4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.581 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Seçil  Aydın

Seçil Aydın

18 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Özellikle okuma - yazma, matematik öğretimi konusunda yılların deneyimine sahibim. Bunların yanı sıra Özel öğrenme güçlüğü ve Eğitim koçluğu alanlarına da hakimim ve tecrübe sahibiyim.
Mizgin Ateş

Mizgin Ateş

4 yıllık tecrübem mevcut, Türk olmayan öğrencilerime okuma yazma öğretip onlarla okul derslerini çalışıyoruz. 4 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum. Referanslarım mevcuttur.
Tuğba  Dindar

Tuğba Dindar

Ders anlatımı Ödev yaptırma Soru çözme Konu tekrarı Alanında başarılar elde etmiş başarılı bir öğretmenden ders almak istiyorsanız bana ulaşın Her çocuk özeldir özel çocuklara özel dersler
AHMET ÖZAY

AHMET ÖZAY

Öğrencilerin derslerinde başarı ve kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız size yardımcı olabilirim.
Ahmet  Kartal

Ahmet Kartal

Bilmek ile Anlamak farklı şeydir .Bin bilmek yerine bir anlamak daha iyidir . 4 yıldır matematik ve fen alanında ders vermekteyim.derslerim çok enerjik ve eğlenceli geçmekte olup matematik ve fen bilimleri(fizik kimya -biyoloji) derslerini sevdirerek öğrencinin başarıya ulaşmasını sağlıyorum.hem ortaokul hem lise düzeyinde sınava hazırlık ve yazılılara yardımcı olmaktayım .aynı zamanda eğitim koçluğu yapıyorum .ilk derslerimi ücretsiz yapıp öğrenci ile aramızda frekans uyumluluğu arıyorum.ders
Şebnem  Aydın

Şebnem Aydın

Okul Öncesi Öğretmeniyim Pamukkale Üniversitesi lisans mezunuyum. 4yıllık kolej tecrübem var. Anaokulu grubuna belli bir müfredat çerçevesinde özel ders verebilirim. İlkokul birinci sınıf öğrencisine okuma yazma ve matematik alanında ders verebilirim. İstanbul anadolu yakasında hemen her yere gelebilirim. Pandemi sebebiyle ulaşımımı özel araçla sağlayacağım. Daha sağlıklı bir süreç olabilmesi için elimden geleni yapıyorum. Fiyat ve ders saatlerini sonrasında konuşabiliriz.
Gizem Canbolat

Gizem Canbolat

2016 Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 3 yıl Büyük Ankara Kolejinde çalıştım. Şuan Özel Yüce Okulları'nda öğretmenlik yapmaktayım. Birçok öğrencim oldu, çocuklara nasıl davranılması gerektiğini ve eksiklikliklerinin genellikle neler olduğunu bilirim. Hem eğlenceli, hem öğrenme garantili derslerim olacağına her zaman inanırım.
Gülsüm Koç

Gülsüm Koç

Akdeniz Üni.Sınıf öğretmenliği bölümününden bu yıl mezun oldum. Yaklaşık 2 yıldır özel ders vermekteyim bu konuda epey tecrübeliyim.İnteraktif ve yapılandırıcı bir eğitim modeli ile öğrenciye yaklaşarak ders vermekteyim. Çocukların gelişimi ve öğrenme alanları ile ilgili olarak birçok alanda kedimi geliştirdim.Çocuğunuz için faydalı olacağımdan şüpheniz olmasın.
Esra Baydak

Esra Baydak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla ilişkiler ve reklam bölümünü ingilizce eğitim alarak bitirdim. Kitap okumak hayatımın büyük bölümünü oluşturmaktadır. Kendimi geliştirmeye, yeni bir şeyler öğrenmeye oldukça meraklı ve hevesliyimdir. İnsan ilişkileri konusunda da her zaman başarılı olduğumu düşünmekteyim. Özel hayatımda da sosyal ve aktif biriyim. Bulunduğum ortamlara ayak uydurmakta hiç zorluk yaşamam.
Rahime  Akkuş

Rahime Akkuş

15 yıllık tecrübemle yavrularınızı geleceğe taşıyoruz. 1.sınıftan 7.sınıfa kadar tüm derslerden yardımcı olmaktayım.
Banu ÖZDEMİR

Banu ÖZDEMİR

Güçlü iletişim kurma. Canlı ve etkili bir öğrenme ortamı oluşturabilirim. Öğrencilere öğretim için çeşitli yaklaşımlara sahibimdir. Öğrencileri motive etmek ve kazanma becerisine sahibim . İş odaklıyım. Öğrenci odaklıyım. İkili İlişki kurma da herhangi bir sorun yaşamam . Profesyonellik.
Kübra Sevinç

Kübra Sevinç

Karabük Üniversitesi Teknoloji fakültesi imalat mühendisliği mezunuyum. Canakkale Onsekiz mart universitesinde yuksek lisans yapmaktayım.Tum derslerden Ozel ders veriyorum.
Simay Kutlu

Simay Kutlu

6 yıllık öğretmenim. Alanımda tezli ve tezsiz olmak üzere 2 adet yüksek lisansım bulunmakta. İlk okul 1. sınıftan 4. sınıfa kadar ihtiyaç duyulan tüm branşlarda ders vermekteyim. İsteğe bağlı olarak kendi evimde ya da öğrencimizin evinde derslerimiz gerçekleştirilmektedir.
Abdulkadir Uyar

Abdulkadir Uyar

1 YIL ÜSTÜN YETENEKLİ VE ÖZEL EĞİTİM İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİLERLE ÇALIŞTIM.İLKOKUL DERSLERİNE YARDIMCI ÖZEL DERS VERMEKTEYİM,.ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE DE TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DERSLERİNDE YARDIMCI OLABİLİRİM.
Eda  Aydın

Eda Aydın

Bu hayatta bitmeyen bir şey varsa o da eğitimdir.Köklü eğitim için de köklü bir öğretim şarttır.Bunu benimle yapabilir misiniz :)
Burcu Aydan Pınar

Burcu Aydan Pınar

Şuan 1.sınıf okutuyorum ve 6. yılım. işimi çok severek yapıyorum. kaynak teminini kendim sağlıyorum ve birebir ve grupla derslerim oldum. Evimde, öğrencinin evinde ve etüt merkezinde ders verebilirim.Ankara Eryaman da yaşıyorum.
Ayşe Nur İdikut

Ayşe Nur İdikut

Hacettepe Üniversitesi Sınıf öğretmenliği, Gazi Üniversitesi Eğitim teknolojileri yüksek lisan mezunuyum. 13 yıllık sınıf öğretmeniyim. Özel bir okulda çalışmaktayım.
Sevgi Dönmez

Sevgi Dönmez

21 Yıllık devlet okulu öğretmeniyim. Okuma yazma üzerine ,özel çocuklarla deneyimlerim var.ilkokul öğrencileri Türkçe VE matematik konusunsa bireysel ders verebilirim.
Pelin K.

Pelin K.

Marmara üniversitesi çıkışlı,pedagojik formasyonlu branş öğretmeniyim.Ayrıca özel eğitim öğretmeniyim ve öğrenci koçuyum.İlköğretim okula takviye,akademik destek konusunda hizmet veriyorum.
Özge  Yıldız

Özge Yıldız

Sınıf öğretmeniyim. İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıflar için okuma ve yazma ile temel matematik, sosyal bilgiler, fen bilgisi dersleri için özel ders vermekteyim. Yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilere destek olmak istiyorum.
Emine  ŞAHİN Üstübeç

Emine ŞAHİN Üstübeç

7 yıl Sınıf Öğretmenliği 3 Yıl Okuma yazma Usta Öğretici olarak çalıştım. Sayısız öğrencimle çeşitli dereceler elde ettik çocuklarımız geleceğimiz onları bir yukarı seviyeye çıkartmak için elimizden geleni yapacağız.
İsmail Öztürk

İsmail Öztürk

Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum.Gazi üniversitesinde 1 yıl da özel eğitim öğretmenliği okudum.İlkokul öğrencilerin de Türkçe,okuma yazma,matematik derslerinde destek eğitim veriyorum
Rıdvan  Akar

Rıdvan Akar

Merhaba, ben Rıdvan Akar , Hasan Kalyoncu Üniversitesi 3.sınıf sınıf öğretmenliği okumaktayım. Yeni yetişmekte olan bir çocuğa eğitim ve ögretiminde çok şey katacağımı düsünüyorum.
Süleyaman Deniz

Süleyaman Deniz

Tecrübeli kolej sınıf öğretmeninden özel ders. Pandemi sürecinde okuma yazma bursluluk ve yazılı sınavalara hazırlanan öğrenciler için Türkçe,matematik,sosyal bilgiler ve Fen bilimleri dersi verilir. Online olarak da verilebilir. Özgün materyallerle yüzde yüz güven. Farklı öğrenme yöntemleri aynı zamanda öğrenci koçluğu sertifikası olan birisiyim.
Aylin Şentürk

Aylin Şentürk

Merhaba, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi sınıf öğretmenliği lisans ve eğitim bilimleri alanında yüksek lisans mezunuyum. Mesleğimde 7.yılımın içerisindeyim. Yaklaşık 10 yıldır ilkokul öğrencilerine ihtiyaca yönelik özel ders vermekteyim. Sınavlara hazırlık, okuma-yazma, ödevlere yardımcı olmak, çalışma disiplini kazandırmak öncelikli amaçlarım içerisinde yer almaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülcan E.
Sınıf Öğretmeni   08/11/2020

Süper bir hizmet ben bukadar güzel öğretim hiçbir yerde görmedim Allah razı olsun emeklerinize sağlık

         
Arzu A.
Sınıf Öğretmeni   01/11/2020

Güleryüzlü,çocuklar ile iletişimi kuvvetli, alanında başarılı bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Elif Ö.
Sınıf Öğretmeni   27/10/2020

Gayet iyiz öğretmenimizle doğru tercih yaptık kendisine sonsuz teşekkürler ve bu hizmeti sağlayanlarıda tebrik ediyorum.

         
Ilgıt Ö.
Sınıf Öğretmeni   24/10/2020

Sevecen ,sabırlı , çocuğa oyun yöntemi ile yaklasan harika bir öğretmen ...ilk dersin sonunda , çocuğun ihtiyaci yok diyecek kadar da dürüst erdemli bu zamanda bulamayacağiniz bir öğretmen ...Allah yolunu bahtını açık etsin ( biz devam etmek istiyoruz tabi ki , kızım çok sevdi pekiştirmek amaclı harika olur ) saygılar hocam

         
Alpaslan M.
Sınıf Öğretmeni   07/10/2020

sadece okuma yazma dersi olarak basladik... kendisi bilgi ve tecrubesi ile ailemize yasam kocu oldu.... Cocugumuzla olan iletisimi mukemmel seviyede,ogretmen ogrenci degil de abi kardes gibi oldular... TESEKKURLER

         
Ozan Y.
Sınıf Öğretmeni   03/10/2020

GERÇEKTEN TAVSİYE EDECEYİM BİR MUALLİMDİR..KIZIMLA İLGİLENMESİ VEDE DERSE OLAN ÖNEMİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL..GÜZEL ÖĞRETİYOR MUAFFAKİYETLERİN HERDAİM İLELEBET DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDERİM..BAŞ MUALLİM ATATÜRKÜMÜZÜN DEDİĞİ GİBİ..MUALLİMLER YENİ NESİL SİZLERİN ESERİ OLACAKTIR

         
Büşra Ş.
Sınıf Öğretmeni   01/10/2020

İyi, özverili, güvenilir bir eğitimci, aynı zamanda empati yeteneğine sahip, çocuk psikolojisi konusunda da destek veriyor.

         
Reyhan T.
Sınıf Öğretmeni   29/09/2020

Ahh o Merve hanım sempatik, güleryüzlü, anlayışlı başarılı öğrencisine abla şefkatiyle yaklaşan bir öğretmen hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz 😊😊

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz