Hizmet Ver
Cafe İç Mimar

5 İstanbul Beşiktaş Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 180 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Beşiktaş Cafe İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Cafe İç Mimar için Beşiktaş içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Beşiktaş içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Beşiktaş içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi Cafe İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Cafe İç Mimar

R Merve C. photo

R Merve C.

18.07.2022

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba . Hem mimar hem inşaat mühendisiyim, aktif olarak farklı projelerde saha ve ofiste çalışıyorum. Tasarım ve uygulama konusunda geniş bir açıdan yardımcı olabilirim . Denemeden bilemezsiniz :)

Petek Mimarlık photo

Petek Mimarlık

02.12.2019

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Hizmet istenen mekanlar için işlevsel , estetik ve ekonomik çözümler buluyoruz. 26 yıllık tecrübemiz ile işletmelerde popüler ve kazançlı mekan tasarlayıp uyguluyoruz. Birçok önemli marka ile çalışıyor ve geliştiriyoıruz.,sizde bu avantajlardan faydalanmak isterseniz iletişime geçin sizin içinde...

Dilek Gizem B. photo

Dilek Gizem B.

28.03.2019

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mekansal tasarım, görselleştirme ve uygulama konusunda 2012 yılından beri hizmet veriyorum. Çoğunlukla konut yenileme, cafe, bar, restoran projelerinde aktif çalışmakla birlikte memnun müşteri portföyümüzü genişletmek arayışındayım. Projelerimden...

Gizem Ö. photo

Gizem Ö.

04.03.2022

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Hayalini kurduğunuz mekanları tasarımından anahtar teslimine kadar yüzünüzün hep güleceği şekilde yönetmeye çalışırım. Birlikte çalışabilmek dileğimle.

Ebru D. photo

Ebru D.

22.04.2022

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar iç mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra imar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü nü tamamlayıp şu anda Yıldız Teknik Üniversitesinde Mimarlık fakültesinde doktora yapmaktadır aynı zamanda bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışırken aynı zamanda da...

Mehmet Emin V. photo

Mehmet Emin V.

16.05.2021

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.

Merce Mimarlık photo

Merce Mimarlık

07.12.2018

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

-Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. -Yüksek lisansını yine Maltepe Üniversitesinde yaptı. -Çalışma hayatına Güney Mimarlık ta başladı. -Acarkent villarında projelendirme, tasarım ve uygulama ekipleri ile beraber yer aldı. -Güney Mimarlık ile beraber...

İlayda Ö. photo

İlayda Ö.

31.07.2022

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Tasarıma müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarını dikkate alarak başlarım. Süreç boyunca müşteri ile birlikte yol izlerim. Tasarımlardan memnun kalmaları en büyük önceliğimdir.

Serdar Ş. photo

Serdar Ş.

24.09.2018

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

İnşaat sektöründe tamamen yenilikçi ekibimiz ile birbirinden büyük ve estetik projelere imza atmaktayız. Mühendis, mimar ve profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki dekorasyona kısa sürede siz de sahip olabilirsiniz.

Yusuf Y. photo

Yusuf Y.

06.05.2022

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

MİMARİ VE İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ /KONSEPT TASARIMI /PROJE YÖNETİMİ / MİMARİ PROJELER / MİMARİ UYGULAMA PROJELERİ /UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ VE UYGULAMA YÖNETİMİ/ /İÇ MİMARİ UYGULAMA HİZMETLERİ/ANAHTAR TESLİM PROJELER

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beşiktaş Cafe İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beşiktaş Cafe İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Cafe İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Cafe İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Cafe İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Cafe İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Cafe İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Cafe İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Cafe İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beşiktaş Cafe İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beşiktaş Cafe İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 499000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl