Hizmet Ver

4 Ataşehir Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 189 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Rusça Özel Ders

En İyi 10 Ataşehir Rusça Özel Ders Öğretmeni

Svetlana Russart photo

Svetlana Russart

29.05.2020

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile...

Yulia Fonareva Tuna photo

Yulia Fonareva Tuna

04.01.2019

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

18 yıl her seviye, her yaş gruplara Rusça dersi veriyorum. Rusça anadilim. Çalıştım kurumları: Dil okulları, Üniversiteler öğretim görevlisi, tercüme bürosu.

Katerina Mikhaylova photo

Katerina Mikhaylova

09.08.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar, Katerina ben. 21 senedir Türkiye de yaşıyorum. Rusça ve Türkçeyi anadilim olarak kullanıyorum. Eğitim mezunuyum. Rusça özel ders anlamında tecrübem 7 seneye dayanıyor. Rusça kolay bir dil değildir, dolayısı ile alt yapınızı gramer ile oluşturup, kelime dağarcığınızı geliştirdiğiniz...

Ceren Şatır photo

Ceren Şatır

13.07.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Rusça tercümanlık mezunuyum 1 yıl Letonya da yaşadım orada okudum. Rusça tercümanlık sektöründe 1 sene çalıştım Özel eğitim kurumlarında Rusça özel ders verdim şu an ki mesleğim dış ticaret uzmanı olarak çalışıyorum , özel ders vermeye de devam ediyorum Covid19...

Vefa Damir photo

Vefa Damir

15.09.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba , sayın öğrencilerim. Tanıştığıma memnun oldum. Ben Vafa Sofi. Yabancı insanlar için sertifikalı Rus dili öğretmeniyim. Rus dilini öğretmenin iletişimsel yöntemini kullanarak, her seviyedeki öğrencilerin eğitimini organize ediyorum. дорогие мои ученики. Я рад нашему знакомству. Я Вафа...

Fahmida Nabiyeva photo

Fahmida Nabiyeva

24.02.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. Azerbaycanlıyım. Şu an Türkiyede,İstanbulda ikamet ediyorum.Rus lisesinden ve üniversitesinden rus dili edebiyat mezunuyum. Azerbaycanda ve Gürcistanda yabancı vatandaşlara rusça tercümanlık yaptım. 1 senedir Türkiyede rusça tercümanlık yapıyorum,ayrıca rusça özel ders veriyorum. Türkçem...

Ceylin Şirin photo

Ceylin Şirin

08.07.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 4 ay Ukrayna'nın Kiev şehrinde eğitim gördüm. Bununla birlikte çeşitli seminerlere ve yarışmalara katıldım.

Elif Zeylan photo

Elif Zeylan

26.04.2016

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. Ben Elif Zeylan. Ankara Üniversitesi-Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Rus Dili ve Edebiyatı 2006 yılı mezunuyum. 2007 yılında Moskova'da bulunan Puşkin Enstitüsü'nde bir sene Milli Eğitim Bakanlığı'nın vermiş olduğu burs ile staj yaptım. Öğretmenlik kariyerime 2009 yılında başladım. On...

Zümra Kömürcü photo

Zümra Kömürcü

24.06.2021

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Rusça mütercim ve tercümanlık öğrencisiyim.Derslerim en temelden alarak öğrencinin kolay ve anlaşılır bir şekilde öğrenmesini hedefler.Amacım çeşitli yöntemlerle dersi iyice pekiştirmektir.Kişiye özel program vermekteyim.

Nurdan Hacıoğlu photo

Nurdan Hacıoğlu

01.10.2020

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ataşehir Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 189 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 74 yorum ve verilen 5 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 505 kişi Ataşehir Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl