En İyi 10 Balçova İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balçova civarında 92 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ebru Tekun

Ebru Tekun

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Türkiye de İngilizce hazırlık sınıfı olan Anadolu lisesi eğitiminden sonra Dokuz Eyĺül Üniversitesi nden mezun oldum. Üniversite eğitimden sonra dil eğitimi için Londra ya gittim.Richmond Adult&Community College da Advance dil eğitimi aldim. Türkiye ye döndükten sonra dilimi kullabilecegim aktif bir iş yapmak istedim ve 8 yıl dış ticaret pazarlama yaptim ancak evli ve 2 cocuk annesi olunca eğitim hayatı çok cazip olmaya başladı. Öğretmeyi, bildiklerimi aktarmayı seven bir yapım oldugu icin özel
Duygu Göztepe

Duygu Göztepe

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
1998 yılında ODTÜ den mezun oldum. Halen bir devlet okulunda Ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Deneyimli ve 2 çocuk annesi olarak öğrencinin psikolojisini ve seviyesini iyi tahlil edebilirim. Öğrencileri tarafından sevilen ,başarı odaklı, azimli bir öğretmenim. not :sadece lise,ortaokul ve ilkokul öğrencilerine ders vermekteyim.Yetişkinlere ders vermiyorum.
Sebahat Kırkan

Sebahat Kırkan

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Pamukkale üniversitesi İngilizce öğretmenliğinden mezun oldum. Hollanda'da doğdum. Anadilim Felemenkçe. İnstanbul işletme enstitüsünden c1_c2 sertifikam var. Özel ders deneyimim var.
Celal Boz

Celal Boz

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Uşak Amerikan Kültür Dil Okulundan TESOL eğitimi alıp 2 yıl aynı okulda öğretmenlik yaptım. Şu anda memleketim olan İzmir'de özel derslerime devam etmekteyim. Derslerimizi tamamladığımız öğrencilerimle halen iletişim halindeyiz. Şu anda mevcut öğrencilerimle eğitimlerimize devam etmekteyiz. Amacım tecrübe ve deneyimlerimi en iyi şekilde değerlendirip öğrencilerime bilgi aktarımını daha eğlenceli ve dinlenebilir hale getirerek derslerimi daha verimli kılmak.
Selin Akyol(ingilizce Öğretmeni)

Selin Akyol(ingilizce Öğretmeni)

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
8 yıldır aktif olarak İngilizce özel ders vermekteyim.anaokulu,ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine okula destek ve sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere sıkmadan İngilizceyi sevdirerek ders veriyorum.Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.unutmayın İngilizce bilmek özgürlüktür.
Alper Kağan Ateş

Alper Kağan Ateş

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Merhaba. Dokuz Eylül Üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyorum. Temel seviye dersleri veriyorum. İnternet üzerinden veya evinizde ders yapabiliriz. Daha yakından tanışmak isterseniz ücretsiz deneme dersi yapıyorum :)
Berkay Ataman

Berkay Ataman

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Merhaba. Ingilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenmek, konuşabilmek ve yazılı olarak iletişim kurabilmek istiyorsanız doğru kişiye ulaştınız. Yaklaşık 21 sene önce dinlediğim İngilizce şarkılarla başlayan yabancı dil öğrenimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm Işletmeciliği nde aldığım egitimle akademik seviyeye taşıdım. Siz de İngilizce öğrenmek, ya da seviyenizi ilerletmek istiyorsanız hemen başlayalım.
Güldem Gülle

Güldem Gülle

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. 8 senedir özel ders veriyorum. Eğitimimin bir kısmına yurtdışında devam ettim. Şu an bir dil okulunda İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Her seviye ve yaş grubuna genel ingilizce dersi veriyorum.
Aycan Laçin

Aycan Laçin

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Celal Bayar Üniversite İngiliz Dili be Edebiyatı mezunuyum. İlkokul ortaokul lise düzeyindeki öğrencilere ingilizce derslerinde yardımcı olabilirim aynı zamanda ilkokul ve ortaokul öğrencilerine diğer derslerde de yardımcı olabilirim.
İmge Mercanoglu

İmge Mercanoglu

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
İngilizce Psikoloji bölümü okumaktayım. Speaking (konuşma) dersi dışında akademik writing, reading, grammer dersleri veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aleyna B.
İngilizce Özel Ders   07/01/2021

Deniz in sıcakkanlılığı sayesinde ingilizce konuşmaktan veya yanlış yapmaktan çekinmiyorum. Sabırlı ve düzenli bir öğretmen.

         
Esra Ö.
İngilizce Özel Ders   27/12/2020

Merhaba, Ceren hocamla iki haftadır birlikteyiz. İlk dersimizde yıllardır İngilizce kullanmıyor olmama rağmen, iyi hissettirip genel konuşma dilinde güvende hissettirip konuşabileceğim inancına sahip olmamı sağladığı için devam etme kararı aldım. Benim disipline olmam için son derece kibarca ödev ve sorumluluklarımı iletebilen Ceren hocamla devam ediyoruz. 47 yaşında “İngilizce konuşabilirim” dedirten hocam ile beni bir araya getirdiği için armut platformuna teşekkür ederim.

         
Neslihan T.
İngilizce Özel Ders   14/12/2020

Sevgili özge hanım gerçekten işinde muhteşem benim oğlum öğretmenine zor alışan bir çocuk fakat özge hanım ingilizce dersi dışında çocukların iç dünyasını keşfederek gönüllerinde taht kuruyor... iyi ki tanıma fırsatımız oldu.Derslerinde de başarılı ortamı ders havasından çok oyunla renklendirerek anlatıyor...sevgiler...

         
Rana U.
İngilizce Özel Ders   04/12/2020

Kesinlikle çok memnunum. İlayda hocayla İngilizcenin çok zor olduğuyla ilgili önyargılarım tamamen kalktı. Her ders biraz daha ilerlediğimi hissediyorum ve bunu birlikte görüyoruz. İyiki diyorum her ders ✌️🎊

         
Metin S.
İngilizce Özel Ders   20/11/2020

Öncelikle belirtiyim Emre Bey'in çok derin bir İngilizce bilgisi var, ana dili gibi yetkin olduğunu söyleyebilirim. Aksanı da dikkat çekici. Ben IELTS'e hazırlanırken Emre Bey'den destek aldım, derslerimiz çok verimli geçti. Sürekli ödev vererek takibini yaptı. İyi bir iletişim gücü var, ve gerçekten işini tutkuyla yapıyor. Derslerin dışında da takıldığım noktalarda sorular sordum ve hepsine kısa sürede dönüş yaptı.

         
Deniz O.
İngilizce Özel Ders   19/09/2020

Nazlı hanım gerçekten gönülden bu işi yapmak isteyen özellikleri çocuklar ile çok iyi iletişim kurabilen çok değerli bir eğitmen. Kendisini armut.com üzerinden bulabilmiş olmaktan çok mutluyuz. Umarım öğrencilerine değer katmaya bu şekilde devam eder. Çok teşekkürler

         
Fatih K.
İngilizce Özel Ders   11/09/2020

İlk dersimiz çok iyi geçti,kısa bir süre içinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşacağıma inancım tam 👏👏

         
Feyza S.
İngilizce Özel Ders   31/08/2020

Objektif değerlendirme yapan ve ogrenciyi tanıyan bir ogretmen.7 yadindaki oglum gidiyoruz ve oglum severek gidiyor ingilizceyi de sevmeye başladı sayesinde.tesekkurler

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz