En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 4.181 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla. Selcan GÜNDÜZ
Ceyda Basancı

Ceyda Basancı

Grafik Tasarım · Maltepe, İstanbul
1996 yılından beri matbaacılık sektöründe grafiker olarak çalışmaktayım. Alaylıyım. Kurumsal Kimlik, katalog/broşür/insert tasarımları, organizasyon işleri (doğum günü, babyshower v.s.) vb. işler için freelance olarak destek verebilirim.
Bulut Karaca

Bulut Karaca

Grafik Tasarım · Avcılar, İstanbul
4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
Özgül Özer

Özgül Özer

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik tasarım Bölümü mezunuyum. 2001 yılından piyasada aktif olarak çalışmaktayım. İzmir ve İstanbul da çalıştığım ajanslar dışında freelance olarak da logo tasarımı, kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, sosyal medya banner paylaşım tasarımları vb konularda isteyen kişi ve kurumlara hizmet vermekteyim.
Bigrafik

Bigrafik

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Bigrafik , 2016 yılından itibaren hızla gelişme ve büyüme politikası içerisinde sürekli kendini yenilemektedir. Firmamız bünyesinde; birbirinden farklı tasarımlar sizlerle buluşmayı beklemektedir. Ekibimiz oldukça güçlü hayal gücüne sahip takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu güçlü takım arkadaşlarımız, aynı zamanda oldukça iyi bilgi birikimlerini de içerisinde barındırmaktadır.
Emine Turan

Emine Turan

Grafik Tasarım · Bağcılar, İstanbul
Merhaba, 17 yıllık grafik tasarım tecrübem bulunuyor. Ajans, ev tekstili, mobilya gibi çeşitli sektörlere hizmet verdim. Freelance olarak hızlı ve çözüm odaklı bir planlama ile çalışmalarınızı hazırlayabilirim.
Hikmet Barın

Hikmet Barın

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Savaş Yıldırım

Savaş Yıldırım

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
Uzun yıllar grafik tasarım sektöründe basılı materyallerin tasarımları ve baskıya hazırlanmasında deneyimim var. Kurumsal tanıtım materyallerinizin basitinden karmaşığına tümünde çözüm ortağınız olabilirim.
Hakan Akdeniz

Hakan Akdeniz

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul
Erciyes Üniversitesi Radyo TV ve Sinema Bölümü Lisans mezunuyum. Video Editör ve Grafik Tasarımı işlerinde sektörde çeşitli tecrübelerim olmasıyla birlikte freelance olarak hizmet vermekteyim. 2016 senesinin başından itibaren 3 arkadaş bir araya gelip kurmuş olduğumuz "LaMedya" ismini verdiğimiz firmamızda freelance hizmet vermekteyiz. Siz de uygun fiyata ve makul sürelerde samimi bir hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Kaan Ünlü

Kaan Ünlü

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Henüz İngilizce hazırlık sınıfındayım. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 150 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü Compec te Tasarım Ekibi lideri olarak görev alıyorum. Hazırlık sınıfında olmamdan dolayı kendimi tasarım alanında geliştirmek ve işime zaman ayırmak için bol miktarda vaktim var. Afiş, broşür, tişört, sosyal medya görselleri g
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yılmaz Coşkun
Grafik Tasarım   22/03/2018

Taha Özberk Design a teşekkür ederim. Beklentimin de üstünde bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

         
Grafik Tasarım   02/03/2018

Çok bilgili Çok başarılı bir dizayn İngilizce bilgisi de mükemmel Çok hızlı bitirdi Daha nice isler yapmak dileklerimle

         
Aslı Günsür
Grafik Tasarım   20/01/2018

Müge hanım istediğimiz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan, özveri ve sabırla çalışan, işine çok saygılı ve güvenilir bir insan. Biz çok iyi sonuçlar aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

         
yaren solak
Grafik Tasarım   02/01/2018

Tamamiyle istediğimizin aynısı oldu gerçekten çok memnun kaldık biz. başka kişileri de denemiştik ama semih bey çok iyi iş çıkardı

         
Grafik Tasarım   26/12/2017

Kübra Hanım işinde çok başarılı, profesyonel ve karşı tarafı sabırla sonuna kadar dinleyen biri. Grafik tasarım işlerini birilerine yaptırmak çok zordur, ancak Kübra Hanımın samimiyeti içtenliği işini titizlikle yapması tüm bu süreçleri keyifli hale getiriyor. Tanıdığıma çok memnunum. Sonraki işlerde de birlikte çalışmak isterim. Başarılar diliyorum.

         
Görkem C
Grafik Tasarım   04/12/2017

Kendisi ile logo çalışması için teklif aldığımız süreç içinde referans olarak yaptığı işlerini göndermesiyle tanıştık .olgunluğu ve mütevazı yaklaşımı ile zaten öne geçmişti ve verdiği enerjisi ile beklentilerimiz arttı(yoğun uğraştırmamıza ;orası biraz eğri biraz yukarı demelerimize güleryüzlü yaklaşımını terketmeden olgunlukla yaklaşarak😊😊) Zaman ında yetiştirdiği ve bizi daha uyguna çalıntı işlerle muhatap olmaktan alıkoyduğu için Taha Özberk e teşekkür ederiz.

Benzer Meslekler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz