En İyi 10 Bayrampaşa İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 39 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Recep  Bozdemir

Recep Bozdemir

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Size en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyorum.Özel bi şirkette Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaktayım, Kalan zamanımda Freelancer olarak çalışıyorum büyük portfolyom ve refansım ile işinizi en uygun şekilde yapıyorum.
Orkhan Aliyev

Orkhan Aliyev

Yazılım Geliştirme · Fatih, İstanbul
Yaklaşık 3 senedir yazılım geliştiriyorum. Yazılımın hemen hemen her alanında yer aldım. Backend geliştiricilikten, Masaüstü yazılımlara, Görüntü işlemeye kadar bir çok alanda yazılım geliştirebilirim. İleri seviye C, C++, C# ve Python bilgisine sahibim. Kütüphane ve Frameworklerle serbest çalışabiliyorum.
Onur  Arda

Onur Arda

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Size özel her türlü otomasyon programı geliştirilir. Şirketinizi en iyi şekilde ifade edebilecek web siteleri tasarlanır.
Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 20 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Haluk Aksoy

Haluk Aksoy

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Kodların dünyasıyla 2006 yılında tanıştım ve Visual Basic 6.0 ile başlayan developer olma yolundaki adımlarım, 2010 yılına kadar amatör olarak Vb.Net ile geliştirdiğim uygulamalarla devam etti. 2010 yılında aldığım C#.Net Yazılım Geliştirme Uzmanlığı eğitimi ile yetkinliklerimi güçlendirdim. Eğitim süresi boyunca, C#.Net ile uygulamalar geliştirmeye başladım. Profesyonel kariyerim devam ederken, iş dışında kalan vakitlerimde güncel teknolojileri takip edip, yeni çıkan teknolojiler ile ilgili
Adem ULU

Adem ULU

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Analitik ve sistematik düşünme yeteneği olan, dışa dönük, iletişime, yeniliğe ve değişime açık, azimli, öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi kişilik özelliklerimin yanında; bilişim konularında aldığım tecrübeler ile kişisel potansiyelimi etkin olarak kullanabileceğim ve kendisinden yeni deneyimler kazanarak vizyonumu geliştirebileceğim bir kurumda yer almak istiyorum. Orta düzeyde okuma, anlama ve yazma İngilizce dil bilgisine sahibim. Yazılım alanında kendimi geliştir
Bünyamin Çalışkan

Bünyamin Çalışkan

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Ben Bünyamin Çalışkan .Net C# .Net MVC ve .Net MVC Core üzerinde programlar geliştiren masaüstü ve web programalamalar geliştiren bir yazılım geliştiricisiyim aynı zamanda Network Acadmey'de yazılım eğitmenliği yapıyorum. Rightlife,Antroya,Nrj,Jumba Künefe Firmalarına E ticaret sitesi Otomasyon Sistemleri Crm Sistemleri Yazmış Bulunmaktayım
Savaş Söylemez

Savaş Söylemez

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Visual Basic ile yardımcı programlar yazıyorum, özellikle Logo Tiger,Tiger Plus ve Sql database ihtiyaca uygun çözümler. Logo arayüz tasarımı, program pratik raporlamalar vs.
Enver Duman  Sert

Enver Duman Sert

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Bilge Adam şirketine bağlı olarak Hyundai Assan Otomotiv Şirketinde .NET Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. Bunun yanında ekstra olarak da kişisel ve kurumsal Web siteleri, Web uygulamaları ve masaüstü programlar yapmaktayım.
Ahmet Selçuk Özdemir

Ahmet Selçuk Özdemir

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Özel bir üniversitede tam burslu bilgisayar programcılığı bölümü okudum ayrıca özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.Web,mobil,windows uygulamaları için ödev,iş ve projelerinize yardımcı olabilirim.Mail yoluyla iletişime geçip projenizin detaylarını açıklarsanız çok kısa bir süre içerisinde size bir fiyat çıkarabilirim.Android,web ve masaüstü uygulamaları konusunda tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Malik K.
Yazılım Geliştirme   25/01/2021

harika iş çıkardı,özellikle vakit sıkıntısı olan tasklarda çok temiz iş çıkartıyor.Hiçbir şekilde pişman olmazsınız,teşekkürler tekin bey.

         
Sinem M.
Yazılım Geliştirme   18/01/2021

Harika bir insan kendisi, çözüm odaklı ve çok hızlı C için yardım istedim ve harika bir iş gerçekleştirdi, aldığı parayı kesinlikle sonuna kadar hak eden birisi çok teşekkür ederim Tekin hocam bu işte 1 numara sizsiniz.

         
Zafer D.
Yazılım Geliştirme   14/01/2021

Özgüven veren, yazılım konusunda kendinizi güvende hissettiren ve tanışmaktan çok memnun kalacağınız iyi ve işinin ehli bir insan.

         
Beyza K.
Yazılım Geliştirme   12/12/2020

Ahmet Güven’e projemi oluşturmamda destek olduğu için çok teşekkür ederim. Kendisiyle bu platformda karşılaştığım için çok şanslıyım, çünkü bilgisi, deneyim ve tecrübesiyle işini severek ve pratik bir şekilde hızlaca tamamlıyor. Ve de en önemlisi kişinin tam olarak ne istediğini hızlıca kavrayıp, en iyi şekilde işine yansıtıyor. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Baran A.
Yazılım Geliştirme   04/12/2020

Murat Bey, harika bir iş çıkardı. İlerisi için de kendisiyle çalışma kararı aldım. Murat Bey sayesinde Türkiye' de ilk kez tam bir mühendislik yazılımını yapmış olduk ve Amerikalı firmalardan çok daha iyi bir yazılım geliştirdik. Çok meşgul etmeyin kendisiyle ben çalışacağım:)

         
Hüseyin G.
Yazılım Geliştirme   08/11/2020

Belirttiği her konuda bilgi sahibi ve ekstra anlayışlı hiç bir konuda sıkıntı yaşama ihtimaliniz yok. Güvenilir, bilgili,anlayışlı ve kolaylık sağlayan bir insan.

         
Akif A.
Yazılım Geliştirme   25/10/2020

Herkese tavsiye edebileceğim işini para için değil iş olarak gördüğün için, her konuda yardımcı olup cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim. kesinlikle işinde de çok iyisin her şey için teşekkürler :)

         
Fatih G.
Yazılım Geliştirme   04/10/2020

Gerçekten profesyonelce aldığı işi kendi işi gibi yapan biri. yapacağın işin hakkını vermeye çalışıyor. yapmayacağı işi yaparım deyip boş yere zaman çalanlardan değil. çok ilgili alakalı ben gayet memnun kaldım. Favorilerim arasında

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz