En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 7.425 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hikmet B.

Hikmet B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Serkan D.

Serkan D.

Grafik Tasarım · Ümraniye, İstanbul
İstanbul Beylikdüzünde bir firmada Grafik tasarımcısı olarak çalışıyorum.Sizin için Profesyonel baskıya hazır Grafik tasarımı yapabilirim.eğer İsterseniz matbaa tecrübem ile işlerinizi bastırıp hazırlatıp kargolayabilirim.3 boyutlu bina dış cephe,iç cephe, oda,katı modellemeler yapabilirim.Sizin için Profesyonel Kartvizit,broşür,logo katalog ve kurumsal kimlik tasarlayabilirim
Melis Ö.

Melis Ö.

Grafik Tasarım · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, 12 senelik Grafik Tasarım tecrübem var. Eczacıbaşı, Bayer ve Eti Bisküvileri’n de çalıştım. Marmara Üniversitesi Grafik tasarım / İstanbul Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunuyum. Yeni bebeğim olduğu için bu şekilde evden, iş bazlı çalışmaya karar verdim. Katalog, kartvizit, insert, web tasarım, afiş, broşür, logo tasarımı, kiosk, mönü hepsini alternatiflerle çalışarak size yapabilirim. Siz beğenmeden, içinize sinmeden asla iş bitti demem.
Arzu U.

Arzu U.

Grafik Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
18 yıldır reklam sektöründe çalışmaktayım. Müşteri temsilsici olarak başladığım sektörde 12-13 yıldır Grafik tasarım yapmaktayım. . Katalog, broşür, el ilanı, Kurumsal Kimlik hazırlama, kartvizit, afiş, poster rollup banner, kartvizit, gibi çalışmalar yapmaktayım.
İbrahim A.

İbrahim A.

Grafik Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Sizin için her konuda tasarım yapabilirim yaratıcı,farklı, sizi tam anlamıyla yansıtan sade etkileyici tasarımlar dijital çizim,logo,kurumsal kimlik,t-shirt,kitap tasarım,dergi kapagı,afiş,menü, amblaj tasarımı.
Gökyüzü Ajans

Gökyüzü Ajans

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Hayallerinizi bulutların üzerine taşımaya geliyoruz. *** SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ *** GRAFİK TASARIM *** BASKI *** WEB TASARIM *** KURUMSAL KİMLİK *** REKLAM YÖNETİMİ *** DİJİTAL PAZARLAMA *** VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ *** PROMOSYON
Abdullah K.

Abdullah K.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Graphic motion design / Graphic design Markanızı en iyi şekilde temsil edecek web & Grafik Tasarım Hizmetleri, Sosyal Medya Hizmetleri, iş tanımınıza uygun bir çok tasarımlar oluşturabilirim.
Bufalo A.

Bufalo A.

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul
Logo Tasarım, Broşür tasarım, Kurumsal kimlik, Dergi, Katalog Bütün bu işlerinizi ajansımız tarafından hem editlenip hemde tasarım ve baskısıyla teslim edebilirz.
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Hakan O.

Hakan O.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
2005 yılından bugüne kadar grafik tasarım işleri ile uğraşmaktayım. Lise de grafik, üniversitede resim öğretmenliği okuyarak resim bilgimide bu işin içine kattım. Böylelikle matbaa, resim ve grafik eğitimi almış oldum. Kurumsal kimlik çalışmaları, etiket tasarımı, baskı onayları, ambalaj tasarımı vs. birçok alanda tecrübem mevcuttur Bir çok iş yerinde grafik tasarımcı olarak yer aldım. Portfolyom vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fulya Sever
Grafik Tasarım   02/09/2019

Melike eline sağlık. Hızlı ve anlaşılır geri dönüşlerin sayesinde topun bir dönemi sorunsuz atlattık: ) Her zaman çalışmak isteriz. Sevgiler

         
HÜSEYİN YILMAZ
Grafik Tasarım   04/08/2019

Müşteri olarak benden kaynaklanan sebeplerle çalışmayı tamamlayamadık. Eğer tamamlasaydık yine 5 yıldız vereceğimden eminim.

         
Ramazan İbrikli
Grafik Tasarım   26/06/2019
gallery thumbnail

www.forbesmedya.com adlı internet sitemizin logo çalışmalarını yaptı ..Efendi kişiliği ,hızlı çalışması ve proje üretebilmesi bizi çok mutlu etti.

         
Tolga Gülaçtı
Grafik Tasarım   25/05/2019

gayet başarılı işinde dürüst bir tasarımcı,Proje bittikten sonra bile eksik bir şeyin olup olmadığını sorup yardımcı olmaya çalışması bundan sonrası için kendisi ile çalışıcak olmamı sağladı.

         
Halit Karabulut
Grafik Tasarım   16/05/2019

Bu mesleği profesyonel yapan biri olarak yazabilirm ki Hikmet bey grafikerden çok daha fazlası. Bir sanatçı. Emeğine teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

         
Betül Altın
Grafik Tasarım   24/04/2019

Can Bey yeni bir ürünümüzün ambalaj tasarımını yaptı, kendisi titiz ve ilgili. İçimize sinen bir iş oldu, teşekkürler

         
NURULLAH ŞİMŞEK
Grafik Tasarım   08/11/2018

Nasıl bişey istediğinizi anlatmanız yeterli oluyor gerisini ümüt beye bırakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

         
Yunus Pekşen
Grafik Tasarım   17/10/2018

Gerçekten mütavaziliği yardım etme Gaye’si ve yapmış olduğu iş takdir edilir kısa sürede istediğim desteği aldım şimdiden faydalanacak arkadaşlara doğru tercih ettiğini belirtmek isterim teşekkür ederim Yeliz hanım .

Benzer Meslekler
İlçe İlçe Grafik Tasarım
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz