Hizmet Ver

4 Bahçelievler Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 144 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Bahçelievler Sınıf Öğretmeni

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı (Disleksi, anksiyete, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, mental vb.) okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları, - Matematik,...

Nida Nur Soysal photo

Nida Nur Soysal

10.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba şuan da çok başarılı ilkokul ve ortaokul öğrencilerim var. Yenilerinin olmasını da sabırsızlıkla bekliyorum. İşimi severek yapıyorum.

Tuğba Doğan photo

Tuğba Doğan

28.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği lisans ve yüksek lisans mezunuyum. İlkokul öğrencilerine yönelik geliştirdiğim bir araştırma tezim, makalem bulunmaktadır. Farklılaştırılmış öğretim, eğlenerek öğretim, oyunla öğretim tekniklerini kullanarak ders vermekteyim.

Mehmet Keçeci photo

Mehmet Keçeci

15.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

TEMEL MATEMATİK VE TÜRKÇE DERSLERİ VERMEKTEYİM. Her öğrenciye göre bireysel eğitim programları uyguluyorum. Farklı kaynaklardan yararlanıyorum. Öğrenci kazanımlarını takip ediyorum. Öğrencilerimin ders motivasyonlarını sağlıyorum. En önemlisi de öğrencilerimin öğrenmesine rehberlik ediyorum....

Betül Demir photo

Betül Demir

19.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Birbirinden keyifli etkinliklerle çocukların hem sosyal, bilişsel, duyuşsal ve psikomotor becerilerini ortaya çıkarmak, geliştirmek hem de öğrenmeyi kalıcı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan bir öğretmenim.

Eda Turan photo

Eda Turan

06.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Aynı zamanda sınıf öğretmenliği ve özel eğitimde deneyimim var. Hem ilkokul özel ders hem de Türkçe özel ders veriyorum.

Nurten Bozkurt photo

Nurten Bozkurt

28.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

İstanbul Bakırköy İlçesi Ataköy 60.Yıl İlkokulundan yeni emekli oldum. 40 yıllık tecrübeli ve başarılı bir öğretmenim. Matematik lisansım var. Yüzyüze veya online olarak 1-2-3-4-5 ve 6.sınıf öğrencilerine Türkçe ve matematik dersi vermek istiyorum. Özel okul sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum.

Ali Cangl photo

Ali Cangl

18.03.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

12 Yıldır Sınıf Öğretmeni Olarak Görev Yapmaktayım. Her Çocuğun Öğrenebileceğine ve farklı motivasyon kaynağına sahip olduğuna inanıyorum . 1. dönem konularını tekrar edebilir, eksikleri tamamlayabilir ve öğrenilen konuları pekiştirebiliriz. 1. Sınıftan 5. Sınıfa kadar, Tüm Öğrencilerimize Özel...

Emine Gezer photo

Emine Gezer

22.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Üstün zekalılar ve yetenekliler sınıf öğretmeniyim. 8 yıldır faal olarak özel bir eğitim kurumunda çalışmakta ve ilkokul düzeyinde ilkokuma-yazma, matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi, fen bilimleri özel ders vermekteyim.

Zafer Ş photo

Zafer Ş

15.03.2019

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba değerli anne-babalar. En kıymetli varlığımız çocuklarımızı iyi eğitmek için müthiş çaba harcamaktayız hepimiz. Ben de bir baba olarak öğrencilerimi çocuğum gibi görür onlara şefkatle yaklaşırım. Sevgi ve sosyal iletişim eğitimin yürümesi için kilit faktörlerdir bana göre. Hele karşınızda...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bahçelievler Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Bahçelievler içinde toplam 144 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 149 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 221 kişi Bahçelievler Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl