En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 79 Android Uygulama teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Matech Bilişim Teknolojileri

Matech Bilişim Teknolojileri

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Kurumsal Yazılım Çözümlerimizle Native Mobile Android Uygulama geliştiriyoruz. Fikirlerinizi çevik geliştirme süreçlerimizle geniş bir perspektiften değerlendiriyoruz. birlikte harika dijital ürünler geliştirebiliriz. Dosyalardan, eski usul excel kayıtlarından kurtulmak mı istiyorsunuz. İşinizi masa başından ya da dünyanın her yerinden akıllı telefonunuz yardımıyla takip etmek ve yönetmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal çözümlerimizle en uygun ve en kaliteli hizmeti alaca
Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Wish Stüdyo Yazılım Ve Bilişim Hiz.

Android Uygulama Geliştirme · Urla, İzmir
Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Yiğit Pilevne

Yiğit Pilevne

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
İsterseniz web sitesiyle entegre çalışan, isterseniz sadece cihazda çalışan mobil uygulama ihityaçlarınız için teklif alınız. Xamarin ile native, Ionic ile hybrid uygulama yazıyoruz. Projelerimizin büyük kısmını ASP.NET ve Sql Server ile geliştirmekteyiz. Aynı zamanda PHP ve MySQL ile de geliştirme yapabiliyoruz. İşlerimiz faturalıdır.
Sword Clouds

Sword Clouds

Android Uygulama Geliştirme · Buca, İzmir
SWORD CLOUD hayal ettiğiniz her şeyi telefonunuza taşıyor. Ön ödemesiz Alfa sürümü görüntüleyebilmek Türkiye de sadece SCloud da.
Mert Akdut

Mert Akdut

Android Uygulama Geliştirme · Bayraklı, İzmir
Merhaba, Genelde android olmak üzere full-time freelance işleri yapan bir yazılım mühendisiyim. Açık kaynaklı java kütüphanem: https: github.com mertakdut EpubParser Bunların yanısıra C#, Java ve Javascript içeren birçok büyük projede çalıştım.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Serdar Şen

Serdar Şen

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
Ümit Gündüz

Ümit Gündüz

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
1999 Ege Üni. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Masaüstü Yazılımlar ile Mobil Yazılım geliştirme konularında uzmanım.
Rıdvan Mert

Rıdvan Mert

Android Uygulama Geliştirme · Buca, İzmir
Profesyonel 3 boyutlu çizimler, cnc router, freeze, tornada işleme. Kullandığım programlar: Solidworks, Artcam
Fatih Akkayagil

Fatih Akkayagil

Android Uygulama Geliştirme · Seferihisar, İzmir
Öğrenci olduğum için fiyat konusunda tutucu değilim fakat yaptığım iş temiz ve güvenilirdir beğenilmeyen uygulamalar önce düzenlenir yinede memnun olmaz iseniz para iadesi yapılır projenizi teslim aldıktan sonra istediğiniz zaman bilgi almak için veya bir hatanın düzeltilmesi için 7 24 arayabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda projenizi geliştirmek isterseniz %50 indirimle projenize istediğiniz geliştirmeleri ekletebilir ve optimizasyonunu yaptırabilirsiniz. Projenizi güvenli ellere teslim edin hem
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz