Hizmet Ver

4 Ataşehir Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 198 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Ataşehir Sınıf Öğretmeni

Burcu Kızılöz photo

Burcu Kızılöz

25.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

1987 İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Mithatpaşa Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamladım ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldum.Çeşitli özel eğitim kurumlarında, danışmanlık merkezlerinde çocuk gelişim terapisti ve yönetici olarak görev aldım. Hizmet...

Çağlar B photo

Çağlar B

06.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar ben Çağlar Öğretmen, İstanbul'da sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Yıllardır ilkokul öğrencilerine yönelik ✅ OKUMA YAZMA ✅ MATEMATİK ✅ TÜRKÇE ✅ OKUDUĞUNU ANLAMA ✅ FEN BİLİMLERİ ✅ SOSYAL BİLGİLER ✅ OKUL DERSLERİNE DESTEK ✅ BURSLULUK SINAVLARINA HAZIRLIK ✅ ONLİNE EĞİTİM...

Hasan Erbay photo

Hasan Erbay

02.02.2019

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, 10 yıldır bir özel kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu süreçte kazandığım bilgi, beceri ve tecrübeler ışığında; öğrencilerimizin her türlü gelişim alanında en üst seviyeye gelebilmeleri için elimden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyim. Çalıştığım öğrencileri; hem...

İlyas Taş photo

İlyas Taş

27.11.2018

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

17 yıldır sınıf öğretmenliği yapmaktayım.Kalabalık sınıf ortamları, 5-6 kişilik grup çalışmaları ve birebir özel ders konusunda 17 yıllık tecrübeye sahibim. Alanımda yüksek lisans yaptım.Aldığım bu eğitimin öğrenciyi tanıma,anlama,iletişim kurma,öğrenciye yaklaşım tarzı ve eğitime bakış açısı...

Tuğba Sak photo

Tuğba Sak

23.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

İlkokul öğrencilerine her seviyede ve her branşta profesyonel destek olunur. Sevdirerek ve eğlendirerek ders tekrarı, soru çözümü ve üstün başarı👍Özellikle matematikte çocuklarıma fark yaratacağıma inanıyorum🌺

Damla Özcan photo

Damla Özcan

22.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ismim Damla Özcan yaşındayım özel sektörde bankacıyım fakat şuanda bebek beklediğim için mesleğime devam etmiyorum. Eşimin işi dolayısı ile Bandırma'ya taşındık ve bu dönemde evimde boş kalmak istemediğim için daha öncede devam ettiğim gibi ilkokul öğrencilerine destek amaçlı ders vermek...

Tutku Özdemir photo

Tutku Özdemir

10.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği’nden mezunum. Öğrencinin zorluk yaşadığı konuları keyifli hale getirerek öğrenmesini sağlamak benim için çok önemlidir.

Abdurrahim Türkoğlu photo

Abdurrahim Türkoğlu

28.06.2019

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

14 yıllık tecrübem var. Okuma-yazma ya da 1,2,3 ve 4. sınıf tüm derslerde yardımcı olabilirim. 5,6 ve 7 . sınıf öğrencisine matematik dersi yüzyüze ya da online şekilde verebilirim.

Muhammet Tahçı photo

Muhammet Tahçı

09.01.2018

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Tecrübeli vizyonlu ve idealist bir sınıf öğretmeniyim. İlkokul takviye dersleri , ödevlere yardım etme ve satranç drama gibi ekstra uygulamaları da eğlenceli bir şekilde çocuğa öğreten bir öğretmenim.

Zeynep Bozkurt photo

Zeynep Bozkurt

30.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

2 sene özel okulda sınıf öğretmenliği yaptım , ilkokul 1,2,3,4 İngilizce dışında her ders için özel ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ataşehir Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Ataşehir içinde toplam 198 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 218 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 264 kişi Ataşehir Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl