En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 5.147 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer Faruk Y.

Ömer Faruk Y.

Grafik Tasarım · Büyükçekmece, İstanbul
Merhaba Ben faruk yurtseven yaklasık 8 yıldır profesyonel grafik tasarım yapıyorum istanbul gelisim üniversitesi iletişim tasarımı bölümünde eğitim almaktayım . Firmanıza , kurumunuza ve şahşınıza ait tüm tasarım işlerinizi özenle ve hızlıca yapabilirim bazı çalışmalarım buradaki linktedir http://behance.net/farukyurtseven
Sahmat Ajans

Sahmat Ajans

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul
Türkiye ve İngiltere’de 15 yılı aşkın süredir kurmuş olduğumuz reklam ajansımız, bir çok tanınmış marka ile işbirligi içinde bulunmuş ,yeni markalara da rehberlik etmiştir. Misyonumuz ; Marka yönetmenliği (görsel kimlik, reklam, PR, sosyal medya) Yeni bir marka yaratmak, kurduğu işi büyüterek daha iyi para kazanmak adına marka imajının oluşturulması veya mevcut imajın kuvvetlendirilmesi. Vizyonumuz ; Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle fark yaratan akılda kalıcı tasarımlar yaparak gelen
Selcan G.

Selcan G.

Grafik Tasarım · Bakırköy, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
Ebru  Ş.

Ebru Ş.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
20 senelik iş tecrubesi ile yaptıgım calışmalardan bazı orneklerin fotoğraflarını dosyamda inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat, temiz iş ve zamanında teslim temel prensibimdir.
See This Grafik R.

See This Grafik R.

Grafik Tasarım · Bayrampaşa, İstanbul
Kurumsal olarak; Web site yazılımı ve tasarımı yapmaktayım. kurumsal logo tasarımı, kurumsal matbaa baskı çözümleri ve sosyal medya görsel tasrımları yapılmaktadır.
Seda K.

Seda K.

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul
KURUMSAL TASARIMLAR İyi ki sizi bulmuşum diyeceğiniz yerdesiniz. Her tasarım büyük bir titizlikle yapılmakta ve ayrıca baskıya hazır şekilde teslim edilmekte. KURUMSAL KİMLİK LOGO TASARIMI KARTVİZİT ANTETLİ FATURA MAKBUZ İRSALİYELİ FATURA DOSYA ZARF NOTLUK YAKA KARTI CD STICKER TABELA İŞ KIYAFETİ TASARIMI KUPA TASARIMI PROMOSYON MALZEME TASARIMI BROŞÜR TASARIMI KATALOG TASARIMI INSERT FLAYER DAVETİYE SÜR
Ediz E.

Ediz E.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Grafik Tasarım Logo Tasarım Kartvizit Reklam Kampanyası Afiş El ilanı Tasarım işleriniz uygun ve titizlikle kısa sürede teslim edilir..
Çagatay Y.

Çagatay Y.

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
Özgül Ö.

Özgül Ö.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik tasarım Bölümü mezunuyum. 2001 yılından piyasada aktif olarak çalışmaktayım. İzmir ve İstanbul da çalıştığım ajanslar dışında freelance olarak da logo tasarımı, kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, sosyal medya banner paylaşım tasarımları vb konularda isteyen kişi ve kurumlara hizmet vermekteyim.
Didem E.

Didem E.

Grafik Tasarım · Beykoz, İstanbul
15 yıldır reklam sektöründeyim ve işimi çok severek yapıyorum. Kariyerim boyunca Türkiye’nin seçkin ajanslarından Mccann İstanbul, Rafineri ve Medina Turgul DDB olmak üzere 3 büyük ajansta yerel ve global birçok markaya hizmet verdim. Şimdi bu 15 yıllık tecrübemi kendim için kullanmak istiyorum. Kendim gibi, yaptığı işe heyecan ve tutkuyla bağlı, birebir iletişim gücüne inanan herkesle çalışmaya açığım. Markanıza değer katabilmek için tüm enerjimle burada olacağım. Tanışmak dileğiy
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   02/10/2018

Fuarda kullanmak üzere örümcek stand ve banner tasarımı ile ilgili çalıştık kendisiyle. Zamanımız kısıtlıydı ve Doğu Bey bizimle hemen ilgilendi. Karşılıklı fikir alışverişi ile içimize sinen, güzel bir tasarım ortaya çıktı. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

         
Cumali Miço
Grafik Tasarım   10/09/2018

Kesinlikle muhteşem, beklediğimden çok ama çok daha iyi bir çalışma ile karşılaştım, Özgür bey profesyonelliğinin yanı sıra bir o kadar da samimi ve yardımsever. İş geçiştirme gibi baştan savma bir durum asla olmadı, aksine daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşüncelerini de belirterek fazlasıyla yardımcı oldu.

         
Selçuk Aydoğdu
Grafik Tasarım   17/08/2018

Kaan bey İşinin ehli ve işi en iyi yapmaya çalışan hızlı bir insan gözü kapalı güvenebilirsiniz hem sürekli daha iyisini isteyerek kendi düzeltmelerini kendisi yapıyor hem de sizin isteklerinize en hızlı şekilde cevap veriyor. Yani aslında bu sektörde az bulunabilecek birisi onun için lütfen tercih edin.

         
Abdullah Tellioğlu
Grafik Tasarım   16/08/2018

Faruk bey, yaptığı işi zamanında ve beklendiğinden daha iyi bir şekilde tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en yakın zamanda yeni işler yapmak istiyoruz.

         
Furkan Tutar
Grafik Tasarım   03/08/2018

Çok memnunum. Verilen işi yapmaktan ziyade, söylenen fikri uygulama noktasında ve geliştirme noktasında çok çok iyi. Reyhan hanımla çalışmak ayrıcalık. :)

         
Yeşim Türkmenoğlu
Grafik Tasarım   12/07/2018

Çok memnun kaldım. Devamlı çalışmayı düşünüyorum. Hizmet kalitesi, iletişim ve anlayış açısından Özge Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Benzer Meslekler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz