En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 4.644 Grafik Tasarım Grafikeri hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul
Ben Pelin Karakoç. 10+++ yıldır tasarım dünyasındayım. Amaç değer üretmek, karşılıklı kazanç elde etmek. Yoksa sizin tasarım serüveniniz henüz başlamadı mı ? ​Hadi, neyi bekliyorsunuz? Hemen yazın,arayın; şirketinizi birlikte büyütelim.
Esra Y.

Esra Y.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Bu işe hobi olarak başladık, ve şimdi mesleğimiz oldu. Severek yapılan her iş gibi, harika işler çıkartıyoruz.
Cansın K.

Cansın K.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Tasarımı bölümü mezunuyum. Şu an freelance olarak çalışmaktayım. Kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı, kitap kapağı tasarımı gibi alanlarda sizlere yardımcı olabilirim.
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
İrem D.

İrem D.

Grafik Tasarım · Eyüp, İstanbul
Çalıştığım firmalarda reklam sorumlusu olarak görev aldım. Bu nedenle de firmaların bütün gereksinimlerini karşılayacak birikime sahibim.
Pınar Ç.

Pınar Ç.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Hikmet B.

Hikmet B.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Bulut  K.

Bulut K.

Grafik Tasarım · Avcılar, İstanbul
4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
Ceyda B.

Ceyda B.

Grafik Tasarım · Maltepe, İstanbul
1996 yılından beri matbaacılık sektöründe grafiker olarak çalışmaktayım. Alaylıyım. Kurumsal Kimlik, katalog/broşür/insert tasarımları, organizasyon işleri (doğum günü, babyshower v.s.) vb. işler için freelance olarak destek verebilirim.
Elmaci D.

Elmaci D.

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul
Nişantaşı Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu, 2015’den bu güne Grafik Tasarım ile ilgileniyor ve tasarımlarımı bu yönde sürekli geliştiriyorum. Yeni bir logo ve marka için gelişim süreçlerinde sizinle beraber adım adım çalışıyor ve kurumsal kimlik oluşturuyorum. Markanızı yaratırken renkleri, tasarımı ve marka imajı sizi en iyi şekilde yansıtan tüm kurumsal kimlik ögelerini bir araya getirip size sunuyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
AKIN GELEN
Grafik Tasarım   30/06/2018

İşinin hakkını veren bir tasarımcı, uyumlu çalışma şekli ve taleplerimizi sabırla ve hiç şikayet etmeden defalarca yerine getirmesi sebebiyle ayrıca teşekkür ve tebrik ediyorum farklı projeler olduğunda tekrar çalışmak isteyeceğim bir arkadaş eline sağlık.

         
Celalettin Oruç
Grafik Tasarım   13/06/2018

Elif Ekin hanıma işi yaptırdık fevkalade memnun kaldık çok hızlı ve çok kaliteli iş yaptı memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi bu vesile ile Armuta da iletiyoruz. Saygılarımla

         
Burak Özdemir
Grafik Tasarım   30/05/2018

Onur abi ile bir hikaye kitabı işinde birlikte calışma fırsatı buldum. Benim işimi kendi işi gibi ilgilendi ve üstüne düştü. İçime sinen güzel bir iş yaptık ve büyük ihtimal bundan sonrada bütün işlerimde onur abiyle birlikte yapacağım. Abicim tekrardan her şey için teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık...Başka işlerde görüşmek üzere:)

         
Şükran Taşan
Grafik Tasarım   22/05/2018

armut.coma tesekkur ederim beni "PRATIK ISLER OFISI VE TASARIMCI EKIBIYLE " tanistirdigi icin. siddetle herkese tavsiye ederim..bir gün icinde tam istediğim gibi logomu hazirladilar bugünde kartvizitlerimi teslim aldim. tekrardan çok teşekkür ederim.

         
Selda Öztaş
Grafik Tasarım   25/04/2018

Ambalaj tasarımı konusunda hizmet aldım. Çok güzel bir tasarım ortaya çıktı. Çalışmasından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kaan Ilter
Grafik Tasarım   23/03/2018

Bitmek bilmeyen isteklerimiz karşısında usanmadan, özveri ve oldukça hızlı reaksiyonlar ile çalıştılar. Bir kez daha teşekkür ederiz.

Benzer Meslekler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz