En İyi 10 Başakşehir Asansör Bakım | Armut

En İyi 10 Başakşehir İstanbul Asansör Bakım

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 10 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Das Asansör

Das Asansör

Asansör Bakım · Başakşehir, İstanbul
Asansör bakım, arıza, revizyon ve montaj alanlarında 23 yıldır hizmet vermekteyiz. Sizlerin ihtiyaçlarına çözüm getirmek isteriz.
Csm Asansör

Csm Asansör

Asansör Bakım · Bağcılar, İstanbul
Asansör, Her mekanik sistemde olduğu gibi özellikle asansörlerde de bakım hizmeti oldukça önemlidir. Bakım yapılan bir asansörün ve asansör parçalarının oldukça uzun yıllar kullanıldığı kanıtlanmıştır. Ayrıca bakım hizmeti arızayı önlemekte ve asansörde meydana gelebilecek maddi hasarları da engellemektedir. Dolayısıyla da kazalara yol açan sebepleri ortadan kaldırmaktadır. Ülkemizde bir türlü anlaşılamayan bakım konusunda önemli hizmetler vermekteyiz
Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti

Öz Csm Mühendislik İnşaat Asansör Ve Elektirik şti

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul
Firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitesini belgelemiştir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmektir. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan ÖZCSM ASANSÖR , çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz ve z
Zerlift Asansör Mühendislik

Zerlift Asansör Mühendislik

Asansör Bakım · Başakşehir, İstanbul
Asansör onarımı konusunda İstanbul hudutlarında tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Teklif almak için bize ulaşabilirsiniz
birrtek

birrtek

Asansör Bakım · Başakşehir, İstanbul
Fiber Asansör

Fiber Asansör

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul
2008 yılında temelleri atılan Fiber Asansör, 11 yıldır verdiği sorunsuz hizmet ve yakaladığı yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.
GÜVEN ASANSÖR

GÜVEN ASANSÖR

Asansör Bakım · Beylikdüzü, İstanbul
Güven Asansör olarak 1982 yılından bugüne kadar geçen süreçte başta İstanbul olmak üzere çeşitli bölgelerde montaj,bakım ve revizyon alanlarında önemli işlere imza atmıştır. Güven Asansör olarak vizyonumuz montaj, bakım ve revizyon alanlarında müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini en üst seviyede tutarak ve en önemlisi kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Kalite Standartlarını kendine hedef olarak seçen firmamızın temel prensibi, müşteri memnuniyetinin eksiksiz olması ve bun
Admasansör

Admasansör

Asansör Bakım · Beylikdüzü, İstanbul
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan admasansör gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Nirvana Asansör

Nirvana Asansör

Asansör Bakım · Eyüp, İstanbul
İstanbul Avrupa Yakasında asansör bakımı, revizyon (yenileme),montaj ve arıza hizmetleri veren Nirvana Asansör ekibi olarak aynı zamanda ücretsiz keşif olanağı da sunuyoruz. Misyonumuz ve Vizyonumuz gereği günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri ve son çıkan yönetmelikleri yakından takip ederek ''temiz, zamanında, eksiksiz,güvenilir ve profesyonel'' olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize, ''kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız'' ile 24 saat i
Poyraz Asansör Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Poyraz Asansör Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Asansör Bakım · Üsküdar, İstanbul
Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Poyraz Asansör, 2014 yılında kuruldu. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi Asansör yedek parçalarını bünyesinde barındıran Poyraz Asansör, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Asansör Kumanda Pano imalatı - Paket Malzeme üretimi, Montaj ve bakım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erkan Kördal
Asansör Bakım   18/05/2019

Asansör için gerekli eksiklikleri söyledi ve hızlı şekilde bakım yapıldı. güler yüzlü işini bilen ehli usta bekir bey. Çok teşekkür ederim. Firması ile yıllık bakım anlaşma imzaladık.

         
Selçuk Gencer
Asansör Bakım   10/05/2019

Gelen teklifler sonucu Metyıl asansörde karar kıldık. Bakımlarımızı eksiksiz yaptılar, personeli de gayet bilgili. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

         
Ayhan Bayrak
Asansör Bakım   22/04/2019

İLGİLİ FİRMA ELEMANI AKŞAM SAATİNDE GELDİ KONTROLLERİNİ YAPTI BİR GÜN SONRA FİRMANIN SAHİBİ VE YETKİLİ TEKNİSYEN GELDİ PERYODİK BAKIMI YAPTILAR BİZDE APARTMAN OLARAK 10 YILDIR BİZE EKSİK HATALI HİZMET VEREN ASANSÖR FİRMASI İLE SÖZLEŞMEMİZİ BİTİRDİK VE ETS ASANSÖR İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADIK TEŞEKKÜR EDERİM.

         
Başak Gül
Asansör Bakım   25/03/2019

Revizyon işini kısa sürede tamamlayarak 2 asansörüme de yeşil etiket aldılar, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

         
Esma Kızılkaya
Asansör Bakım   23/01/2019

Evet çok memnun kaldım. Güler yüzlü, ilgili ve işlerini severek yapıyorlar. Yardımınız için teşekkür ederim. İyi günler

         
Tuncay Savaş
Asansör Bakım   25/10/2018

5 yıldız yetmez.Yeni devraldığım apartman yönetim idaresinde beni daire sakinlerine mahcup etmeden daha sorunlarımı anlatmadan burak bey'in tecrübesi ve becerisi ile halletmiş olması benim için büyük kazanım.Bu tarz ustaları kolayca bizlerle buluşturan armut.com Teşekkür ederim.

         
Nilsun Zulfikar
Asansör Bakım   07/06/2018

Asansor firmasinin yetkilisi Nihat bey isi onayladigim an cevap verip ertesi gun mesai saatleri icerisinde aradi ve randevulastik. Ayni gun oglen saatlerinde ekip binamiza gelmisti bile. Hem cok profesyonel hem de cok kibar insanlar. Cok memnun kaldik. 1 yillik sozlesmemizi imzaladik hemen.

         
Belgin Açar
Asansör Bakım   08/05/2018

Çok hızlı geri dönüş aldım. Fiyat ve hizmet kalitesi çok iyi. Her şey belgeli ve çok net bir şekilde bilgilendiriliyorsunuz. Bizden kaynaklanan sorunlara rağmen iş takibini çok iyi gerçekleştirdiler. Sözleşmeyi imzaladık, uzun soluklu çalışacağız. Teşekkür ederiz!

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz