En İyi 10 Bahçelievler Mimar - Armut

En İyi 10 İstanbul Bahçelievler Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler bölgesinde 33 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Seladdin Öktem

Seladdin Öktem

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
2000 Yılında Faaliyetlerine Başlamış Olan Setaş Mimarlık Bünyesinde 34 Kişilik Ekibiyle Her Zaman Titizlik ve Kusursuz Hizmet Anlayışıyla Çalışmaktadır.
Orhan Keskin Desing Office

Orhan Keskin Desing Office

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Mimari konsept proje tasarımı , 3D ve 2D teknik çizim desteği , İç mekan tasarımı ve görselleştirme hizmetleri. Tadilat ve Dekorasyon uygulamaları ile Projelerinizde çözüm ortağı.
Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

Mimar · Esenler, İstanbul
MODERN TASARIM GÜCÜMÜZLE YANINIZDAYIZ. Konsept Projeler, Mimari Avan Projeler, Mimari Görselleştirme Hizmetleri, Uygulama Projeleri ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri sunmaktayız.
Esin Kızılkaya

Esin Kızılkaya

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba Sayın Yetkili, İş hayatına başladığım günden bu yana çalıştığım tüm firmalarda her işin üstesinden gelebilecek, tabiri caizse joker eleman olarak tüm işlerde görev aldım. Bu sebeple kendimi mesleğimle ilgili her konuda geliştirdim. Fakat artık evden bireysel olarak çalışmayı düşünüyorum. Kazandığım tecrübelerle birlikte sizinle çalışıp size fayda sağlamak ve tecrübelerime tecrübe eklemek isterim.
Akyıldız Mimarlık

Akyıldız Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Akyıldız Mimarlık; mühendislik, proje yönetimi, danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Bahçelievler bölgesinde 100’ün üzerinde proje ile Bahçelievler’e farklı bir görsellik katmıştır. Gücünü dinamik ekibinden alan Akyıldız Mimarlık en doğru çözümlere ulaşmaya çalışarak görsellik, çeşitlilik, sağlamlığın amaçlandığı yapılar tasarlamayı ve hayata geçirmeyi hedefler.
Şirket Ortağı

Şirket Ortağı

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Iki ortak olarak piyasada 8 senede yeterli tecrübe ve bilgiyi edindikten sonra 2013 mart ayında firmamız olan ROTUNDA MİMARLIK' ı kurarak modern ve müşteri odaklı proje anlayışımızı etkin bir dille ortaya koymaya çalışıyoruz. Hem eskiyi kullanılır hale getirme hem de olmayanı modern bir şekilde ortaya koyma konusunda başarılı çalışmalarımız olmaktadır.
Özkan Hatip Mimarlık Bürosu

Özkan Hatip Mimarlık Bürosu

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
ADI SOYADI : ÖZKAN HATİP D.YERİ-TARİHİ : E.CUMA (BULGARİSTAN) - 03/12/1969 MEDENİ DURUMU : EVLİ ASKERLİK HİZ. :Tamamlandı MEZUNİYET : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü / 1994; Kuleli Askeri Lisesi / 1988 MESLEK : MİMAR : A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SERTİFİKA NO: 86294) EHLİYET TİPİ : B SINIFI YABANCI DİL : İngilizce (okuma/yazma çok iyi; konuşma çok iyi) BİLGİSAYAR : Archicad17, Auto cad, Photoshop, Sk
Ansa Mimarlık

Ansa Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
ANSA MİMARLIK, konut, ofis, otel, AVM, endüstri, eğitim ve kültür yapıları kategorilerinde aşağıdaki hizmetlerİ sunmaktadır. Mimari Konsept, Avan, Ruhsat ve Uygulama Projeleri. Kentsel Dönüşüm Projeleri. Mimari Cephe Tasarımı ve Görselleştirme Projeleri. Konut, Ofis, Otel, Mağaza - İç Dekorasyon Projeleri ve Dekorasyonu. Danışmanlık ve Proje Yönetimi. ANSA Mimarlık Tasarım şirketi yenilikçi ve yaratıcı tasarım anlayışı ile içinde bulunduğumuz fiziki çevreleri daha yaşanılabilir kıl
Ahmet Sevban  Yaldız

Ahmet Sevban Yaldız

Mimar · Bakırköy, İstanbul
Kocaeli Üniversite Mimarlık Bölümü nden 2015 yılında mezun oldum. Şuan serbest mimar olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi nde Yüksek lisansa devam ediyorum. Mimari uygulama projesi hazırlama, İç mekan projelendirme, tadilat, rölöve-restorasyon projeleri hazırlama, şantiye şefliği hizmetleri vermekteyim. Mimari projenin yanı sıra statik, mekanik, elektrik proje ve tadilatları için de hizmet vermekteyim.
Gamze Yıldırım

Gamze Yıldırım

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü 2014 mezunuyum. 2D mimari avan proje, uygulama projesi çizilir, mimari öğrenci projelerine destek sağlanır. Proje sunum paftası, katalog vb. tasarımlar yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz