Hizmet Ver

4 İstanbul Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 556 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 İstanbul Sınıf Öğretmeni

Dilek Öğretmen photo

Dilek Öğretmen

01.01.2021

Sınıf Öğretmeni · Bağcılar, İstanbul

19 yıldır sınıf ogretmeni olarak görev yapmaktayım. Pandemi sürecinde bazı öğrencilerimiz ders konusunda geri kaldılar.Faydali olabilirsem ne mutlu bana.

Elif Kaya photo

Elif Kaya

09.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Zeytinburnu, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversite 4.sınıf sınıf öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Stajdan ve okuldan boş kalan zamanlarımda öğrencilere ders vermek istiyorum.

Şinasi Toraman photo

Şinasi Toraman

10.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Büyükçekmece, İstanbul

Lisans eğitimimi Erzurum Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladım. Aynı zamanda MEB onaylı özel öğretim alan öğretmeni ve zihinsel engelliler sertifika programlarını tamamladım. Birçok sertifika ve eğitim seminerlerine katıldım. 5 yıl özel eğitim öğretmenligi yaptım. 4 yılı...

Tuğçe Yağmur Uslu photo

Tuğçe Yağmur Uslu

14.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Ben Tokat Gaziosmanpaşa üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümününden mezun oldum. Sektörde 5 yıllık deneyimim var. Ögrencinin seviyesine, ihtiyacına uygun destekleyici ve ilerletici programı hazırlayıp öğrenciye en uygun öğretim yöntemi ile başarıya ulaşıyoruz.

Hasan Tüten photo

Hasan Tüten

14.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Çekmeköy, İstanbul

Özel okullarda yıllarca çalışıp özel ders sektöründe çalışmalarıma devam etmekteyim.Yenilikci eğitim metodu ve materyal destekli eğitimlerle çocuklarınıza aşama kazandirmayi amaçlıyoruz.Bunun yanında cocuklara eğitim koçluğu eğitimleri de vermekteyiz.Tercihen bay ve bayan hocalarımız mevcuttur.

Burcu Kızılöz photo

Burcu Kızılöz

25.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

1987 İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Mithatpaşa Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamladım ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldum.Çeşitli özel eğitim kurumlarında, danışmanlık merkezlerinde çocuk gelişim terapisti ve yönetici olarak görev aldım. Hizmet...

Neslihan Petek photo

Neslihan Petek

11.11.2015

Sınıf Öğretmeni · Kadıköy, İstanbul

5-12 yaş arası öğrencilere 10 yıldır özel ders vermekteyim. Okuma - yazma konusunda öğrenme güçlüğü yaşayan, Okuma-yazma konusunda motivasyon sorunu yaşayan, Ödev yapma ve kendi kendine ders çalışma konusunda sorun yaşayan, Geç öğrenen, Yaşıtlarından akademik başarı konusunda çeşitli sebeplerle...

Irem Çelik photo

Irem Çelik

12.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Fatih, İstanbul

Aktif olarak devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Çocuklarla iletişimim kuvvetli.

Tuğba Bekgöz photo

Tuğba Bekgöz

07.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben Tuğba Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Şu an özel bir kurumda çalışmaktayım. Üniversite yıllarımdan itibaren her sene özel ders öğrencilerim oldu. İlköğretim öğrencileriyle çalışıyorum. Okuma yazmadan başlayarak akademik tüm süreçlere hakimim, çoçukların gelişimini...

Necip Fazıl Durgun photo

Necip Fazıl Durgun

14.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Yenilikçi, genç, çocukları anlayabilen ve onlarla anlaşabilen,diksiyonu düzgün,güler yüzlü, ilkokuma yazma ve matematik konularında uzman bir öğretmenim. 8 yıldır mesleğimi icra ediyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için İstanbul içinde toplam 556 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 617 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 730 kişi İstanbul Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sınıf Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sınıf Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sınıf Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sınıf Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sınıf Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sınıf Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sınıf Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl