En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 3.218 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yasin Dönmez

Yasin Dönmez

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba sizin için Logo - Kartvizit - Afiş - Banner - Logo İyileştirme yapabilirim. 2 senedir tasarımlar ile uğraşıyorum. Sınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
Cemal Can Fidan

Cemal Can Fidan

Grafik Tasarım · Çekmeköy, İstanbul
Merhaba, ben Can Fidan. İstediğiniz şekilde Poster, Kartvizit, 2D-3D Tasarım, Logo, Video, Fotoğraf ve daha birçok hizmeti vermek için ihtiyaçlarınızı bekliyorum.
Esra Y.

Esra Y.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Bu işe hobi olarak başladık, ve şimdi mesleğimiz oldu. Severek yapılan her iş gibi, harika işler çıkartıyoruz.
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında dışarıdan hizmet vermeye devam ediyorum. Unutmayalım tecrübe yalnızca bir sayı değildir, koca bir yaşamdır, yaşanan . Selcan GÜNDÜZ
Bbg Bbg

Bbg Bbg

Grafik Tasarım · Büyükçekmece, İstanbul
Şirketiniz için ; * hedef kitlenize hitap edecek, * yaptığınız işi yansıtacak, * güven hissettiren, şık görünümlü şekilde, tasarlatmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Mert Kuyumcu

Mert Kuyumcu

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Logo Tasarım Afiş Bilboard Tasarımı Katalog Ürün ambalaj tasarımı Kitap Kapağı Kitap dizgi Pankart Tasarımı Folyo bakı Onw baskı Işıklı Folyo baskı Roll Up tasarım & Baskı Vinil Cephe Giydirmeleri Araç Reklam Kaplamaları Web Sitesi Uygulama konularında hizmet vermekteyiz. Hızlı ve istenilen tarihte teslimat yapmaktayız. İşlerinizin ister tasarımını ister baskı aşamasını isterseniz hem tasarım hem baskısı ile birlikte sizlere çözüm sunmak için burdayız.
Elif Y.

Elif Y.

Grafik Tasarım · Çekmeköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Grafikerlik bölümünü birincilikle bitirdim. Gerekli tecrübeleri edinebileceğimi düşündüğüm yerlerde tam zamanlı çalıştıktan sonra 3 yıldan beri devam ettirdiğim freelance grafikerlik macerasına atıldım. Geniş portföyümle verebileceğim referanslar, size örnek olarak gösterebileceğim bir çok iş mevcut. Sizi memnun etmenin önceliğim olacağından emin olabilirsiniz. İsteklerinizi karşılamak için burdayım.
Nur Duman

Nur Duman

Grafik Tasarım · Kağıthane, İstanbul
-6 yıllık ajans tecrübeli, -Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, -Kendi sanatsal ve yaratıcı üslubunu marka imajına uygun özel tasarımlara yansıtarak projeler geliştirebilen, -Görsel basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinin yürütülmesi sorumluluğu konusuna hakim, -Tasarım konusunda Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını iyi derecede kullanabilen, -Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilen, Freel
Kaan Ünlü

Kaan Ünlü

Grafik Tasarım · Sarıyer, İstanbul
Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Henüz İngilizce hazırlık sınıfındayım. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 150 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü Compec te Tasarım Ekibi lideri olarak görev alıyorum. Hazırlık sınıfında olmamdan dolayı kendimi tasarım alanında geliştirmek ve işime zaman ayırmak için bol miktarda vaktim var. Afiş, broşür, tişört, sosyal medya görselleri g
Arzu Uzundurukan

Arzu Uzundurukan

Grafik Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
15 Yıldır Reklam söktöründe hizmet vermekteyim. İlk 7 yıl sektörde Müşteri İlişkileri Depatmanlarında görevde bulundum, son 7 yıldır da Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktayıım.Katalog, Broşür, Kurumsal Kimlik Çalışması, insert, flayer, Roll up, afiş Banner gibi çalışmalar yapmaktayım. Dürüst olmak gerekirse buradaki öncelikli amacım tabiki ek kazanç sağlamak, ama bunun yanı sıra en önemli amacım gelecekte kurmayı planladığım kendi işim için bir portfölyo oluşturmaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ugay Yoka
Grafik Tasarım   14/07/2017

Beklediğimden çok daha güzel tasarım oldu işinin hakkını tam anlamıyla yerine getiriyor

         
Tunahan Kavilli
Grafik Tasarım   13/07/2017

Yaptığı çalışma bizi ziyadesi ile memnun etti, işine değer veren, beyefendi ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir kişi. Tasarım konusunda şirketimizin ihtiyacı olduğunda yine kapısını çalacağız.

         
Mesut Demir
Grafik Tasarım   01/07/2017

Tek kelime ile mükemmel. daha fazla söze gerek var mı ? Ne istediğimi hemen anlayan ve vizyonu geniş bir arkadaş. Kesinlikle bundan sonra beraber çalışacağım ve herkese tavsiye edebileceğim bir hizmet sunuyor

         
Mustafa Uzuner
Grafik Tasarım   28/06/2017

İletişim ve müşteri memnuniyeti gayet iyi. Aklınızdan geçenleri kaleme dökme hususunda Ali Özbaş başarılı bir isim. İlginiz için teşekkürler.

         
Hüseyin Sabanlı
Grafik Tasarım   24/06/2017

Çok ilgili işini hakkıyla yapıyor her konuda yardımcı oluyor ben çok memnun kaldım işinizde başarılar dilerim.

Benzer Meslekler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz