

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Öğrenciyle çalışma programımı her öğrencinin kapasitesine, yaşına ve durumuna uygun hazırlıyorum. Dersleri şu anda yalnızca öğrencilerimin evinde yapabilirim. Dersleri yalnızca piyano dersi seklinde değil solfej dersi de veriyorum. Biraz kendimden bahsetmek isterim; yılında Tiflis Devlet konservatuarı piyano ve solfej anasanat dalı ile eğitimine başladım. Burada yıl eğitim gördüm. yılında Türkiye’ye yerleşti ve Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nde lise eğitimine başladım. An
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gokhan S.
Piyano Dersi   29/11/2020

Çok bilgili, dikkatli ve metodlu çalışan bir öğretmen. Özellikle yeni baslayann ve hiç nota bilmeyenlere oneririm

         
Erdem T.
Piyano Dersi   26/10/2020

Süeda ablamla henüz 1 aydır ders işlememize rağmen müzik konusunda çok yol katetmişiz gibi hissediyorum. Aramızdaki enerji ve müzik tutkumuz karşılıklı olduğu için hiç sıkılmadan sürüyor dersler. Bazı anlarda pes etmeye yaklaşsam da sürekli devam etmem gerektiğini ve tekrar denememi söyleyip beni motive ediyor ve istekle çalıştırıyor. Bu vazgeçmediği isteğinden güç alıp ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Daha kendisinden öğreneceğim bir ton şey olduğunu düşünüyorum.

         
Feyza K.
Piyano Dersi   23/09/2020

Tuğçe Hanım ile kızım için deneme dersi ve akabinde başlangıç dersi gerçekleştirdik,Kendisiyle online olarak da devam edeceğiz,Kendisiyle konuşmamızın akabinde deneme dersini de görerek doğru bir karar verdiğimi anladım , Samimiyeti,çocuğuma yaklaşımı ve disiplini takdir edilesi.Kendisine teşekkür ederim

         
Kerem Ö.
Piyano Dersi   09/09/2020

Dersteki tutumu profesyonel ve motive ediciydi. Neyi neden yaptığımızı açıklayarak çaldırmasını sevdim. Dersinin verimli ve keyifli geçtiğini düşünüyorum. Süreyi etkili kulladı. Ders almak isteyenlere tavsiye ederim.

         
Pinar T.
Piyano Dersi   26/08/2020

Çok kibar, ilgili, tecrübeli bir hoca. Daha derslerimize yeni başladık ama çok pratik bilgilerle hızlı ilerledim sayesinde. Herkese tavsiye ederim.

         
Hakan T.
Piyano Dersi   14/08/2020

Eğer pianoya başlasam mı sorusu kafanızda varsa Haluk hoca ile çalıştığınızda cevabının evet olmasından zevk alacaksınız. Hem eğlenceli hem samimi ve gayet pratik yöntemlerle çalışmaları var ben çok beğendim

         
Semiha D.
Piyano Dersi   21/07/2020

Doğru bir tercih yaptığınızı ilk dersten fark ediyorsunuz :) Dersimiz hem çok keyifli hem de dolu dolu geçti. Teşekkür ediyorum.

         
Birtan K.
Piyano Dersi   05/07/2020

Temelden başlayarak konuları anlatan bir hoca. Öğrencinin talebi doğrultusunda ilerleyebiliyor. Son derece basit ve sıkmadan anlatıyor. Konservatuar eğitimi aldığı için konusuna son derece hakim. Ders verdiği piyano gerçek akustik piyano, tavsiye ederim.

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz