En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 3.952 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında dışarıdan hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla. Selcan GÜNDÜZ
Pınar Çelik

Pınar Çelik

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Pınar Akpınar

Pınar Akpınar

Grafik Tasarım · Kartal, İstanbul
10 yıldan fazla grafik tasarım alanında bilgim ile sizlerin projelerinize destek vermeyi çok istiyorum.
Dot Adworks

Dot Adworks

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Dot Adworks olarak, tüm bu çalışma felsefemiz ve iş ahlakımızla, doğru kreatif stratejiden doğru cin fikirleri çıkarıyoruz. Reklamın yastık altından bile çıktığı günümüz pazarlama iletişimi dünyasında, markanızı rakiplerden farklılaştırmayı ve akılda kalıcı olmasını “akıllara gelmeyecek” yöntemlerle sağlıyoruz. Gerçek yaratıcılığın özel bir yetenek değil; sıkı ve disiplinli çalışmanın nadide bir meyvesi olduğunu bilen genç ve dinamik ekibimizle, serotonin kaynağı işlere imza atıyoruz. Sek
Müge Yenice

Müge Yenice

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Kaan Taşkıran

Kaan Taşkıran

Grafik Tasarım · Kağıthane, İstanbul
Reklam demek tamamen görsellik işidir. Ve görsel ögelerinizi medya danışmanlığınızı yapabilirim. Haydi . Hep Birlikte Kazanalım.
Run Ajans Tanıtım Ve Danışmanlık Ltd Sti

Run Ajans Tanıtım Ve Danışmanlık Ltd Sti

Grafik Tasarım · Maltepe, İstanbul
Kurumsal Web Siteleri - E-Ticaret Siteleri - Tasarım - Kurulum - İçerik Düzenleme - Orta ve İleri Düzey Google SEO - Kurumsal Kimlik Tasarımı - Logo Tasarımı ve diğer grafik tasarım çalışmaları yapan uzun yıllardır sektörde pek çok kurumsal firmanın çözüm ortaklığını yapmış halen yapmakta olan butik ajans.
Hakan Akdeniz

Hakan Akdeniz

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul
Erciyes Üniversitesi Radyo TV ve Sinema Bölümü Lisans mezunuyum. Video Editör ve Grafik Tasarımı işlerinde sektörde çeşitli tecrübelerim olmasıyla birlikte freelance olarak hizmet vermekteyim. 2016 senesinin başından itibaren 3 arkadaş bir araya gelip kurmuş olduğumuz "LaMedya" ismini verdiğimiz firmamızda freelance hizmet vermekteyiz. Siz de uygun fiyata ve makul sürelerde samimi bir hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Nerezza

Nerezza

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
A permanently curious, passionate and regularly learning designer, and creative director. I believe that design is not only about how things look and feel. It’s about the defining a new way of bringing art and imagination into the physical world.
Gülşah E

Gülşah E

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım mezunuyum. Medya ve Tasarım üzerine de yüksek lisanısımı tamamladım. Kreatif direktör olarak çalışmaktayım ve özel bir üniversitede part time öğretim görevlisiyim. 8 yıldır reklamcılık sektöründeyim. 100 den fazla global marka ile çalıştım. Altın Örümcek de ödülüm bulunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mine Özdoğan
Grafik Tasarım   13/02/2018

140 sayfalık bir planlayıcı tasarımını 5 gün içinde teslim aldık. İstediğimiz format, istediğimiz tasarım, anlaştığımız süreden de önce dosya teslimi... Herşey harikaydı :) Samimi, yardımcı tavrıyla ve çıkarttığı işle sizi de iyi ki onunla çalışmışım dedirtecektir. Cultive Design’a çok teşekkür ediyorum, gelecek işlerimde de birlikte çalışmayı düşünüyorum.

         
Aslı Günsür
Grafik Tasarım   20/01/2018

Müge hanım istediğimiz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan, özveri ve sabırla çalışan, işine çok saygılı ve güvenilir bir insan. Biz çok iyi sonuçlar aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

         
Grafik Tasarım   08/01/2018

Salih bey yapmış olduğumuz tasarım tam istedigim gibi oldu işini büyük bir özveriyle ve mükemmel yapıyor sürekli iletisım halinde emeginden dolayı cok teşekkür ederim iyi ki sizinle çalışmısım

         
yaren solak
Grafik Tasarım   02/01/2018

Tamamiyle istediğimizin aynısı oldu gerçekten çok memnun kaldık biz. başka kişileri de denemiştik ama semih bey çok iyi iş çıkardı

         
Görkem C
Grafik Tasarım   04/12/2017

Kendisi ile logo çalışması için teklif aldığımız süreç içinde referans olarak yaptığı işlerini göndermesiyle tanıştık .olgunluğu ve mütevazı yaklaşımı ile zaten öne geçmişti ve verdiği enerjisi ile beklentilerimiz arttı(yoğun uğraştırmamıza ;orası biraz eğri biraz yukarı demelerimize güleryüzlü yaklaşımını terketmeden olgunlukla yaklaşarak😊😊) Zaman ında yetiştirdiği ve bizi daha uyguna çalıntı işlerle muhatap olmaktan alıkoyduğu için Taha Özberk e teşekkür ederiz.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz