En İyi 10 Bakırköy İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 273 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Anıl Hatipoğlu

Anıl Hatipoğlu

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar. Ben Anıl Hatipoğlu. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda aile danışmanlık sertifikası programı kapsamında önümüzdeki aylarda Aile danışmanı olarak götev yapacağım. Bölümümün dili %100 ingilizce olmakla birlikte dünya çapında geçerli TOEFL belgesine dayanarak C1 seviyesi ingilizcem bulunmakta. An itibariyle belli özel okulların İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerini üstleniyorum ve yaklaşık 4 senedirde özel olarak ingilizce
Hasret Caliskaner

Hasret Caliskaner

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
15 senelik tecrubeli Ingilizce ogretmeninden genel ve akademik online Ingilizce dersleri verilir. IELTS, SAT ve diger sinav Ingilizce derslerinde yardimci olabilirim. Uzun seneler yurtdisinda ozel okullarda ogretmenlik ve yoneticilik yaptim. Teknoloji araclarini kullanarak kisa sure de Ingilizcenizi gelistirebilirsiniz. Marmara Universitesi Ingilizce ogretmenligi mezunuyum ayrica CELTA uluslararasi ogretmenlik sertifikam var. Uzun sure Ingiltere ve ortadogu da calistim. Bahreyn, Dubai ve Suudi
Serkan Erdoğan

Serkan Erdoğan

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Genel İngilizce. Pedagojik formasyona sahip olup hem okul hem de özel ders alanında tecrübe sahibiyim. Kişiye ve amaca özel görsel ve işitsel program ve tekniklerle İngilizceyi sevdirerek öğretirim. İngiltere ve Malta’da HİE eğitimi almış sertifikalı bir öğretmen olarak pratik konuşma ve test teknikleri hususunda iddialıyım. İş İngilizcesi İş adamlarına özel teknik ve genel İngilizce programı ile toplantı yapma, sunum, iş görüşmesi ve iş gezisi gibi pratik konuları kapsayan özel ingilizce de
Alâ Erdoğan

Alâ Erdoğan

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Herkese merhaba. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 2 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Okul öncesi ve ilkokul gruplarında deneyimim var. İlk olarak kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size özel kişisel bir program hazırlayıp bu şekilde devam edeceğiz.
Mercan Can

Mercan Can

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
26 yıllık tecrübe ile başarı odaklı zoom programı ile tüm Türkiye'ye ders verilir Okul öğrencileri için mufredat dahili eğitim_ Yetiskiler için Genel Ingilizce dersleri verilir. Aynı zamanda Yeminli tercümanım. Mesafeye göre 3.bölge dahilinde birebir ders yapıĺabilir.
Ayşe Sarı

Ayşe Sarı

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
İngiltere'de hukuk master'ımı tamamladım. Londra'da ikametgahım bulunmakta. Bu yıl ailem ile birlikte İstanbul'dayım. Native İngilizce bilmekte ve kullanabilmekteyim. İlk ve Ortaöğretim ders tecrübem bulunmakta.
Amerikan Kültür Dil Okulu Zeytinburnu

Amerikan Kültür Dil Okulu Zeytinburnu

İngilizce Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Hafta içi ve hafta sonu farklı iş sektörlerinden oluşturulacak gruplarla birlikte günlük hayatta; havaalanında, restorantta, otelde, alışveriş merkezlerinde, ofiste, toplantıda, bir yerden bir yere giderken kısacası hayatın tüm alanlarında her şeye cevap verecek nitelikte sınıf ortamından farklı bir konseptte drama ve canlandırma (roleplay ) aktiviteleriyle gerçekleştirilecek olan pratik İngilizce dersleri ile ‘’ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM’’ tabusunu yerle bir edecek. Amerikan Kültür Yabanc
Ergun Aydin

Ergun Aydin

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Demiroglu Bilim Universitesi’nde tip fakultesi, C2 seviye ingilizce konusan ogrenciden ingilizce ozel dersi
Ayşegül Ay

Ayşegül Ay

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Yüzde yüz ingilizce psikoloji öğrencisiyim. yazın boş vakitlerimde buluşup ingilizcenizi geliştirebiliriz.
Ayşe Selin Türkmen

Ayşe Selin Türkmen

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Liseyi yeni bitirdim. İş tecrübem yok. B 1-2 seviyesinde ingilizcem var. Sıcakkanlıyımdır. Sorumluluk üstlenmeyi severim. Kitap okumayı severim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinem Ç.
İngilizce Özel Ders   24/02/2021

Vahit Bey, İngilizce pratiğim sürecinde konuşurken yaşadığım tutukluk, kafamda Türkçe-İngilizce çeviri yapmadan cümle kurma, Türkçe düşündüğüm an kendimi fark edebilme ve düzeltme, daha doğal bir ifadeyle İngilizce nasıl ifade edilebilir gibi konularda yardımcı oldu. Kendisine hem ders esnasında hem de ders sonrası desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

         
Sinem B.
İngilizce Özel Ders   11/02/2021

Tufan Koçak hoca ile konuşma eğitimleri yürütüyoruz. Kendisi profesyonel anlamda bir eğitmen. Yurtdışında aldığı eğitim ve tecrübeyi eğitimine yansıtan bir hoca. Konuşma eğitiminden sonra kendisiyle TOEFL eğitimine de devam edeceğim. Gayet sistematik bir öğretim tarzı var. kendisiyle gönül rahatlığı içinde çalışabilirsiniz.

         
Serkan S.
İngilizce Özel Ders   27/01/2021

Oylum Hoca hem alanında çok bilgili hem de çok eğlenceli bir eğitmen. Onun sayesinde sadece 2 haftada IELTS speaking notum 5'ten 6'ya writing notum 5.5'tan 6'ya yükseldi. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Merve D.
İngilizce Özel Ders   10/01/2021

Yarım saatlik deneme dersinde bile güzel şeyler basaracagimiza öyle inandım ki enerjisi muhteşem ve gelecek dersler için aşırı heyecanliyim🤗

         
Cem K.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Alanında uzman bir akademisyen ve öğretim tarzı çok iyi ve benim için en önemlisi samimi olması. başlangıç seviyesindeyim ve çok ileri sevilere Sevil hoca ile birlikte geleceğimize ilk dersten inandım. Özgüven ve motivasyon konusunda da çok iyi destek oluyor. Akademisyen olmasından dolayı (ki bu önemli bir avantaj) Eksik/Yanlış öğrendiğiniz her şeyi düzelterek gidiyor... 👌✌️👋

         
Fatih D.
İngilizce Özel Ders   02/01/2021

Uzun zamandır ders almayı düşünüyordum. Pandemi sürecinde nihayet başladım ve keyif alarak devam ediyor. Konuşma dersi olarak başladım ve konuşma esnasında gerekli grammer konularında değiniyoruz. Ders esnasında güncel konular üzerine konuşmalar ve belirlenen metin üzerine sohbet keyifli ve öğretici zaman geçirmedir. Bunun için Haktan Bey' e teşekkür ederim. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim..

         
Melike K.
İngilizce Özel Ders   26/12/2020

Çok güler yüzlü ve işinde çok iyi bir öğretmen kendisi. Dersi çok eğlenceli geçiyor geçen saati anlamıyorsunuz bile. Farklı anlatım teknikleri ile kolayca anlamanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum! :)

         
Senay K.
İngilizce Özel Ders   07/12/2020

Deniz Hanım, seviyenize uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda derslere devam ediyor. İlgili ve sorularınıza her zaman cevap veriyor. Teşekkürler.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz