Hizmet Ver

4 İstanbul Online İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 563 Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online İlkokul Özel Ders

İstanbul Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Ayşe Çelik photo

Ayşe Çelik

30.10.2021

Online İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhabalar. İlkokul sınıf öğretmeniyim. 4 yıldır özel bir kurumda aktif bir şekilde çalışmaktayım. Matematik, Türkçe, Fen alanlarında online ve yüzyüze şekilde özel ders vermekteyim.

İsa Teacher photo

İsa Teacher

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

47 yaşımda, 25. Yılımı çalışırken; 1. ve 4. Sınıflar öncelikli olmak üzere online özel ders veriyorum. 4.Sınıf çocuklarımıza önce tüm derslerden başlıyor akabinde Türkçe Matematik derslerine yoğunlaşıyorum. Genellikle 2 ay sonra 5.Sınıf ön hazırlıklara geçiyoruz. Okul öncesi 5-6 yaş grubu...

Emre Tnc photo

Emre Tnc

05.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

Sınıf öğretmeni olarak 15 .yılım. Yaklaşık 18 yıldır ilköğretim matematik dersi veriyorum. Sayısız referans verebilirim. Özel okul bursluluk sınavlarına öğrenci hazırladım. Memnuniyet garanti, başarı* garanti. (*Verilen programa göre çalışma yapılırsa)

Merve Çelikkol photo

Merve Çelikkol

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

10 yıldır özel bir kurumda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Konu tekrarı yapma, yazılıya çalıştırma, ödeve yardım etme, okuma çalışmaları yaptırma konusunda yardım edebilirim.

Nagihan Yüce photo

Nagihan Yüce

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

7 yıldır ilkokul öğrencilerine etüt ve özel ders veriyorum. öğrencilerle aramızda güçlü bir bağ oluşuyor ve derslerime severek katılıyorlar. şuan derslere online şekilde devam ediyorum🌸

Hakan Teacher photo

Hakan Teacher

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar iki üniversite mezunu 14 yıllık öğretmen, eğitim koçu ve satranç antrenörüyüm. Sizlerden gelen taleplerle yüz yüze ve ONLİNE özel ders veriyorum. Birebir eğitimin farkını göreceksiniz. İlkokul adına her türlü hizmeti veriyorum.Ödev yapımı,4.Sınıf BURSLULUK sınavlarına hazırlık,BİLSEM...

Hüseyin Çankal photo

Hüseyin Çankal

10.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar. 19 yıllık tecrübeli bir sınıf öğretmeniyim. Ilkokul öğrencilerine derslerine yardımcı olmak, öğrencilerin başarı ve performanslarını artırmak için yıllardır özel ders vermekteyim. İlk önce öğrencinin seviyesini tespit ederek öğrencinin seviyesine göre öğrenciye özel bir çalışma planı...

Dilek Yücedağ photo

Dilek Yücedağ

04.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Emekli sınıf öğretmeniyim. Meslek hayatımın ilk yıllarında ortaokul Matematik öğretmenliği deneyimim var. İlkokul tüm dersler ve ortaokul Matematik konularında online ders verebilirim.

Ayda Öztürk photo

Ayda Öztürk

03.10.2021

Online İlkokul Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Ayda 18 yaşındayım, İstanbul Üniversitesinde Arkeoloji 1.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Anadolu Üniveristesinde ikinci üniversitemi okuyorum

Eda Yılmaztürk photo

Eda Yılmaztürk

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

5 yıllık deneyime sahibim. Uzaktan eğitim sürecinde online oyun, yöntem ve teknikleri ile Türkiye birincileri çıkarttım. Kendine güvenen başarılı bireyler yetiştirmeye devam etmek için buradayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Online İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Online İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Online İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İlkokul Özel Ders için İstanbul içinde toplam 563 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 546 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 781 kişi İstanbul Online İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl