Hizmet Ver

4 Bahçelievler Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 248 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

Asansör Bakım

En İyi 10 Bahçelievler Asansör Bakım Servisi

Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti photo

Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti

16.12.2016

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis...

Fiber Asansör photo

Fiber Asansör

31.03.2017

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

2008 yılında temelleri atılan Fiber Asansör, 11 yıldır verdiği sorunsuz hizmet ve yakaladığı yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Admasansör photo

Admasansör

18.07.2019

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Firmamız 2002 de sektöre adım atmıştır bilgi ve tecrübe birikimleri ile ADM asansör 2015 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak ADM Asansör ’ü siz müşterilerimizin...

Emre Kılıç photo

Emre Kılıç

08.05.2021

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Asansörlerinizin aylık periyodik bakımı ve senelik muayene takibi modernizasyon işlemleri en uygun ve en sağlam şekil de yapılır.

Meda teknik asan photo

Meda teknik asan

01.06.2021

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Meda Teknik Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, objektif kriterlerdeki denetimler ve mesleki eğitimlerini almış personellerimiz ile; Tüm asansör sistemlerinin Montaj, bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Yüksek müşteri memnuniyetini hedefler, bu amaçla müşterilerimizin görüşlerini önemser,...

Actiwy Asansör photo

Actiwy Asansör

05.05.2021

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Asansörünüzün bakım ve onarım hizmetini siz değerli müşterimiz için kalite ve yüksek güvenlik doğrultusun da sağlıyoruz. Actiwy Asansör olarak İstanbul içi bütün semtlere hizmet vermekteyiz.

Zfm Asansör photo

Zfm Asansör

09.05.2019

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Asansör, Her mekanik sistemde olduğu gibi özellikle asansörlerde de bakım hizmeti oldukça önemlidir. Bakım yapılan bir asansörün ve asansör parçalarının oldukça uzun yıllar kullanıldığı kanıtlanmıştır. Ayrıca bakım hizmeti arızayı önlemekte ve asansörde meydana gelebilecek maddi hasarları da...

Metyıl Asansör Elk.şti photo

Metyıl Asansör Elk.şti

25.01.2017

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

55 yıllı bulan firma geleneği ve vizyonu ile günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.

Aris Asansör San. Ve Tic. Ltd. Şti photo

Aris Asansör San. Ve Tic. Ltd. Şti

10.02.2019

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

Kaliteli ve iyi çalışır bir asansöre sahip olmak için sadece iyi bir firmaya montaj yaptırmak yetmez. Montaj yaptırılan asansörün satış sonrası servis hizmetine de önem verilmelidir. ARİS Asansör bu servisi özenle sizlere sağlamaktadır. İyi bir servis teşkilatı, en az iyi malzeme ve iyi montaj...

Fmb Lift Asansör photo

Fmb Lift Asansör

13.09.2017

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul

7/24 hizmetinizde olan konusunda uzman enerji ve çevre duyarlılığına önem veren teknik ekiplerimizle asansörlerinizi güvenli ve hizmetinize açık tutmak Fmb Lift olarak en önemli gayemizdir. Fmb Lift markamızla teknolojinin gelişimine paralel, mevzuatın gerektirdiği standartlara uygun güvenli ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Asansör Bakım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Asansör Bakım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bahçelievler Asansör Bakım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Asansör Bakım için Bahçelievler içinde toplam 248 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 142 yorum ve verilen 5 ortalama puan Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 410 kişi Bahçelievler Asansör Bakım için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl