Hizmet Ver
Özel Ders

3 İstanbul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,592 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,592 Özel Ders Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 5,412 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 7,967 kişi İstanbul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Özel Ders Öğretmeni

Lale D. photo

Lale D.

09.11.2021

Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Çin’de 24 yıl yaşamiş doğup büyümüş biri , birebir Çince online ders verebilirim

Gen Vip Kurs photo

Gen Vip Kurs

02.05.2022

Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Yaklaşık otuz yıldan bu yana eğitim alanında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla başarılarını sürdüren, sürekli kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Gen Kurs Merkezi, geleceğin başarılı bireylerinin yetişmesine katkı sağlıyor ve onlara birçok eğitimin birçok noktasında destek...

Gül D. photo

Gül D.

11.11.2021

Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

2 yıldır fıtness ve pilates antrenörlüğü yapıyorum bundan önce de 4 yıllık bir eğitimim var. Kendimi daha iyi geliştirebilmek adına buradayım. Düzgün bir vücuda sahip olmak için düzenli egzersizler ve beslenmeye ihtiyaç var. Her ikisini de dengeli bir şekilde götürebilmek için mutlaka bir desteğe...

Emirhan Y. photo

Emirhan Y.

21.03.2022

Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Dokuz Eylül Mimarlık mezunuyum. Mimarlık üzerine özel ders verebilirim, isteyene proje konusunda danışmanlık sağlayabilirim. AutoCad, ArchiCAD, SketchUp, Revit, Sketchup, Lumion, Photoshop dersleri de verebilirim. Diyalog kurma konusunda iyiyim, derslerin zevkli bir öğretim sürecinde olacağından...

Eşref T. photo

Eşref T.

18.11.2021

Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Ekese selamlar, bendeniz Eşref Tokgöz. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde ve Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünde 2.sınf öğrencisiyim. İktisat, iktisadi tarih, makro-mikro ekonomi gibi alanlarda dersler veriyorum.

Şeymanur Ö. photo

Şeymanur Ö.

13.04.2022

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Orta okul din kültürü dersine destek ve bursluluk sınavına hazırlık amaçlı özel ders.

Bahar S. photo

Bahar S.

23.09.2021

Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum. Aynı zamanda Maltepe üniversitesi Özel Eğitim öğretmenliğine devam etmekteyim. Eğitim hayatı içerisinde, çalışmayı zeka ile birleştirip başarılı bir öğrenim süreci geçiren biriyim. Üniversite sürecinde 1 sene özel gereksinimli çocukları...

Sofıa S. photo

Sofıa S.

05.06.2022

Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

ANADILI YUNANCA OLAN.ISTANBULDA DOGUP BUYUYEN.AYNI ZAMANDA TURKCEYI ANA DILI GIBI BILEN.Rumca öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim.

Harun Y. photo

Harun Y.

04.08.2021

Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Arapca dil bilgisi,ilahiyat dersleri ve bunun yanında klasik medrese dersleri(nahiv,mantik,kelam,belagat,fikih gibi) hususunda sizlere en iyi şekilde dersler verebiliriz. Derslerimizi istediğiniz seviyede basit bir üslupla en iyi şekilde sizlerle işleyebilirim.

Arif Furkan E. photo

Arif Furkan E.

16.03.2022

Özel Ders · Pendik, İstanbul

Ankara, Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezunum. Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezi deneyimim var. Özel Eğitim devlet okulunda öğretmenim.

Özlem Ç. photo

Özlem Ç.

16.07.2021

Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Başlangıç,orta ve ileri seviyede online mat pilates icin iletisime gecebilirsiniz😊

Devran S. photo

Devran S.

24.01.2021

Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Yalova üniversitesinde birinci sınıf öğrencisiyim. Sözel derslerim çok iyidir ayrıca rehberlik de yaparım sınavlara hazırlık süreci ile ilgili. İnkılap, tarih ve sosyal bilgiler gibi derslerde atanmış öğretmen kadar iyi ders verebilirim.

Çağla Ç. photo

Çağla Ç.

03.11.2020

Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

2 yıl boyunca sayısal alanda dersler veriyorum kendim üniversite öğrencisiyim çocukların düşünce şekilleri hareketleri farklıdır bu fark her çocuğu özel kılar daha iyi yerlere gelebiliriz

Hümeyra Betül B. photo

Hümeyra Betül B.

13.10.2021

Özel Ders · Beykoz, İstanbul

Merhaba, Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi (Fransızca) son sınıf öğrencisiyim. Bunun yanı sıra 8 ay Fransa’da bir okulda (Université de Lille) eğitim aldım. Yaklaşık 2 ay önce ülkeme döndüm. Fransızca başlangıç ve orta seviyede yardım almak isteyen, ya da bu dili öğrenmekte istekli olan herkes...

Sevgi A. photo

Sevgi A.

24.09.2020

Özel Ders · Beykoz, İstanbul

Ben 7 yıllık ana okulu öğretmeniyim. Çocuğunuza ozel ders verebilirim.3-6 yaş aralığı olan ana okulu müfredatı üzerinden çocuğunuza dersleri önceden hazırlayıp verebilirim Ana okulunda yapılan tüm etkinlikleri yaptırabilirim.

Emrullah A. photo

Emrullah A.

28.11.2021

Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Çapada diş hekimliği öğrencisiyim YKS ham sıralamam (5453) öğrencinin dilinden ögrenci anlar. Bende tıpkı sizin gibi zor görünümlü sorularda takılmıştım. Arkadaşınmışım gibi samimi bir şekilde anlatıyorum ona göre tercih edin. Tüm Tecrünelerimi aktarmaya çalışacağım.

Baran K. photo

Baran K.

26.02.2022

Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhabalar, Ben İnşaat Yüksek Mühendisi Baran KARADAĞ. Eğitimimi Portekiz Universidade de Coimbra&Hasan Kalyoncu University de tamamladim. Maltepe Üniversitesi'nde Yapı&Deprem Mühendisliği üzerine Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda New York University of Baruch College'da Project...

ULAŞ ÖZGÜR Y. photo

ULAŞ ÖZGÜR Y.

13.01.2021

Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Üniversite döneminde birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım ve farklı öğrenci tipleriyle çalışmalar yaptım. Aktif olarak 2020 yılından bu yana Büyükçekmece’de özel bir kolejde sınıf öğretmenliği yapmaktayım.

Seval Ö. photo

Seval Ö.

28.12.2021

Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Meslekte 7.senemi çalışıyorum. Ayrıca kendi alanımda uzmanlaşmak adına yüksek lisans programına başladım. Öğrencilerle çalıştığım için o alanda ihtiyaç duyduğum birçok eğitimi aldım. Uzmanlık alanım; öğrencilerin kendilerini...

Derya Dede Y. photo

Derya Dede Y.

16.07.2020

Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

İlköğretim öğrencilerinde öğrenme güçlüğü, Disleksi, hiperaktivite vb durumlarda okul başarısını artırmaya yönelik çalışmalarda bulundum 15 yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim Anadolu üniversitesi eğitim fakültesi ve İstanbul üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi lisans...

Davut Öksüz Danışmanlık Hizmetleri photo

Davut Öksüz Danışmanlık Hizmetleri

25.02.2022

Özel Ders · Kartal, İstanbul

Davut öksüz danışmanlık hizmetleri olarak her zaman dürüst ve ilkeli bir eğitim anlayışıyla yola çıkmış bir şirketiz.

Aleyna Ö. photo

Aleyna Ö.

11.09.2021

Özel Ders · Kartal, İstanbul

Bahcesehir uni Çocuk gelişimi sağlık bilimleri fakültesinde 4. Sınıfa geçmiş bulunmaktayım bu yil okulumu bazı nedenlerden ötürü dondurmuş bulunmaktayım kardeşim otizmli özel eğitim gerektiren bir çocuk buyüzden kendimi çocuklara adadım tüm eğitimiyle ben ilgilendim ,çocuklara en ufak bilgiyi...

Mert A. photo

Mert A.

22.02.2021

Özel Ders · Kartal, İstanbul

Marmara üniversitesi iç mekan tasarımı bölümü mezunuyum. Gebze teknik üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisiyim .İç mimarlık ofisinde tekniker olarak çalışıyorum.Autocad-3dsmax-vray-photoshop proje yardımı ,sınava hazırlık ve özel ders veriyorum.

Özge Z. photo

Özge Z.

09.07.2022

Özel Ders · Pendik, İstanbul

Ben özge zilbeyaz, çocuk gelişimcisiyim. Okan Üniversitesi (%100) burslu-Lisans) çocuk gelişimi bölümünden mezun oldum. 1 yıldır rehabilitasyon merkezinde ağırlıklı olarak 0-6 yaş arası otizm, gelişim geriliği tanılı çocuklar ile çalışmaktayım.

Damla H. photo

Damla H.

26.01.2022

Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

5-6 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Okuma yazma üzerine özel ders veriyorum. Aynı zamanda sınava öğrenci hazırlıyorum. Her yaş grubundan öğrencim mevcuttur.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl