En İyi 10 Bahçelievler İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 30 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Motiva C.

Motiva C.

Yaşam Koçu · Bakırköy, İstanbul
“Ulaşmak istediğim hedeflerim, hayata geçirmek istediğim düşüncelerim, aşmam gereken sorunlar ve kabul etmem gereken değişiklikler var hayatımda fakat adım atamayacak kadar sıkışmış hissediyorum. Her şey hep benim başıma geliyor ve ne yaparsam yapayım sonuç hep aynı oluyor. Yapmam gerekenleri biliyorum fakat o ilk adımı atamıyorum” Bunu ve benzerlerini sen de zaman zaman hissettin ve harekete geçmekte zorlandın. Profesyonel koç, adım atmanda ve yol boyunca sana eşlik edecek bir araç olarak v
Muhammet Ali  A.

Muhammet Ali A.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti veriyoru.Liselerde özellikle ders takibi performans artırıcı çalışmalar yapıyorum.
Stara A.

Stara A.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Koçluk danişanin hayatina disaridan bakmasini ve kendinde bulunan özelliklerini ortaya koymaktir.Danışana hedefine ulasmada ayna tutmaktir
Hasan Rıza G.

Hasan Rıza G.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
TÜRKİYE NİN İLK VE TEK STRES KOÇU OLUP KENDİNE ÖZGÜ 4 OLMAYAN METOT SAHİBİ OLUP VE ULUSLARARASI SERTİFİKALI SPOR KOÇU OLUP PEK ÇOK ÜNLÜNÜN KOÇU OLARAK HİZMET ETMEKTEYİM.
Seda A.

Seda A.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Belkide hayatın en güzel yanıydı biz insanları zorluklarla karsılaştırması. Çünkü hayatında hiç zorluklarla karşılaşmamış bir insan en ufak tökezlemede yıkılmaya mahkumdur. Önümüze cıkan tüm engelleri sabırla aşmaya calıştığımızda hayat bize güzel yanını gösterecek ve ozaman gülümsemek bize büyük haz verecek.
Koçluk

Koçluk

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Marmara Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olduktan sonra 20 yıl Gümrük Müşavirliği mesleğini icra etti.Daha sonra ilgi alanı olan kişisel gelişim sektöründe Profesyonel koçluk,NLP master,Trainer Training,Mediasyon eğitimleri alarak ve çeşitli kişisel gelişim ve ruhsal şifa,meditasyon,yoga gibi etkinlik,seminer ve workshoplara katıldı.Marmara Üniversitesi Kişilerarası İletişim yüksek lisans öğrenimini tamamlayarak kişisel gelişim sektöründe profesyonel olarak çalışmaya başladı.Şu anda bir
Mihrican  U.

Mihrican U.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Yaşam Koçluğu Hayatında denge problemi yaşayan, kişiliğinde, aile ilişkilerinde, ebeveynliğinde, sosyal ilişkilerinde, eğitiminde, ruhsal dünyasında kendini geliştirmek ve problemlerini çözümlemek, hedeflerine bilinçli yol almak için deneyimli bir rehbere ihtiyaç duyan, bayan danışanlara yardımcı olmak için buradayım. Saygılarımla.
Bedri Can  A.

Bedri Can A.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunuyum. Kişisel gelişimime önem veren bir insanım. Yedi aylık Mağaza sektörü tecrübem var. Şuanda ise Yaşam Koçluğu yapmaktayım.
Future Designer

Future Designer

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Future Designer, sizinle birlikte geleceğinizi tasarlar ve sizi hayallerinize taşımakta araç rolü oynar. Siz de hayallerinizi gerçekleştirmek istiyor ama nereden, nasıl başlayacağınızı bilemiyorsanız buyurun bize, koçlukla eşlik ederiz.
Furkan K.

Furkan K.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerinin hayatı anlamalarına ve benliklerini bulmalarına yardımcı olup hem okul derslerine destek hem de psikolojik ihtiyaçlarına cevap veriyorum. Boğaziçi Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Büyükyiğit
Yaşam Koçu   16/03/2020

Tülin hanım ile motivasyon yükseltme üzerine 10 seans planladık ve 2 tanesini gerçekleşirdik. Kendisi gayet profesyonel, nazik ve eğitimli birisi. Onunla konuştuktan sonra kendimi daha iyi hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Tülin hanım

         
Ersin Özen
Yaşam Koçu   12/03/2020

Beklentilerimin çok üzerinde bir yardım aldım. Çok faydasını görüyorum. Tekrar teşekkürler Nur hanım.

         
Sema Arslan
Yaşam Koçu   10/03/2020

Merhabalar; Son zamanlarda kendime olan güvenimi kaybetmiş, evde, özel yaşantımda ve işimde mutlu olamayan sürekli huzursuz ve kendimi bulunduğum yerlere ait değilmişim gibi hisseden biriydim. Kendim için hiçbirşey yapma isteğim kalmamıştı. Oysa ki insanları sevgiyle kucaklayan, hayata son derece pozitif bakan, herşeyi iyi yönden görmeye çalışan bir insandım. Maalesef bu duygumu son aylarda kaybetmiştim. Beni sıkıntıya sokan bu durumumu düzeltmek için bu konuda uzman değişik bir çok kişiden destek almama rağmen istediğim sonucu alamadım. Ta ki Armut.com sitesinde karşılaştığım yaşam koçum ÖMER beyi tanıyana dek; Tam herşey bitti derken, aslında istediğim zaman herşeyi başarabilecek güçte bir insan olduğumun farkına vardım . Aldığım her nefes hayatın bana vermiş olduğu bir hediyeymiş, kendim için ve bana değer veren insanlar İçin daha güçlü bir şekilde ayakta durmama vesile olan yaşam koçum ÖMER Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.🙏 ÖMER Beyi tanımaktan ve kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

         
İzzet Akarsu
Yaşam Koçu   17/02/2020

Funda Çınar herşeyden önce çok iyi bir insan. Süreç boyunca bana çok samimi davrandı. Gerçekten işini hakkıyla yapan birisi. Funda hanımı tanıdığım için çok mutluyum.

         
Erkan Söğüt
Yaşam Koçu   06/02/2020

Alev hanım çok kibar çok ilgili hanımefendi İşini profesyoneli sonuç odaklı biri Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Cem A
Yaşam Koçu   13/01/2020

Keşke daha önce kendisi ile çalışmış olsaydım. Kafam çok karışıktı ancak sabırla dinledi ve adım adım farkında olmadığım noktaları bana fark ettirdi. İletişimi gerçekten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sevil Ruzgar
Yaşam Koçu   03/01/2020

Daha once bircok yontem denedim ama faydasini gormeyince profesyonel destek almaya karar verdim. Olumsuz tavır ve tepkilerimle en çok kendime zarar verdiğimi, ve her seyin daha da kötüye gittiğini fark ettim. İstemsiz ağlama krizlerimi nasil kontrol altina alacagimi ogrendim, simdi kontrolu yeniden elimde hissediyorum, ki benim icin en onemli nokta alacagim faydanin uzun sureli olmasiydi. Gorusmelere hem faydasi hem uygun fiyatli olmasindan dolayi devam edecegim. Cok tesekkur ederim.

         
Bünyamin 0693
Yaşam Koçu   31/12/2019

ODTÜ de yüksek lisans öğrencisiyim ve yakında iş hayatına başlayacağım. İş hayatında başarılı olabilmek için, kendimi bazı konularda geliştirmem gerektiğini düşündüm. Nurdan hanım ile çalışmaya başladım. Aslında kendimi, zayıf ve güçlü taraflarını iyi tespit edebilen birisi olarak görürdüm. Fakat ilk seyanstan itibaren, kendime ne kadar yabancı olduğumu fark ettim. Hayatımız boyunca bilinçaltımıza öyle şeyler yerleşiyor ki, bunların hayatımızı ne kadar olumsuz etkilediğinin farkına bile varamıyoruz. Nurdan hanımın Seanslarını Kesinlikle tavsiye ediyorum, olumsuzlukarınızı fark edip ve kendisinin size sunacağı çözümler ile hayatınızı, hedefleriniz doğrultusunda daha iyi şekillendirip ve daha mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Popüler Yaşam Koçu Bölgeleri
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz