En İyi 10 Avcılar İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 191 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Elif Korkmaz Erdoğan

Elif Korkmaz Erdoğan

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümü mezunuyum. Dünya’nın en kolay dilini en kolay ve pratik yöntemler ile öğretmeyi hedefliyorum. Ezberci Türk eğitim sistemine karşı, yenilikçi ve pratik yollarla eğitim veriyorum. Bilgi aktarma becerim oldukça yüksek. İnsanlarla ve özellikle çocuklarla iletişimim çok iyidir.
Tayfun YILDIZ

Tayfun YILDIZ

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Mezunu İngilizce öğretmeniyim. İngilizce öğrenmenizde size rehberlik edebilirim.
Christian  Unik

Christian Unik

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Do you want to speak good English? Do you want to be fluent in your convasations in English? Then you are now in the right place. Enrol with us today and see the difference. We make speaking English easy and fun. No hassles register now
Zarife Mama

Zarife Mama

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Merhaba, Dil öğrenmek sabır gerektiren bir süreçtir, olgudur. Bu süreci birlikte bütün becerileri kullanarak pratiğe döküp çalışmayı öneriyorum. Sevgiler, :)
Gizem Balbey

Gizem Balbey

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İngilizde eğitimi için Amerika'da 7 ay bulundum. Okul öncesi eğitim de dahil ihtiyaca uygun bir öğrenme planı uyguluyorum.
Ahmet Talha Eren

Ahmet Talha Eren

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Mütercim tercümanlık (ingilizce) Toefl 90 puana sahibim İsteyenlere b2-c1 seviyesine kadar ulaştırabilecek bilgi ve birikime sahibim
Mert Küçük

Mert Küçük

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Merhabalar, Ben Mert. Lisans eğitimimi yurt dışında Uluslararası ve Halkla ilişkiler bölümünü İngilizce okuyarak tamamladım ve şu anda İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş katında çalışıyorum. İngilizce'yi severek öğrenmek ve kendinizi daha da geliştirmek istiyorsanız, her zaman yanınızdayım. Görüşmek üzere,
Yassine  El Kahlaoui

Yassine El Kahlaoui

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Wll, for me, teaching my students is based on the relation between us, I always make my students just like my friends, try to create the most simple ways to help them, but and the same time, giving them all the methods and features they need to be one of the best English speakers.
Gizem Akan

Gizem Akan

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Şu anda özel bir okulda ilkokul kademesinde görev yapmaktayım. Daha önce yurtiçinde ve yurtdışında yetişkin ve lise gruplarıyla da çalıştım. Yaş aralığı fark etmeksizin konuşma temelli ingilizce eğitimi vermekteyim.
Ezgi Korkmaz

Ezgi Korkmaz

İngilizce Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Merhabalar Eğitim ve öğretim hayatımı Çorlu ve Edirne’de bitirdim. Çocukluğumdan beri dil konusunda becerim çok yüksekti. Uzun yıllar yurt dışı tecrübesine sahibim. Öğretici gücümün yüksek olmasıyla berber dersler daha verimli ve eğlenceli geçmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bekir Y.
İngilizce Özel Ders   13/02/2021

Bülent hocamla başlamadan önce yaptığım görüşmede ingilizceyi halledeceğimiz konusunda büyük bir güven vermişti. İlk dersimizin ilk dakikasından itibaren bunun boşa olmadığını anladım. Bülent beyin tecrübesi ve öğrenmeye dayalı ders sitiliyle henüz 1 ay geçmesine rağmen ilerlemeyi görebiliyorum. İngilizce sıkıntısını kökten halletmek isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum.👍

         
Sinem B.
İngilizce Özel Ders   11/02/2021

Tufan Koçak hoca ile konuşma eğitimleri yürütüyoruz. Kendisi profesyonel anlamda bir eğitmen. Yurtdışında aldığı eğitim ve tecrübeyi eğitimine yansıtan bir hoca. Konuşma eğitiminden sonra kendisiyle TOEFL eğitimine de devam edeceğim. Gayet sistematik bir öğretim tarzı var. kendisiyle gönül rahatlığı içinde çalışabilirsiniz.

         
İpek T.
İngilizce Özel Ders   07/02/2021

Çok ilgili ve alanında oldukça profesyonel.Derslerimiz gayet eğlenceli ve etkili bir şekilde devam etmekte. Ders işleme metodu sayesinde verim alarak ingilizce yetkinliği kazanıyorum. Aynı zamanda IELTS hazırlık konusunda da çalışmaktayız ve hedefime ulaşmak için iyiki Oylum Hoca ile devam ediyorum diyorum.

         
Muge E.
İngilizce Özel Ders   14/01/2021

sevgiyle ve profesyonel yaklasimiyla ogluma tekrar ingilizceyi sevdiren ve ogreten hocamizi herkese tavsiye ederim

         
Suna Y.
İngilizce Özel Ders   02/01/2021

7. sınıf öğrencisi oğlum ,okula destek olması adına Davut hocamla çalışmaya başladı.İlk dersten itibaren gözle görülür derecede gelişme olduğunu söyleyebilirim.Daha özgüvenli ve kendinden emin çözmeye başladı sorulari.Ayrica özverili ve işini severek yapan bir öğretmen .Çok teşekkür ederiz Davut hocama.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Melis Ç.
İngilizce Özel Ders   20/12/2020

Senelerdir deneyip bıraktığım İngilizceyi bana sevdiren öğretmen oldu kendisi. 1 ayda İngilizcem gözle görülür bir şekilde ilerledi. Öğretmenin özverisi , ilgisi ve bilgisi sayesinde. Çok memnunum

         
Hüseyin I.
İngilizce Özel Ders   11/12/2020

Bilgi birikimi ve öğretme becerisiyle işine çok hakim bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. Ders aldığım için memnunum ve ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

         
Halil K.
İngilizce Özel Ders   18/11/2020

Öğretmenimiz ilkokul 3. Siniftaki kızıma online ders vermektedir. En başta belirteyim ki: Kesinlikle başarılı ve yakınlarıma da onerdigim bir öğretmendir. Çocukla uyumu çok başarılı. Çocuğumun seviyesini ve öğrenme hızını çok iyi tespit ettiğini böylece derslerini en yüksek verimlilikle işlediğini gözlemledim. Ses tonu ve telaffuzu çok net ve anlaşılır. Özellikle ders saatlerini planlamada bize çok yardımcı oldu. İmkan olsaydı -farkli sehirlerdeyiz- yüzyüze birebir ders alabilseydik. Sonuç olarak: gerek nezaketi gerekse öğreticiliği ile çocuğumun hayatında olmasından çok mutluyum. Hocam size sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz