En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 593 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hikmet B.

Hikmet B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
İlknur H.

İlknur H.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Erdebil O.

Erdebil O.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, 10 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe; açık hava reklamcılık, matbaa ve ajanslarda grafik tasarımcı olarak çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. Sizler için; Kurumsal kimlik, Kartvizit, Broşür, Logo, Afiş, Dergi, Etiket, Katalog, Tabela vb. açık hava reklamcılık ürünleri ile ilgili tasarımlarınızı yapabilirim.
Çagatay Y.

Çagatay Y.

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak ulusal ve uluslararası markalara hizmet veriyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
Tufan Ö.

Tufan Ö.

Grafik Tasarım · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Beykent Universitesi ingilizce Yeni Medya öğrencisiyim. Uzun zamandır grafik ve logo tasarımı, çeviri hizmetleri vermekteyim.
Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Pelin Karakoç. 10+++ yıldır tasarım dünyasındayım. Amaç değer üretmek, karşılıklı kazanç elde etmek. Yoksa sizin tasarım serüveniniz henüz başlamadı mı ? ​Hadi, neyi bekliyorsunuz? Hemen yazın,arayın; şirketinizi birlikte büyütelim.
Onur A.

Onur A.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Yaklaşık 15 Senedir Kreatif Grafik Tasarımcı olarak Türkiye'nin en büyük şirketleri ile çalışmaktayım. Hızlı, sorunsuz ve hedefe yönelik reklam / sunum amaçlı tasarım / video ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Portfolyo: behance.net/onurselcukakin
Zeynep O.

Zeynep O.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
İşimi zevkle yapıyor, ürettikçe mutlu oluyorum. Her tasarladığım proje; tecrübe kazandırdığı gibi, daha çok öğrenme isteğini de beraberinde getiriyor. Eğitim hayatımda öğrenmiş olduğum sayısal bilgiler; analitik düşünme, sorun çözme yeteneği ve program kullanma yeteneğime bir hayli destek oldu. İş hayatımın ilk dönemlerinde matbaada çalışmış olmam sebebiyle; kağıt çeşitleri, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda bilgi sahibiyim. Sonrasında istek ve azimle, araştırarak, sorarak-sorgulayarak,
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Damla B.

Damla B.

Grafik Tasarım · Fatih, İstanbul
Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihan Kezen
Grafik Tasarım   20/05/2020

Profesyonel olarak çalışmaktadır. Kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyduk LOGO ve TANITIM çalışmaları kurumumuza ayrıcalık kazandırmıştır.TEŞEKKÜR EDERİZ.

         
Ayşe TASALI
Grafik Tasarım   24/04/2020

Şirketimiz için 1 aydır yaptıramadığımız Dünya Haritası tasarımını bir günde yaptı. Pratik ve sizi anlayan biri. Biz çok memnun kaldık kendisinden.Teşekkür ederiz.

         
Mahsum Korkmaz
Grafik Tasarım   26/03/2020

Adem beye sunmuş olduğu hizmet için teşekkür ederim. Gerçekten profesyonel ve işini son derece titiz yapan birisi.

         
Orhan Akgül
Grafik Tasarım   13/02/2020

Cok kibar bir beyfendi ve hizmete önem veriyor. Logo mdan cok memnun kaldim ve kendisine tesekkür ediyorum. Hizli ve kaliteli hizmetti. Is bittigi halde bana sorularimda yardimci oldu Saygilarimla MKI Emlak

         
Murat Şirin
Grafik Tasarım   22/01/2020

Gerçekten temiz iş ! Aynı işi bir çok grafiker ile denedim . istediğim kaliteyi tam anlamı ile yapabilen kişi serkan davut oldu. Yeteneğine ve sabrına hayran kaldım. Sağol serkancım

         
Ceren Durmuş
Grafik Tasarım   13/01/2020
gallery thumbnail

Gerçekten çok başarılı ve ilgili bir tasarımcı profesyonellik böyle birşey kendisine teşekkür ediyorum.

         
Gözde Baycan
Grafik Tasarım   11/12/2019

Öncelikle iyi ki Aysun Hanımla yollarımız kesişmiş diyorum. Mükemmel bir vizyon, profesyonel ve titiz bir çalışma, muhteşem bir sabır, güler yüzlülük ve pozitiflik.. Aysun Hanım ihtiyacımız olan tüm işleri hem çok kısa sürede hem de tekrar tekrar olan isteklerimizi müthiş bir sabırla gerçekleştirdi. İşinde son derece başarılı, sizi anlıyor, markanızı benimsiyor, yönlendirmeleri ile sizi bir üst seviyeye çıkarıyor. Her şey için sonsuz teşekkürler. Daha uzun yıllar çalışacağımızdan eminim.

         
Feyza Çelebi
Grafik Tasarım   08/12/2019

Serkan Bey ile Firmamız için 12 sayfa katalog çalışması yaptık.Tasarlamış olduğu katalog ofis arkadaşlarımız tarafındanda çok beğenildi.Yoğun çalışma saatleri olmasına rağmen kısa sürede bitirip teslim etti.verdiği emeklerden ötürü kendisine teşekkür ederim.

Benzer Meslekler
Popüler Grafik Tasarım Bölgeleri
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz