En İyi 10 Bakırköy İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 235 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Anıl Hatipoğlu

Anıl Hatipoğlu

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar. Ben Anıl Hatipoğlu. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda aile danışmanlık sertifikası programı kapsamında önümüzdeki aylarda Aile danışmanı olarak götev yapacağım. Bölümümün dili %100 ingilizce olmakla birlikte dünya çapında geçerli TOEFL belgesine dayanarak C1 seviyesi ingilizcem bulunmakta. An itibariyle belli özel okulların İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerini üstleniyorum ve yaklaşık 4 senedirde özel olarak ingilizce
Alâ Erdoğan

Alâ Erdoğan

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Herkese merhaba. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 2 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Okul öncesi ve ilkokul gruplarında deneyimim var. İlk olarak kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size özel kişisel bir program hazırlayıp bu şekilde devam edeceğiz.
Hemera Language Workshop

Hemera Language Workshop

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Farklı Yabancı Dil özel ders programlarıyla kolay bir şekilde yabancı dil öğrenmek isteyen herkese imkan tanıyan Hemera Language Workshop un programı şu şekildedir: 1- Bireysel özel ders 2- Sınavlara yönelik yabancı dil 3- Okula takviye yabancı dil 4- Ev hanımlarına özel yabancı dil 5- Konuşma, yazma ve gramer Size ihtiyaç duyabileceğiniz her anlamda özel yabancı dil eğitimi alabilme imkanı sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olduğu kadar yabancı dil öğrenebilecek ve kafanızdaki tüm soru
Özer Ton

Özer Ton

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
2009 yılından bu yana aktif olarak İngilizce eğitimleri vermekteyim. İngilizce eğitimi ile ilgili gerek Yurt dışında gerekse Yurt içinde bir çok eğitime katıldım. Yetişkin grupları ve sınav gruplarıyla yoğun olarak birebir çalışmalar yapmaktayım. Toefl, iELTS, YDS, YÖKDİL Sınavlarına hazırlık ve Genel İngilizcede yoğun grup çalışmalarım hala devam etmektedir. Genel İngilizce derslerinde materyallerin tamamı tarafımdan sağlanmaktadır (kitap,çalışma kağıtları,dinleme alıştırmaları vs.) Ayrıca, ak
Melik Aktarli

Melik Aktarli

İngilizce Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Ben Melik Aktarli; Türkiye yeni taşındım, yurtdışına gidene kadar özel ders vermek istiyorum. Daha önce Polonya’da bir sene boyunca devlet okulunda İngilizce Öğretmenliği yaptım bunun yanında özel ders verdim ve bir çok İngilizce kursunda çalıştım. Vereceğim özel ders genelde öğrenci odaklı oluyor eğer konuşma odaklı ise kesinlikle öğrencime kendi anadilini konuşturmuyorum ve kısa sürede çok iyi sonuçlar alacaklarından Emin’im.
Gizem Arslan

Gizem Arslan

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Uzun yillar yurt disinda aldigim egitimime ve is tecrubelerime dayanarak fark yaratacagima inaniyorum.
Ecem Yıldız

Ecem Yıldız

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Endüstri Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Matematik, Fen ,ingilizce alanlarında İlköğretim-ortaokul -lise seviyelerine 4 yıldır özel ders vermekteyim. Etüt merkezlerinde ve vakıflarda faaliyetlerimi sürdürmekteyim.
Sezen Buse

Sezen Buse

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Merhaba, Ben Sezen, 23 yasindayim. Mimarim ve ana dilim gibi Ingilizce biliyorum. Ingilizceyi Bilkent üniversitesinde egitim alirken öğrendim ve yurtdisinda yaşadığım surecte geliştirme fırsatı buldum. Yurtdisi geçerliliği olan dil sınavım da var ve size ingilizce öğretmeyi cok isterim.
Ayça Elmas

Ayça Elmas

İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
19 yaşındayım.Beykent üniversiteside ingilizce mütercim tercümanlık okuyorum.Bir çok ilkokul ve ortaokul öğrencisine ingilizce dersi verdim.
İsmail Aydın

İsmail Aydın

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 12 yıllık ingilizce öğretmeniyim. Ielts, Toefl, gibi uluslararası ingilizce sınavları ve üniversitelerin proficiency sınavlarına, ve YDS sınavlarına öğrenci hazırladım. İngilizce öğrenme talepleriniz için bir saatlik ücretsiz ders yapar, ihtiyaç ve seviyenizi ölçerim. Ardından bir program hazırlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Akkuş
İngilizce Özel Ders   30/09/2020

gerçekten harika bir insan ingilizce konusunda güvenebileceğiniz bir isim hatta tek isim diyebilirim. Oylum hoca kısaca mükemmel bir öğretmen...

         
Naim Varlı
İngilizce Özel Ders   22/09/2020

Tufan hocanın anlatım şekli gerçekten çok iyi. Derslerdeki samimi davranışlarından dolayı dersler kesinlikle sıkıcı geçmiyor. Çok memnunum.

         
Hamza Yilmaz
İngilizce Özel Ders   12/09/2020

Arkadaşlar sınav veya ingilizce öğrenmek istiyorsanız celal hocamla iletişime geçin gayet iyi bir insan ve saygılı bir hoca ingilizce öğretmesi gayet çok iyi sizden tavsiyem celal hocamı bir değerlendirin

         
GÜLAY TANRIVER TANRIVER
İngilizce Özel Ders   03/09/2020

Davut Hocayla yeni çalışmaya başladık, ingilizceyi sayesinde yeniden sevmeye başladım:) kendisi profesyonel ve sizin seviyenize göre nasıl ilerleyeceğini iyi biliyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Baran Bakaç
İngilizce Özel Ders   28/07/2020

Hocamla çalışmalara başlayalı yaklaşık olarak 1 ay oldu. Gerek dersi etkili bir şekilde anlatması gerekse ders dışında kalan zamanlarda da sürekli ilgilenmesi ve en önemlisi işini severek yapması takdire şayan.

         
Kaan Alkım
İngilizce Özel Ders   25/07/2020

Kendisi ile yaptığımız demo derste alanında gayet başarılı olduğunu gördüm. Her seviyedeki öğrenci için kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Elana

         
Hakan Akış
İngilizce Özel Ders   20/07/2020

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kaliteli eğitimi, uygun fiyata buldum. Anlayışlı, güleryüzlü, işini çok severek yapan bir ekip. ÇVerdikleri eğitim,çok etkili bir sistem ve ciddi olarak profesyonellik gerektirir. Eksiğinin ne olduğunu ve seviyemi hemen anladı. ıstediğim tarz konular verdi ve okur iken sürükledim. yani bir an kendimi yabancı ülkede zannettim. Tekrar teşekkürler.

         
Arda Pınarcı
İngilizce Özel Ders   14/07/2020

Gökçen Hoca ingilizce öğretme konusunda çok başarılı bir isim onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum.Dijital medyadan birebir derslerden daha iyi bir eğitim vermesi ve uluslararası kullanılan en iyi kitaplar ile dijital medyadan eğitim vermektedir.Sizin seçeceğiniz herhangi bir saatte yani istediğiniz zaman birebirinize başlayabiliyorsunuz bu çok iyi birşey. Ama en son olarak şunu söylemek isterim herşey kendinizde bitiyor yani Gökçen hocanın tüm dediklerini harfi harfine yapmanız lazım eğer dil öğrenmek istiyorsanız. Tekrar yapmadan çalışmadan hiçbir başarıya ulaşamazsınız.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz