En İyi 10 İstanbul Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 762 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Burhan ÖZDEMİR

Burhan ÖZDEMİR

Sınıf Öğretmeni · Çekmeköy, İstanbul
Merhabalar, Türkçe-Matematik alanında kendi özel öğretim yöntemlere ve Finlandiya eğitim ekolüne uygun olarak dersler vermekteyim. Destek isteyen veliler iletişime geçebilir.
Ahmet Özkan

Ahmet Özkan

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Gazi Üniversitesi 2011 mezunuyum ve 9 senedir sınıf öğretmeniyim. Anlatmak kolay iştir ama çocukların seviyesine inmek zor olandır. Okumada geri kalan, diktede zorlanan öğrencilerlehızlı okuma takviyeleri, üst düzey aktiviteler,teşvik edici çalışmaları yeni sisteme uyarlayarak çocuklarınızın potansiyelini geliştirmeye var mısınız?
Dilara Pala

Dilara Pala

Sınıf Öğretmeni · Pendik, İstanbul
Sakarya üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. 3 yıldır özel eğitim sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bunun yanında ilkokul, ortaokul ve özel eğitim öğrencilerine özel ders vermeye devam ediyorum.
Belma Yyyyyyy

Belma Yyyyyyy

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul
Özel bir okulda sınıf öğretmeniyim. Hafta içi 4 ten sonra ve haftasonu özel ders verebilirim . Yaz tatili takviye programıda uygulayabiliriz .
Tuğçe Özkaya

Tuğçe Özkaya

Sınıf Öğretmeni · Çekmeköy, İstanbul
7 yıllık deneyıme sahıp sınıf öğretmeniyim.Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.İstanbul da Atacan Eğitim Kurumlarında meslek hayatıma basladım 2015 yılından itibaren devlet okullarında görev yapmaktayım. Yenilikçi ve yapılandırmacı yaklasım ile cocukları merkez alarak ders vermekteyım. Özellıkle okuma yazma becerisi kazandırma ve geliştirme konusunda kendımı başarılı görmekteyim. 1 ve 4. Sınıf arası ders ödev sınav ve proje konularında destek vermekteyim. Öğrencinin bilişşel ve d
Mesut Bey

Mesut Bey

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul
MEB tarafından uluslararası TIMSS sınavı için seminere davet almış güleryüzlü gelişmeye ve geliştirmeye açık başarılı bir sınıf öğretmeniyim ilkokul olduğu kadar ortaokul öğrencisine karşı da basarılıyım. 9 yıldır görevimebaşarıyla devam ediyorum.
İldeniz Yazar

İldeniz Yazar

Sınıf Öğretmeni · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben İldeniz Yazar Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul 1. 2. 3. ve 4. Sınıflara Matematik Türkçe Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler dersleri için özel ders veriyorum. Bu derslere ek olarak ilk okuma yazma dersleri de veriyorum.
Aycan Aykan

Aycan Aykan

Sınıf Öğretmeni · Çekmeköy, İstanbul
İstanbuldaki bir devlet okulunda kadrolu olarak sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Kocaeli üniversitesinden 2010 yılında mezun oldum.Üniversite yıllarında sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir eğitim kuruluşunda 3 yıl gönüllü olarak öğretmenlik yaptım.Özel okul ve mezra köyü gibi iki uç sosyo-kültürel bölgelerde çalıştım. 10 yıldır 5 - 15 yaş arası öğrencilerle çalışmaktayım.
Pınar Öğretmen

Pınar Öğretmen

Sınıf Öğretmeni · Üsküdar, İstanbul
Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum özellikle ilkokuma yazma konusunda tecrübeliyim özel eğitim öğretmenliği tecrübem de vardır. Üsküdar ve civarında ödevlere takviye, okuma-yazma öğretimi ,okuduğunu anlama ve yorumlama becerisi , Hayat bilgisi , Türkçe derslerinde destek olabilirim.
Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerinden takviye ya da Sınavlara Hazırlık çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Hızlı Okuma Etkinlikleri (interaktif olarak bilgisayar destekli) - Özellikle 3. ve 4. sı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülşah Y.
Sınıf Öğretmeni   16/02/2021

Hakan öğretmen çocukla iletişimi,bilgi birikimi,saygısıyla benden beş yıldız kazandı. Kızım ders gününü sabırsızlıkla bekliyor,bu her şeyden önemli zaten. Teşekkür ederiz Hakan bey.

         
Nuray Ç.
Sınıf Öğretmeni   12/02/2021

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi çalışanı olarak tavsiye edebileceğim hocamızın çocuklara yaklaşımı tavrı ders işleyişi pratik kolay yoldan konu anlatımı mükemmel oğlum çok memnun tabiki bizde

         
Dilek A.
Sınıf Öğretmeni   02/02/2021

Duygu Hanım özverili, öğrencisini tanıyarak verimli bir çalışma planı çıkaran, dinamik bir öğretmen. Emeği için çok teşekkür ederim.

         
Nursel B.
Sınıf Öğretmeni   13/01/2021

Özverili ve anlayisli bir şekilde öğrencisiyle iletişim kuran bir öğretmendir. Emekleri için kendisine teşekkürler ederim.

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

         
Gülcan E.
Sınıf Öğretmeni   08/11/2020

Süper bir hizmet ben bukadar güzel öğretim hiçbir yerde görmedim Allah razı olsun emeklerinize sağlık

         
Arzu A.
Sınıf Öğretmeni   01/11/2020

Güleryüzlü,çocuklar ile iletişimi kuvvetli, alanında başarılı bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz