En İyi 10 Avcılar İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 84 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Onder Boydak

Onder Boydak

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
1997 yılında İstanbul Üniversite si bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2009 yılında aynı Üniversite de mba Master Yaptım yaklaşık 15 yıl eğitim Sektöründe IT yöneticiliği Yaptım Yaklaşık 10 yıl ASP.net, vb.net ve mssql ile yazılımlar geliştirdim. Microsoft tarafında devexpress ve infragistics frameworkler ile çalıştım. Hemen hemen her iş Sürecinde yazılım geliştirdim. (eğitim , ik, finans ve bütçe , Satınalma , demirbaş vs) Son yıllar php , mysql ile geliştirmeler yapıyorum. Mob
Hakan Bayram

Hakan Bayram

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
8 yıldır C# ile Freelance olarak, kapsamlı projeler geliştirip Forum sitelerinde ve web sayfamda yayınlıyorum. Ayrıca Komplike yazılımlar ile saha uygulamalarım mevcut. Örnek çalışmalarım http://www.programcidan.com/category/programcidan/ adresinde bulunmaktadır. ayrıca TeknoBlog sayfam ile teknolojiyi yakından takip ediyorum
Umut Kaçaroğlu

Umut Kaçaroğlu

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Merhabalar, Ben Umut KAÇAROĞLU. Yazılım alanına kendimi 10.sınıfta attım. Kendimi bu alanda geliştirmek için çok fazlasıyla çabaladım ve çabalıyorum. Web ve masaüstü uygulamalar geliştirmekteyim. Php, c# yazılım dilleri ile çalışıp sql Server ile veritabanı desteklerin vermekteyim.örnek projelerim aşağıdaki gibidir: -C# Ve SQL SERVER 2012 İle Yurt yönetim otomasyonu -C# Ve SQL SERVER 2012 İle Müzik market ve prova stüdyosu randevu sistemi -C#,SQL SERVER 2012 Ve LINQ İle Üretim modülü -Asp. Net
Akıncan Demirel

Akıncan Demirel

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Merhabalar ben Akın, 6 yılı aşkın süredir yazılım ile uğraşmaktayım. Müşterilerime dost gözüyle bakmakta ve elimden geldiğince onlara %100 memnun etmeye çabalamaktayım. Modern tasarımlar gelişmiş teknolojiler kullanarak sizlere profesyonel çözümleri cüzi fiyatlara sunmaktayım. Sizleri internette öncü bir firma olma doğrultusunda yola çıkarıyorum. Proje teslim edildikten sonra yine her türlü ekleme çıkarma ve desteği sağlamaktayım. Bu yolda sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyarım. ✧ 6 y
Ömer Gönenli

Ömer Gönenli

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Lise mezunuyum şuan üniversite sınavına hazırlanıyorum.Yazılım anlamında c# diline baya hakimim.Sql orta düzey.Amacım en azından orta düzey yazılımlar isteyen kişilere hizmet etmek.
Salih Karahan

Salih Karahan

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Platform bağımsız (.NET & JAVA) kurumsal çalışma deneyimleriyle sizlerin web ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilecek sektörün içinde yetişen, alanında uzman yazılım geliştirici Salih KARAHAN; uygulamalarınızı SOLID ve OOP prensipleri çerçevesinde platformdan bağımsız olarak size özel olarak geliştirmektedir.
Fatih TAŞCI

Fatih TAŞCI

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
PHP ve ASP.NET dillerinde Admin Panel ve Web site hizmeti veriyorum. Database olarak MYSQL kullanıyorum. Her türlü site tasarımnı yapabiliyorum.
Ercan KOCA

Ercan KOCA

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Merhaba ben Ercan. Bilgisayar mühendisiyim. Yazılımın birçok alanında çalışma deneyimlerim oldu C,C++,C#,java ve Andorid uygulama geliştirmede ama en sonunda PHP Laravel Framework ile Web Programlar geliştirmeye ve bu alanda uzmanlaşmaya karar verdim. Çünkü sadece bir alana odaklanmak o alanda uzmanlaşmak için daha verimli olur düşüncesindeyim. Full Stack Developer olarak freelance çalışıyorum. Web siteleri , E-ticaret Siteleri , Blog ve Otomasyon Sistemleri geliştiriyorum.
Yelegen Yazılım

Yelegen Yazılım

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Yaklaşık 8 yıllık tecrübem ile birlikte, çalışmış olduğum firmalarda Knorr, MasterCard, Lav, Tat Gıda, Elvan Gıda, Anadolu Grubu, Dünya Göz, Valilikler, Dr. Oetker, Faber-Castell gibi büyük markaların ihtiyacı olan İntranet programları, Kurumsal ve e-Ticaret Web Siteleri, Facebook uygulamaları konusunda hizmet verilmiştir.
Gürkan Bekdemir

Gürkan Bekdemir

Freelance Yazılımcı · Avcılar, İstanbul
Python ve Java dillerinde yazılım geliştiririm. Kod kalitem, Zamanında teslim ve Uygun fiyat ile size iyi bir iş çıkaracağıma inanıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ezgi K.
Freelance Yazılımcı   20/01/2021

Her konuda çok yardımcı oldu kısa bir süre olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum. Rahatlıkla güvenebilirsiniz :))

         
Ali V.
Freelance Yazılımcı   17/01/2021

gerçekten memnun kaldım kendisinden. istediğim işi söz verdiği günde teslim etti. Her soruma çok açıklayıcı cevaplar verdi. tavsiye ederim. sözünün eri bi arkadaş

         
Ömer Ç.
Freelance Yazılımcı   11/01/2021

Güvenilir insanlarla temiz iş oldu elinize sağlık. Nasıl bir şey istediğimi dinleyip fikir alışverişinde bulunup sonuca gittik teşekkür ederim her şey için :)

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Alp K.
Freelance Yazılımcı   17/12/2020

Oldukça verimli ve etkili bi iş çıkardı kendisi. İhtiyacı olan kişilere tavsiyem Beyhan Beyi tercih etmeleridir!

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Ahmet A.
Freelance Yazılımcı   20/11/2020

Kendisi oldukça ilgili, belirttiği tarihte projemi yetiştirdi, başka projede tekrar çalışacağım. Kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz