En İyi 10 Bahçelievler Mimar | Armut

En İyi 10 İstanbul Bahçelievler Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler bölgesinde 41 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Sadullah Karadağ

Sadullah Karadağ

Mimar · Zeytinburnu, İstanbul
Mimari proje,mekan organizasyonu ve tasarımı, cephe tasarımı,sunum ve görselleştirme, uygulama ve şantiye yönetimi.
Emre Emre

Emre Emre

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Sayısız mimari ve şehircilik, tasarım ve 3D görselleştirme projelerinde yer alan firmamız; Kurumsal kimlik tasarımı, reklam prodüksiyonları, tanıtım filmleri, interaktif oyun ve yazılımları konularında da çalışmalar yapmıştır. Kamu kurum ve kuruluşları, yapı ve sanayi firmaları, özel eğitim kurumlarının yanısıra yurt içi ve yurt dışında bir çok sektöre hizmet vermiştir. Ekibimiz, konusunda uzman ve tecrübeli, sorumluluk anlayışı en üst seviyede, değerleri ve ahlaki duruşu olan, profesyonellerd
Ahmet Sevban Yaldız

Ahmet Sevban Yaldız

Mimar · Bakırköy, İstanbul
Kocaeli Üniversite Mimarlık Bölümü nden 2015 yılında mezun oldum. Şuan serbest mimar olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi nde Yüksek lisansa devam ediyorum. Mimari uygulama projesi hazırlama, İç mekan projelendirme, tadilat, rölöve-restorasyon projeleri hazırlama, şantiye şefliği hizmetleri vermekteyim. Mimari projenin yanı sıra statik, mekanik, elektrik proje ve tadilatları için de hizmet vermekteyim.
Gökhan Erdoğan

Gökhan Erdoğan

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
GKHN ERDGN İÇ MİMARLIK ATÖLYESİ, iç mimari, İÇ DEKORASYON konularında, projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. Son yıllarda artan talep doğrultusunda iç mimari alanında mağaza, restoran, konut, ofis, villa, ağırlıklı çalışmalar gerçekle
Akyıldız Mimarlık

Akyıldız Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Akyıldız Mimarlık; mühendislik, proje yönetimi, danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri vermektedir. Bahçelievler bölgesinde 100’ün üzerinde proje ile Bahçelievler’e farklı bir görsellik katmıştır. Gücünü dinamik ekibinden alan Akyıldız Mimarlık en doğru çözümlere ulaşmaya çalışarak görsellik, çeşitlilik, sağlamlığın amaçlandığı yapılar tasarlamayı ve hayata geçirmeyi hedefler.
Orhan Keskin Desing Office

Orhan Keskin Desing Office

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Mimari konsept proje tasarımı , 3D ve 2D teknik çizim desteği , İç mekan tasarımı ve görselleştirme hizmetleri. Tadilat ve Dekorasyon uygulamaları ile Projelerinizde çözüm ortağı.
Seladdin Öktem

Seladdin Öktem

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
2000 Yılında Faaliyetlerine Başlamış Olan Setaş Mimarlık Bünyesinde 34 Kişilik Ekibiyle Her Zaman Titizlik ve Kusursuz Hizmet Anlayışıyla Çalışmaktadır.
Şirket Ortağı

Şirket Ortağı

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Iki ortak olarak piyasada 8 senede yeterli tecrübe ve bilgiyi edindikten sonra 2013 mart ayında firmamız olan ROTUNDA MİMARLIK' ı kurarak modern ve müşteri odaklı proje anlayışımızı etkin bir dille ortaya koymaya çalışıyoruz. Hem eskiyi kullanılır hale getirme hem de olmayanı modern bir şekilde ortaya koyma konusunda başarılı çalışmalarımız olmaktadır.
Esin Kızılkaya

Esin Kızılkaya

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba Sayın Yetkili, İş hayatına başladığım günden bu yana çalıştığım tüm firmalarda her işin üstesinden gelebilecek, tabiri caizse joker eleman olarak tüm işlerde görev aldım. Bu sebeple kendimi mesleğimle ilgili her konuda geliştirdim. Fakat artık evden bireysel olarak çalışmayı düşünüyorum. Kazandığım tecrübelerle birlikte sizinle çalışıp size fayda sağlamak ve tecrübelerime tecrübe eklemek isterim.
Ansa Mimarlık

Ansa Mimarlık

Mimar · Bahçelievler, İstanbul
ANSA MİMARLIK, konut, ofis, otel, AVM, endüstri, eğitim ve kültür yapıları kategorilerinde aşağıdaki hizmetlerİ sunmaktadır. Mimari Konsept, Avan, Ruhsat ve Uygulama Projeleri. Kentsel Dönüşüm Projeleri. Mimari Cephe Tasarımı ve Görselleştirme Projeleri. Konut, Ofis, Otel, Mağaza - İç Dekorasyon Projeleri ve Dekorasyonu. Danışmanlık ve Proje Yönetimi. ANSA Mimarlık Tasarım şirketi yenilikçi ve yaratıcı tasarım anlayışı ile içinde bulunduğumuz fiziki çevreleri daha yaşanılabilir kıl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz