Hizmet Ver

4 İstanbul Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,022 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 İstanbul Sınıf Öğretmeni

Adnan Korkmaz photo

Adnan Korkmaz

23.12.2018

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul

İlkokul 1 ile 4.sınıf öğrencilerine temel dersler, okuma-yazma ve satranç alanlarında özel ders verilir.

Mesut Bey photo

Mesut Bey

17.04.2018

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul

MEB tarafından uluslararası TIMSS sınavı için seminere davet almış güleryüzlü gelişmeye ve geliştirmeye açık başarılı bir sınıf öğretmeniyim ilkokul olduğu kadar ortaokul öğrencisine karşı da basarılıyım. 9 yıldır görevimebaşarıyla devam ediyorum.

Seda Kıran photo

Seda Kıran

03.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Beşiktaş, İstanbul

*Tecrübeli Sınıf öğretmeninden 1.sınıf okuma yazma eğitimi. *Pandemi sebebiyle geçen sene birinci sınıf okuyan öğrencilerin Mart ayından sonra yaşadıkları sıkıntıları çözmek adına yoğunlaştırılmış okuma yazma eğitimi. *3 ve 4. Sınıf öğrencilerine müfredat doğrultusunda yapılandırmacı eğitim...

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve...

Şebnem Aydın photo

Şebnem Aydın

17.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Ümraniye, İstanbul

Okul Öncesi Öğretmeniyim Pamukkale Üniversitesi lisans mezunuyum. 4yıllık kolej tecrübem var. Anaokulu grubuna belli bir müfredat çerçevesinde özel ders verebilirim. İlkokul birinci sınıf öğrencisine okuma yazma ve matematik alanında ders verebilirim. İstanbul anadolu yakasında hemen her yere...

Samet Buruk photo

Samet Buruk

09.03.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar,2015 yılından beri ilkokul öğrencilerinin eğitim öğretimine takviye dersleri vermekteyim.Derslerinde zorlanan öğrencileri yapılandırılmış değerlendirme ölçekleri ile değerlendirdikten sonra farklı stratejilerle ilerletiyorum. Ders almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Elif Taşdemir photo

Elif Taşdemir

17.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhaba 6 Yıldır öğretmenim. Daha önce özel ders deneyimlerim fazlasıyla oldu. Sadece derse öğretmen değil, çocukların hayatlarına dokunan öğretmen olmak en büyük amacım.

Fatma Aktaş photo

Fatma Aktaş

29.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul

İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıflara Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri dersleri verilir. 1.Sınıflara özel okuma yazma öğrenme dersleri verilir.

Sevcan Bilgin photo

Sevcan Bilgin

30.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Kadıköy, İstanbul

20 yıllık sınıf öğretmeniyim.4.sınıfa kadar, matematik, fen, okuma yazma, Türkçe, Sosyal Bilgiler derslerinde özel ders verilir. Hem sınava hazırlık, hem not yükseltme konusunda, öğrenciyi hazırlayabilirim.

Sezer Bayraktar photo

Sezer Bayraktar

08.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Trakya Üniversitesi - Eğitim Fakültesi - Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nden 2017 yılı Haziran ayında mezun oldum. 4 yıldır Özel Tarih İlkokulunda görev yapmaktayım. Öğrencilerimi birinci sınıftan alarak bu yıl dördüncü sınıf olarak mezun edeceğim. Bu dört yıllık periyotta daha deneyimli bir öğretmen...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için İstanbul içinde toplam 1,022 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 777 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 794 kişi İstanbul Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl