En İyi 10 Bayrampaşa İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 38 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Haluk Aksoy

Haluk Aksoy

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Kodların dünyasıyla 2006 yılında tanıştım ve Visual Basic 6.0 ile başlayan developer olma yolundaki adımlarım, 2010 yılına kadar amatör olarak Vb.Net ile geliştirdiğim uygulamalarla devam etti. 2010 yılında aldığım C#.Net Yazılım Geliştirme Uzmanlığı eğitimi ile yetkinliklerimi güçlendirdim. Eğitim süresi boyunca, C#.Net ile uygulamalar geliştirmeye başladım. Profesyonel kariyerim devam ederken, iş dışında kalan vakitlerimde güncel teknolojileri takip edip, yeni çıkan teknolojiler ile ilgili
Onur Özdemir

Onur Özdemir

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. Açıktan Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Big Data alanın da çalışmaktayım. Yazılım alanında sabırla ve özenle çalışmalar yapmaktayım.
Onur  Arda

Onur Arda

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Size özel her türlü otomasyon programı geliştirilir. Şirketinizi en iyi şekilde ifade edebilecek web siteleri tasarlanır.
Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 20 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Föy Fatura Ödeme Yeri

Föy Fatura Ödeme Yeri

Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Firmamız kendi sektöründe öncü firmalardan biridir. Bu alandaki tecrübemiz sayesinde; - Öncelikli amacımız uzman kadrolarımızın yardımı ve desteği ile alanlarında her zaman zirveyi hedeflemiş, bilim ve bilişim dünyasına damgasını vuracak, dinamik, hayal gücü zengin, yazılımcılar ve programcılar yetiştirmektir. - Her zamanki gibi hizmet kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi bir zihniyetle sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız. Samimi düşünce ve dileklerimizle, Saygılar FÖY Fatur
Mediderman

Mediderman

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Mediderman leader of medical health travel tourism in iraq and in Turkey. End of 2017. Mediderman will be leader of medical health tourism in world wide.Mediderman is aware that undergoing a treatment is alarming for a lot of people so Mediderman cares all stage of medical travel to feel safe and peaceful of patients when foreign patients decide to come for treatment to Turkey. Mediderman sets treatment of patients in one of outstanding hospitals and follow up treatment continously .Addition
Savaş Söylemez

Savaş Söylemez

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Visual Basic ile yardımcı programlar yazıyorum, özellikle Logo Tiger,Tiger Plus ve Sql database ihtiyaca uygun çözümler. Logo arayüz tasarımı, program pratik raporlamalar vs.
Kadir  Yurtsever

Kadir Yurtsever

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Merhabalar; Yaklaşık 10 yıldır bir kamu kuruluşunda yazılım departmanı sorumlusu olarak çalışmaktayım. * Bu alanlarda devletin en güvenilir sertifikalarına sahibim. İster sizin eviniz veya belirleyeceğiniz mekanda isterseniz kendi home ofisimde eğitimler vermekteyim. Kurs içeriğini eğitime başlamadan önce sizlerle paylaşacağım ve sıfırdan hiç bilmeyen çocuk-yaşlı fark etmeden kolayca öğrenilebilir bir metot izlemekteyim. Diğer kurslardan farklı olarak teorik konulara çok girmeden pratik u
Enver Duman  Sert

Enver Duman Sert

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Bilge Adam şirketine bağlı olarak Hyundai Assan Otomotiv Şirketinde .NET Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. Bunun yanında ekstra olarak da kişisel ve kurumsal Web siteleri, Web uygulamaları ve masaüstü programlar yapmaktayım.
Recep  Bozdemir

Recep Bozdemir

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Size en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyorum.Özel bi şirkette Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaktayım, Kalan zamanımda Freelancer olarak çalışıyorum büyük portfolyom ve refansım ile işinizi en uygun şekilde yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S. Ş.
Yazılım Geliştirme   26/06/2020

Ramazan Bey işimizi çok kısa sürede yaptı ve isteklerim konusunda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle kendisini.

         
Kenan Şahin
Yazılım Geliştirme   25/06/2020

Birçok insanla çalışma fırsatı buldum ama Birkan bey kadar işinin ehli,anlayışlı biriyle çalışmadım.Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Kendisine tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz