Hizmet Ver

4 Online İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,264 Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online İlkokul Özel Ders

Online İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Sevilay Öğretmen photo

Sevilay Öğretmen

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

15 yıllık öğretmenim. Eğitim fakültesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum. İlkokul düzeyinde her branşta ders verebilirim. Dersi ve öğretmenini sevdiği ve gerçekten istediği sürece her öğrencinin başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Derslerimi eğlenceli hale getirerek anlatmaya gayret ediyorum.

Hakan Teacher photo

Hakan Teacher

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar iki üniversite mezunu 14 yıllık öğretmen, eğitim koçu ve satranç antrenörüyüm. Sizlerden gelen taleplerle yüz yüze ve ONLİNE özel ders veriyorum. Birebir eğitimin farkını göreceksiniz. İlkokul adına her türlü hizmeti veriyorum.Ödev yapımı,4.Sınıf BURSLULUK sınavlarına hazırlık,BİLSEM...

Sefa Bolat photo

Sefa Bolat

23.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Uşak, Uşak

Bire bir özel ders vererek başladığım öğretmenlik hayatıma sanal dersi de ekleyip eğitime devam ediyorum

Eda Karataş photo

Eda Karataş

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. 1.sınıftan 4. sınıfa kadar özel ders veriyorum. 5. sınıflar için mat.fen. sosyal türkçe dersi veriyorum. 6.siniflar için matematik dersi veriyorum.

Fatma Kaya photo

Fatma Kaya

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba. İlkokul kademesinde özel ders tecrübelerim mevcuttur. Öğrencilerin zihinsel aktivitelerini ders planına dahil ederek seviyelerini ileriye taşıma hedefindeyim. Okuma yazma, matematik, fen bilimleri ve Türkçe özel dersleri için bana ulaşabilirsiniz.

Gülçin Polat photo

Gülçin Polat

29.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Yalova, Yalova

Merhaba,ben E.Gülçin Polat 16 yıllık sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimle bire bir çalışmanın daha verimli olduğuna inanıyorum.8 yıldır yüzyüze ,2 yıldır on line özel ders veriyorum.

Mazlum Karaboğaz photo

Mazlum Karaboğaz

20.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Çağdaş eğitim niteliklerini benimseyen ve sürekli çağdaş eğitim doğrultusunda kendisini geliştiren . Ögrencilerin ön bilgilerini sentezleyen ve Bu doğrultuda yol belirleyici olmaya çalışan ve ögrencilerin eksiliklerini tamamlayan. Öğrenciler ile arkadaş edasıyla onların gelişimine en iyi şekilde...

İsa Teacher photo

İsa Teacher

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

24 yıllık öğretmenim. İlkokul tüm sınıflar ve 1. 2. 3. 4. Sınıflar öğrencilerine yönelik yüz yüze ve online eğitim veriyorum.

Ahmet Korkut photo

Ahmet Korkut

04.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Edirne, Edirne

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Online yada yüz yüze ilkokul dersleri veriyorum.

Hilal Demirel photo

Hilal Demirel

25.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

ODTÜ mezunu okul öncesi öğretmeniyim. 7 yılı aşkın özel ders öğretmenliği tecrübemin yanı sıra özel eğitim alanında da uzmanlaşarak çalışmalarıma devam etmekteyim. ODTÜ mezunu olmanın getirisi olarak İngilizce’nin her düzeyi de dahil olmak üzere; okul öncesi çağında (erken çocukluk eğitimi),...

Arzu Uçar photo

Arzu Uçar

01.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Salihli, Manisa

15 yıllık sınıf öğretmeniyim. En kutsal mesleği yapıyorum. 10 yıllık kolej öğretmenliği tecrübem var. Yeditepe üniversitesi Eğitim koçluğu sertfikam var. Sevgi eğitimin temelidir.

Ömer Aksüt photo

Ömer Aksüt

28.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

10 yıllık kadrolu ogretmenim. devlet okulunda çalışmaktayım. İlkokul düzeyinde tüm dersleri verebilirim. 4.sınıf öğrencilerini bursluluk sınavlarına hazırlayabilirim. Birinci sınıf öğrencilerine doğru ve hızlı okuma, güzel yazı yazma becerilerini kazandırabilirim. Birebir ödev takibi,...

Sultan Gümüşay photo

Sultan Gümüşay

23.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Karaköprü, Şanlıurfa

Öncelikler gerçekten bütün çocukları sevdiğimi tüm samimiyetimle söyleyebilirim.Ve bi öğretmen de mutlaka olması gereken sabıra da fazlasıyla sahip olduğumu düşünüyorum.Kendim de çok kitap okuyorum ve bunu öğrencilerime de aşılayacağıma inanıyorum.Öğrencilerin ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre...

Melih Niksarlı photo

Melih Niksarlı

22.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Tokat, Tokat

7 yıllık sınıf öğretmenliği tecrübesi ile eğlenceli ve etkili öğretim metotlarıyla akranları arasında geri kalmış veya daha üst düzey eğitim almak isteyen ilkokul öğrencilerimize uzaktan ve yüz yüze özel ders verilir .

Bircan Parmaksız photo

Bircan Parmaksız

29.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Bandırma, Balıkesir

24 yıllık emekli bayan sınıf öğretmeniyim.İlkokul öğrencilerine özel ders verilir.Okuma yazma bilmeyen yetişkinlere okuma yazma dersi verilir.Öğrenim güçlüğü olan öğrenciler ile çalışılır.Başarısı için gerekli koşullar sağlanır.

Esra Gür photo

Esra Gür

31.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Esra Gür. Özel okulda ilkokul öğretmeniyim. Marmara üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 25 yıllık öğretmenim. Yüz yüze ve online özel ders veriyorum.

Aslıhan Uluğ photo

Aslıhan Uluğ

18.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Çankaya, Ankara

Türk Dili ve Edebiyatı son sınıfım. İngilizce ve Türkçe özel ders tecrübelerim ,yabancı ve yerli öğrencilerle,bulunmakta. İlk ders yarı fiyatına bir deneme süreci ile yardımcı olurum. Osmanlıca okuma ve yazı yazma alanlarında da yardımcı olurum.

Dilek Yücedağ photo

Dilek Yücedağ

04.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Emekli sınıf öğretmeniyim. Meslek hayatımın ilk yıllarında ortaokul Matematik öğretmenliği deneyimim var. İlkokul tüm dersler ve ortaokul Matematik konularında online ders verebilirim.

Haluk T photo

Haluk T

06.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

5 yıllık öğretmenim, bu sürenin bir kısmını dersane ve etüt merkezinde kalan kısmını ise köy ve şehir merkezlerindeki devlet okullarında geçirdim. Farkli kültür ve hayat biçimine sahip öğrencilerle çalışmayı tecrübe ettim. İlkokulun her düzeyinde öğrenciye sadece akademik anlamda başarı saglamak...

Kübra Demirel photo

Kübra Demirel

05.09.2021

Online İlkokul Özel Ders · Efeler, Aydın

Uşak Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Gelenekselleşmiş eğitim anlayışından uzak bireysel farklılıkların ön planda olduğu eğitime önem veriyorum. Bunun için çeşitli eğitimleri tamamlayafak sahip olduğum sertifiklarım mevcut. Pearson- Gelecek Nesil Öğretmen Eğitimi – 21. YY...

Yağmur Sarıçoban photo

Yağmur Sarıçoban

28.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesinden mezun oldum. Pedagojik formasyonu olan iş tecrübesi olan bir öğretmenim. Sınıf öğretmenliği, sosyal bilgiler öğretmenliği yaptım. Türkçe ve sınıf öğretmenliği özel ders tecrübem var. Gerek almış olduğum pedagojik formasyon sayesinde gerekse psikolojiye...

Merve Şentürk photo

Merve Şentürk

24.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Mühendislik ile ilgili gerekli kişisel gelişim eğitimlerini kendime katarak özel bir firmada Kalite Mühendisliği-Veri analisti olarak çalıştım. Şuan İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü'nde okumaktayım. Okul hayatım ve çalışma...

Esra Yayla photo

Esra Yayla

27.08.2021

Online İlkokul Özel Ders · Keçiören, Ankara

Bilgisayar mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla vakit geçirmekten keyif alıyorum. Öncelikle benimde çok sevdiğim matematik ve fen dersleri olmak üzere diğer derslerde de ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı olmayı çok isterim.

Simge Gürbüz photo

Simge Gürbüz

07.04.2020

Online İlkokul Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

İstanbul üniversitesi matematik bölümü son somut öğrencisiyim. 5 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersi veriyorum. Ayrıca ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce dersi veriyorum. Yeni nesil soru tarzıma hakimim.

Güzel Rabia Özdemir photo

Güzel Rabia Özdemir

24.12.2020

Online İlkokul Özel Ders · Turhal, Tokat

Merhaba. Online ilkokul, ortaokul dersleri ve ödevlerine yardımcı olabilirim. Üniversite öğrencisiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Online İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Online İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Online İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İlkokul Özel Ders için toplam 1,264 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 776 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,140 kişi Online İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl