4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.886 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Burhan ÖZDEMİR

Burhan ÖZDEMİR

Merhabalar, Türkçe-Matematik alanında kendi özel öğretim yöntemlere ve Finlandiya eğitim ekolüne uygun olarak dersler vermekteyim. Destek isteyen veliler iletişime geçebilir.
Ahmet Özkan

Ahmet Özkan

Gazi Üniversitesi 2011 mezunuyum ve 9 senedir sınıf öğretmeniyim. Anlatmak kolay iştir ama çocukların seviyesine inmek zor olandır. Okumada geri kalan, diktede zorlanan öğrencilerlehızlı okuma takviyeleri, üst düzey aktiviteler,teşvik edici çalışmaları yeni sisteme uyarlayarak çocuklarınızın potansiyelini geliştirmeye var mısınız?
Dilara Pala

Dilara Pala

Sakarya üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. 3 yıldır özel eğitim sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bunun yanında ilkokul, ortaokul ve özel eğitim öğrencilerine özel ders vermeye devam ediyorum.
Banu Bilen

Banu Bilen

Okula ve ödevlere yardımcı ritmik sayma, çarpım tablosu, toplama, çıkartma gibi birçok etkinliği kolayca kavranması,destekleyici ve teşvik edici sosyal faaliyetler evinizde özel ders ortamında sağlanmaktadır.
MUSTAFA İRTÜK

MUSTAFA İRTÜK

Sınıf öğretmeniyim çağdaş eğitim sistemini benimseyen biriyim ilkokul öğrencilerine özel ders verilir. Derse başlamadan önce öğrencinin ön bilgileri ve hazır bulunuşluk seviyesini kontrol edip ona göre öğretim yöntem ve teknikleri belirleyerek ders anlatıyorum.
Melek Tepecik

Melek Tepecik

15 yıllık özel okul öğretmenliği ve idarecilik deneyimim var.İlkokul ve orta 1 ve 2.sinif tüm derslerde eğitim öğretim verebilir, okul başarısını yükseltecek çalışmalar yapabilirim.Deneyimlerim beni farklı kılıyor.Bucada ikamet ediyorum önceliğim yakın mesafe olması
Meltem Eroğlu

Meltem Eroğlu

2015’ten beri Sınıf öğretmenliği yapıyorum.1 sene özel kurumda çalıştım,4 yıldır devlet okulunda çalışıyorum.Hem Türk hem yabancı öğrencilere ders verdim.Ekstra Yabancılara Türkçe Öğretim sertifikam var.İngilizce ilkokul ve ortaokul düzeyinde dersler veriyorum.Okuma-yazma takviye dersleri veriyorum.
Belma Yyyyyyy

Belma Yyyyyyy

Özel bir okulda sınıf öğretmeniyim. Hafta içi 4 ten sonra ve haftasonu özel ders verebilirim . Yaz tatili takviye programıda uygulayabiliriz .
Serap C.

Serap C.

7 yıldır kolejde sınıf öğretmeniyim.Aktif olarak 10 yıldır ilkokul ve ortokul öğrencilerine özel ders veriyorum.
Tuğçe Özkaya

Tuğçe Özkaya

7 yıllık deneyıme sahıp sınıf öğretmeniyim.Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.İstanbul da Atacan Eğitim Kurumlarında meslek hayatıma basladım 2015 yılından itibaren devlet okullarında görev yapmaktayım. Yenilikçi ve yapılandırmacı yaklasım ile cocukları merkez alarak ders vermekteyım. Özellıkle okuma yazma becerisi kazandırma ve geliştirme konusunda kendımı başarılı görmekteyim. 1 ve 4. Sınıf arası ders ödev sınav ve proje konularında destek vermekteyim. Öğrencinin bilişşel ve d
Mesut Bey

Mesut Bey

MEB tarafından uluslararası TIMSS sınavı için seminere davet almış güleryüzlü gelişmeye ve geliştirmeye açık başarılı bir sınıf öğretmeniyim ilkokul olduğu kadar ortaokul öğrencisine karşı da basarılıyım. 9 yıldır görevimebaşarıyla devam ediyorum.
İldeniz Yazar

İldeniz Yazar

Merhaba ben İldeniz Yazar Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul 1. 2. 3. ve 4. Sınıflara Matematik Türkçe Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler dersleri için özel ders veriyorum. Bu derslere ek olarak ilk okuma yazma dersleri de veriyorum.
Naim Ablay

Naim Ablay

2020 yılında Amasya Üniversitesinden mezun oldum. Çağdaş eğitim çalışma sistemlerine hakimim. Öğrencinin ders çalışma motivasyonunu artırmayı ve bilişsel, sosyal açıdan gelişmesini amaç ediniyorum. Daha önce öğrenci güçlüğü öğrencilerle de çalıştım. Matematik özel ders Türkçe özel ders Fen Bilimleri özel ders Hayat Bilgisi özel ders Sosyal Bilgiler özel ders
Aysegul Erkan

Aysegul Erkan

Dokuz Eylül Üniv. mezunuyum. Öğrencime sevdirerek, eğlendirerek ders anlatırım. Ders anlatmak benim i.in keyiftir. Okul ve ders fobisi olan öğrencinin bilgi eksikliği ve dersi sevdiremeyen öğretmeni vardır.Tüm bu sıkıntıları benimle aşmak isterseniz ,Lütfen görüşelim. Çocuk okulu, dersi bir kere sevmezse bu şekilde devam edebilir. Okul ve ders fobisini birlikte aşalım., Eksikleri giderelim.
Burak Tunçer

Burak Tunçer

Sinop Üniversitesi Sınıf öğretmenliği alanından (2015) mezunum. 2 dönem kalem etüt ve eğitim merkezinde sınıf öğretmenliği yaptım. MEB'in Erzurum'da açmış olduğu özel eğitim alan sertifikası programına katılmış olup 1 aylık eğitimin ardından uzman öğretici sertifikasını aldım. 4 yıl farklı rehabilitasyon merkezlerinde sınıf öğretmenliği odaklı uzman öğretici görevinde bulunup halen çalışmaktayım. Ayrıca Ek olarak 2019-2020 öğretim yılında  Altıneller İlkÖğretim Bölümünde 2.Sınıflara sınıf öğret
Ömer Ergin

Ömer Ergin

10 yıldır İstanbul ve İzmir de özel okullarda çalışma hayatına devam ediyorum. Her zümrede görev aldım. Müfredata hakimim. Çok miktarda kaynak kitap arşivim ve hikaye kitabı arşivim var. Yaratıcı Drama Lideriyim. Tecrübelerimle desteğe ihtiyacı olan her öğrenci ve ebeveyn için elimden geleni yapmaya hazırım. Arayın görüşelim konuşalım, ihtiyaçlarımızı belirleyelim. Önceliğim öğrencilerim ve eğitimleridir.
Aycan Aykan

Aycan Aykan

İstanbuldaki bir devlet okulunda kadrolu olarak sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Kocaeli üniversitesinden 2010 yılında mezun oldum.Üniversite yıllarında sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir eğitim kuruluşunda 3 yıl gönüllü olarak öğretmenlik yaptım.Özel okul ve mezra köyü gibi iki uç sosyo-kültürel bölgelerde çalıştım. 10 yıldır 5 - 15 yaş arası öğrencilerle çalışmaktayım.
Hakan  Elmas

Hakan Elmas

10 yıllık sınıf öğretmenliği tecrübem ile öğrencilerimiz 1.sınıfta okuma yazma takviye.2,3, ve 4,sınıflarda derslerinde konu anlatımı ve çeşitli kaynaklardan soru çözümü konusunda özel ders veriyorum.Yaz döneminde dersler konusunda geriden gelen öğrencilerimize plan yapıp yaz sezonunu daha verimli geçirmeleri için çalışmalar yapıyorum.
Pınar Öğretmen

Pınar Öğretmen

Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum özellikle ilkokuma yazma konusunda tecrübeliyim özel eğitim öğretmenliği tecrübem de vardır. Üsküdar ve civarında ödevlere takviye, okuma-yazma öğretimi ,okuduğunu anlama ve yorumlama becerisi , Hayat bilgisi , Türkçe derslerinde destek olabilirim.
Çağlar Küpeli

Çağlar Küpeli

25 yıllık özel okul ve özel ders deneyimi tecrübe , başarı, azim, disiplin ve sıkı takip İle öğrenci başarısını arttırma adına koçluk, ve sevdirme adına elinden geleni yaparak sevgi ile başarı kazanma. Ayrıca uzaktan eğitim isterseniz uzaktan yakından isterseniz yakından eğitim
Esen Karahasan

Esen Karahasan

Özel okul öncesi oyun ve ilk okul okuma yazma hazırlık, ilk okula destek çalışmalar, eğlenceli ve kalıcı öğrenme ve öğrencinin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen modern öğretim yöntem ve teknikleriyle destek dersleri veriyorum daha önceden tecrübelerim var. Çocukların kaliteli ve güzel vakit geçirmesi benim için çok önemli bunun içinde elimden geleni yapıyorum.
Hatice Önder

Hatice Önder

ÇOCUKLUK HAYALİNE KAVUŞMAK İÇİN İLK ADIMI 2002 YILINDA 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ Nİ KAZANARAK ATTIM. İÇİMDEKİ GÜN GEÇTİKÇE ARTAN ÇOCUK SEVGİM VE ÖĞRETMEKTEN DIYDUĞUM MUTLULUK SAYESİNDE 12 YILDIR MESLEĞİMİ BÜYÜK BİR AŞKLA YAPIYORUM. KİŞİSEL GELİŞİMİMİ DE BİR TARAFTAN İHMAL ETMEDEN YEPYERNİ ÖĞRENCİLERİMLE YENİ UFUKLAR ARALAMAYI BEKLİYORUM.
Ekrem Ardıç

Ekrem Ardıç

14 yıllık tecrübe ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İlkokuma Yazma derslerinde öğrencilerime faydalı olmayı hedefliyorum. Satranç antrenörüyüm. Satranç dersleri de verebilirim. Akıl ve Zeka Oyunları öğreticisiyim. Oyunla öğretim konusunda deneyimliyim.
Büşra Sağ

Büşra Sağ

İlkokul öğrencilerine ders veriyorum. Tecrübe sahibiyim. Hem ödevlerine yardımcı oluyor hem de ileriye dönük çalışmalar yaptırıyorum
Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerinden takviye ya da Sınavlara Hazırlık çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Hızlı Okuma Etkinlikleri (interaktif olarak bilgisayar destekli) - Özellikle 3. ve 4. sı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nuray Ç.
Sınıf Öğretmeni   12/02/2021

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi çalışanı olarak tavsiye edebileceğim hocamızın çocuklara yaklaşımı tavrı ders işleyişi pratik kolay yoldan konu anlatımı mükemmel oğlum çok memnun tabiki bizde

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Buket K.
Sınıf Öğretmeni   23/12/2020

Çok tedirgin başladık çalışmaya ama çok memnun kaldık karşılıklı. Çok başarılı naif ve kızıma çok iyi arkadaş buradan da gıyabında teşekkürlerimi iletiyorum

         
Nagihan S.
Sınıf Öğretmeni   04/12/2020

1.sınıfa giden oğlum için İbrahim beyle ilk dersimize geçen hafta başladık.Kendisi gayet kibar,öğrencisiyle iletişimi başarılı,anlatımı çok iyi.2.dersi almamıza rağmen doğru bir seçim yaptığımı hemen anladım.Emeği için şimdiden teşekkürler.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile derslerimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor.

         
Ebru D.
Sınıf Öğretmeni   23/11/2020

İşinde uzman ve deneyimli olan sevgili Hüseyin öğretmeni oğlumda bizde çok sevdik. 1. Sınıf gibi zor bir dönemi onun sayesinde çok kolay geçiriyoruz. Hakkınız ödenemez çok teşekkür ederiz.

         
Arzu A.
Sınıf Öğretmeni   01/11/2020

Güleryüzlü,çocuklar ile iletişimi kuvvetli, alanında başarılı bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz