En İyi 10 Bakırköy İstanbul Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 118 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Taha Ö.

Taha Ö.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhabalar,firmanız ve sizler için kaliteli,özgün ve markanıza değer katacağımız işler için buradayım.24 yaşında genç bir girişimci olarak sektörde devam ediyorum.Yaklaşık 5 sene gibi bir süreçte 3000+ iş teslimi yaparak bir çok ödüle ve sertifikalara sahip oldum. Tv8,Kanal D , Atv gibi kanalların ve sektörde ki ünlü isimlerin tasarımcılığında görev aldım almaya devam ediyorum. Firmanızın en önemli unsurlarından birisi olan marka kimliği çalışmalarımla markanızın reklamını en iyi ve en doğru şe
Yunus Emre G.

Yunus Emre G.

Logo Tasarım · Eyüp, İstanbul
LOGO TASARIMI YAPIYORUM. Amacım kaliteli güzel içerikler üretmek ve kendimi bu alanda daha fazla geliştirmek. İş disiplini ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle işlerinizi tamamlayıp sizlerin beğenisine sunuyorum.
Erdinç İ.

Erdinç İ.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Lise öğrencisiyim.Fakat gerçekten iyi işler başarabiliyorum.Eğer bir Grafik Tasarımcıya ihtiyacınız olursa ben buralardayım. Logo-Kartvizit-Broşür-Afiş-Kurumsal Kimlik- Brief Öncelik kalite.
Yasin Y.

Yasin Y.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Alışılagelmiş tasarım algısını kıran kompakt, sade ve her türlü döneme uygun temada işler yapabiliyorum.
Güven K.

Güven K.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
İstekleriniz doğrultusunda dijital ortamda logonuzun tasarımı, kartvizit tasarımı ve logonuzu yerleştirmek istediğiniz her türlü promosyon ürünlerinin tasarımı yapılabilmektedir. İşin sonunda istediğiniz her formatta ürünleri teslim alabilir hatta aldığınız dosya ile direkt olarak matbaaya gidebilir ve bastırabilirsiniz. Ürün çıktı formatları pdf, dwg, jpeg, png gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda verilebilmektedir.
Sinem K.

Sinem K.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü Mezunuyum. Şuan bilinen ve en büyük yayınevlerinden birinde Yardımcı Yönetmen olarak hizmet vermekteyim. Logo, kapak tasarım, dergi mizampaj, insert tasarımı yapmakla beraber dileyen müşterilerime matbaa hizmeti de vermekteyim. Sizlerin memnuniyeti benim mumnuniyetimdir.
Süleyman  B.

Süleyman B.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Henüz yeni olmamıza rağmen farklı ve yenilikçi fikirlerle sizleri memnun edebileceğimize inanıyoruz.
Serhan G.

Serhan G.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhaba ben Serhan GÖREN. Tipografi ve renk kullanımıyla alakalı daha önce ajans deneyimi elde ettim. Aklınızdaki tasarımı tam olarak ortaya çıkarabilirim.
Fatih C.

Fatih C.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
30 yıl 
+ 11 ajans + 
135 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel + 4 çocuk romanı + 11 masal kitabı + yüzlerce logo + yüzlerce reklam filmi, basın ilanı, basılı materyal + onlarca ambalaj + binlerce hayata geçmemiş fikir. (şimdilik) Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)
 Daha çok iş örneği için https://kerimfatih.wixsite.com/mysite/about
Beytullah İ.

Beytullah İ.

Logo Tasarım · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Beytullah ben. Ofisinde logo tasarlayan bir grafik tasarımcıyım. İşime tutkuyla bağlıyım. Bir projeye başladığımda amacım ortaya çıkaracağım tasarımın içinize sinip beğeni kazanmasıdır Kalite, iş disiplini, iş ahlâkı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyorum. Sorularınız ve diğer ihtiyaçlarınız için lütfen mesaj atın, anında geri dönüş sağlayacağım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Ataklı
Logo Tasarım   07/07/2020

Aysun hanım gerçekten çok sabırlı.Sade, temiz ve iyi bir iş çıkardık.Yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Fettah Güler
Logo Tasarım   14/05/2020

Gerek kalite,gerek samimiyet noktasında mükemmel bir çalışma çıkarıyor.Yunus Emre Bey işini özveriyle yapıyor.Herkese tavsiye ediyorum.

         
Logo Tasarım   13/04/2020

Beste hanim ilk günden beri çok ilgili ve alakalı biriydi. Talepleri göz önünde bulunduran, profesyonel bir iş ortaya koydu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle bir kez daha Beste hanım ile çalışırım.

         
İlyas Kaya
Logo Tasarım   29/03/2020

çok ilgili bir arkadaş gerçekten son noktada bir yerde buluşuyorsunuz ve işte bu dediğiniz bir tasarım sergiliyor öyle 1 yada 2 çalışmayla bırakmıyor sonuç odaklı olanın en güzelini mükemmelini çıkarmaya çalışıyor kendisine çok teşekkür ederiz yaptığı işe göre cüzibir teklifti

         
M.Reşid Çavuşoğlu
Logo Tasarım   21/12/2019
gallery thumbnail

Murathan bey ilgili,işinde ciddi,farklı fikirlere de açık bir insan.İletişim halinde oluyor ve iş hızlı yürüyor,çalışmalarınızı fikirlerinize örneklerinize göre yönlendiriyor.

         
Sadi Baysal
Logo Tasarım   23/11/2019

Hazır logomuza ve ismimize uygun bir çalışma talebinde bulundum.Doğuş ajans tan Fatih bey ilgilendi ve isteğimize göre bir çalışma yaptı ve teslim etti.Teşekkürler Fatih bey.

         
Metin İzçınar
Logo Tasarım   20/11/2019

Baştan sona karşılıklı güzel bi çalışma yaptık .İhtiyacım ve tavsiyesini göre yaptigimiz logo bana göre başarılıydı. Teşekkür ederim.

         
Aslı Gırcalı
Logo Tasarım   30/09/2019

Bayan Kuaförüyüm uzun zamandır salonum için logo istiyordum Armut uygulaması sayesinde Taha beyle görüştük sağolsun zor bir beğenen biri olarak benim tüm kahrımı sabırla çekti ve sonunda hayalimdeki logoyu tasarlayıp sundu şimdi benden mutlusu yok çok teşekkür ederim

Popüler Logo Tasarım Bölgeleri
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz