En İyi 10 Ayvalık Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Ayvalık Balıkesir Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Şahsuvar Kadir M.

Şahsuvar Kadir M.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Grafik tasarımı Bölümü mezunu bir tasarımcyım. Bu mesleği Türkiye nin bir çok ileri gelen ajansında yaptıktan sonra son 10 yıldır üniversiteler bu dersi veriyorum. Eğer grafik tasarımını ve photoshop kullanmayı istiyorsanız size garantili bir eğitim teklif ediyorum.
Ayvalık Sualtı B.

Ayvalık Sualtı B.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
6 yıldır sualtı butik otel olarak görsel tasarım ofisimizde profesyonel reklam tanıtım, logo vb. ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Kemal O.

Kemal O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
İŞ DENEYİMİ 2005 – 2008 Halkınsesi Gazetesi (Grafiker) 2008 – 2009 Umar Karatepe Yayıncılık (Grafiker) 2009 - 2010 US Tasarım – Ajans (Grafiker) 2010 – 2012 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2012- 2013 9 Ajans (Proje Ortağı) 2013-2013 The Mekan (Tasarım – Sosyal Medya- Foto) 2013 - 2014 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2013 - 2014 Tilda (Canlı Yayın – Reji - Kamera) 2014 -. Ayvalık Belediyesi - Ayvalık Ticaret Odası (Grafiker)
Merve Ç.

Merve Ç.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Her zaman kaliteli ve farklı işler yapmayı tercih ettim. 6 Yıldır okuduğum okullar, çalıştığım yerler aldığım eğitimler sonucunda siz değerli insanlara hizmet vermek için buradayım. Logo,Afiş,Kurumsal Kimlik vb. çalışmalarla sizlere hizmet vereceğim. Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım Mezunuyum.
İdil O.

İdil O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Kartvizit çeşitleri,el ilanı,afiş,broşür,sticker,magnet,satılık-kiralik afiş,amerikan servis,dönkart,menü baskı vs. tasarımlarını yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   10/07/2019

Gerçekten çok memnun kaldım. Fusün hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kafamdaki bütün düşünceleri gerçekleştirdik. İyi bi grafiker 👍

         
Mehmet Öztürk
Grafik Tasarım   30/06/2019

Kendisi gerçekten özverili ve yaratıcı tasarımlar yapmaktadır. Birçok tasarımcı ile çalıştık fakat elif hanımda durmaya karar verdik. Turizm sektöründe çalışacak arkadaşlar düşünmeden çalışabilir.

         
Tolga Gülaçtı
Grafik Tasarım   25/05/2019

gayet başarılı işinde dürüst bir tasarımcı,Proje bittikten sonra bile eksik bir şeyin olup olmadığını sorup yardımcı olmaya çalışması bundan sonrası için kendisi ile çalışıcak olmamı sağladı.

         
Süleyman Kaplan
Grafik Tasarım   04/02/2019

Teşekkür ediyorum. Yapmış oldugu görsellerden memnunum her konud yardımcı oldugu için ayrıyetten teşekkür ederim

         
Evrim Olçum
Grafik Tasarım   10/01/2019

Diğer teklif sahipleri pazarlık yapmaya çalışırken Selami çoktan işi tamamlamıştı. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Hilal Usta
Grafik Tasarım   02/12/2018
gallery thumbnail

Faruk beyle tasarım ve baskı olmak üzere bir broşür çalışması yaptık. Tasarım gayet başarılıydı ve süreç boyunca kendisi memnuniyetimiz için yakınen işi takip etti, isteklerimizi gerçekleştirmek için çaba sarfetti. Söz verdiği sürede sıfır hatayla işi teslim etti. Bundan sonraki işlerimde de birlikte çalışacağımı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim.

         
Abdullah Tellioğlu
Grafik Tasarım   16/08/2018

Faruk bey, yaptığı işi zamanında ve beklendiğinden daha iyi bir şekilde tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en yakın zamanda yeni işler yapmak istiyoruz.

         
Begüm Büyükelçi
Grafik Tasarım   25/07/2018

Acil bir ihtiyacım için çok hızlı geri dönüş yaparak, hızlı ve sonuca odaklı çalıştı Selcan Hanım. Çıkardığı iş çok temiz, yaratıcı. Çözüm odaklı. Ben çok memnun kaldım, tekrar kendisiyle çalışmak isterim. Çok teşekkürler Selcan Hanım a,

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz