Hizmet Ver

4 Bayraklı İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 181 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Bayraklı İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Deniz Öztop photo

Deniz Öztop

01.01.2022

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ege üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldum . Aynı zamanda İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi denkliği aldım . Daha önce ders verdiğim öğrencilerim oldu ve notları dersten sonra yükseldi . Her öğrencinin anlama kapasitesi veya anlama metodu birbirinden çok farklıdır . İlk olarak çocuğu...

Tuba Akay photo

Tuba Akay

24.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Uzun yıllardır özel okullarda aktif olarak çalışmaktayım. Ankara, Çorlu ve İzmir’de seçkin özel okullarda oldukça etkin deneyimlerim var. 4 yıllık bir süreç içerisinde öğrenci koçluğu deneyimlerim de devam ediyor. Bu anlamda ders takibi, ödev çalışmaları, konu takibi ve zaman yönetimi için de aktif...

Gaye Parlayan photo

Gaye Parlayan

11.08.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

20 yıllık deneyimli öğretmenim. Sınıf ogretmeniyim. İlk okuma yazma, ilkokul düzeyi ders veriyorum. Aynı zamanda Türk Dili ve Edebiyatı yan alanım. Ortaokul düzeyinde Türkçe dersleri veriyorum.

Hatice Polat photo

Hatice Polat

06.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Sınıf öğretmeni eşimle beraber okuma yazma öğretimi alanındaki özgün çalışmalarımızla öğrencimizin seviyesi ve ders saatine göre 2-3 ay içerisinde okuma yazmaya geçmesini taahhüt ediyoruz. Eğitim ihmale gelmez, doğru yerden doğru kaynaklarla beslenilmesi gerekir diye düşünüyorsanız doğru...

Beyza Özer photo

Beyza Özer

19.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ben Beyza Özer. Sınıf öğretmeniyim. Meslekte 4. yılım. Uzun zamandır özel ders veriyorum. İlkokul takviye, okuma yazmaya hazırlık, ilkokul ve ortaokul matematik konularında uzmanım.

İnci Kuş Ergül photo

İnci Kuş Ergül

16.12.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

18 yıllık sınıf öğretmeniyim.2020 yılına kadar İstanbul’da Bahçelievler ve Şişli ‘de çalıştım.2020 yılının Eylül ayında İzmir’e yerleştim.İstanbul'da on beş yıl özel ders verdim.Çalıştığım okullarda etüt çalışmaları yaptım.Derslerimde öğrencinin ve velinin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip ilk...

Sultan Yukarı Nergiz photo

Sultan Yukarı Nergiz

28.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Dokuz yıldır sınıf öğretmeni olarak özel bir kurumda çalışıyorum . 2012 de Muğla Üniversitesinden bölüm ikinci olarak dereceyle mezun oldum . İlkokul öğrencilerine Türkçe , Matematik derslerine takviye amaçlı destek vermekteyim . Şu anda da özel derslerime devam etmekteyim .

Ceren Kızıltaş photo

Ceren Kızıltaş

29.10.2019

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Pamukkale Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Öğrenci hayatımda ve iş hayatımda uzun süredir özel ders veriyorum. Özel eğitimli öğrencilerle de bireysel çalışmalar yaptım. İstanbul’da özel bir kurumda çalıştım şuan İzmir’de özel bir kurumda çalışıyorum.

Aylin Özçelik photo

Aylin Özçelik

13.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Lisede Bilişim Teknolojileri alanından mezun oldum. Üniversitede ise en çok istediğim alana Felsefe bölümüne yöneldim. Felsefe bölümüne devam ederken ikinci üniversite olarak Sosyal Hizmetler bölümünü okudum. Şu anda özel bir kurumda Felsefe Grubu ve Rehber Öğretmen olarak çalışıyorum. Aynı zamanda...

Hayal Taş photo

Hayal Taş

31.12.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Merhaba. Branşım Sosyal Bilgiler Öğretmenliği. İkinci üniversite olarak Sosyoloji bölümünü bitirdim. 5-6-7-8. sınıflara ders takviyesi ve sınavlara hazırlık konularında yardımcı olup, eğitimlerine destek verebilirim. Birlikte eğitim ve öğretimde zamanı etkili ve nitelikli değerlendirebiliriz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayraklı İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bayraklı İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bayraklı İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Bayraklı içinde toplam 181 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 82 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bayraklı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 500 kişi Bayraklı İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl