En İyi 10 Ayvalık Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Ayvalık Balıkesir Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Şahsuvar Kadir M.

Şahsuvar Kadir M.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Grafik tasarımı Bölümü mezunu bir tasarımcyım. Bu mesleği Türkiye nin bir çok ileri gelen ajansında yaptıktan sonra son 10 yıldır üniversiteler bu dersi veriyorum. Eğer grafik tasarımını ve photoshop kullanmayı istiyorsanız size garantili bir eğitim teklif ediyorum.
Ayvalık Sualtı B.

Ayvalık Sualtı B.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
6 yıldır sualtı butik otel olarak görsel tasarım ofisimizde profesyonel reklam tanıtım, logo vb. ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Kemal O.

Kemal O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
İŞ DENEYİMİ 2005 – 2008 Halkınsesi Gazetesi (Grafiker) 2008 – 2009 Umar Karatepe Yayıncılık (Grafiker) 2009 - 2010 US Tasarım – Ajans (Grafiker) 2010 – 2012 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2012- 2013 9 Ajans (Proje Ortağı) 2013-2013 The Mekan (Tasarım – Sosyal Medya- Foto) 2013 - 2014 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2013 - 2014 Tilda (Canlı Yayın – Reji - Kamera) 2014 -. Ayvalık Belediyesi - Ayvalık Ticaret Odası (Grafiker)
Merve Ç.

Merve Ç.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Her zaman kaliteli ve farklı işler yapmayı tercih ettim. 6 Yıldır okuduğum okullar, çalıştığım yerler aldığım eğitimler sonucunda siz değerli insanlara hizmet vermek için buradayım. Logo,Afiş,Kurumsal Kimlik vb. çalışmalarla sizlere hizmet vereceğim. Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım Mezunuyum.
İdil O.

İdil O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Kartvizit çeşitleri,el ilanı,afiş,broşür,sticker,magnet,satılık-kiralik afiş,amerikan servis,dönkart,menü baskı vs. tasarımlarını yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alperen VERGİLİ
Grafik Tasarım   24/04/2019

Bade hanım istediğim işi çok kısa bir sürede başarı ile tamamladı.Ben sürekli birşeylerin değişmesini istedim ve kendisi sağolsun her istediğimi harfiyen uyguladı.Eğer ben hızlı çözümler istiyorum,sürekli bir şeyleri değiştiriyorum ve bu konuda anlayışı bir kişi ile çalışmak isterim derseniz Bade Hanım bu konuda çok esnek.

         
Okan Bilgin
Grafik Tasarım   07/04/2019

Hikmet Bey işinin ehli bir insan. En önemlisi dikkatli ve titiz. Üzerinde çalışma yapılmasını için benim gönderdiğim grafik dosyasında benden kaynaklı bir hata tespit ettiği için, aynı çalışmayı sil baştan yaparak oluşabilecek olan baskı hatasının önüne geçti.

         
Betül Deren Gülsoy
Grafik Tasarım   31/03/2019

Kubilay Bey oldukça anlayışlı ve işini özveri ile yapmaktadır. Firma olarak çalışmaktan memnun kaldık.

         
Grafik Tasarım   31/01/2019
gallery thumbnail

Çok hızlı ve yetenekli bir arkadaş. Kitap grafik mizanpaj işim vardı.. Hayal ettiğimin de ötesinde bir iş sergiledi.. Eline emeğine sağlık, diğer kitaplarımda da tereddütsüz onunla çalışacağım..

         
Hasan Yüzügüldü
Grafik Tasarım   15/01/2019

Gayet başarılı bir iş çıktı. Kısa zamanda bütün isteklerimizi sağolsun en ince detayına kadar hazırlayıp bitirdi. Photoshop çalışmalarıda gayet güzeldi, tasarımından çok memnun olduk. Teşekkür ediyoruz.

         
AKIN GELEN
Grafik Tasarım   30/06/2018

İşinin hakkını veren bir tasarımcı, uyumlu çalışma şekli ve taleplerimizi sabırla ve hiç şikayet etmeden defalarca yerine getirmesi sebebiyle ayrıca teşekkür ve tebrik ediyorum farklı projeler olduğunda tekrar çalışmak isteyeceğim bir arkadaş eline sağlık.

         
Grafik Tasarım   14/05/2018

Enes beyle calistigimiz grafik tasarim projesinde hizli ve hedefe yonelik istedigimiz gibi bir sonuc cikardi. Ilk projemizden sonra devamli calismaya karar verdik.

         
Çağhan Güneylioğlu
Grafik Tasarım   22/04/2018

Kendisiyle çalışmaya başladık. Güzel işler çıkartmış, başlangıçta da beni gayet memnun etti. İyi bir tasarımcı.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz