Hizmet Ver
Özel Ders

3 İstanbul Bağcılar Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bağcılar civarında 426 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bağcılar Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 426 Özel Ders Öğretmeni, Bağcılar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Bağcılar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bağcılar içinde yazılan 1,518 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 2,090 kişi Bağcılar Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bağcılar İstanbul Özel Ders

Şeymanur Ö. photo

Şeymanur Ö.

13.04.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Orta okul din kültürü dersine destek ve bursluluk sınavına hazırlık amaçlı özel ders.

Bahar S. photo

Bahar S.

23.09.2021

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum. Aynı zamanda Maltepe üniversitesi Özel Eğitim öğretmenliğine devam etmekteyim. Eğitim hayatı içerisinde, çalışmayı zeka ile birleştirip başarılı bir öğrenim süreci geçiren biriyim. Üniversite sürecinde 1 sene özel gereksinimli çocukları...

Beyza B. photo

Beyza B.

01.04.2021

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Merhaba, ben Beyza Büyülü. İstinye Üniversitesi Çocuk gelişimi bölümünden mezunum. Özel Derin çocuk özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapmaktayım. Amacım, aile ile ortak bir beraberlik sağlayarak çocuğun gelişimine yönelik oyun ve akademik temelli katkı sağlamaktır.

Ahmet K. photo

Ahmet K.

06.02.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

2021 yılında mezun olmuş, bilgileri taptaze olan bir sınıf öğretmeniyim. Çocuklarla iletişimim gayet iyidir. Dersler konusunda hem alan bilgisi hem de alan eğitiminde oldukça yetkinimdir.

Özge V. photo

Özge V.

23.02.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapıyorum otizm öğrenme güçlüğü done sendromu gelişim geriliği tanısı almış çocuklara eğitim vermekteyim.Eğitimi kendi evimde yada dilerseniz sizin evinizde verebilirim düşünen arkadaşlar nolu numarayı arayabilir ilk seansım ücretsizdir...

Kenan A. photo

Kenan A.

22.03.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

10 yıllık Tarih-Sosyal Bilgiler öğretmeniyim.10 yıllık mesleki tecrübemle (LGS-TYT-AYT) sınavlara öğrenci hazırlamaktayım. Aynı zaman da özel bir köklü kolejin de Tarih öğretmeniyim. Sınav müfredatına hakim biri olarak nokta atış bilgilerle öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarında onlara yol...

Gül Ş. photo

Gül Ş.

22.06.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Eğitimde 12. yılımı bitirdim. Tecrübeme güveniyorum eğlenerek öğretmeyi seviyorum

Eşref T. photo

Eşref T.

18.11.2021

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Ekese selamlar, bendeniz Eşref Tokgöz. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde ve Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünde 2.sınf öğrencisiyim. İktisat, iktisadi tarih, makro-mikro ekonomi gibi alanlarda dersler veriyorum.

Sümeyye Ü. photo

Sümeyye Ü.

11.06.2021

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Merhabalar Meslek hayatıma otizmli çocuklara özel ders vererek başladım.Şuan rehabilitasyon merkezinde çalısıyorum.Çalıştığım kurumdada ağırlıklı olarak otizmli çocuklar ile çalışıyorum.Otizmli çocuklara ders vermek için burdayım.Çocuğunuz ; -Göz teması kurmuyorsa -Konuşmasında gecikme söz...

Zeynep Y. photo

Zeynep Y.

03.12.2020

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum ve 6 senedir öğretmenlik yapıyorum. Gerek yüz yüze gerekse pandemi dolayısıyla zoom benzeri platformlardan ders verebilirim.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bağcılar Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bağcılar Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Bağcılar Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Bağcılar Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl