En İyi 10 Bahçelievler İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 283 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Anıl Hatipoğlu

Anıl Hatipoğlu

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar. Ben Anıl Hatipoğlu. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda aile danışmanlık sertifikası programı kapsamında önümüzdeki aylarda Aile danışmanı olarak götev yapacağım. Bölümümün dili %100 ingilizce olmakla birlikte dünya çapında geçerli TOEFL belgesine dayanarak C1 seviyesi ingilizcem bulunmakta. An itibariyle belli özel okulların İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerini üstleniyorum ve yaklaşık 4 senedirde özel olarak ingilizce
Ecem Fulya Başlak

Ecem Fulya Başlak

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
İlk okul ve ortaokul öğrencileri, Alanım olan İngilizce için öğrenme bakımından en kritik dönemlerini yaşamaktadırlar. Ben, öğretilerimde kalıcılığı, ezberden uzak, anlaşılır şekilde akılda kalıcı tarzı amaç edinmiş bulunmaktayım. Özellikle ingilizceye karşı ilgi duymayan ya da kendini yeteneksiz gören öğrencilerim için her zaman farklı methodlar geliştirmişimdir. Çünkü, bilgiler ne kadar değişmez olsa da, öğrenme teknikleriyle başarıya ulaşma hızı ve kalitesi artabilir.
Amerikan Kültür Dil Okulu Zeytinburnu

Amerikan Kültür Dil Okulu Zeytinburnu

İngilizce Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Hafta içi ve hafta sonu farklı iş sektörlerinden oluşturulacak gruplarla birlikte günlük hayatta; havaalanında, restorantta, otelde, alışveriş merkezlerinde, ofiste, toplantıda, bir yerden bir yere giderken kısacası hayatın tüm alanlarında her şeye cevap verecek nitelikte sınıf ortamından farklı bir konseptte drama ve canlandırma (roleplay ) aktiviteleriyle gerçekleştirilecek olan pratik İngilizce dersleri ile ‘’ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM’’ tabusunu yerle bir edecek. Amerikan Kültür Yabanc
Mehmet Sağdur

Mehmet Sağdur

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Ege Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Polonya ve Litvanya olmak üzere toplamda 1 yıl Erasmus tecrübem var. 3 Ay yurt dışı gönüllü projelerde çalıştım. Eurocross Turkey isimli Hollanda şirketinde 11 ay, Özdisan Elektronik A.Ş firmasında 1 yıl RS Components Türkiye 5 ay olmak üzere toplam 3 seneye seneye yakın profesyonel İngilizce deneyimi mevcut. İş ingilizcesi, günlük konuşma dili, mülakatlara hazırlık için destek Daha önce farklı platformlar aracılığı ile spea
Nil Er

Nil Er

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Hazırlık, Orta ve lise eğitimimi ingilizce aldıktan sonra üniversite yıllarımda da Amerika tecrübelerimle birlikte tam 23 yıldır ingilizceyi aktif olarak hayatımda kullanıyorum. Bir enstitüde araştırmacı olarak çalışıyorum ve aynı zamanda doktora öğrencisiyim. İlköğretim, lise öğrencilerine ingilizce ders veriyorum.
Meltem Şahin

Meltem Şahin

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık İngilizce bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Üniversite eğitimimin bir dönemini (6ay) İspanyada tamamladım. (Erasmus) İspanya daki üniversiteden başlangıç seviyesinde İspanyolca sertifikam var. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi Pedagojik Formasyon Sertifikam var. Şu an özel bir okulda İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin derslerine giriyorum. Geçen sene ana sınıfı guruplarına (5yaş ve 4yaş)
Aykut  Yılmaz

Aykut Yılmaz

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Her seviyede, özellikle YDS TOEFL IELTS sınavlarında hedeflenen skorlara, 30 yıllık tecrübe ve yurt dışı deneyimiyle ulaşma olanağı.
Ceyda Şişmanoğlu

Ceyda Şişmanoğlu

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
İngilizce Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim. Şuan bir internet sitesinde İngilizce dizileri Türkçe ye çevirerek altyazı çevirmenliği yapıyorum. Not: Deneyimlerimi fotoğraflarla belgelemedim. Ayrıca, özel ders evlerde değil, uygun bir kafe ortamında verilir.
Ömer Faruk  Koçyiğit

Ömer Faruk Koçyiğit

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, adım Ömer Faruk Koçyiğit. İnönü Üniversitesi Ekonometri bölümü 6. sınıf öğrencisiyim. İngilizce konusunda edindiğim tecrübe ve yeterliliğimi açıklayabilmek adına hayatımın son 3 yılını sizlerle paylaşmak isterim. Eğitimimin 1 Yıllık bölümünü devlet destekli olarak yurt dışında tamamladım. Uluslar arası bir Çağrı merkezinin yurt dışı departmanında 1 yıla yakın bir süre görev aldım. Başka bir firmanın İhracat Sorumlusu olarak, Ortadoğu, Avrupa ve Afrika olmak üzere bir çok bölge ve
Hüseyin Örkün

Hüseyin Örkün

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Okula yardımcı temel ingilizce desteği, üniversiteye hazırlık LYS-5 yabancı dil sınavı için konu anlatımı, soru çözümü ve takibi, YDS için sınav planlaması, konu anlatımı ve soru çözümü. Bireysel ve grup çalışmaları.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Ç.
İngilizce Özel Ders   25/02/2021

Çok memnun olduk hem güleryüzlü iletişimi çok iyi bir öğretmen bundan sonra İngilizce derslerinde yolumuza Melda hocamla devam edicez herkese tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Fatih Ç.
İngilizce Özel Ders   04/01/2021

Yiğit bey, genç olmasına rağmen gerçekten çok iyi ve akıcı ingilizce konuşabilen nitelikli bir insan. Aynı zamanda öğretmen olarak da çok ilgili olduğunu gözlemledim. Öğretmekten mutluluk duyuyor. Zamanında ve doğru müdahalelerle sizi kontrol ederek daha iyi ilerlemenizi sağlıyor. Ders fiyatını da uygun ve makul buldum. Benim gibi dil öğrenmeye yeni başlayacak olanlar için tavsiye ederim. Kendisine başarılar dilerim.

         
Tuğba T.
İngilizce Özel Ders   30/12/2020

Tanışma ve deneme dersimiz harika geçti iletişimi muhteşem iki kızım da çok mutlu bir şekilde bir sonra ki dersi bekliyor matematik ve türkçe dersleri içinde destek alacağız

         
Mert Ç.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

Açıkçası bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim,istediğimden çok daha iyi bir eğitim oldu. İngiltere de yaşamanın ve orda öğretim göreminin tecrübesini çok iyi aktardığını düşünüyorum. Konuşma da yaşadığım problemleri çözmemde çok yardımcı oldu gerekli gereksiz kelimelerini değiştirdik.Özellikle o konuşma heycanı korkusunu atmamda kendi tecrübesi ile çok yardımcı olduğunu söylüyebilirim,erasmus düşünüyorsanız kesinlikle konuşmanızı tavsiye ediyorum ben inanılmaz memnun kaldım

         
İrem K.
İngilizce Özel Ders   28/12/2020

Temmuz ayında başladık Cihan hoca ile. Yks dil den temmuzdaki ilk denemeden 10 net yapmıştım. 5,6 ay içinde şuan 60 nete ulaştım. gerçekten çok planlı gidiyor. sorularımı detaylı anlatıp çözüyor. Strateji de anlatıyor. Kelime öğrenimimi çok hızlandırdı. Sistematik oluşu beni de disipline etti.

         
Emine S.
İngilizce Özel Ders   08/12/2020

Mustafa bey, öncelikle dersleri seviyeye uygun olarak belirliyor; dersler kesinlikle sıkıcı değil, basit ödevlerle bağlantıyı koparmayip etkili yönlendirmelerde bulunuyor. Onlineda ders saatlerinde çok yardımcı oluyor. Siddetle tavsiye ederim.

         
Zeynep A.
İngilizce Özel Ders   14/11/2020

Kesinlikle tanıdığım en samimi en tatlı öğretmen,işini titizlikle yapıyor.Dersler anlaşılır ve eğlenceli bir hâlde işleniyor. Oğlum dersleri iple çekiyor. Aklımızdan geçen ne var ise eksiksiz yapıyor. Uzun süre çalışmak dileğiyle..

         
Dilara G.
İngilizce Özel Ders   31/10/2020

Cengiz hoca ile konuşma pratiği yapmak amacıyla çalışıyoruz. Sık sık verdiği ödevler ve kullandığı teknik ile konuşma derslerinin yanı sıra gramer de öğretiyor aslında ve bunun sıkıcı olmayan bir yöntemle yapılması bu derslerin önemli başarı noktalarından. Bununla birlikte, yöntemine ek olarak, eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında sürdürdüğü anlayışlı ve motive eden tavrı bu eğitimi faydalı ve devamlı kılan etkenlerden. Teşekkürler

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz