En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 80 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serdar Şen

Serdar Şen

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Wish Stüdyo

Wish Stüdyo

Android Uygulama Geliştirme · Urla, İzmir
Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Can Garip

Can Garip

Android Uygulama Geliştirme · Balçova, İzmir
8 Yıldır profesyonel olarak web sitesi, android uygulamalar ve mobil/pc oyunlar yapıyorum. Bilgisayar mühendisiyim. Referans işlerimi sorarak öğrenebilirsiniz. İçime sinmeyen yada sizin son ürün olarak beğenmediğiniz işleri yeniden yapıyorum. Projelerde içeriklerin (fotoğraf,video,metin,görsel) sağlanmasında çözüm ortaklarım ile yardımcı oluyorum. Yaptığım işler; Web site tasarımı (e-ticaret yada aklınızdaki başka fikirler ile ilgili yardımcı olabilirim)(teknik anlamda kullandığım diller php,n
Yiğit Pilevne

Yiğit Pilevne

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
İsterseniz web sitesiyle entegre çalışan, isterseniz sadece cihazda çalışan mobil uygulama ihityaçlarınız için teklif alınız. Xamarin ile native, Ionic ile hybrid uygulama yazıyoruz. Projelerimizin büyük kısmını ASP.NET ve Sql Server ile geliştirmekteyiz. Aynı zamanda PHP ve MySQL ile de geliştirme yapabiliyoruz. İşlerimiz faturalıdır.
Doğan Oğuz

Doğan Oğuz

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
5 Yıllık Android uygulama geliştirme tecrübem ile uygulama geliştirmeye devam ediyorum kişisel ve kurumsal bir çok uygulamam vardır.
Volkan Kahraman

Volkan Kahraman

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
İki yıldır mobil uygulama yazıyorum.iPhone, Ipad veya Android java veya swift kullanarak native veya crossplatform şeklinde mobil uygulama geliştiriyorum.Uygulamanın sunucu tarafında php backendlik yapabilirim.Projelerinize mobil platform ile destek olabilirim.Firmanız veya kendiniz için tanıtım uygulaması e-ticaret uygulaması yapabilirim ve sitenizi mobil platformlara çevirebilirim.Push bildirim servisi ile müşteri ve takipçileriniz sürekli olarak sizden haberdar olur.
Sencar Tosun

Sencar Tosun

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Android, mobil uygulama, telemetri, web uygulama, proje yönetim sistemi (web tabanlı-KanBan sistemi ile), web sitesi, e-ticaret çözümleri, domain, hosting,ssl vb. konularda aktif çalışmaktayız. Bu güne den 27 yıl (1990 dan itibaren) bilişim sektöründeyiz.
Erkam Emre Dursun

Erkam Emre Dursun

Android Uygulama Geliştirme · Buca, İzmir
Yazılım Geliştrime üstüne platformlar ve uygulamalar geliştirmekte olup, bunlar dışında her türde uygulama geliştirme üzerinde çalışmalar bulunmaktadır.
Abdullah Murat Güç

Abdullah Murat Güç

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
2 senedir android uygulama gelistirmekteyim ve uygulamalarimda surekli olarak son teknolojileri kullanmaya dikkat etmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

Benzer Meslekler
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz