En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 192 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Batın S.

Batın S.

Android Uygulama Geliştirme · Buca, İzmir
Muğla Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun, mobil programlama konusunda kendini geliştirmek isteyen biriyim. Hali hazırda yürüttüğüm projelerin yanı sıra, müşterilerle de iletişime geçmek istedim. Amacım kendimi geliştirmek olduğu için fiyat konusunda yardımcı olabileceğime eminim.
İsmail Can G.

İsmail Can G.

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Sertifikalı Java & Android yazılımcısıyım. Daha önce yazdığım yazılımların ekran görüntülerini alamıyorum, müşterilerim paylaşmayı tercih etmiyorlar kişisel uygulamalar olduğu için. Fotoğraflarda görecekleriniz kendi ihtiyacım yazdığım uygulamalardır, o yüzden görselliğe pek önem vermedim. Casetter isimli uygulama da, ses kaydı yaratıyorsunuz, kayıt bitince .mp3 dosyasına isim verip, günlük takvime dayalı hedeflenen storage e kaydediyorsunuz. Sesli not yazılımı. Stop-Kiddie : Benden is
Mehmet K.

Mehmet K.

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Mehmet, lisans eğitimini İzmir Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2017 yılından bu yana Pr Yazılım, Vodafone ve Vestel Elektronik firmalarının yazılım ekiplerinde yer aldı. 2018'den bu yana ise Noderix'de yazılım geliştirme takım lideri olarak görev yapmakta. Cloud Computing, IoT ve Blockchain ilgi alanları arasında yer almaktadır.
bir bilene danış

bir bilene danış

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Nicat  T.

Nicat T.

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Merhabalar. 3 senelik Android tecrübem var. Ve aynı zamanda CBÜ üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Size göstereceğim örnek uygulamalarım var.
Kaan K.

Kaan K.

Android Uygulama Geliştirme · Güzelbahçe, İzmir
Merhaba uzun süredir mobil uygulama ile uğraşmaktayız.Bir çok başarı projelerde yer aldık aynı zamanda tanınmış bir çok firma ile çalıştık. Sizlere de mobil uygulama ve masa üstü programları için yardımcı olabiliriz.
Reserwe

Reserwe

Android Uygulama Geliştirme · Torbalı, İzmir
Müşterinizin cebinde olun. Mobil uygulamanızı kusursuz düzeyde size özel oluşturuyoruz. Sınırsız içerik girebilirsiniz. Video, Resim, Blog sınırsız ekleyebilirsiniz. Sipariş alabilir, Randevu verebilirsiniz. Aylık 500.000 bildirim gönderebilirsiniz. Ücretsiz Play Store yüklemesi dahildir.
Seyfi Soner Ç.

Seyfi Soner Ç.

Android Uygulama Geliştirme · Menderes, İzmir
2 yıllık profesyonel mobil uygulama geliştiricisiyim. Android ve IOS işletim sistemlerine yapılmasını istediğiniz her türlü uygulamarınızı yapabilirim. Web sitesi tasarımı HTML veya Wordpress sitelerinizin güvenliği dahil bütün işlemlerini kısa süre içerisinde uygun fiyatlarla yapabilirim.
Snezzy

Snezzy

Android Uygulama Geliştirme · Gaziemir, İzmir
5 kişilik kaliteli ve 3 yıllık oyun ve uygulama geliştirme tecrübemizle işini severek yapan bir ekibiz. Aynı zamanda PC içinde 2D 3D oyunlar ve çeşitli yazılımlar da geliştiriyoruz.
Doğan O.

Doğan O.

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
5 Yıllık Android uygulama geliştirme tecrübem ile uygulama geliştirmeye devam ediyorum kişisel ve kurumsal bir çok uygulamam vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahadır KAPLAN
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

         
Hakan Turan
Android Uygulama   15/08/2019

Ertuğrul bey İle android projem için çalışma yaptık çok memnun kaldım. Proje için tüm istediklerimi eksiksiz yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
FİKRET REYHANİ OĞLU
Android Uygulama   05/08/2019

Hizmet detayları için çalışma detaylarını beraber hazırlıyoruz ... şimdilik memnunum ...iş bitince genel yorum yapmak isterim ...

         
Mesut Eren
Android Uygulama   27/07/2019

Baştan sona kadar çok ilgili ve detaycı birisi Aklımdakini bana okuyan işinin ehli birisidir, Armut.com’ adresinden ilkkez bir çalışma alıyorum Ve memnun kaldım, Bir diğer konuda başkalarının 10-12 bin lira istediği ürünü 3500 Liraya yapacağını söyledi hızlı sipariş ile 4 bin Gibi ufak bir ücrete anlaştık, Yani ufak ücretle hızlı çalışma

         
Şevval Demir
Android Uygulama   26/05/2019

Gerçekten iyi bir işti. Beklediğimizin üstünde bile oldu diyebilirim. Tahmini süreden çok daha kısa sürede bitti. İletişim açısından da hiç sıkıntı yaşamadık. Aklımızdaki hizmeti anlattığımızla birebir uyuşacak şekilde karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

         
Sena Koka
Android Uygulama   23/05/2019

işim sağolsun hızlı bir şekilde bitirildi. Erdin Bey le rahat iletişim kurulabiliyor. İsteklerimi projeye ekledi. Bir araya gelip birlikte de tamamını inceledik, beni bilgilendirdi. Program sorunsuz çalıştı. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Gizem Katık
Android Uygulama   15/05/2019

Harun Bey Kotlin kullanarak aklımdaki projeyi geliştirdi. Anlaştığımız zamanda teslim etti ve bir problem yaşamadık. Ben memnun kaldım ve kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz