Hizmet Ver
Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,157 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için toplam 1,157 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,370 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,336 kişi Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sınıf Öğretmeni

Serdal Birvar photo

Serdal Birvar

13.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Balçova, İzmir

7 yıl sınıf öğretmenliği,8 yıl özel eğitim öğretmenliği olmak üzere 15 yıldır öğretmen olarak çalışmaktayım. Okuma problemi yaşayan öğrenciler ve disleksili öğrencilere okumayı geliştirici çalışmalar yapmaktayım.

Hasan Tüten photo

Hasan Tüten

14.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Çekmeköy, İstanbul

Uzun yillarin vermiş olduğu tecrübeyle eğitimlerimize bu alanda devam etmekteyiz. Yenilikci eğitim metodu ve materyal destekli eğitimlerle çocuklarınıza aşama kazandirmayi amaçlıyoruz. Detaylar için telefon ile iletişime geçelim lütfen.

Özkan Demir photo

Özkan Demir

28.03.2019

Sınıf Öğretmeni · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üni.Sınıf öğretmenliği bölümünü 1.likle bitirdim. Mezun olduğum bölüme ek olarak, Yaratıcı drama eğitmenliği,disleksi eğitmenliği, çocuk resimlerinin psiko-patolojik olarak incelenmesi, işaret dili, liderlik vb. birçok alanda kedimi geliştirdim.Çocuğunuz için faydalı olacağımdan şüpheniz...

İsmail Yıldız photo

İsmail Yıldız

02.07.2021

Sınıf Öğretmeni · Çorlu, Tekirdağ

İLKOKUL OKUMA YAZMA, TÜRKÇE VE MATEMATİK ALANLARINDA DERS VERİYORUM ÖĞRENCİNİN EVİ ONLİNE VEYA ÖĞRETMENİN EVİNDE OLABİLİR 12 YILLIK ÖĞRETMENİM ŞU AN 2.SINIFLARI OKUTUYORUM

Soner Gültekin photo

Soner Gültekin

15.01.2022

Sınıf Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Öğretmen lisesi çıkışlı ve Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.7 yıldır Bursa’nın gözde kolejlerinden birinde sınıf öğretmenliği yapmaktayım.Yine bu süreç içinde Boğaziçi Sınıf Öğretmenleri Gelişim programını tamamladım.Z kuşağının getirdiği sorunların farkında olan , çocuklarla...

Fatih Fesli photo

Fatih Fesli

25.12.2021

Sınıf Öğretmeni · Çukurova, Adana

Ortaokul Türkçe öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine de özel ders veriyorum. Matematik ve İngilizce konusunda da iddialıyım.

Merve Sayhan photo

Merve Sayhan

07.10.2021

Sınıf Öğretmeni · İpekyolu, Van

Van İpekyolunda sınıf öğretmeniyim. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Meslekte 3.yılım. Özel ders arayan varsa iletişime geçebilirsiniz

Ezgisu Ünver photo

Ezgisu Ünver

29.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Kayapınar, Diyarbakır

Sınıf öğretmenliği mezunuyum. Tecrübem, deneyimim üniversite yaşamımda verdiğim özel dersler vardır. Eğlenceli ve okul müfredatına uygun ders işlerim. Miniklerin derslerine yardımcı olmak, anlamadıkları, eksik oldukları konuyu en iyi şekilde anlatmak için sabırsızlanıyorum.

Ülkü Hardal photo

Ülkü Hardal

18.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Tecrübeli sınıf öğretmeniyim.Eksiği olan veya başarısını artırmak isteyenleri destekleyebilirim.

Yakup Birtane photo

Yakup Birtane

12.05.2020

Sınıf Öğretmeni · İzmit, Kocaeli

İyi günler. Ben Yakup Öğretmen. Ankara üniversitesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum. 10 yıllık öğretmenim. İlkokulun tüm derslerine hakimim dersi sevdirerek öğretirim. 3 yıllık özel ders tecrübem vardır. Vereceğim eğitime güveniyorum. Saat, dakika olarak ince hesaplarım yoktur konuyu öğretmeden...

Seyfeddin Semih photo

Seyfeddin Semih

19.04.2022

Sınıf Öğretmeni · Keçiören, Ankara

Sınıf öğretmenliği mezunuyum. 10 yıllık Özel Kolej, 5 yıl Özel eğitim merkezi deneyimim var. Okuma-Yazma , Öğrenme güçlüğü,Disleksi üzerine çalışmalarım var. Okuma hızlandırma, Yazı güzelliği, 5N 1K üzerine dersler veriyorum. Yani İlkokula takviye ders verebilirim. 5.6. sınıf Matematik Türkçe dersi...

Burcu Deniz photo

Burcu Deniz

24.09.2019

Sınıf Öğretmeni · Çerkezköy, Tekirdağ

‘Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır’ sözüyle yola çıkarak gerekli azim ve çabayı gösterdikten sonra o başarı merdivenlerine ulaşacağımıza eminim.

Elif Buyuran photo

Elif Buyuran

05.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Nilüfer, Bursa

Üstün ve özel yetenekliler sınıf öğretmeniyim. Online yada yüz yüze Düşünme becerileri, dikkat eğitimi, ödev takibi VS.

Melek Erdoğan photo

Melek Erdoğan

07.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Ilkokula giden çocuklarınızda başarıya ulaşmak, onlarda öğrenmeyi bir yaşam biçimi haline gitirmek istiyorsanız bana ulaşın , birlikte başarıya ulaşalım

Türkan Çakır photo

Türkan Çakır

23.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Merkezefendi, Denizli

İlköğretim 1-2-3-4.sınıf, dikkat dağınıklığı, üniversite hazırlık coğrafya dersi veriyorum. Çift branş mezunuyum(sınıf öğretmeni+coğrafya) 15 yıllık öğretmenim.

Reyyan Kazankaya photo

Reyyan Kazankaya

04.04.2022

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Merhaba, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde sosyoloji bölümü öğrencisiyim. Çocuklarla iletişimim iyi olduğunu düşünüyorum bu yüzden onlara okul hayatlarında destek verebilirim.

Ferhat Duruyol photo

Ferhat Duruyol

13.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Edremit, Van

Yaklaşık 9,5 seneden beri sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. 5 yıl özel ders tecrübem var.Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum. Aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldum. Birebir özel ders isterseniz yardımcı olurum.

Gülsüm Sinci photo

Gülsüm Sinci

26.04.2022

Sınıf Öğretmeni · Narlıdere, İzmir

Merhabalar.25 yıllık sinıf öğretmeni deneyimimle sizlere her dersten özel ders verebilirim.

İrem Ulusoy photo

İrem Ulusoy

18.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Silifke, Mersin

Ben Necmettin Erbakan üniversitesi eğitim fakültesi mezunu bir sınıf öğretmeniyim.Stem+,kodlama gibi bir çok eğitim sertifikam mevcuttur.inovatif düşünceye sahip birey yetistirme hedeflerim arasındadır.Bilgime ve donanıma güveniyorum ben ogretemezsem zaten öğrenciyi bırakırım oyalamam öğrenciyle...

Ümray Kabukçu photo

Ümray Kabukçu

03.01.2022

Sınıf Öğretmeni · Pamukkale, Denizli

Haziran 2021'de Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliğinden mezun oldum. Eylül ayından beri PEV Okulları'nda yardımcı öğretmen olarak çalışmaktayım.

Fulya Erdoğan photo

Fulya Erdoğan

13.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Beylikdüzü, İstanbul

15 yıllık deneyimim ile dersleri ve konuları sevdirerek, eğlenceli bir öğretim yapıyorum. Okuma yazma öğretimi ile ilgili başarılı teknikleri kullanıyorum.

Naıl Çıftçı photo

Naıl Çıftçı

03.06.2019

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 6 yıldır devlet okulunda öğretmenlik yapıyorum ve 4 yıldır da aktif olarak özel ders vererek öğrencilerimin gelişimine destek sağlıyorum. Ankara İlinde; Etimesgut, Eryaman, Çankaya ve Batıkent bölgelerinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel...

Tuğçe Üzülmez photo

Tuğçe Üzülmez

11.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul

Merhabalar ; 13 yıllık köklü kolejlerde (Eyüboğlu , Bahçeşehir ve Bilfen Kolejlerinde) Anaokulu öğretmenliği deneyimim bulunmaktadır. İlkokul okuma yazma alanında deneyimliyidir (Şuanda ilkokul öğrencilerine de özel ders vermekteyim) Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerine özel ders vermekteyim....

Arzu Korkmaz photo

Arzu Korkmaz

30.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Nilüfer, Bursa

Merhabalar Anadolu Öğretmen lisesi mezunuyum. Daha sonra Uludaģ Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Şuan bir özel kurumda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Çocuklara farklı anlatım tekniklikleriyle dersi daha eğlenceli ve verimli hale getirmeye çalışıyorum.

Onur Yorgun photo

Onur Yorgun

25.12.2019

Sınıf Öğretmeni · Lüleburgaz, Kırklareli

Sınıf öğretmeniyim. Lüleburgaz ve çevresinde ilköğretim seviyesinde okuma yazma, matematik ve öğrenci koçluğu konusunda tecrübeliyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sınıf Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sınıf Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sınıf Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sınıf Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sınıf Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sınıf Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sınıf Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl