En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme - Armut

En İyi 10 İzmir Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 81 Android Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mert Akdut

Mert Akdut

Android Uygulama Geliştirme · Bayraklı, İzmir
Merhaba, Genelde android olmak üzere full-time freelance işleri yapan bir yazılım mühendisiyim. Açık kaynaklı java kütüphanem: https: github.com mertakdut EpubParser Bunların yanısıra C#, Java ve Javascript içeren birçok büyük projede çalıştım.
Wish Stüdyo

Wish Stüdyo

Android Uygulama Geliştirme · Urla, İzmir
Merhaba, 2010 yılından günümüze mobil uygulamalar(Android OS, IOS, Windows Mobile), internet siteleri, 3B modelleme, animasyon ve grafik hizmetleri sunmaktayız.
Matech Bilişim Teknolojileri

Matech Bilişim Teknolojileri

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
Kurumsal Yazılım Çözümlerimizle Native Mobile Android Uygulama geliştiriyoruz. Fikirlerinizi çevik geliştirme süreçlerimizle geniş bir perspektiften değerlendiriyoruz. birlikte harika dijital ürünler geliştirebiliriz. Dosyalardan, eski usul excel kayıtlarından kurtulmak mı istiyorsunuz. İşinizi masa başından ya da dünyanın her yerinden akıllı telefonunuz yardımıyla takip etmek ve yönetmek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal çözümlerimizle en uygun ve en kaliteli hizmeti alaca
Görkem Emer

Görkem Emer

Android Uygulama Geliştirme · Gaziemir, İzmir
Portakal Dijital Çözümler olarak İzmir de web tabanlı yazılım ve mobil uygulama geliştirme ağırlıklı olmak üzere projeler geliştirmekteyiz. Pek çok kurumun web sitesi projelerini özenle gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Web site yönetim paneli firmamız tarafından geliştirilmiştir. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyacı olan web tabanlı yazılım ihtiyaçlarını web sitesi panellerine bağlayarak, tek elden çözümler üretmekteyiz.
Abdullah Murat Güç

Abdullah Murat Güç

Android Uygulama Geliştirme · Karşıyaka, İzmir
2 senedir android uygulama gelistirmekteyim ve uygulamalarimda surekli olarak son teknolojileri kullanmaya dikkat etmekteyim.
Doğan Oğuz

Doğan Oğuz

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
5 Yıllık Android uygulama geliştirme tecrübem ile uygulama geliştirmeye devam ediyorum kişisel ve kurumsal bir çok uygulamam vardır.
Sencar Tosun

Sencar Tosun

Android Uygulama Geliştirme · Konak, İzmir
Android, mobil uygulama, telemetri, web uygulama, proje yönetim sistemi (web tabanlı-KanBan sistemi ile), web sitesi, e-ticaret çözümleri, domain, hosting,ssl vb. konularda aktif çalışmaktayız. Bu güne den 27 yıl (1990 dan itibaren) bilişim sektöründeyiz.
Volkan Kahraman

Volkan Kahraman

Android Uygulama Geliştirme · Karabağlar, İzmir
İki yıldır mobil uygulama yazıyorum.iPhone, Ipad veya Android java veya swift kullanarak native veya crossplatform şeklinde mobil uygulama geliştiriyorum.Uygulamanın sunucu tarafında php backendlik yapabilirim.Projelerinize mobil platform ile destek olabilirim.Firmanız veya kendiniz için tanıtım uygulaması e-ticaret uygulaması yapabilirim ve sitenizi mobil platformlara çevirebilirim.Push bildirim servisi ile müşteri ve takipçileriniz sürekli olarak sizden haberdar olur.
Tarık Delibaş

Tarık Delibaş

Android Uygulama Geliştirme · Bornova, İzmir
AIBU Bilgisayar programcılığı ÇOMÜ Bilgisayar ve teknolojileri öğretmenliği 10 senedir bilgisayarla uğraşıyorum. Android platformda soru hazırlama xml den veri çekme gibi işlemler yapılabilir. İsterseniz daha sonra istediğiniz kadar bilgiyi kendiniz girebilir, ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
Volkan Çoban

Volkan Çoban

Android Uygulama Geliştirme · Çiğli, İzmir
Mevcut Mobil veya Web siteniz var ve mobil kullanıcıların sitenize daha kolay ulaşmasını istiyorsanız, sizin için web sitenizin android uygulamasını yapar ve google play store a uygulamayı yükleyebilirim. Uygulama Özellikleri: Web sitenizin mobil uyumlu sayfalarının Google Play e optimize edilmesi. 140 dan fazla ülkenin Google Play Market inde yayınlanması. Web sitenizin Google Aramalarında Google Play deki büyük katkısından yararlanma. Tüm Android Telefon,Tablet ve Android Tv lere uyum sağl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
İlker Döner
Android Uygulama   17/08/2017

İşini titizlikle yapan, Misafirperverlik had safhada, Ciddi bir bilgi birikimine sahip bir arkadaş. Özellikle ios android ve Oyun yazılımı için aranacak teklif verilecek tek kişi. Yanına gitme fırsatı buldum ve tekrar degıl milyonlarca kez dahi olsa çalışacağım tek insan. Eline Emeğine sağlık kardeşim.

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz