En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 6.916 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali İsmail A.

Ali İsmail A.

Grafik Tasarım · Sultanbeyli, İstanbul
Her ne kadar geçmişi unutturmamak istesekte asıl hedefim yapmış olduğum tasarımların geleceği yansıtmasıdır. Yaptığım tasarıma ve çalışmalara sonsuzluk katma isteği duyuyorum.
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Grafik Tasarım · Şile, İstanbul
Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Çagatay Y.

Çagatay Y.

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
Nurcan Ü.

Nurcan Ü.

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Markanın yeni bir logoya ya da profesyonel bir ilana mı ihtiyacı var? Tasarım ve iletişim tecrübe ister. 20 yıllık deneyim ve birikimimle markanın ihtiyacı olan tasarımları yapabilirim.
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Buket D.

Buket D.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Beykent Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarımı mezunuyum. Geçmişimde 7 yıllık ajans deneyimin olmasının yanı sıra birçok freelance işlede ilgileniyorum.
Esra Y.

Esra Y.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Kurumsal kimlik, tanıtım, tebrik, borşür, katalog, dergi, kitap, kutu, sticker, banner, reklam, giydirme, boyutlandırma, renklendirme, dekupe, anime. vb. tüm işleriniz titizlikle, uygun fiyata ve hızla sonuçlandırılır. Aşkla yapılan her şey mükemmelleşir.
Bigrafik

Bigrafik

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Bigrafik , 2016 yılından itibaren hızla gelişme ve büyüme politikası içerisinde sürekli kendini yenilemektedir. Firmamız bünyesinde; birbirinden farklı tasarımlar sizlerle buluşmayı beklemektedir. Ekibimiz oldukça güçlü hayal gücüne sahip takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu güçlü takım arkadaşlarımız, aynı zamanda oldukça iyi bilgi birikimlerini de içerisinde barındırmaktadır.
Ezgi G.

Ezgi G.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
2017 yılında İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldum. Ondan bu yana freelance tasarımcı olarak çalışıyorum. Photoshop, Illustrator, CorelDraw programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Trendleri takip ediyor, konuyla ilgili hiçbir fuarı ve semineri kaçırmıyorum. Titiz ve estetik anlayışa sahip bir çalışma biçimiyle işlerimi yürütüyorum. Birtakım çalışmalarımı www.instagram.com/doganinezgisicom Ve shutterstock.com/g/ezgi+gul adreslerinden incelemeniz mümkündür. Geri dönüş ya
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Okan Kaçmaz
Grafik Tasarım   24/05/2019

Merhaba Sn Armut kullanıcıları ve Armut müşterileri kısa süre önce Kubilay Kaya ile logo tasarımında anlaştık. Standart bir çizim yapılacak düşüncem vardı ama ortaya çıkan ürünü görünce oldukça memnun oldum . İyi ki sizinle çalışmışım Kubilay bey Başarılarınızın devamı dilerim. Hayırlı Müşteriler...

         
Pınar Esen
Grafik Tasarım   17/12/2018

işim çok hızlı ve düzgün bir şekilde yapıldı ve istediğim tüm revizyonlar kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler

         
Grafik Tasarım   20/11/2018
gallery thumbnail

Reklâm video ve afiş konusunda ve işin takibi ve sonlandırması çok iyi ve dürüst bir arkadaşımız teşekkür ederim

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Furkan Tutar
Grafik Tasarım   03/08/2018

Çok memnunum. Verilen işi yapmaktan ziyade, söylenen fikri uygulama noktasında ve geliştirme noktasında çok çok iyi. Reyhan hanımla çalışmak ayrıcalık. :)

         
Sema Akil
Grafik Tasarım   05/02/2018

Yarım günden kısa bir sürede istediğim çizimi istediğim formatlarda teslim ettiler. Teşekkür ederim.

         
Ümit Dgişrmenci
Grafik Tasarım   12/12/2017

Değişiklik yapacağımız proje için tanışmış olduğumuz Bekir bey ile Bekir beyin sunmuş olduğu yeni projeler ve harika tasarımlar ve yeni fikirler sayesinde tüm projeyi yenilemiş bulunmaktayız. Süper hızlı hizmet,Sonuç odaklı 4-4 odaklı ve bitmeyen tükenmeyen enerji istiyorsanız şiddetle tavsiye derim.Biz bu sayede tüm işlerimizi Bekir beye paslar olduk. Herkes her işi yapıyor fakat önemli olan sonuç odaklı iş başarabilmektir.

         
cem peker
Grafik Tasarım   17/10/2017

Projeyi A dan Z ye tam istediğimiz gibi şekillendirip, karşılıklı görüşmelerle de bir üst düzeye taşıyarak çok güzel bir çalışmaya imza atmıştır. teşekkür ediyor, yeni çalışmalarda görüşmek dileğiyle...

Benzer Meslekler
İlçe İlçe Grafik Tasarım
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz