En İyi 10 Bayraklı İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 109 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Umut Yıldız

Umut Yıldız

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhaba. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde %100 İngilizce olarak Uluslararası İlişkiler bölümünde okuyorum. Lisede 'Dil' bölümünden mezunum. Aynı zamanda İngiltere'nin Brighton şehrinde, EC Brighton okulunda 3 ay İngilizce eğitimi aldım. Bu kadar okul okuduk, eğitim aldık bari bir işe yarayalım diye düşünüp ders verme kararı aldım. İngilizceye yaşıtlarımın çoğuna göre daha hakimim, çok resmi bir insan değilim bu yüzden bir öğretmen ciddiyetiyle değil de bir öğrenci ciddiyetiyle ders anlatıyo
Haktan  Akcin

Haktan Akcin

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ Felsefe Bölümü Lisans ve İngiltere Bristol Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. Halen Honk Kong ta Doktora eğitimine devam ediyorum. Üç yıl İngiltere ve beş yıl Hong Kong olmak üzere toplamda sekiz yıl İngilizce nin anadil olarak konuşulduğu toplumlarda yaşadım. YDS sınavına hazırlık, İngilizce konuşma pratiği, İngilizce akademik makale yazım ve çeviri teknikleri gibi konularda yardımcı olabilirim. CV: https://www.ln.edu.hk/philoso/staff/cvhaktanakcin.pdf
Pınar Çağlar

Pınar Çağlar

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhaba, ben Pınar. İngilizce konuşmak benim için çok büyük bir tutku. 1 yıl Amerika ve 3 yıl da Kanadada öğrenim gördüm. Yazılı anlatımın dışında sözlü olarak da konuşma becerilerini geliştirmemin üzerinde durur ve buna çok önem veririm. Amerikan ve Kanadalı hocalarımdan edindiğim bilgiler ve günlük konuşma rutininin gereklerini öğrencilerime aktarır, kolay öğrenme ve akılda kalma için edindiğim ve kendim geliştirdiğim taktikleri paylaşarak güncel, akıcı ve edinimsel bilgi aktırımı methodların
Beyza Candemir

Beyza Candemir

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
8 senedir öğretmenlik yapıyorum. Anaokulu ingilizcesinden YDS hazırlık ingilizcesine kadar tüm seviyelerde deneyimim var.
Ali Zeytinkesen

Ali Zeytinkesen

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Üsame Akkor

Üsame Akkor

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
15 yıllık Kolej tecrübem var .Cambridge sınav sistemi tecrübesine sahibim. From Teacher to Trainer sertifikasını İngiltere de Norwich te NILE akademiden aldım.
Çağrı Avcı

Çağrı Avcı

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Daha önce aldığınız,tecrube ettiğiniz bütün sıkıcı,tekdüze ve ezbere eğitim sistemini unutup yeni bir başlangıç ile interaktif ve eğlenceli bir eğitime başlamaya ne dersiniz?
Samet Yazgaç

Samet Yazgaç

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
ODTÜ öğrencisiyim, İngilizce özel ders veriyorum. İlkokul, ortaokul ve lise takviye ve sınava hazırlık dersleri vermekteyim. Amacım günümüzdeki ezberci İngilizce eğitiminin aksine insanlara İngilizceyi sevdirerek öğretmek. Memnun kalmazsanız ücret talep etmiyorum. Grup derslerinde yüzde 30 indirim yapıyorum. Detaylardan ilk görüşme esnasında bahsedeceğim.
Nagihan Didin

Nagihan Didin

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara ingilizceyi severek öğrenmelerini sağlamayı, lise ve üniversitedeki gençlerin ise ingilizceyi bir tabu olarak görmelerini engellemeyi hedefliyorum. Bunun için gelecek olan taleplere seve seve yardımcı olmak isterim.
Serdar Dalkılıç

Serdar Dalkılıç

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
İngilizce %100 Konuşma Garantili 3 Kişilik Gruplarda Dersler Haftada 2 saat dersle 3 ayda, kendimin geliştirdiği ''Tam Kademeli ve Tam Pekiştirmeli Öğretim Sistemi'' ve kendime ait özel ders dokümanları ile İngilizceyi konuşabilir ve konuşulanı anlayabilir seviyeye getiriyorum. Ayrıca Öğretim Teknikleri uzmanıyım. Kendimin yazdığı 15 adet ders kitabı mevcuttur ve Türkiye genelinde satılmaktadır. Aylık ücret 350 liradır. Üç ayda ben öğrenemedim diyenlere ücretin TAMAMI İADE EDİLMEKTEDİR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yaşar Bilen
İngilizce Özel Ders   27/08/2020

Celal hoca saolsun çok yardımcı oldu güvenilir,işini çok iyi yapan,sabırlı,dürüst nadir hocalardandır. celal hoca ile çalışın memnun kalıcaksınız.celal hoca sayesinde artık ingilizceyi söktüm bu hoca bir dahi.

         
Yiğitcan Selvi
İngilizce Özel Ders   20/08/2020

Ben üniversites hazırlık sınıgı öğrencisiyim Armut uygulamasını ilk defa kullandım ve güvenebilirmiyim bilmiyordum sonra Celal hocayla tanıştım bu şüphelerimin boşa olduğunu anladım kendisi son derece nazik,kibar anlayışlı bir insan her konuda destek alabileceğiniz güvenilir bir insan herkese tavsiye ederim.

         
ALİCAN Cullaz
İngilizce Özel Ders   19/07/2020

Gökçen hocam süpersin sizi iyi ki tanımışım, ingikizce eğitiminiz bize çok faydalı oldu. Sağolun, teşekkür ederim

         
Serdar Solağan
İngilizce Özel Ders   25/06/2020

Sınavlara yönelik çalışmam için aldığım ders boyunca çok memnun kaldım.bu kadar kısa süre içinde verdiği bilgilerle beni sınavlarımdan geçiren bir hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır.Sabırlı,işini seven ve öğrencisine değer veren bir hoca..çok teşekkürler iyi ki yollarımız kesişti..

         
Şenay Parlak
İngilizce Özel Ders   10/06/2020

Seçil Hanım işinde çok profesyonel ,donanimlı ve dakik bir insan , disiplinli çalışıyor ve hazırlıklı geliyor. Ayrica güeryüzlü ve sempatik. Dersi rahat gidiyor. Onu bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Teşekkür ediyoruz .

         
Çağrı Ayboğa
İngilizce Özel Ders   05/06/2020

İngilizce öğreniminin ülkemizdeki sıkıntılarını bilen ve harika çözümler geliştiren muhteşem bir eğitmen. Gözünüzü kapatın ve kendinizi teslim edin :)

         
Aylin Küpeli
İngilizce Özel Ders   28/05/2020

İngilizce'nin de beni mutlu edebileceğini öğrettiği için Oylum hocaya teşekkür borçluyum bilgisi ve sevecen tavrıyla ingilizceye bakış açımı değiştirdi ve eksiklerim konusunda çok yardımcı oldu

         
Bahar AYDIN
İngilizce Özel Ders   18/05/2020

Mrs.Gamze bana çok yardımcı oldunuz sizin bilgilerinizden faydalanmak güzeldi hem eğlenip hem öğreniyorum derslerimizin devamını istiyorum konuşmam artık akıcı senin sayende

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz