En İyi 10 Bayraklı Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 İzmir Bayraklı Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mert Akdut

Mert Akdut

Android Uygulama Geliştirme · Bayraklı, İzmir
Merhaba, Genelde android olmak üzere full-time freelance işleri yapan bir yazılım mühendisiyim. Açık kaynaklı java kütüphanem: https: github.com mertakdut EpubParser Bunların yanısıra C#, Java ve Javascript içeren birçok büyük projede çalıştım.
Selçuk Erkol

Selçuk Erkol

Android Uygulama Geliştirme · Bayraklı, İzmir
Şirketiniz için veya internet siteniz için istediğiniz özelliklere sahip android uygulaması yapabiliriz. Daha önce kendi adıma google playde yayınladığım uygulama tecrübelerim oldu. Bir klima servis şirketine çalışanları ile anlık mesajlaşma ve servis esnasında anlık parça fiyatı görebilecekleri bir uygulama tecrübem oldu.
Matech Bilişim Teknolojileri

Matech Bilişim Teknolojileri

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Kurumsal Yazılım Çözümlerimizle Native Mobile Android Uygulama geliştiriyoruz. Fikirlerinizi çevik geliştirme süreçlerimizle geniş bir perspektiften değerlendiriyoruz. birlikte harika dijital ürünler geliştirebiliriz. Dosyalardan, eski usul excel kayıtlarından kurtulmak mı istiyorsunuz. İşinizi masa başından ya da dünyanın her yerinden akıllı telefonunuz yardımıyla takip etmek ve yönetmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal çözümlerimizle en uygun ve en kaliteli hizmeti alaca
Miray Yılmaz

Miray Yılmaz

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Android uygulamalar, mobil uygulamalar yapan, bağımsız çalışan biriyim. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok uygulamayı hızlı ve yüksek kalite standartları ile size sunuyorum.
Tarık Delibaş

Tarık Delibaş

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
AIBU Bilgisayar programcılığı ÇOMÜ Bilgisayar ve teknolojileri öğretmenliği 10 senedir bilgisayarla uğraşıyorum. Android platformda soru hazırlama xml den veri çekme gibi işlemler yapılabilir. İsterseniz daha sonra istediğiniz kadar bilgiyi kendiniz girebilir, ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
Ümit Gündüz

Ümit Gündüz

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
1999 Ege Üni. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Masaüstü Yazılımlar ile Mobil Yazılım geliştirme konularında uzmanım.
Adem Mahmut

Adem Mahmut

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Android uygulama geliştirmeye kendi sitemin web view app ını yaparak başladım. Sonrasında java ile native uygulamaya başladım. Oyun kodlamıyorum. Webservis, database connect, e-ticaret, elektronik ağırlıklı uygulamalar geliştiriyorum.
İzmir Space Blişim Reklam Ve Medya Hizmetleri

İzmir Space Blişim Reklam Ve Medya Hizmetleri

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Web Sitesi Ve Programlamaya Dair Ne Varsa Siz Hayal Edin Biz Yapalım. Uzman Kadro, Kaliteli Hizmet, Bol Referans. İzmir Space Bilişim Olarak Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyetidir.
Abdullah Murat Güç

Abdullah Murat Güç

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
2 senedir android uygulama gelistirmekteyim ve uygulamalarimda surekli olarak son teknolojileri kullanmaya dikkat etmekteyim.
Murat Çalışkan

Murat Çalışkan

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Android Application geliştirmek bilgisayar ve mobil yazılım sahasında etkin bir rol oynamakla birlikte istenileni ve amaçlananı karşılamak amacıyla istenilen veya geliştirilmeyi amaçlanan uygulamaların etkin ve hızlı şekilde hayata geçirilmesi konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz