Hizmet Ver

4 Ataşehir Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 322 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Resim Özel Ders

En İyi 10 Ataşehir Resim Özel Ders Öğretmeni

Hicran Aksöz photo

Hicran Aksöz

24.10.2019

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Erciyes üniversitesi Guzel sanatlar fakültesi resim bölümünü birincilikle bitirdim. Şuan Yeditepe üniversitesinde yüksek lisans eğitimi alıyorum. Her yaş grubu ile sanat eğitimi gerçekleştiriyorum. hicran_aksz ınstagram hesabım, sabitlenmiş hikayelerden dersleri inceleyebilirsiniz.

Seda Akdemir photo

Seda Akdemir

13.04.2015

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ *Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında derslerim devam etmektedir. *Derslerim 60dakika, 90dakika veya 120dakika üzerinden ücretlendirilir. *Dilediğiniz saati seçerek başlayabilirsiniz. >>>Müfredatımdaki tüm detayları mesleki etikten dolayı yalnızca teklif...

Cansu Ordu photo

Cansu Ordu

31.10.2020

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, Adnan menderes üniversitesi güzel sanatlar eğitim fakültesi resim-iş öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. www.cansuordu.com bireysel web sitem. Burada genellikle çalışmalarımı paylaşıyorum. Kendime özgü bir iş disiplinim var ve bu disiplin karışık teknik üzerine. Görsel sanatlar eğitimi...

Özlem Kurt photo

Özlem Kurt

07.11.2021

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünde Lisans ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim Anasanat Dalında Yüksek Lisansımı tamamladım. 15 yıldır 05-25 yaş arası öğrencilerime resim, seramik, tasarım, ebru, güzel sanatlara hazırlık gibi pekçok ders veriyorum. Gerekirse lisans tez desteği de...

Arzu Yalçın photo

Arzu Yalçın

07.10.2019

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. Ben Arzu Yalçın. Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği mezunuyum. 10 yıldır özel okul ve kurumlarda resim öğretmenliği yapmaktayım. Anaokul, İlk, orta ve lise seviyelerindeki tüm yaş grubu çocuklarla resim eğitimi konusunda deneyimliyim.

Ömer Faruk photo

Ömer Faruk

15.11.2021

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

5 yıldır duvar resimleri yapmaktayım. Portföyüme bakabilirsiniz https://sanat.poetry.blog/

Esmer Hamza photo

Esmer Hamza

07.01.2016

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Bursa Zeki Müren Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum.8 yıldır özel ders vermekteyim.3 yıldır özel bir okulda öğretmenlik yapmaktayım.Birçok karma sergiye katıldım.Şu an kişisel sergime hazırlanmakta ve özgün çalışmalarımı sürdürmekteyim

Hatice Yeşilçimen photo

Hatice Yeşilçimen

29.06.2021

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Özel online resim dersi verilir. Suluboya yağlıboya karakalem teknikleri çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çocuk ve yetişkin gruplarıyla hazırlık ve eğitimlerimiz devam etmektedir. Sevgiler

Yıldırım İnce photo

Yıldırım İnce

12.05.2019

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar, Ben Yıldırım İnce, Resim alanındaki ilgimi lise yıllarında keşfettim da sonra Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümün kazandım ve 2010 yılında da mezun oldum, sonrasında Yüksek Lisansımı da Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamladım. Formasyon eğitimi mi aldım...

Şeyma Aydın photo

Şeyma Aydın

14.09.2021

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim alıyorum. Resim ve illüstrasyon siparişi alabilirim

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Resim Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Resim Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ataşehir Resim Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 322 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 86 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 716 kişi Ataşehir Resim Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Resim Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Resim Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Resim Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Resim Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Resim Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Resim Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Resim Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Resim Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Resim Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl