Hizmet Ver
Online İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Avcılar Online İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 214 Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Avcılar Online İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İlkokul Özel Ders için Avcılar içinde toplam 214 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 235 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Avcılar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 228 kişi Avcılar Online İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Oğuzhan Çiftçi photo

Oğuzhan Çiftçi

25.04.2022

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

8 yıldır sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Öğrenciliğimden beri özel ders tecrübem vardır. Köy okulları da dahil olmak üzere pek çok alanda görev yaptım. - Özel derslerimin hiçbirini çocuk istenen düzeye ulaşmadan bırakmadım. - Okuma yazma da dahil özel dersler verdim. - BİLSEM sınavları...

Aleyna Hoşgör photo

Aleyna Hoşgör

29.03.2022

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Ankara Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun oldum. Stajyer öğretmenliğimi Ankara’da Dr.Reşit Galip okulunda yaptım. 2022 Şubat ayında MEB’e sınıf öğretmeni olarak atandım. Öğretmenliğimi Avcılarda ilçesinde sürdürüyorum. Şu an da 2. sınıf seviyesinde öğrencilerim var. Çocuklar için öğrenmenin en...

Dila Emel photo

Dila Emel

12.10.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhabalar,bir devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapıyorum. İlköğretim düzeyindeki (1.,2.,3.,4.sınıf) tüm derslere özel ders ve ödevlere yardımcı olmaktayım.

Betül Koral photo

Betül Koral

12.11.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Online ilkokul düzeyi Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, ödev ve sınav öncesi çalışmaları

Buse Taşdemir photo

Buse Taşdemir

20.12.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhaba. Uçak mühendisliği öğrencisiyim. Öğrenimimin yanı sıra çeşitli alanlarda gelişmek ve geliştirmeyi ilke edinmiş biriyim. En önemlisi ise görevimi her zaman en iyi şekilde yapmayı hedefler, bu doğrultuda çalışmalarımı sürdürürüm.

Betül Demir photo

Betül Demir

19.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Sınıf öğretmeniyim. 5. Sınıf seviyesine kadar online dersler veriyorum.Bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak hazırladığım etkinliklerle dersleri daha kalıcı ve eğlenceli hale getirmeye çalışırım.Bu süreçte öğrenciyi aktif kılmaya özen gösteririm. Çeşitli ödevlerle evdeki gelişimini de...

Şirin Çatal photo

Şirin Çatal

29.10.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhabalar, devlet kurumunda dördüncü sınıf çocuklarına sınıf öğretmeni olarak eğitimlerini daha kaliteli hale getirmek adına fazlasıyla gayret veren bir öğretmen olarak çalışmaktayım. Daha iyi nesiller için elimden gelen desteği verebilirim.

Fatmanur Aydın photo

Fatmanur Aydın

10.02.2022

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Sınıf öğretmeniyim fakat farklı alanlarda da deneyimler kazanma fırsatı buldum. Yurtdışında anasınıfı öğretmenliği deneyimim ve türkçe öğreticiliği deneyimi edindim. B1 seviyesinde yabancı dilim vardır.

Elif Elmacı photo

Elif Elmacı

10.01.2022

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Sınıf öğretmenliği bölümünden mezunum. Bir kurumda mentör sınıf öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden de çift anadal yapıyorum. Orada da 4.sınıf öğrencisiyim. Daha önceden de ilkokul öğrencilerine ders verdim. Aynı zamanda bir ilkokul öğrencisine de...

Hülya Güneş photo

Hülya Güneş

23.10.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

18 yıldır ilkokul eğitim alanında görev yapmaktayım. İlkokul 1-4 ve ortaokul 5.sınıf için özel ders vermekteyim. #Kendi evimde ve Online dersler tercihimdir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Avcılar Online İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Avcılar Online İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Avcılar Online İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Avcılar Online İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl