En İyi 10 Bakırköy İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 20 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Viktorya B

Viktorya B

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
14 sene tecrübeli piyano öğretmeniyim. Pedagojik formasyon sahibiyim. Her düzeye uygun program uyguluyorum.
Beyza Bilek

Beyza Bilek

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
Piyano eğitimime 12 yaşında başladım.O Dönem ki piyano öğretmenim Marmara üniversitesinin müzik öğretmenliği bölümünden mezun olan Dilek Çipli'dir.Üniversiteyi çanakkale onsekiz mart üniversitesi müzik öğretmenliği ana bilim dalında tamamladım. yan enstrüman olarak yan flüt çalmaktayım.şuan gitmekte olduğum bir çok piyano özel ders öğrencim bulunmaktadır.ayrıca bakırköy nar sanat merkezinde çalışmaktayım. orada da 8-40 yaş arası öğrencilerim bulunmaktadır.
Burak Özdemir

Burak Özdemir

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
Tüm enstrumanlar için ayda 4 saat enstruman 4 saatte nazariyat ve solfej eğitimi olmak üzere 8 saatlik eğitim veriyoruz. Bunun yanısıra konservatuara hazırlık resim ve yazı atolyemiz de mevcuttur
Hatice Bayram

Hatice Bayram

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Piyano Anasanat Dalı Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretimi Üzerine Pedagojik Formasyon Haliç Üni. Türk Müziği Konservatuarı Müziğe küçük yaşlarda piyanoyla başladım. Daha sonra yandal olarak gitar ve Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarında çello üzerine çalışmalarım oldu. Yer yer müziği öğreterek yer yer de icra ederek sanatı, sanatcı bilinci çerçevesince gözetmekten yanayım. Ders: Piyano tekniği, no
Afet Kanar

Afet Kanar

Piyano Dersi · Bahçelievler, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Lisans 1. sınıf öğrencisiyim. Başlangıç düzeyinde solfej, piyano ve klarnet dersleri veriyorum. Dersleri öncelikle online şekilde daha sonra öğrencimin de isteği ile birebir olarak da işliyorum. 10-20 yaş aralığına ders veriyorum.
Durdyyeva Gülaram

Durdyyeva Gülaram

Piyano Dersi · Güngören, İstanbul
Şu an bir güzel sanatlar lisesinde piyano öğretmeniyim.Daha önce Türkmen Milli Konservatuarı'nda Baş Piyanistlik yaptım.Rusça ve İngilizcem iyi seviyede.
Elif Göktürk

Elif Göktürk

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Burcu Işıl Oğuz

Burcu Işıl Oğuz

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
Deneyimli uzman öğretmenden piyano eğitimi -Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Mezunu (piyano branş) - Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Mezunu(piyano branş) - Pedagojik formasyona sahip - Çeşitli kurs ve kolejde çalışmış - 5 Yıllık özel Ders Deneyimi & güzel sanatlar lisesine hazırladığım öğrencilerimin referansı
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
Narin Ç

Narin Ç

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümü mezunuyum.Uzun zamandır özel ders vermekteyim. Her yaştan ve her seviyeden öğrenciler ile çalıştım ve çalışmaktayım. International sertifika programlarına öğrenci hazırlamaktayım. Öncelikli amacım öğrencinin ilerleyen süreçte bir eğitmene ihtiyacı kalmaksızın çalabilecek seviyeye gelmesini gerektiren teknik ve teorik bilgiyi en pratik şekilde öğretmektir. Klasik repertuar çalıştırmakla birlikte öğrencinin istediği popüler parçaları çalışm
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Piyano Dersi   04/10/2020

Görüşmeye gittiğimde Namık Kemal Bey’in naif tavrı bana müthiş enerji verdi ve deneme dersi aldıktan sonra eğitime başladım. Çok memnun kaldım.

         
Sevilay Daldal
Piyano Dersi   01/10/2020

Dilan Hanım kişiliği ve öğretme tarzı ile takdir ettiğim bir öğretmen. Geçen yıl yüzyüze başladığımız derslere pandemi sebebiyle uzaktan devam etmek zorunda kalsak da verimlilikte bir değişiklik olmadı. Değişen sınav sürecini yakından takip ederek bizi detaylı şekilde bilgilendirdi. Kendisi ile tanıştığım ve çalıştığımız için mutluyum.

         
Esra Aycan
Piyano Dersi   23/09/2020

Üç yaşındaki oğlum, Süeda Hoca ile müziğe çok güzel bir başlangıç yapmış oldu. Çocukların dünyasına girip onları anlayabilme yeteneği çok güzel. Bu sayede odağı üzerinde tutabiliyor ve seçtiği eğlenceli yöntemlerle aktarabiliyor. Ders öncesi yaptığı titiz ve özenli hazırlıklarla dersler çok akıcı geçiyor. Süeda Hocanın sakin ve anlayışlı yapısıyla dersler hem eğlenceli hem de rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

         
Hilal Karakaş
Piyano Dersi   12/09/2020

İlk dersimizi yaptık Dilek hanım ile özenli ve titiz çalışmasından memnun kaldık. Kendisi ile devam edeceğiz.

         
Damla Özdemir
Piyano Dersi   07/09/2020

Harika bir öğretmen ! Enerjisiyle büyülüyor. 7 yaşındaki oğlumun idolü oldu. Uzun seneler boyunca beraberiz diye düşünüyorum. Teknik olarak da çok donanımlı birisi. Güncel bilgileri ve uluslararası sertifika programlarını da takip etmesi en büyük artısı.İyi ki tanışmışız Yiğit Hocam!

         
Eda Türk
Piyano Dersi   28/08/2020

Süeda hanımın çocuklarla iletişiminin iyi olması beni çok memnun etti. İlk başta kızımın sıkılabileceğini düşünmüştüm fakat ders içerisinde odağı kendi üzerinde tutabilme becerisi, dersi eğlenceli ve disiplinli işlemesi güven vericiydi. Evindeki hijyen koşullarına dikkat etmesi de özellikle pandemi sürecinde önemli bir ayrıntı.

         
Ertuğrul Yaşar
Piyano Dersi   23/07/2020

Barışcan hoca işini seven ve bilinçli yapan biri. Seviyeme baktı, sorunlarımı belirledi, program yaptı ve çalışmaya başladık. Özgüven verdi, eğer sabırlı ve dikkatli çalışırsam iyi bir seviyeye gelebileceğime inandırdı. Daha ne isterim ;)piyano öğrenmek isteyenlere öneririm.

         
Semiha Demir
Piyano Dersi   21/07/2020

Doğru bir tercih yaptığınızı ilk dersten fark ediyorsunuz :) Dersimiz hem çok keyifli hem de dolu dolu geçti. Teşekkür ediyorum.

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz