En İyi 10 Bahçelievler Mimar - Armut

En İyi 10 İstanbul Bahçelievler Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler bölgesinde 26 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Samet Gündogan

Samet Gündogan

Mimar · Bağcılar, İstanbul
Mimarlık ve iç mimarlık alanlarında tasarım ve uygulama süreçlerine ait; İki ve üç boyutlu teknik çizimler, belgeler, görsel ürünler, modeller ve ihtiyacınız doğrultusunda belirlenecek tüm ürünler zamanında, kaliteli ve eksiksiz olarak hazırlanır. Belediye ve Uygulama Projelerinin Hazırlanması, İç Mekan Tasarım ve Uygulaması, Mobilya Tasarım ve Üretimi, Stand Tasarım ve Üretimi, Cephe Tasarımı ve Etüdleri, Mimari Görselleştirme konularında bize güvenebilirsiniz. Saygılarımla.
Gökhan Erdoğan

Gökhan Erdoğan

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
GKHN ERDGN İÇ MİMARLIK ATÖLYESİ, iç mimari, İÇ DEKORASYON konularında, projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. Son yıllarda artan talep doğrultusunda iç mimari alanında mağaza, restoran, konut, ofis, villa, ağırlıklı çalışmalar gerçekle
Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

Mimar · Esenler, İstanbul
MODERN TASARIM GÜCÜMÜZLE YANINIZDAYIZ. Konsept Projeler, Mimari Avan Projeler, Mimari Görselleştirme Hizmetleri, Uygulama Projeleri ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri sunmaktayız.
Orhan Keskin Desing Office

Orhan Keskin Desing Office

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Mimari konsept proje tasarımı , 3D ve 2D teknik çizim desteği , İç mekan tasarımı ve görselleştirme hizmetleri. Tadilat ve Dekorasyon uygulamaları ile Projelerinizde çözüm ortağı.
Seladdin Öktem

Seladdin Öktem

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
2000 Yılında Faaliyetlerine Başlamış Olan Setaş Mimarlık Bünyesinde 34 Kişilik Ekibiyle Her Zaman Titizlik ve Kusursuz Hizmet Anlayışıyla Çalışmaktadır.
Akyıldız Mimarlık

Akyıldız Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Akyıldız Mimarlık; mühendislik, proje yönetimi, danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Bahçelievler bölgesinde 100’ün üzerinde proje ile Bahçelievler’e farklı bir görsellik katmıştır. Gücünü dinamik ekibinden alan Akyıldız Mimarlık en doğru çözümlere ulaşmaya çalışarak görsellik, çeşitlilik, sağlamlığın amaçlandığı yapılar tasarlamayı ve hayata geçirmeyi hedefler.
Şirket Ortağı

Şirket Ortağı

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Iki ortak olarak piyasada 8 senede yeterli tecrübe ve bilgiyi edindikten sonra 2013 mart ayında firmamız olan ROTUNDA MİMARLIK' ı kurarak modern ve müşteri odaklı proje anlayışımızı etkin bir dille ortaya koymaya çalışıyoruz. Hem eskiyi kullanılır hale getirme hem de olmayanı modern bir şekilde ortaya koyma konusunda başarılı çalışmalarımız olmaktadır.
Özkan Hatip Mimarlık Bürosu

Özkan Hatip Mimarlık Bürosu

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
ADI SOYADI : ÖZKAN HATİP D.YERİ-TARİHİ : E.CUMA (BULGARİSTAN) - 03/12/1969 MEDENİ DURUMU : EVLİ ASKERLİK HİZ. :Tamamlandı MEZUNİYET : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü / 1994; Kuleli Askeri Lisesi / 1988 MESLEK : MİMAR : A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SERTİFİKA NO: 86294) EHLİYET TİPİ : B SINIFI YABANCI DİL : İngilizce (okuma/yazma çok iyi; konuşma çok iyi) BİLGİSAYAR : Archicad17, Auto cad, Photoshop, Sk
Sinem İlhan

Sinem İlhan

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Trakya Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. 3ds Max, Vray ,Photoshop ve Autocad ile 3 boyutlu ve 2 boyutlu çalışmalarınızda size yardımcı olmak isterim.
Ansa Mimarlık

Ansa Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
ANSA MİMARLIK, konut, ofis, otel, AVM, endüstri, eğitim ve kültür yapıları kategorilerinde aşağıdaki hizmetlerİ sunmaktadır. Mimari Konsept, Avan, Ruhsat ve Uygulama Projeleri. Kentsel Dönüşüm Projeleri. Mimari Cephe Tasarımı ve Görselleştirme Projeleri. Konut, Ofis, Otel, Mağaza - İç Dekorasyon Projeleri ve Dekorasyonu. Danışmanlık ve Proje Yönetimi. ANSA Mimarlık Tasarım şirketi yenilikçi ve yaratıcı tasarım anlayışı ile içinde bulunduğumuz fiziki çevreleri daha yaşanılabilir kıl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

         
Ömer Yıldız
Mimar   09/01/2017

Şeyhmus bey bana çok yardımcı oldu. Acil yetiştirmem gereken bir uygulama projesi vardı. En iyi şekilde projemi çizdi. İşini profesyonel yapan bir mimar. Çok teşekkür ediyorum.

         
Mimar   21/10/2016

Kesinlikle işinin en iyilerinden Sadullah Bey. Avm projesi için çizim yaptırmam gerekiyordu ancak nasıl olması gerektiği ile ilgili fikrim yoktu. Kişinin kendisi için yapabileceği titizlikte tüm araştırmalarını yapıp en uygun çizimi tüm profesyonelliğiyle tarafımıza sundu. Ayrıca fiyat olarak da en makul fiyatı kendisinden aldım. Sadullah Beye sorumluluk bilinciyle, özenle ve profesyonel bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz