En İyi 10 Bayraklı Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Bayraklı İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 15 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özge  K.

Özge K.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
15 yıllık kurumsal Yöneticilik kariyerime ek olarak, 100 saati aşkın bireysel koçluk tecrübemle; Kariyerinle ilgili karar vermek, Potansiyelini keşfetmek, Motivasyonunu artırmak ve yolda kalmana yardımcı olmak, Hedeflerini Belirlemek gibi konularda çalışma yapabiliriz.
Yasemin A.

Yasemin A.

Yaşam Koçu · Karşıyaka, İzmir
Neden Yaşam Koçu? Hayat bir yolculuk.Direksiyon sizde, yönler iç güdülerinizde. sadece minik bir fısıltıyla kendi potansiyelinize nasıl ulaşabileceğinizi görün. Bir arkadaş gibi içten fakat dışarıdan bakan bir göz kadar objektif olabilmek. İşte bu faktör bedeninizi ve ruhunuzu yoran değil gerçek bir kılavuz olma yolunda ilerlememizi sağlayan en büyük unsur olacak. Duygusal zaaflarınızın değil asıl benliğinizin iç dünyanızın, burada yapacaklarınızın konuşulduğu, sizi daima iyiye götürecek bir
Cem  F.

Cem F.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Cem Falay,Hali hazıra kendine ait firmasının yöneticiliğini yürütmekte olup, bunun yanı sıra Uluslararası Koçluk Federasyonu – ICF Sertifikasına sahip profesyonel bir koçtur. Hayatınızın yüklerini, düne değil bugüne ve yarına bakarak fark etmek ve bu durumu kendi potansiyeliniz ile çözmek konusunda size yol arkadaşlığı yapmak için buradayız. Hadi Başlayalım.
Aslı K.

Aslı K.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Sağlıklı bir yaşam ile birlikte ideal kilonuzda olmak istiyorsanız, sürekli diyet yapıyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız En kısa zamanda görüşelim.
Çetin  K.

Çetin K.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Düzce Üniversitesi profesyonel yaşam koçluğu eğitimi aldım. Stres yönetimi. Bilinçaltı temizliği. Motivasyon. Ve Tüm sorunlarınıza beraber çözüme odaklı çalışacağız. Unutmayın çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz.
Ozkan T.

Ozkan T.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
17 yıl kurumsal iş hayatımda yöneticilik,analist,proje liderliği ve müşteri deneyim yöneticili gibi birçok farklı pozisyonda çalışma fırsatım oldu.Gerek iş hayatında gerek ise iş dışında aldığım eğitimler katıldıgım seminer ve sunumlar ile yaşam koçluğu yapmaya başladım. Herkesin senin hakkında bir fikri,tanımları,sıfatları,sözcükleri var.Nasıl birisin ,neleri özlüyorsun,ne istiyorsun,hayallerin nerede başlıyor ve nerede bitiyor?Sen birinin aşkısın, annenin kızı ,babanınoğlu,başarılı,ezik,yete
Nevzat Y.

Nevzat Y.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Daha mutlu bir hayatı sen neden yaşamayasın. Ben yaşam,eğitim,aile ve kariyer alanlarında danışmanlık hizmeti veren uzman sosyoluğum.
Gülsah G.

Gülsah G.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Merhaba Koçluk eğitimimi Bilim ve Teknoloji bakanlığı projesi kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesinden aldım.Yirmi dört yıldır sağlık sektöründeyim ve halen Ege Üniversitesinde öğrenimime devam etmekteyim. Koçluk eğitimimin içerisinde Aile koçluğu okul öncesi eğitim koçluğu eğitim koçluğu stres ve öfke yönetimi ve profesyonel iletişim becerilerini de yer almakta.
Selen  B.

Selen B.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Lise ve Üniversite yerleştirme sınavlarında hedefi belirleme, odaklanma, %100 başarı sağlama ve stresle başa çıkma yollarını öğrenmek için birebir koçluk eğitim vermekteyim. Diğer taraftan üniversite öğrencisi ya da iş hayatına atılmış, nihai hedefi konusunda kaygı duyan yetişkinlere kariyer koçluğu desteği vermekteyim. Tüm danışanlarım 7 gün 24 saat boyunca benimle birebir, görüntülü arama ya da telefon yoluyla görüşme gerçekleştirebilir.
Evrim Aydın

Evrim Aydın

Yaşam Koçu · Konak, İzmir
Merhabalar; Yaklaşık iki aydır İstanbul da yaşamaktayım. 36 Yaşındayım ve bu süre zarfında pek çok farklı süreçlerden geçip yeni deneyimler elde ettim. Aslen üniversite de iktisat eğitimi aldım, 10 sene boyunda yazılım uzmanı olarak çalıştım. Hayatımın akışını kendi ellerimde tutmadığımı fark ettiğim anda 7 sene boyunca çalışmış olduğum şirketten ayrılıp çok farklı bir alan olan Aşçılık üzerine eğitim alıp 3 yıl boyunca bu sektörde profesyonel olarak çalıştım. Doğu felsefesi, psikoloji ve k
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra Kaya
Yaşam Koçu   16/08/2019

Yasemin Hanım la ilk kez dün bir araya geldik. Samimiyeti, zaman dilimi koymadan karşındaki insanı güler yüzle dinleyip, doğru tespitler yapmasından dolayı çok keyif aldım ve tanıdığıma mutlu oldum. Bundan sonraki süreçte devam etmeyi düşünüyorum.

         
Yaşam Koçu   28/06/2019

Seans den sonra bile mesaj ve telefonla Nasil olduğumu takip ediyor , çok hoş bir insan ve işini bilir , kesinikle tavsiye ediyorum .

         
Beste Danışmaz
Yaşam Koçu   16/03/2019

İlk görüşmemiz olmasına rağmen kendi adıma gayet faydalı geçtiğini düşünmekteyim. Kendisi ile çalışmaya memnuniyetle devam edeceğim. Ozan bey işinin ehli bir yaşam koçu.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Mert Yılmaz
Yaşam Koçu   22/02/2019

Tahmin ettiğimden çok daha başarılı bir psikolog Serpil hanım yanılmaz memnun kaldım kafanıza takılan tüm soru işaretlerini hoş ses tonuyla cevaplıyor

         
Sevim yılmaz
Yaşam Koçu   24/01/2019

Her şeyden önce talebime çok hızlı geri döndüğü için Özgür Bey’e teşekkür ederim. Bugün pek çok koç ile bu kadar çabuk randevulaşmak ve görüşmek mümkün değil. Kariyer konusunda uzun zamandır içinden çıkamadığım ikilemler konusunda Özgür Bey ile yaptığımız seans çok işime yaradı. Nereye takıldığımı ve ne yapmam gerektiğini daha ilk görüşmede fark etmek beni heyecanlandırdı. Teşekkür ederim.

         
Semih Sercan Akıncı
Yaşam Koçu   22/01/2019

tanisip memnun kalmamaniz imkansiz ilk gorusmeden memnun ayrildim bi sonraki gorusme de ise daha da memnun ayrilicam o hissi verdi bana yeni basladik bu uzun yolda bana destek cikip yanimda duracaginin hissini de hissettirdi simdiden butun hersey icin tesekkurler pinar hanim .

         
Begüm Esra Doğar
Yaşam Koçu   26/12/2018

Nurdan Hanım gerek ofisi gerek kişiliğiyle ilk andan itibaren kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Doğru yerde olduğunuzu anlamanız çok zaman almıyor . Hayatınıza dokunduğu andan itibaren de değişimi fark ediyorsunuz. İki haftada bakış açımi değiştiren güzel insan. İyi ki tanışmışız. :)

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz