Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Başakşehir İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 409 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Başakşehir İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 409 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Başakşehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Başakşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Başakşehir içinde yazılan 749 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 4,299 kişi Başakşehir İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Başakşehir İstanbul İngilizce Özel Ders

Barış T. photo

Barış T.

29.10.2013

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Okul öncesi,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerine derslere takviye İngilizce özel ders verilir.Liseye Geçiş Sınavı için uzun yıllardır süre gelen tecrübe. Bahçeşehir ve çevresi için geçerlidir.Klasik ders anlayışı yerine oyunla,bilgisayar destekli eğlenceli İngilizce...

Enes Y. photo

Enes Y.

11.02.2019

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde ve yüksek lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünde tamamladım. Halen doktora çalışmalarına aynı alanda Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde devam etmekteyim. 12 yıllık tecrübemde her yaştan öğrenciyle...

Deniz K. photo

Deniz K.

06.11.2020

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Aynı alanda tamamen İngilizce olarak Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansımı tamamladım. İyi derecede İngilizce biliyorum. Online İngilizce eğitiminde güncel ve global standartları takip ederek kendimi geliştiriyorum.

Hüma Ş. photo

Hüma Ş.

22.09.2018

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölüm mezunu uzun yıllar Amerika’da yaşamış deneyimli ingilizce öğretmeniyim.

Sena Ö. photo

Sena Ö.

16.06.2022

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Atatürk Anadolu Lisesi Hacettepe Üniversitesi 2016 Öncelikle dersimi sevdirmeye ve yüksek dinamikte tutmaya odaklanarak, farklı yetenek ve altyapılardan gelen öğrencilerimle etkili bir şekilde iletişim kurabilen, motivasyonu yüksek bir İngilizce öğretmeniyim. Farklı yaş gruplarıyla uzun süre...

Gamze Ç. photo

Gamze Ç.

09.09.2022

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

2005 yili Marmara Universitesi fransizca ögretmenligi ve iki sene yandal ingilizce okudum. 15 senelik kolej ve özel ders gecmisim var.

Reyhan Ö. photo

Reyhan Ö.

17.03.2020

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Boğaziçi mezunuyum Amerika'da UCLA dan tesol sertifikası sahibiyim ( teaching English as a second language) İstanbul ve Ankara'da özel okullarda altı yıl profesyonel öğretmenlik tecrübem var.dis ticarette aktif beş yıl çalıştım is ingilizcesi pratik ve yazışma konusunda da daha iyi bir ogremten...

Tuncer Y. photo

Tuncer Y.

10.04.2019

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhabalar.9 yıldır hem tercümanlık yapmaktayım hem de özel ders ile ingilizce öğretmekteyim.Bir dilbilimci arkadaşımla birlikte oluşturduğumuz alışılagelmişin dışında olan yöntemimizle 140 a yakın kişiye bu tarihe kadar dil öğretmiş bulunmaktayım.Bunların içerisinde pilot adaylarından,...

Talat A. photo

Talat A.

09.08.2018

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Amerika da eğitim görmüş, yaşamış ve ders vermiş hocadan özel ders. Her yaş için genel ingilizce ve sınavlara hazırlık (YDS, TOEFL vb) konularında ingilizce öğretimi için irtibata geçebilirsiniz. Ders yeri olarak öğrencinin, öğretmenin evi veya ders çalışmaya uygun bir kafe olabilir. Çalışma...

H Didar A. photo

H Didar A.

03.09.2022

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Üniversite öğrencisiyim, akademik seviyede dile hakimim(c1). Özellikle akademide olan arkadaşlarımızın tez vs. hazırlarken Türkçe'sini bulamadıkları makaleleri kolaylıkla ve 2 gün içerisinde çeviriyorum. Ve UCUZ:D İngilizce gönderin Türkçe alın:) Konu gönderene essay de yazılır efendim )))

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Başakşehir İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Başakşehir İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Başakşehir İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Başakşehir İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl