En İyi 10 Bayraklı İzmir Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 18 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Derya N.

Derya N.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Derya Nazilli, aldığı makina mühendisliği eğitimi ardından uzun yıllar kurumsal firmalarda uzman/yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. 15 sene profesyonel birikim ile aldığı akademik eğitimleri ve sayısız kişisel gelişim eğitimleri ile harmanlayıp; bireysel ve kurumsal olmak üzere Yönetici Koçluğu ve Kariyer Koçluğu; farkındalık ve dönüşüm bazlı çalışmalarına devam etmektedir. Portföyündeki değerli iş ortakları sayesinde, bireysel ya da kurumsal hedeflere ulaşılmasında etkin rol oynamaktadır
Çetin  K.

Çetin K.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Düzce Üniversitesi profesyonel yaşam koçluğu eğitimi aldım. Stres yönetimi. Bilinçaltı temizliği. Motivasyon. Ve Tüm sorunlarınıza beraber çözüme odaklı çalışacağız. Unutmayın çaresiz değilsiniz, çare sizsiniz.
Cem  F.

Cem F.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Cem Falay,Hali hazıra kendine ait firmasının yöneticiliğini yürütmekte olup, bunun yanı sıra Uluslararası Koçluk Federasyonu – ICF Sertifikasına sahip profesyonel bir koçtur. Hayatınızın yüklerini, düne değil bugüne ve yarına bakarak fark etmek ve bu durumu kendi potansiyeliniz ile çözmek konusunda size yol arkadaşlığı yapmak için buradayız. Hadi Başlayalım.
Aslı K.

Aslı K.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Sağlıklı bir yaşam ile birlikte ideal kilonuzda olmak istiyorsanız, sürekli diyet yapıyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız En kısa zamanda görüşelim.
Ozkan T.

Ozkan T.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
17 yıl kurumsal iş hayatımda yöneticilik,analist,proje liderliği ve müşteri deneyim yöneticili gibi birçok farklı pozisyonda çalışma fırsatım oldu.Gerek iş hayatında gerek ise iş dışında aldığım eğitimler katıldıgım seminer ve sunumlar ile yaşam koçluğu yapmaya başladım. Herkesin senin hakkında bir fikri,tanımları,sıfatları,sözcükleri var.Nasıl birisin ,neleri özlüyorsun,ne istiyorsun,hayallerin nerede başlıyor ve nerede bitiyor?Sen birinin aşkısın, annenin kızı ,babanınoğlu,başarılı,ezik,yete
Happy Human  L.

Happy Human L.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
• Hayal ve Gerçek arasında mı sıkışıp kaldınız? • Sanki her şey tamam fakat bir şey eksik gibi mi? • Duygu seni alıkoydu onu kontrol edemiyor musunuz? Kendini açamıyor musunuz? • Bir sürü soru var kendinle alakalı cevap bulamıyor musunuz? Sürekli hastalık üstüne hastalık baş edemiyor musunuz? • Sanki herkes sana karşı geliyor gibi mi? Kimse seni anlamıyor mu? Kalabalık içinde yalnız mısın? • Zaten her şeyi biliyorsun, fakat bir eyleme geçemiyor musun? • Kafan çok mu karışık toparlamıyor
Gülsah G.

Gülsah G.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Merhaba Koçluk eğitimimi Bilim ve Teknoloji bakanlığı projesi kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesinden aldım.Yirmi dört yıldır sağlık sektöründeyim ve halen Ege Üniversitesinde öğrenimime devam etmekteyim. Koçluk eğitimimin içerisinde Aile koçluğu okul öncesi eğitim koçluğu eğitim koçluğu stres ve öfke yönetimi ve profesyonel iletişim becerilerini de yer almakta.
Ali S.

Ali S.

Yaşam Koçu · Buca, İzmir
İs yasamimda ve sosyal hayatta elde ettiğim tecrubelerimi profesyonel olarak almis olduğum yasam koçluğu lisansim ile sizlerin mutlu bir yasama , is hayatinizda başarıya ulasmanızda destek olmak amacımdır.
Pelin K.

Pelin K.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
"Gülümsemeyi, hayatı, sporu, yaşamayı daima sev. Evreni anla, kendini tanı ve akışta kal." Bu benim hayat görüşüm ve çevremdekilere de bunu anlatmayı, hissetmelerini sağlamayı seviyorum. Eğer henüz hayata karşı nasıl durman gerektiğini bilmiyor ve sorguluyorsan, mutlu hissetmiyorsan, nerden başlayacağını bilmiyorsan ve bir destek arıyorsan hep yanında olduğumu bil. Hayatta yaşadığımız iyi ya da kotu herseyin hayrımıza olduğunu bilmeni istiyorum. Sevgiyle kal.
Nevzat Y.

Nevzat Y.

Yaşam Koçu · Bayraklı, İzmir
Daha mutlu bir hayatı sen neden yaşamayasın. Ben yaşam,eğitim,aile ve kariyer alanlarında danışmanlık hizmeti veren uzman sosyoluğum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Demir
Yaşam Koçu   08/02/2020

Zümrüt Hanım Güzel iletişim kurabilen, güler yüzlü ve tecrübeli. Sıkıntılı süreci şu an iyi yönetiyor. Detaylı ve bilimsel yaklaşımı başarı getirecek görünüyor. Geri bildirim hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

         
Bünyamin 0693
Yaşam Koçu   31/12/2019

ODTÜ de yüksek lisans öğrencisiyim ve yakında iş hayatına başlayacağım. İş hayatında başarılı olabilmek için, kendimi bazı konularda geliştirmem gerektiğini düşündüm. Nurdan hanım ile çalışmaya başladım. Aslında kendimi, zayıf ve güçlü taraflarını iyi tespit edebilen birisi olarak görürdüm. Fakat ilk seyanstan itibaren, kendime ne kadar yabancı olduğumu fark ettim. Hayatımız boyunca bilinçaltımıza öyle şeyler yerleşiyor ki, bunların hayatımızı ne kadar olumsuz etkilediğinin farkına bile varamıyoruz. Nurdan hanımın Seanslarını Kesinlikle tavsiye ediyorum, olumsuzlukarınızı fark edip ve kendisinin size sunacağı çözümler ile hayatınızı, hedefleriniz doğrultusunda daha iyi şekillendirip ve daha mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

         
Aslıhan ÇALI9
Yaşam Koçu   30/12/2019

Nurdan hanıma ilk geldiğimde gerçekten inanmayarak geldim ama kendisinin tecrübeleri bana karşı olan tavırları, samimiyeti profesyonelliği gerçekten o kadar üst seviyeydi ki benim çözemediklerimi hem bir terapist olarak hemde bir arkadaş olarak yaklaştı gerçekten herkesin hayatına dokunabilecek kadar donanımlı gördüğüm bir kişidir başarılarının devamını beklerim.

         
Yeşim Baytok
Yaşam Koçu   16/12/2019

Kendisiyle daha ilk görüşmemizde evet doğru kişi dedim. çalışmaya başladığımızda kendimle yüzleştim ve farkındalığım arttı. herkese şiddetle tavsiye ediyorum. İyi ki buluştum.

         
HAVVA TOPSAKAL
Yaşam Koçu   27/11/2019

Nurdan hanım gerçekten işini hakkıyla yapan, hayat kalitenizi en yükseğe taşıyan harika Bi insan. 2.seansımız bitti. Şimdiden bazı şeyler düzelmeye başladı. Sonuna kadar bu seansı devam ettiricem. İyiki böyle neşe dolu tatlı bir bayanı tanımışım❤️🥰

         
Erdem Ç
Yaşam Koçu   26/08/2019

Yasemin Hanım sadece duruşuyla bile insana güven veriyor. Farklı bakış açılarıyla olaya hiç bakmadığınız yönleriyle bakmanızı sağlıyor. Tamamen problemlerin çözümüne yönelik profesyonel yaklaşımı ve işini aşkla yapmasıyla müthiş bir görüşme yaşadım. Uzun yıllar bana yol göstermesini isteyeceğim birisi oldu bile. Tüm yapılan yorumları fazlasıyla hakediyor. Çok teşekkür ederim..

         
Sibel Aykan
Yaşam Koçu   27/07/2019

Gerektiğinde resmi işini yapan yaşam koçu gerektiğinde arkadaş dost olabilen kendini her an yanı başınızda hissettiren müthiş birisi. Hayatıma ışık tuttu kendim olmamı sağladı. Teşekkür ederim.

         
Ayşe Feyza Özköylü
Yaşam Koçu   25/02/2019

Uzun zamandır adım atamadığım konularda görüşmelerden sonra adım atmaya başladım. Daha hızlı karar almamı ve harekete geçmemi sağladı.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz