En İyi 10 Bayrampaşa İstanbul Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 37 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 20 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Onur Ö.

Onur Ö.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. Açıktan Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim. Big Data alanın da çalışmaktayım. Yazılım alanında sabırla ve özenle çalışmalar yapmaktayım.
Mediderman

Mediderman

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Mediderman leader of medical health travel tourism in iraq and in Turkey. End of 2017. Mediderman will be leader of medical health tourism in world wide.Mediderman is aware that undergoing a treatment is alarming for a lot of people so Mediderman cares all stage of medical travel to feel safe and peaceful of patients when foreign patients decide to come for treatment to Turkey. Mediderman sets treatment of patients in one of outstanding hospitals and follow up treatment continously .Addition
Föy Fatura Ödeme Yeri

Föy Fatura Ödeme Yeri

Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Firmamız kendi sektöründe öncü firmalardan biridir. Bu alandaki tecrübemiz sayesinde; - Öncelikli amacımız uzman kadrolarımızın yardımı ve desteği ile alanlarında her zaman zirveyi hedeflemiş, bilim ve bilişim dünyasına damgasını vuracak, dinamik, hayal gücü zengin, yazılımcılar ve programcılar yetiştirmektir. - Her zamanki gibi hizmet kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi bir zihniyetle sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız. Samimi düşünce ve dileklerimizle, Saygılar FÖY Fatur
Kadir  Y.

Kadir Y.

Yazılım Geliştirme · Bayrampaşa, İstanbul
Merhabalar; Yaklaşık 10 yıldır bir kamu kuruluşunda yazılım departmanı sorumlusu olarak çalışmaktayım. * Bu alanlarda devletin en güvenilir sertifikalarına sahibim. İster sizin eviniz veya belirleyeceğiniz mekanda isterseniz kendi home ofisimde eğitimler vermekteyim. Kurs içeriğini eğitime başlamadan önce sizlerle paylaşacağım ve sıfırdan hiç bilmeyen çocuk-yaşlı fark etmeden kolayca öğrenilebilir bir metot izlemekteyim. Diğer kurslardan farklı olarak teorik konulara çok girmeden pratik u
Oguzhan C.

Oguzhan C.

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Web tasarım, Python, Django, Flask, PHP, WordPress, Drupal programlama, Linux sistem yönetimi, uygulama kurulumu, bakım ve taşıma, iyileştirme, IoT, Raspberry Pi, Arduino, bilimsel programlama (scipy, numpy, Matlab, matplotlib, NTLK, AI) Amazon Web Services, Google Cloud Platform ve diğer platformlar hakkında çalışma yapilmasi ve teknik destek. Platformlar arası taşıma, Veritabanı tasarımı, optimizasyon, bilgi guvenligi, PCI-DSS, GDPR, Network security,DC management, fully automated release met
Mocs

Mocs

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
Whatsapp 'tan Toplu Mail Atmak Istiyorsaniz Dogru yaziyi Okuyorsunuz Demektir. Limit olmaksizin sinirsiz sayida kisiye ulasmaniz mumkun.
Muhammet Ali  L.

Muhammet Ali L.

Yazılım Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Davutpaşa teknoparkta bir firmada yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım. Yıllardır çeşitli yazılım projeleründe görev aldım.
Habibe K.

Habibe K.

Yazılım Geliştirme · Eyüp, İstanbul
15 tane kurumsal site tasarımı ve yazılımı yaptım.Kişiye veya firmalara özel tasarım ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım yapmaktayım.
Ahmed B.

Ahmed B.

Yazılım Geliştirme · Esenler, İstanbul
2010'dan beri sektörü takip ediyorum 2015'ten beri tam manasıyla içindeyim. Full Stack Developer'ım. Daha çok BackEnd Developer olarak görev alıyorum. Şuanda Yıldız Teknik Üniversitesinde çalışıyorum. Ayrıca Freelancer olarak proje danışmanlığı ve yöneticiliği yapıyorum. Ayrıntılı bilgi için linked in adresim: https://www.linkedin.com/in/ahmedburak/
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S. Ş.
Yazılım Geliştirme   26/06/2020

Ramazan Bey işimizi çok kısa sürede yaptı ve isteklerim konusunda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle kendisini.

         
Kenan Şahin
Yazılım Geliştirme   25/06/2020

Birçok insanla çalışma fırsatı buldum ama Birkan bey kadar işinin ehli,anlayışlı biriyle çalışmadım.Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Kendisine tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz