Hizmet Ver

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

828 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Hülya Çavdar photo

Hülya Çavdar

22.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Melikgazi, Kayseri

Öğrencileriyle iletişimi kuvvetli, sevecen biriyim. Daha ilk derste öğrencilerimdeki farkı gözlemleyebilirsiniz. Onların kendilerine olan güvenlerini arttırarak ilerlerim. Özellikle ilkokul grubu öğrencilerinde eğitsel oyunlar ile dersimi destekliyorum. Eğitsel oyunlar sayesinde çocuğun derse...

Çilem Sam photo

Çilem Sam

12.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Mamak, Ankara

2012 mezunu sınıf öğretmeniyim. 8 senedir, çeşitli özel okul ve kurumlarda ilköğretim öğrencileri için mesleğimi icra ettim. Uzun zamandır, okuma yazma, ilköğretim matematik, Türkçe özel dersleri veriyorum. Özel eğitim sertifikam olup özel öğrenme güçlüğü ve dikkat dağınıklığı bulunan öğrencilerle...

Derya Yü photo

Derya Yü

29.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Yeşilyurt, Malatya

21 yıllık tecrübeye sahip sınıf öğretmeniyim. Özellikle Okuma-Yazma, Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi eğitimi konusunda yılların deneyimine sahibim. 23 yıldır özel ders veriyorum. Eğitim Koçluğu alanlarında da çalışmalarım bulunmaktadır.

Tuğba Yıldız photo

Tuğba Yıldız

29.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Ümraniye, İstanbul

Anadolu öğretmen lisesinde lise eğitimimi aldım. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2 senedir profesyonel olarak Sınıf Öğretmeni ve Eğitim koçu olarak hizmet veriyorum.

Dilay Tataroğlu photo

Dilay Tataroğlu

06.05.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Merhaba sayın veliler, Ülkemizde görülen Covid-19 salgınından ötürü çocuklarımızın eğitim ve öğretiminde aksaklıklar oluştuğunu görüyoruz. Bir öğretmen adayı olarak öğrencilerimizin eksikliklerini online olarak gidermek amacıyla buradayım. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum; Ben Dilay Tataroğlu....

Burcu Kızılöz photo

Burcu Kızılöz

25.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Ataşehir, İstanbul

1987 İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Mithatpaşa Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamladım ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldum.Çeşitli özel eğitim kurumlarında, danışmanlık merkezlerinde çocuk gelişim terapisti ve yönetici olarak görev aldım. Hizmet...

Mahmut Akar photo

Mahmut Akar

19.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Sınıf Öğretmenliği yanında iyi derecede İngilizce bilmekteyim. 2020 yabancı dil sınav notum 83. Öğrencilerime ilkokul performanslarını geliştirmenin yanı sıra İngilizce eğitimi, temel düzeyde bilgisayar eğitimi de verebilirim.

Hasan Erbay photo

Hasan Erbay

02.02.2019

Sınıf Öğretmeni · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, 10 yıldır bir özel kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu süreçte kazandığım bilgi, beceri ve tecrübeler ışığında; öğrencilerimizin her türlü gelişim alanında en üst seviyeye gelebilmeleri için elimden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyim. Çalıştığım öğrencileri; hem...

Cennet Doğan photo

Cennet Doğan

02.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Pamukkale, Denizli

Sinif öğretmeniyim. Tüm derslerde yardımcı olurum. Ayrıca anlayarak hızlı okuma eğitimi ile parmak kullanmadan zihinden işlem yapma yeteneği eğitimim vardır.

Nergiz Ozmen photo

Nergiz Ozmen

10.11.2019

Sınıf Öğretmeni · Nilüfer, Bursa

Sinif Öğretmenliği mezunuyum.2005 yilinda aldığım hizmetici eğitim ile 15 yildir özel eğitim alanında çalıyorum.Özel öğrenme güçlüğüne sahip öğrencilerle özel olarak ilgileniyorum.Okuma iyileştirme programı olan Prep 'ın lisanslı uygulacisiyim.(1.sınıfın birinci dönemini bitirmiş olmasına rağmen...

Büşra T photo

Büşra T

06.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Keçiören, Ankara

Sosyal Hizmetler mezunuyum.Çocuk Gelişimi 3 sınıf öğrencisiyim.5yıldır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum.Özel Öğrenme Güçlüğü,MR,A tipik otizm öğrencileri ile akademik,sosyal gelişim,iletişim çalışmaları yapmaktayım.Ayrıca okuma-yazma öğretimini başarılı şekilde sürdürmekteyim.

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Bakırköy, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı (Disleksi, anksiyete, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, mental vb.) okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları, - Matematik,...

Mesut Aydın photo

Mesut Aydın

11.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

İlkokul öğretmeniyim, uzaktan eğitim sürecinde zorlanan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Edip Kutlutürk photo

Edip Kutlutürk

29.07.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziemir, İzmir

Merhaba ☺️ İki bin on bir yılında sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İki bin on iki yılı Şubat ayında atamam gerçekleşti. İlk atmamın olduğu yerde dört buçuk sene öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yerine getirdim. Öğrencilerde artarak devam eden dikkat eksikliği ve odaklanma...

Rabia Coşgun photo

Rabia Coşgun

05.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Şişli, İstanbul

Deneyimli sınıf öğretmeniyim. Her sınıftan ilkokul öğrencisine matematik, türkçe, fen bilgisi dersi verilir. Öğrencinin düzeyine göre dersler planlanır. Kalıcı anlatım yapılır.

Mehmet Güncel photo

Mehmet Güncel

01.01.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Uzman sınıf öğretmeninden (Memnuniyet Garantili) özel ders. 10 yılı aşkın süredir özel sektörde faaliyet göstermekteyim. Eğitim danışmanlığı, Aile eğitim danışmanlığı gibi birçok alanda yetkinliğe sahibim. Eğitim ciddi bir iştir. (HAYATTA EN BÜYÜK MUCİZE İYİ BİR ÖĞRETMENE RASTGELMEKTİR.)Bir telefon...

Sümeyye Ünlü photo

Sümeyye Ünlü

18.01.2021

Sınıf Öğretmeni · Gebze, Kocaeli

SÜMEYYE ÜNLÜ Şu anda sınıf öğretmenliği yapıyor. Farklı etkinliklerle beraber kalıcı öğrenmede etkili çalışmalarla ilkokul öğrencilerine yönelik özel ders fırsatı…

İmdat Kaymak photo

İmdat Kaymak

22.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Akyazı, Sakarya

20 yıllık öğretmenim İlkokula yönelik tüm dersler ve derslere motivasyon sağlayan dikkat eksikliğini azaltan sayısal ve sözel zeka gelişimini tamamlayan zeka oyunları esliginde derslerini yapıyorm. .

Ekrem Ardıç photo

Ekrem Ardıç

19.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Melikgazi, Kayseri

14 yıllık tecrübe ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İlkokuma Yazma derslerinde öğrencilerime faydalı olmayı hedefliyorum. Satranç antrenörüyüm. Satranç dersleri de verebilirim. Akıl ve Zeka Oyunları öğreticisiyim. Oyunla öğretim konusunda deneyimliyim.

Erdoğan Yıldırım photo

Erdoğan Yıldırım

01.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, özel okul sınavlarına hazırlık başta olmak üzere, ders başarısının artırılmasına disiplinli ve planlı çalışma alışkanlığının kazanılması yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Fatma Yıldız photo

Fatma Yıldız

25.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

15 YILLIK DENEYİMİM İLE ÖĞRENCİMİN TÜM HAFTASINI PLANLAMAK VE DERSLERİ ANLAMAKTA KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN AİLEYE VE ÖĞRENCİME DESTEK OLABİLİRİM.

Burcu Özen photo

Burcu Özen

17.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4.sınıfım. İlkokul öğrencilerinin görmesi gereken özel ilgiyi tamamlamak bu pandemi süreci sebebiyle eksik kalan konularını tamamlamak için buradayım.

Yusuf Çolak photo

Yusuf Çolak

11.12.2016

Sınıf Öğretmeni · Marmaris, Muğla

İlköğretim 1-2-3-4 ve 5. sınıf tüm dersler ( Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen ve Teknoloji ), Mental Matematik ve Satranç dersleri verilir.

Tarık Kantemür photo

Tarık Kantemür

29.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Sancaktepe, İstanbul

Tecrübeli, kadorolu çalışan sınıf öğretmeniyim. İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerine okuma yazma, Türkçe, matematik, fen bilimleri dersi vermekteyim. Çocuklarla olan iletişim becerilerim, öğretme kabiliyetim ve disiplinli çalışma faaliyetlerimle öğrencilerimin yanındayım.

Canan Oğuzhan photo

Canan Oğuzhan

23.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Çanakkale, Çanakkale

İlkokul okuma-yazma becerisini kazandırma ve geliştirmek için destek eğitim veriyorum. İlkokul derslerinde okula yardımcı çalışmalar yapıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için toplam 828 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 890 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,360 kişi Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl