En İyi 10 Bakırköy Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Bakırköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 198 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Zeynep E.

Zeynep E.

Grafik Tasarım · Güngören, İstanbul
Özel bi ajansta grafiker olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda bu alanda freelance olarak çalışmaktayım. *Photoshop ve illustrator programında ürün görselini baskı ve web formatında hazırlama, *Logo tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, *Broşür, Banner, afiş, kutu, kartvizit vs tasarımı, *Retouch, dekupe vb uygulamalar. Birlikte çalışabilmek dileğiyle. Zeynep EKİZOĞLU.
Adem O.

Adem O.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhaba ben Adem. Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Mezunuyum. Verdiğiniz işleri itinayla hazırlayıp vaktinde sunarım. Tasarımla alakalı işleriniz için seve seve yardımcı olurum.
2,43 Studios

2,43 Studios

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Yaklaşık 2012 Yılından beri Grafik Ve Tasarım Sektöründe çalıştık ve Bölümünde okuduk. 2016 Yılından beri Çizgi Film Ve Animasyon yapıyoruz ve okumaya devam ediyoruz. İşimizi 2012 yılından beri Enerjimizle ve Mutlulukla yapıyoruz. Ve Hizmet isteyen kullanıcılara bütün mutluluk ve enerjimizle onlarada bu duyguyu yaşatmak istiyoruz.
Işıl A.

Işıl A.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Kişiye özel tasarım çanta ,tişört ve logo çalışmalarım var.Bunun yanında katalog ve davetiye işiyle de ilgileniyorum.Çocuk hikaye kitapları ve boyama kitaplarım da bulunmaktadır
Şeyma K.

Şeyma K.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Adobe Illustrator,Adobe InDesign,Adobe Photoshop programlarını kullanarak her türlü afiş, billboard, basın ilanı, ambalaj, kitap kapağı, dergi, banner, kurumsal kimlik, katalog, sticker, dekupe, gibi tüm işleriniz titizlikle, uygun fiyata ve hızla sonuçlandırılır. Sosyal medya hesabı yönetimi içerikle birlikte gerçekleştirilir.
Tuce Y.

Tuce Y.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Grafik tasarım-photoshop - yayın grafiği- masaüstü yayıncılık - indesign - frehand- coreldraw- bilgisayar destekli reklam ve tasarım eğitmeni
Sedef G.

Sedef G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhaba. ben grafik tasarım öğrencisiyim. dikkat çekici tasarımınızın olmasını istiyorsanız bu tam benlik. işimde oldukça iyiyimdir.
Elif Hazal K.

Elif Hazal K.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhabalar freelance hizmet vermekteyim. Logo banner kurumsal kimlik afiş ve sosyal medya post içerikleri ile ilgilenmekteyim. Adobe photoshop illustrator indesign after effects ve premier pro programlarına hakimim.
Dilek M.

Dilek M.

Grafik Tasarım · Zeytinburnu, İstanbul
Bir hizmeti veya bir düşünceyi yaymak, benimsetmek veya bir ürünü tanıtmak ya da sattırmak için kullanılacak tüm sabit veya hareketli görsel kompozisyonların hazırlığı. Renk ve şekilleri en ince ayrıntıları ile algılayabilen, Yeniliklere açık ,Hayal gücü zengin, yaratıcı,Tasarımlarını çizgi yolu ile ifade edebilen,Creative ve Kaliteli hizmet için.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Koray Bulut Dursun
Grafik Tasarım   30/04/2019

Yeliz hanım profesyonel yaklaşımı ve kaliteli referanslarıyla isteğimiz için bir ön çalışma yaptı ve kaliteli tasarımıyla diğer kullanıcılardan yüksek fiyat vermesine rağmen kendisini tercih ettik.Emeklerine teşekkür ediyor,çalışma hayatında başarılar diliyorum.

         
Kağan Bağ
Grafik Tasarım   23/01/2019
gallery thumbnail

Alper bey en başından beri konuyla ilgilendi ve dinledi, buradaki yorumlara bakarak kendisine ona güvendiğimi ilettim ve beklentilerimin de üzerinde bir çalışmayla süreci tamamladık. Beyefendiliği ve kaliteli çalışması için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

         
Pınar Esen
Grafik Tasarım   17/12/2018

işim çok hızlı ve düzgün bir şekilde yapıldı ve istediğim tüm revizyonlar kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler

         
Ömer GÜLLÜOĞLU
Grafik Tasarım   25/10/2018

Merhaba. Gerekli özen ve sürede işimiz tamamlandı. Değişiklik taleplerimiz hızlı ve sorunsuz karşılandı. Teşekkür ederiz

         
Cemal Odabaşıoğlu
Grafik Tasarım   21/10/2018

Çok kısa sürede özenle uygun fiyata şirketimizin logo ihtiyacımızı giderdik. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Oğuzhan Pişkin
Grafik Tasarım   17/09/2018

Kendisi ile logo ve infografik çalışmamız oldu, yapılcak işi, detayları ile anlattıktan çok kısa bir süre sonra 24 saat içerisinde üç adet logo örneği ile tarafıma dönüş yaptı. 7 aşamadan oluşan Infografik kısmındada iyi bir işçilik çıkardı ve özellikle grafiklerin birbiriyle olan renk uyumu harika!! Değişiklik ve eleştiriye açık oluşundan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Furkan Tutar
Grafik Tasarım   03/08/2018

Çok memnunum. Verilen işi yapmaktan ziyade, söylenen fikri uygulama noktasında ve geliştirme noktasında çok çok iyi. Reyhan hanımla çalışmak ayrıcalık. :)

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz