En İyi 10 Ataşehir İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 62 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Namık Kemal Yıldırım

Namık Kemal Yıldırım

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK AKADEMİ (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. PANDEMİ NEDENİYLE ONLİNE DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞ OLUP, DERS ÜCRETİMİZ İNDİRİMLİ 100 TL OLARAK UYGULANMAKTADIR. İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum.
Selen Mete

Selen Mete

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Liseyi Mimar Sinan Guzel Sanatlar Lisesinde okudum. 2016 Marmara Üniversitesi Müzik öğretmenliğinden mezun oldum.Beşik Sanat Merkezinde ve Türkan Saylan da Piyano ogretmenligi yaptim. Piyano , Solfej dersi verip,Yetenek sinavlarina ve Sertifika programlarina ogrenci hazirlamaktayim. Suan Milli Eğitime bağlı olan Maya müzik kursunun sahibi ve okul müdürüyüm.Aynı zamanda piyano ve solfej derslerine girmekteyim. Okulumuz Royal Academy sınav merkezidir.
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
DAMLA  ÇAMAŞ

DAMLA ÇAMAŞ

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir Piyano eğitmenliği yapıyorum. 2. Branşım flüt . konservatuara hazırlık armoni dersleri veriyorum . LCM programına 100 ün üzerinde öğrenci hazırladım . işimi keyifle yapıyorum . İstanbulda Ataşehirdeyim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü 2009 Mezunuyum .
Buse Usta

Buse Usta

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Merhaba ben Buse 7 yıldır piyano çalmaktayım. Pandemi sebebiyle derslerimi online olarak ilerletmeyim.
Afra Elif Dindar

Afra Elif Dindar

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Okan üni. konservatuvarı, müzik bölümü, piyano anadalı, yüksek lisans öğrencisiyim. Lisans eğitimimi de müzik öğretmenliği üzerine tamamladım. 5 yıldır piyano eğitimi vermekte olup, kendi evimde de piyano dersi vermekteyim. Ders ücretini kurumların belirlediği fiyatların altında söylemekteyim. Öğrencilerin yaş aralığının 4 - 15 arası olması, bayanlar da ise yaş aralığı gözetmemekteyim.
Lile Okribelashvili

Lile Okribelashvili

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Öğrenciyle çalışma programımı her öğrencinin kapasitesine, yaşına ve durumuna uygun hazırlıyorum. Dersleri öğrencilerimin evinde yahut kendi evimde yapabilirim. Dersleri yalnızca piyano dersi seklinde değil solfej dersi de veriyorum. Biraz kendimden bahsetmek isterim; Tiflis Devlet konservatuarı piyano ve solfej anasanat dalı ile eğitimine başladım. eğitim gördüm. Daha sonra Türkiye’ye yerleştim. Ana çalgım viyolonsel, zorunlu çalgım ise piyano idi. Fakat piyanonun hayatındaki yerinin ön
Yağmur Elif ALŞAN

Yağmur Elif ALŞAN

Piyano Dersi · Maltepe, İstanbul
Devlet Konservatuvarı mezunuyum aynı zamanda formasyon adı altında pedagoji eğitimi de aldım. MAGMA Korosu'nda koristim. 5 yıldır düzenli olarak 6+ yaş grubuna ve yetişkinlere piyano ve solfej özel dersleri vermekteyim. Yaş gruplarının niteliğine göre yöntemler seçerek eğitim veriyorum.
Burçe Pekpolat

Burçe Pekpolat

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
İlkokuldan ortaokula kadar Harbiye TRT Radyosunun çocuk korosunda eğitim aldım. Lisede Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini birincilikle kazandım. Liseden sonra dört yıl Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünü piyano ağırlıklı anadalım da ses eğitimi(şan) olarak eğitimimi tamamladım. Müzik atölyelerinde piyano öğretmeni olarak çalışmaktayım. Birçok yaş grubundan öğrencim oldu. Bir yıl özel okulda müzik öğretmenliği yaptım. Şimdi piyano, ses eğitimi(şan) ve solfej olarak özel ders
Deniz Yiğit

Deniz Yiğit

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
Değişik yaş grubundaki (4 - 30+) öğrencilerime özel birebir piyano dersleri vermekteyim. Dersleri evimde akustik piyano ile gerçekleştirmekteyim. Derslerimizde hem pratik piyano çalma becerisini hem de teorik nota ve müzik bilgilerini kazandırmaya çalışıyorum. Özellikle küçük yaştaki çocuklarımıza tüm bunları eğlenceli yollarla bazen de oyunlar yaratarak anlatmaya çalışıyorum. Tek bir kitaba ve metoda bağlı kalmadan, karşımdaki öğrencinin istek, yetenek ve yaşına göre ders içeriğinde küçük de
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak K.
Piyano Dersi   08/01/2021

Ihsan Bey’den yaklasik iki aydir piyano dersi aliyorum. Derslere gitmeyi iple cekiyorum diyebilirim. Daha onceden parmak numaralari ile ezberleyerek calmaya calistigim piyanoyu simdi nota okuyarak calabilmek cok keyifli. Daha cok yolum var biliyorum, ama azimliyim. Her yasta enstruman calinabilir. Kendinize guvenin Asla pes etmeyin! Sizi dogru yonlendirecek ve cesaret verecek kisi ile calisin. Ben sansliymisim buldum. Tesekkurler Ihsan Hocam.

         
Fatma E.
Piyano Dersi   09/12/2020

Türkün hoca çok samimi, müziği ve işini severek yapan bir öğretmen. Öğrenciyle iletişimi çok güzel, kendisi özgüvenli olduğu gibi size de o özgüveni aşılıyor. Tereddüt etmeden hocamızdan ders alabilirsiniz :)

         
Ayşenur T.
Piyano Dersi   12/11/2020

Bugün 2.dersimizi yaptık ve cok keyifliydi. Hocanın enerjisi mükemmel. Dersleri desteklemek icin verdigi ödevler, önerdigi film ve müzikler, arastırmamızı istedigi konular ve tarihler oluyor. Kesinlikle verdigi egitim sadece nota ogretmekle kalmıyor. Piyanoya olan hevesimi arttigi icin ona tesekkur, herkese de tavsiye ediyorummm :))))

         
Hesna Ö.
Piyano Dersi   09/11/2020

İlk dersimiz güzel geçti... Oğlum öğretmenini çok sevdi... Öğretmenimizin son derece ilgili ve sıcak yaklaşımı hem beni hem oğlumu mutlu etti..

         
Yasemin A.
Piyano Dersi   06/11/2020

İhsan Bey üzerinden kıymetli eşi berna hanım bana ulaştı. 5,5 yaşındaki kızımın piyano dersi için beni aradığında o mükemmel ses tonu ve tavrı beni etkiledi ve dersimiz için gün belirleyip ilk dersimizi yaptık. İlk dersin sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğimi hemen anladım ve şuan 2. Ayımız içindeyiz. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ben bu kadar çocuk dilinden anlayıp, piyano eğitimini mükemmel bir şekilde veren öğretmen görmedim. İyi ki tanıdık çok kıymetli öğretmenimizi bundan sonra asla bırakmayız onu..

         
Burak O.
Piyano Dersi   26/10/2020

Çok ilgili, sıkmadan sıkılmadan öğretiyor. Kızımla iletişimi çok iyi. Bir saat nasıl geçti anlamadım.

         
Edis D.
Piyano Dersi   09/09/2020

Saygıdeğer bir Hanımefendi. Çocuğumuz çok memnun kendisinden. Biz de çok memnunuz ilgi ve bilgisinden.

         
Volkan Ş.
Piyano Dersi   09/09/2020

Selin, harika bir öğretmen. Enerji dolu, işini severek yapan, çocuklarla çok iyi anlaşan bir öğretmen. Kızımız 2 yıl piyano dersi aldı. Tavsiye ederiz.

Popüler Piyano Dersi Bölgeleri
Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz