En İyi 10 Başakşehir İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 199 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tufan Koçak

Tufan Koçak

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Galatasaray Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktayım. 2005 yılından bu yana TOEFL, IELTS, PTE ve TOEIC gibi uluslararası sınav eğitimlerinin yanısıra yetişkinlere birebir Speaking ve Business English noktasında yardımcı oluyorum.Hacettepe ve İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Fransa, Amerika ve Peru da ingilizce öğretmeni olarak görev yaptım.Tüm dünyada ingilizce öğretmenliği yapmaya imkan veren Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikasını (TESOL) AB
Emre KOÇ

Emre KOÇ

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2007 Yılından bu yana tüm seviyelerde A1 2B B1 ve C TOEFL, IELTS, YDS, BUSINESS ENGLISH, Essay -E-Mail Writing, PROFICIENCY seviyelerinde üniversite hocası olarak eğitimler verdim. (Halen Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora eğitimime devam etmekteyim).Tüm seviylerde A A B B ve C TOEFL IELTS, YDS, AVIATION ENGLISH alanlarında profesyonel desteğe ihtiyacınız durumunda ve akademik çeviri taleplerinize cevap verebilirim. Hizmet verme alanlarım: -Aviation English -Business E
Enes Yılmaz

Enes Yılmaz

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde ve yüksek lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünde tamamladım. Halen doktora çalışmalarına aynı alanda Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde devam etmekteyim. 12 yıllık tecrübemde her yaştan öğrenciyle (young learners, teenagers, young adults, adult learners) çalışma fırsatım oldu. Üniversite hazırlık okullarında görev yaptım ve 3-4 yıldan beri sadece özel ders veriyorum. Genel ingilizce, İş İngiliz
İstanbul Dil Eğitimi

İstanbul Dil Eğitimi

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Amerika'da George Mason University'de dil eğitimi aldım. İngilizce seviyem uluslararası PTE sınavına göre C1 Advanced (İleri Düzey)'dir. İstanbul Dil Eğitimi'nin kurucusuyum. Dersleri çocuklar için MEB'in müfredatına uygun olarak özel geliştirilmiş program üzerinden yapıyorum. Yetişkinler için ise Oxford Üniversitesi'nin yayınlarını kullanıyorum. İşimi özveri ile yapıyorum.
Reyhan Özgüven

Reyhan Özgüven

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Boğaziçi mezunuyum Amerika'da UCLA dan tesol sertifikası sahibiyim ( teaching English as a second language) İstanbul ve Ankara'da özel okullarda altı yıl profesyonel öğretmenlik tecrübem var.dis ticarette aktif beş yıl çalıştım is ingilizcesi pratik ve yazışma konusunda da daha iyi bir ogremten bulamazsiniz:) zoom kamera ile yaptığım canlı ders ortamı ile Türkiye nin neresinde olursanız olun ders yapabiliriz. yeter ki başlayalım.gorusmek dileğiyle.
İrem İleri

İrem İleri

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben İrem.Yaklaşık iki yıldır bir devlet kurumunda ingilizce öğretmenliği yapmakta ve özel ders vermekteyim.İlgilenen arkadaşlar bana ulaşabilir.
Talat Akpınar

Talat Akpınar

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Amerika da eğitim görmüş, yaşamış ve ders vermiş hocadan özel ders. Her yaş için genel ingilizce ve sınavlara hazırlık (YDS, TOEFL vb) konularında ingilizce öğretimi için irtibata geçebilirsiniz. Ders yeri olarak öğrencinin, öğretmenin evi veya ders çalışmaya uygun bir kafe olabilir. Çalışma saatleri esnektir. Amacınıza göre dersleri düzenleyeceğiz. Genel ingilızce için: Genel ingilizce eğitimimizde okuma, dinleme, yazma ve konuşma fonksiyonlarının hepsine odaklanacağız. Gramer öğrenm
Merve Safa Öztürk

Merve Safa Öztürk

İngilizce Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi, İngilizce öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Daha önce birçok seviyeden öğrenciye özel ders verdim. Çeviri işlemlerinizde de yardımcı olabilirim, teşekkürler.
Şenol Manav

Şenol Manav

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2005-2009 Yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü burs hakkı kazanarak başladım ve bitirdim. 2009 yılından 2015 yılına kadar çeşitli kademelerde ingilizce özel ders verdim. 2015 yılından beri bir eğitim kurumunda aktif olarak çalışmaktayım. -Okul Öncesi ingilizceyi sevdirme ve iyi bir başlangıç yapabilme, -İlkokulda: Ortaokul ingilizcesine hazırlık ve bir yandan da konuşma becerilerinin gelişimi için eğlenceli etkinliklerle ingilizceyi geliştirebilme,
Pınar Dinçerli

Pınar Dinçerli

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Ortadoğu teknik üniversitesi mezunuyum, inglizce seviyem C2. Bundan önce 8 kişiye inglizce özel dersleri verdim, bazılarıyla hala devam ediyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper D.
İngilizce Özel Ders   19/02/2021

Hilal Hoca ile derse başladığımız ilk günden beri kızıma yaklaşımı, iletişimi ve öğretme çabasından çok memnunuz. İdealist bir öğretmen.

         
Melda Ç.
İngilizce Özel Ders   10/02/2021

Tanımadığınız bir hoca diye herhangi bir tereddütünüz olmasın daha ilk dersten kendisine alışıyorsunuz. Derslere başlamadan önce dersle alakalı materyalleri göstermek ve detaylı konuşmak için öğrenciyle bir buluşma ayarlıyor bu da öğrenciye ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

         
Duygu A.
İngilizce Özel Ders   16/01/2021

Dersler benim için oldukça faydalıydı, çok memnun kaldım. Ömer hoca öğrencinin seviyesini ve eksiklerini tespit ediyor ve bu doğrultuda kişiye özel çalışmalar yaptırıyor. Ayrıca kendisinin konuşma ingilizcesi de çok anlaşılır ve akıcı olduğundan bu konuda eksiği olan kişilere yardımı dokunacağını düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

         
Özüm E.
İngilizce Özel Ders   11/01/2021

Mehmet Hocam ile ön görüşmemizi yaptık ve anlaştık. Hafta sonu itibariyle çalışmalarımıza başlıyoruz.

         
Aleyna B.
İngilizce Özel Ders   07/01/2021

Deniz in sıcakkanlılığı sayesinde ingilizce konuşmaktan veya yanlış yapmaktan çekinmiyorum. Sabırlı ve düzenli bir öğretmen.

         
Savaş Y.
İngilizce Özel Ders   02/12/2020

Haktan Hocam dile son derece hakim ve öğretmenliğin hakkını veren birisi. Ben sadece speaking dersi alıyorum. Çok faydalı oluyor. Ek olarak hoca çok kafa dengi. Bu da derslerin verimini artırıyor. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışabilirsiniz.

         
Kübra M.
İngilizce Özel Ders   12/10/2020

Abdulkadir Bey gayet ilgili, sıcakkanlı ve beyfendi. Kendisinden ders almak çok keyifli ve eğlenceliydi. Öğrenciyi sıkmadan, bir o kadar da sabırlı ders anlatıyor. Verdiği ödevlerle sizlerin gelişimine çok katlı sağlıyor. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz. Yakınlarıma tavsiye edebileceğim disiplinli, işini bilen ve iletişimi iyi bir insan.

         
Sedef K.
İngilizce Özel Ders   08/10/2020

İlk basta cok tereddutle baslamistim bu derse ama anil hoca sayesinde butun onyargilarimi yiktim iki ders yaptik ve cok memnun kaldim cok verimliydi

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz