Hizmet Ver
Cafe İç Mimar

3 İstanbul Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 512 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

İstanbul Cafe İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Cafe İç Mimar için İstanbul içinde toplam 512 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,855 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 417 kişi İstanbul Cafe İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 İstanbul Cafe İç Mimarı

Sedadenizdesign photo

Sedadenizdesign

14.03.2019

Cafe İç Mimar · Bakırköy, İstanbul

Bu sektörde uzman ekibimiz ve yapmış olduğumuz zincir restoran referanslarımız ile sizlere ulaşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Çağlar Ercan photo

Çağlar Ercan

24.12.2020

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Mimari, iç mimari ve restorasyon projeleri uygulamaları konusunda hizmet vermekteyiz.

BACA Mimarlık photo

BACA Mimarlık

13.05.2021

Cafe İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul

CANPOLAT Mimarlık olarak geniş iş portföyümüz ile müşteri memnuniyetini ilke benimsemiş olup; alanının iyisi tasarımcılarımız ve uygulama ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır bulunmaktayız. www.canpolatmimarlik.com

Atelier and Antique photo

Atelier and Antique

09.11.2019

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba. Ben Pınar. Lisans eğitimimi Türkiyede tamamladıktan sonra İtalyanın Milano şehrinde çok keyifli iki okulda iki master eğitimimi onurla tamamladım. Milanoda yine iki tasarım stüdyosunda çalıştıktan sonra İstanbul ve Milano arasında mimar olan eşimle beraber konut, restaurant ve otel...

Çağatay Memiş photo

Çağatay Memiş

05.05.2022

Cafe İç Mimar · Zeytinburnu, İstanbul

Marka ve mekan bütününde, konsept geliştirme ve uygulama çalışmaları ile iç mimarlık hizmeti veriyor; görselleştirme ile konumdan, zamandan ve fiziksel sınırlamalardan bağımsız olarak projenizi yeniden keşfetmenizi sağlıyoruz. hizmetler ; İç Mimarlık. Görselleştirme. VR. Animasyon.

Serdar Şenkardeş photo

Serdar Şenkardeş

24.09.2018

Cafe İç Mimar · Başakşehir, İstanbul

İnşaat sektöründe tamamen yenilikçi ekibimiz ile birbirinden büyük ve estetik projelere imza atmaktayız. Mühendis, mimar ve profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki dekorasyona kısa sürede siz de sahip olabilirsiniz.

Dilek Gizem Bal photo

Dilek Gizem Bal

28.03.2019

Cafe İç Mimar · Şişli, İstanbul

Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mekansal tasarım, görselleştirme ve uygulama konusunda 2012 yılından beri hizmet veriyorum. Çoğunlukla konut yenileme, cafe, bar, restoran projelerinde aktif çalışmakla birlikte memnun müşteri portföyümüzü genişletmek arayışındayım. Projelerimden...

Mehmet Emin Vural photo

Mehmet Emin Vural

16.05.2021

Cafe İç Mimar · Ümraniye, İstanbul

Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.

Burhan Çakar photo

Burhan Çakar

15.01.2021

Cafe İç Mimar · Ataşehir, İstanbul

2013 yılından bu yana mimari tasarım,projelendirme, uygulama ve görselleştirme işlerinde edindiğim tecrübelerimle hizmet vermeye devam etmekteyim. Ev tadilatları,Dış cephe tasarımı, perakende mağaza dekorasyonları, cafe ve restaurant ve ofis işleri ilgilendiğim işler arasına girmektedir.

AG Mimarlık photo

AG Mimarlık

22.11.2021

Cafe İç Mimar · Avcılar, İstanbul

İç mimarlık ve uygulama hizmeti veren AG Mimarlık , özel tasarım Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilatı, Salon Tadilatı, anahtar Teslim Tadilat ve yaşam alanlarının yanı sıra Cafe, Restoran, Ofis ve Otel projelerinizde Kaliteli, Modern ve İnovatif çözümler sunarak projenizi hayata geçirir. AG Mimarlık ...

Setenay Kurt photo

Setenay Kurt

17.02.2021

Cafe İç Mimar · Arnavutköy, İstanbul

2 yıldır iç mimarlık yapıyorum. Araştırmayı, analiz etmeyi seviyorum. Güncel tasarımları takip ederek, müşterinin zevk ve isteklerini dikkate alarak ve kendi tasarım anlayışımı da bunlarla özdeşleştirip işimi yaparım.

Yusuf Yıldız photo

Yusuf Yıldız

06.05.2022

Cafe İç Mimar · Bahçelievler, İstanbul

MİMARİ VE İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ /KONSEPT TASARIMI /PROJE YÖNETİMİ / MİMARİ PROJELER / MİMARİ UYGULAMA PROJELERİ /UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ VE UYGULAMA YÖNETİMİ/ /İÇ MİMARİ UYGULAMA HİZMETLERİ/ANAHTAR TESLİM PROJELER

Mehmet Bikeç photo

Mehmet Bikeç

30.06.2021

Cafe İç Mimar · Başakşehir, İstanbul

Merhaba , ben Mimar Mehmet Bikeç mimarlık , iç mimarlık tasarım ve projelendirme hizmetleri aynı zamanda mobilya üretimi yapmaktayız . Bu konularda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

Ceylan Yılmaz photo

Ceylan Yılmaz

08.02.2021

Cafe İç Mimar · Esenyurt, İstanbul

Yaşadıklarını, gördüklerini, okuduklarını ve deneyimlediklerini somut olarak aktarabileceğin, aynı zamanda herkesin kendinden bir parça bulabileceği mekanlar en büyük hayalim ve bu hayalde buluşmak çok güzel.

ERDEM YAPI MİMARLIK&MÜHENDİSLİK photo

ERDEM YAPI MİMARLIK&MÜHENDİSLİK

24.04.2021

Cafe İç Mimar · Arnavutköy, İstanbul

-Proje -Ruhsat -Kat İrtifakı & Kat Mülkiyeti -İskan -Tadilat -3D Tasarım -İç Mekan Tasarım -İç Mekan Tadilat -İmar Barışı -Taahhüt -Anahtar Teslim İnşaat -Kat Karşılığı -Mimari Proje -Statik Proje -Elektrik Projesi -Mekanik Proje -Zemin Etütü -İksa -Fore kazık

Hüseyin Bektaş photo

Hüseyin Bektaş

15.07.2020

Cafe İç Mimar · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, Ben Hüseyin Bektaş.İnşaat mühendisiyim.Beraber çalıştığım ekibim ve sahip olduğum ekipmanım ile bina,ofis,cafe,otel tadilat ve mekanik,elektrik bakım-onarım hizmeti vermekteyim.

Merce Mimarlık photo

Merce Mimarlık

07.12.2018

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

-Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. -Yüksek lisansını yine Maltepe Üniversitesinde yaptı. -Çalışma hayatına Güney Mimarlık ta başladı. -Acarkent villarında projelendirme, tasarım ve uygulama ekipleri ile beraber yer aldı. -Güney Mimarlık ile beraber...

Berk Başhasanoğlu photo

Berk Başhasanoğlu

18.02.2022

Cafe İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Mimari-İç mimari proje Cephe tasarımları 3d tasarım modelleme A+ uygulama Danışmanlık

Petek Mimarlık photo

Petek Mimarlık

02.12.2019

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Hizmet istenen mekanlar için işlevsel , estetik ve ekonomik çözümler buluyoruz. 26 yıllık tecrübemiz ile işletmelerde popüler ve kazançlı mekan tasarlayıp uyguluyoruz. Birçok önemli marka ile çalışıyor ve geliştiriyoıruz.,sizde bu avantajlardan faydalanmak isterseniz iletişime geçin sizin içinde...

Melih Salihpaşaoğlu photo

Melih Salihpaşaoğlu

20.01.2022

Cafe İç Mimar · Üsküdar, İstanbul

Melih Salihpasaoglu Architects & Design melihsalihpasaoglu.com instagram.com/melihsalihpasaogluarchitects/

Baha Aslan photo

Baha Aslan

30.03.2022

Cafe İç Mimar · Küçükçekmece, İstanbul

Ben Baha Aslan. 1997 yılında Elazığ’da doğdum. Fırat Üniversitesinde ön lisans İnşaat Teknolojisi bölümü okudum. Ardından İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde Mimarlık lisans bölümünü 2,5 yılda tamamladım. İlk kez sahaya 2016 yılında Bursa TOBB Anadolu İmam Hatip lisesi şantiyesi ile...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Cafe İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Cafe İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Cafe İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Cafe İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Cafe İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Cafe İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Cafe İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Cafe İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Cafe İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Cafe İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Cafe İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 100000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl