En İyi 10 İstanbul Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 874 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kerem Özgüven

Kerem Özgüven

Yazılım Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
Uzman ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimimizle birleştiren olağanüstü sonuçlar sunar. Müşterilerinizle sosyal medyayı kullanarak markanızla etkileşime geçerek sürdürülebilir ve anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve dijital pazarlama gibi çeşitli alanlarda çalışıyoruz.
MG  Elektronik

MG Elektronik

Yazılım Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba , ben Güray Kırkoyun Elektronik ve haberleşme mühendisiyim . 6 yılı aşkın bir süredir sektör de donanım ve gömülü yazılım üzerine ArGe mühendisi olarak çalışıyorum .
Code And Flow Yazılım Teknoloji Tic. Ltd. Şti

Code And Flow Yazılım Teknoloji Tic. Ltd. Şti

Yazılım Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
En güncel teknolojileri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak için yola çıkmış genç ve dinamik bir ekipten oluşan, tamamen yerli bir yazılım şirketiyiz. Ekibimiz yazılım mühendisliği bölümü mezunlarından oluşmaktadır. Wordpress, Joomla, Opencart gibi hazır altyapılar kullanmıyoruz. Tüm yazılım projelerini sıfırdan günün en son yazılım trendlerini takip ederek kodluyoruz. Her projeye en az 1 yıl ücretsiz destek sağlıyor, gelecek yıllarda doğabilecek basit problemlerin çözümünde ücret talep
Emre Bolcal

Emre Bolcal

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
Yağmur  Aktaş

Yağmur Aktaş

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Erkek Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Şu anda Fransa'da Computer Vision & Robotics alanında master yapıyorum. Yaklaşık 4 yıldır (bir kısmı özel sektör bir kısmı Freelancer olarak) çalışıyor ve C, C++, Python dillerini aktif olarak kullanıyor ve projeler üretiyorum. Bu dillere dair özel ders, ödev, proje gibi konularda yardımcı olabilmek içim buradayım. Üniversite hayatım boyunca yine bu alanlarda özel ders tecrübelerim oldu fakat armut.com'da yeniy
Most İdea Yazılım Ve

Most İdea Yazılım Ve

Yazılım Geliştirme · Avcılar, İstanbul
2005 yılından bu yana özellikle tekstil, akaryakıt, turizm ve sağlık sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web ve mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştiri
Emir Serhat Kocabey

Emir Serhat Kocabey

Yazılım Geliştirme · Şişli, İstanbul
Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. İlgi alanlarım arasında .Net, Android Uygulama Geliştirme, Veri Tabanı Yönetimi konuları var.
Ctx Bilişim

Ctx Bilişim

Yazılım Geliştirme · Şişli, İstanbul
CTX Bilişim 2014 yılından itibaren sektörde deneyimli firmaların yazılım altyapı işlerini ve linux sistem danışmanlıklarını yürütmüştür. 2016 itibariyle son kullanıcıya da geliştirme yapmak isteyen firmamız 7 24 hizmetinizdedir.
New Freedoms Consulting

New Freedoms Consulting

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversite Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 1987 yılında mezun oldum. Yaklaşık 11 yıl Bursa Oyak Renault Oto.Fab.A.Ş. de mikro sistemler sorumlusu olarak çalıştım. 2000 yılında kendi yazılım şirketimi kurdum. O tarihten beridir full yazılım geliştirme üzerine çalışıyorum. Birçok firmaya danışmanlık ve yazılım geliştirme çalışmaları yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Tamamen Microsoft çözümlerine odaklanmış durumdayım.(.NET ve diğer Microsoft ürünleri.) Tecrübelerim arasında AS
Emrah Akçay

Emrah Akçay

Yazılım Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Web ortamında çalışabilen her ihtiyaca yönelik uygulamalar yazabilir. Seo konusunda destek verebilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Malik K.
Yazılım Geliştirme   25/01/2021

harika iş çıkardı,özellikle vakit sıkıntısı olan tasklarda çok temiz iş çıkartıyor.Hiçbir şekilde pişman olmazsınız,teşekkürler tekin bey.

         
Sinem M.
Yazılım Geliştirme   18/01/2021

Harika bir insan kendisi, çözüm odaklı ve çok hızlı C için yardım istedim ve harika bir iş gerçekleştirdi, aldığı parayı kesinlikle sonuna kadar hak eden birisi çok teşekkür ederim Tekin hocam bu işte 1 numara sizsiniz.

         
Zafer D.
Yazılım Geliştirme   14/01/2021

Özgüven veren, yazılım konusunda kendinizi güvende hissettiren ve tanışmaktan çok memnun kalacağınız iyi ve işinin ehli bir insan.

         
Beyza K.
Yazılım Geliştirme   12/12/2020

Ahmet Güven’e projemi oluşturmamda destek olduğu için çok teşekkür ederim. Kendisiyle bu platformda karşılaştığım için çok şanslıyım, çünkü bilgisi, deneyim ve tecrübesiyle işini severek ve pratik bir şekilde hızlaca tamamlıyor. Ve de en önemlisi kişinin tam olarak ne istediğini hızlıca kavrayıp, en iyi şekilde işine yansıtıyor. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Baran A.
Yazılım Geliştirme   04/12/2020

Murat Bey, harika bir iş çıkardı. İlerisi için de kendisiyle çalışma kararı aldım. Murat Bey sayesinde Türkiye' de ilk kez tam bir mühendislik yazılımını yapmış olduk ve Amerikalı firmalardan çok daha iyi bir yazılım geliştirdik. Çok meşgul etmeyin kendisiyle ben çalışacağım:)

         
Hüseyin G.
Yazılım Geliştirme   08/11/2020

Belirttiği her konuda bilgi sahibi ve ekstra anlayışlı hiç bir konuda sıkıntı yaşama ihtimaliniz yok. Güvenilir, bilgili,anlayışlı ve kolaylık sağlayan bir insan.

         
Akif A.
Yazılım Geliştirme   25/10/2020

Herkese tavsiye edebileceğim işini para için değil iş olarak gördüğün için, her konuda yardımcı olup cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim. kesinlikle işinde de çok iyisin her şey için teşekkürler :)

         
Fatih G.
Yazılım Geliştirme   04/10/2020

Gerçekten profesyonelce aldığı işi kendi işi gibi yapan biri. yapacağın işin hakkını vermeye çalışıyor. yapmayacağı işi yaparım deyip boş yere zaman çalanlardan değil. çok ilgili alakalı ben gayet memnun kaldım. Favorilerim arasında

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz