En İyi 10 Bakırköy İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 214 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Celal K.

Celal K.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
ÖĞRETMEN HAKKINDA Boğaziçi Üniversitesi Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır. DERSLER HAKKINDA Dersler Learning by Doing (yaşayarak ö
Sezin B.

Sezin B.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
1996 yılından beri profesyonel iş hayatımın haricinde İngilizce özel ders vermekteyim. İkiz bebeklerim sebebiyle profesyonel iş hayatıma son vererek sadece İngilizce özel ders vereceğim.
Hemera Language Workshop

Hemera Language Workshop

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Farklı Yabancı Dil özel ders programlarıyla kolay bir şekilde yabancı dil öğrenmek isteyen herkese imkan tanıyan Hemera Language Workshop un programı şu şekildedir: 1- Bireysel özel ders 2- Sınavlara yönelik yabancı dil 3- Okula takviye yabancı dil 4- Ev hanımlarına özel yabancı dil 5- Konuşma, yazma ve gramer Size ihtiyaç duyabileceğiniz her anlamda özel yabancı dil eğitimi alabilme imkanı sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olduğu kadar yabancı dil öğrenebilecek ve kafanızdaki tüm soru
Özer Ton

Özer Ton

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
2009 yılından bu yana aktif olarak İngilizce eğitimleri vermekteyim. İngilizce eğitimi ile ilgili gerek Yurt dışında gerekse Yurt içinde bir çok eğitime katıldım. Yetişkin grupları ve sınav gruplarıyla yoğun olarak birebir çalışmalar yapmaktayım. Toefl, iELTS, YDS, YÖKDİL Sınavlarına hazırlık ve Genel İngilizcede yoğun grup çalışmalarım hala devam etmektedir. Genel İngilizce derslerinde materyallerin tamamı tarafımdan sağlanmaktadır (kitap,çalışma kağıtları,dinleme alıştırmaları vs.) Ayrıca, ak
Ayşe S.

Ayşe S.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
İngiltere'de hukuk master'ımı tamamladım. Londra'da ikametgahım bulunmakta. Bu yıl ailem ile birlikte İstanbul'dayım. Native İngilizce bilmekte ve kullanabilmekteyim. İlk ve Ortaöğretim ders tecrübem bulunmakta.
Sena P.

Sena P.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Bahcesehir Universitesi 2.sinif İngilizce Öğretmenliği okuyorum İngilizceyi çok seviyorum, birine birşeyler öğretmeyide. Bu zamana kadar yakın çevreme ve arkadaşlarıma bir sınava ya da herhangi bir konuya yönelik çok ders vermişliğim var ve genel olarak hepsi memnun kaldılar çünkü sıcakkanlı, pozitif ve sabırlıyımdır.
İsmail A.

İsmail A.

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 12 yıllık ingilizce öğretmeniyim. Ielts, Toefl, gibi uluslararası ingilizce sınavları ve üniversitelerin proficiency sınavlarına, ve YDS sınavlarına öğrenci hazırladım. İngilizce öğrenme talepleriniz için bir saatlik ücretsiz ders yapar, ihtiyaç ve seviyenizi ölçerim. Ardından bir program hazırlarım.
Duygu D.

Duygu D.

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum. 8 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğretiyorum. Ayırca yine İngilizce Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans tezimi yazıyorum. Aşağıdaki alanlarda sizlere skype üzerinden yardımcı olabilirim. - Her seviyede genel ingilizce dersi - Akademik İngilizce (okuma, yazma, konuşma, dinleme) - Sunum becerileri - Konuşma dersleri - Sıanvlara hazırlık - İngilizce CV hazırlama
Pervin  K.

Pervin K.

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Ben yıldız teknik üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim İngilizceyi ileri seviyede biliyor size akademik ya da konuşma ingilizcesinde yardım edebilirim iletişim becerilerim güçlü, anlatma kabiliyetim yüksek İngilizceyi geleneksel yollarla değil kendi yollarımızla sindire sindire öğreneceğiz... Teşekkür ederim
Nihan Ö.

Nihan Ö.

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Ingilizce öğretmeniyim. Her yaş ve seviyeyle çalıştım. Ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite seviyesinde; aynı zamanda YDS, YOKDIL, üniversite dil sınavlarına yönelik dersler vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   08/12/2019

Daha önce 2 hoca ile ön görüşme yapıp anlaşmamıştım.Evimize gelip gidecek birisine güvenebilmeliyiz..Mustafa Hocamın iş disiplini ve iş ahlakı inanılmaz ötesi, prensipleri olan, dürüst ve güvenilir birisidir,.Piyasadaki fırsatçılardan yada sıradan hocalardan asla değil,YDS den 70-80 bandında puanlarda takılmıştım, hedefim +90 alabilmek.Soru çözüm,anlatım, eğitim koçluğu,geri bildirimler çok iyi..YDS hedef puanımı aldıktan sonra hocam ile TOEFL!a devam edeceğiz, Speaking ve Writing i çok iyi.

         
MUSTAFA KARA
İngilizce Özel Ders   02/12/2019

Çok güler yüzlü bir öğretmen. Ders çok keyifliydi nasıl geçtiğini anlamadım bile. İngilizceye de çok hakim

         
Ahmet Satılmaz
İngilizce Özel Ders   30/11/2019

Müşteri memnuniyetini hedefleyen biri. Neşeli ve İngilizcesinin yanında genel kültürü de çok iyi. Ders dışı vakitlerde de yardımcı oluyor. Tavsiye edeceğim bir hoca

         
Hatice Özdemir
İngilizce Özel Ders   20/09/2019

Mehmet Hocamla derslere başladık.Özellikle Ingilizce konuşmamın önündeki engel olan gramer ve özgüven problemimi kısa sürede çözdü.İngilizce eğitimi konusunda çok tecrübeli ve dil bilgisine hakim.Özellikle konuşma pratiği yaptırarak sürekli tekrar ile konuşma sorunumu şimdiden çözmüş durumda.Kısa sürede Ingilizce konuşabileceğime inancım arttı.Derslerden ve kendisinden çok memnunum.Özverili ve öğrencisini tanıyarak doğru bir programla dersleri yönetmesi ayrıca başarıma katkıda bulundu.

         
Ruşen Kösemen
İngilizce Özel Ders   05/09/2019

İngilizce benim için çözülememiş bir problemdi.yurtdışına çıktığımda eksikliğini hissediyor ve oldukça rahatsız oluyordum.emre hoca ile ders yapmaya başladıktan sonra İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu öğrendim.kendisi yüksek motivasyonda ders yapıyor her zaman pozitif konuya hakim ,dakik iyi bir öğretmen.yaklaşık 2 ay gibi bir süredir çalışıyoruz.büyük aşama kaydettik..Verdiği emek ve öğretileri için teşekkür ederim.

         
Ümran Uzhan
İngilizce Özel Ders   07/08/2019

Bu zamana kadar tanıdığım en ilgili alakalı ve işini çok seven başarılı bir öğretmen. Kendisiyle çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

         
Aydan Aytemiz
İngilizce Özel Ders   06/08/2019

Çocuklarla iletişim konusunda oldukça iyi ve bransinda başarılı bir öğretmen, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

         
Gokcen Cerik
İngilizce Özel Ders   24/07/2019

Emre Hocamız, gerek kişiliği, gerek akademik kariyeri ve güvenirliliği konularında 5 yıldızdan çok daha fazlasını hak ediyor. Ders saatine uyma, ödevlendirme, takip ve İngilizce öğretme becerisi beklentimizin üzerindedir. Kendisine bu vesile ile emekleri ve işini hakkıyla yapma yaklaşımından ötürü çok teşekkür ederiz.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz