En İyi 10 İzmir Android Uygulama Firması | Armut

En İyi 10 İzmir Android Uygulama Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 96 Android Uygulama Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Alperen G.

Alperen G.

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
Merhabalar. Ben Alperen. Yaşar Üniversitesi Yazılim Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi ve Nra Yazılım firmasının senior developer yazılımcısıyım. Web ve mobile ait tüm cözümler ve geliştirmeler için bana ulaşabilirsiniz.
Dhia K.

Dhia K.

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Merhaba, I've been working on Android for 3 years (1 year of professional work). I've worked with teams from different countries and can assure you a funny and effective time working together. I speak some other languages also in addition to english and turkish (evet, türkçe de konuşabiliyorum :D ). I'm looking forward to hear from you.
Burak Ş.

Burak Ş.

Android Uygulama Geliştirme · Buca, İzmir
Mobil dünyanın gelişmesiyle birlikte bu serüvene ben de dahil oldum.Tasarımda ve işlevsellikte güzel projeler ortaya koymaktan mutluluk duyuyorum.
Serdar Ş.

Serdar Ş.

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Android native mobil uygulama geliştiriciyim. Firebase, SQL, MySQL, Php, Json, Java ve Python kullandığım bazı araçlardır. Böte yüksek lisans öğrencisiyim.
Source Mobil İnovasyon

Source Mobil İnovasyon

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Mobil uygulama işiyle ilgilenen yazılımcı bulmak kolay olsa da, içinizdeki "Gerçekten istediğim gibi mi olacak?" endişesinden sizi arındıran; profesyonel, geniş perspektifte düşünen, verimli ve kaliteli bir yapımcı bulmak oldukça zordur. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz mobil yazılımları çağın gereksinimlerine en uygun şekilde dizayn ederek fikir ve hayallerinizi hayata geçirmeniz için en uygun imkanları yaratır. Android uygulama yaratımının yanı sıra, mobil ve web sektördeki yeni, yaratıcı fikir
Reserwe

Reserwe

Android Uygulama Geliştirme · Torbalı, İzmir
Müşterinizin cebinde olun. Mobil uygulamanızı kusursuz düzeyde size özel oluşturuyoruz. Sınırsız içerik girebilirsiniz. Video, Resim, Blog sınırsız ekleyebilirsiniz. Sipariş alabilir, Randevu verebilirsiniz. Aylık 500.000 bildirim gönderebilirsiniz. Ücretsiz Play Store yüklemesi dahildir.
Wish Stüdyo

Wish Stüdyo

Android Uygulama Geliştirme · Urla, İzmir
Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Adem M.

Adem M.

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
Android uygulama geliştirmeye kendi sitemin web view app ını yaparak başladım. Sonrasında java ile native uygulamaya başladım. Oyun kodlamıyorum. Webservis, database connect, e-ticaret, elektronik ağırlıklı uygulamalar geliştiriyorum.
Sencar T.

Sencar T.

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Android, mobil uygulama, telemetri, web uygulama, proje yönetim sistemi (web tabanlı-KanBan sistemi ile), web sitesi, e-ticaret çözümleri, domain, hosting,ssl vb. konularda aktif çalışmaktayız. Bu güne den 27 yıl (1990 dan itibaren) bilişim sektöründeyiz.
bir bilene danış

bir bilene danış

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Altan Bey
Android Uygulama   29/08/2018

Özgür Bey, çok bilgili, başarılı, iletişimi düzgün bir kişi, zaten önceki yaptığı işlere bakarak kabul etmiştik. iyikide etmişiz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. bundan sonra bütün işlerimi kendisine yaptıracağım.

         
Ömer Ağırtmış
Android Uygulama   23/05/2018

Murat Bey iş anlayışı ve iletişimi çok iyi olan biri. Aynı zamanda işinin erbabı da biri. Rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz