En İyi 10 Bayraklı İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 109 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Haktan Akcin

Haktan Akcin

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ Felsefe Bölümü mezunuyum. 2012-2020 yılları arasında İngiltere Bristol Üniversitesi ve Hong Kong Lingnan Üniversitesi'nde lisans üstü çalışmalarda bulundum. Armut.com'da İngilizce konuşma pratiği dersleri veriyorum. CV: https://www.ln.edu.hk/philoso/staff/cvhaktanakcin.pdf
Erman Denk

Erman Denk

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
I have a master's degree in Sociology and Criminology from the State University of New Jersey, Rutgers, U.S.A. I lived in this country for about 8 years. As an additional expertise, I completed a “Teaching English language to foreigners” course and got a certificate while I was in the U.S.; and I have been working as an English instructor and English education coordinator for the last 6 years. My level of English is C2 in writing (formal-informal), speaking (formal-informal) and all other skil
Pınar Çağlar

Pınar Çağlar

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhaba, ben Pınar. İngilizce konuşmak benim için çok büyük bir tutku. 1 yıl Amerika ve 3 yıl da Kanadada öğrenim gördüm. Yazılı anlatımın dışında sözlü olarak da konuşma becerilerini geliştirmemin üzerinde durur ve buna çok önem veririm. Amerikan ve Kanadalı hocalarımdan edindiğim bilgiler ve günlük konuşma rutininin gereklerini öğrencilerime aktarır, kolay öğrenme ve akılda kalma için edindiğim ve kendim geliştirdiğim taktikleri paylaşarak güncel, akıcı ve edinimsel bilgi aktırımı methodların
Şura IŞIK

Şura IŞIK

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi sertifikam mevcuttur.(Dokuz Eylül Üniv. Buca Eğitim Fakültesi) 3 yıldır özel ders veriyorum. 7- 14 yaş grubu öğrencilerle okula yardımcı müfredat bazlı, sınavlara yönelik çalışmaktayım. Derslerimi online işliyorum. Kitap olarak Cambridge kaynakları kullanıyorum. derslerde ingilizce hızlı konuşmaya yönelik aktiviteler uyguluyorum. yüz yüze ders işlemek isteyen öğrencilerimle kendi evimde ders işliyorum. Ayrıca Almanca için
Kutay Kerimoğlu

Kutay Kerimoğlu

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden 3.54 ortalama ve Yüksek Onur Belgesi ile mezunum. ITTT kurumundan 120 Hours TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikası ve çeviri sektöründe 1 yıla yakın deneyim sahibiyim. İnternet üzerinden özel İngilizce dersi vermekteyim.
Özgül  Tankız

Özgül Tankız

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Yaklaşık 5 yıldır düzenli olarak İngilizce ve Almanca alaninda özel ders veriyorum. Pek cok yas grubuyla çalışma fırsatım oldu. Ezberden uzak, pratiğe dayalı çok çeşitli tekniklerle dil öğrenmek için ayırdığınız zamanı kendiniz için bir avantaja çevirebilirsiniz.
Dilara Gün

Dilara Gün

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. İngilizce dersleri dışında satranç öğretmenliği de yapıyorum.
Murat Yayar

Murat Yayar

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
"İngilizce zor, öğrenemiyorum" diyenler.Murat teacher 16 yıl İngilizce özel ders tecrübesini döktürüyor. İngilizce temeli olmayanlar. Sınavlarda başarısız olanlar,. Dahası İngilizce öğrenemem diyen KARAMSARLAR. Korkmayın.
Mehmet Toros Altuntug

Mehmet Toros Altuntug

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
ABD’DEN TECRÜBELİ, İNGİLİZCE LİSANINA HAKİM, İYİ BİR EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİDEN DERS ÜCRETİNİ BİRLİKTE BELİRLEYEREK İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER. Son zamanlarda ders verdigim ogrencilerimden basarili olduklarini bildiren ve cok mutlu oldugum mesajlari asagida paylasiyorum; Sn Hocam; YDS sınavında çok heyecan yapıyorum, eylüldeki sınav az önce açıklandı, yine heyecan yapmıştım ve potansiyelimi koyamamıştım ancak 80,00 alarak İngilizce ders verebilen öğretim üyesi için yeterli puanı ald
Ezgi  Urel

Ezgi Urel

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhabalar, ben Ezgi öğretmen. Lise yabancı dil bölümünün ardından Ege Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli fuarlarda tercüman olarak görev aldım. Buna ek olarak ICF onaylı öğrenci koçluğu yapıyorum. Hem bölümüm gereği hem de iletişim becerilerim doğrultusunda 5 yıldır ilkokuldan yetişkine birçok öğrenciye özel ders veriyorum. Yaşça küçük öğrencilerim sebebiyle hem özel hem özel okul hem devlet okulu müfredatına hakimim. Onların özgürce ha
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahsen O.
İngilizce Özel Ders   10/04/2021

Çok ama çok memnunum. Benim için fobik bir konu olan speakinge güleryüzü, deneyimi, sabrı, detaylı materyalleriyle ısındırdı. Kısa zamanda kendimde güzel değişimler fark ediyorum. İyi ki Ömer Hoca ile karşılaşmışım. Verdiği materyaller ve yönlendirmeler fazlasıyla yeterli. İyi bir eğitmen.

         
Deniz G.
İngilizce Özel Ders   23/02/2021

Yaklaşık üç aydır Haktan Hoca ile birlikte çalışıyoruz ve halen de devam ediyoruz. Gerçekten çok memnum kaldığımı söyleyebilirim. Çok ilgili, çok yönlü ve işini çok iyi yapan bir hoca. Sizin ihtiyaçlarınıza göre dersin yapısını oluşturuyor. Kendisinin desteği ile İngilizce düzeyimi hem konuşma pratiği hem dilbilgisi olarak çok ilerlettim, Teşekkür ediyorum.

         
Berkay G.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Sara hocanın ders anlatışı ilk günden hoşuma gitti. Çünkü derste yaptıklarımızı not almama bile gerek kalmadı, kendisi bir yandan anlattı bir yandan yazdı ve o notları da bana gönderdi Böylelikle dikkatimi sadece öğrenmeye vermiş oldum. Kısa sürede konuşturuyor olmasıda iyi oluyor. Denemenizi tavsiye ediyorum. Denerseniz devam edersiniz zaten.

         
Mehmet D.
İngilizce Özel Ders   01/01/2021

Ayşegül hocam kızıma ders veriyor olumlu anlamda yol katetmeye başladık kızım dersi sevmeye ve anlamaya başladı

         
İrem O.
İngilizce Özel Ders   06/12/2020

Kendisine çok teşekkür ederim. Çok samimi, ilgili ve sizi ileriye taşıyabilecek bir hoca. Çok memnun kaldım👍🏻

         
Dilan U.
İngilizce Özel Ders   29/11/2020

Hem İşinde Gerçekten Bilgi Sahibi Hemde Son Derece Nazik İyi Bir Eğitmen Detaylı Bir Şekilde Çalışma Yapıyor

         
Hakan K.
İngilizce Özel Ders   22/11/2020

Son derece iyi niyetli, çözüm odaklı ve işinde oldukça başarılı bir öğretmen. Dersin gidişatına göre zaman sınırlaması olmayan, öğrencinin öğrenme kapasitesine göre hareket eden biri. Kendisinden çok memnunum, daha çook ders yapacağız İnşallah.

         
Burak D.
İngilizce Özel Ders   17/11/2020

Deniz Hanım harika bir öğretmen. Hem akıcı konuşma hem de okul ve iş hayatına yönelik İngilizce konularında ilerleme kaydettim, Kendisiyle rahatlıkla konuşabilirsiniz. Hem tecrübeli hem de fiyat olarak uygun. Her şey için teşekkürler.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz