En İyi 25 Cafe İç Mimarı | Armut

5 Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

743 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Cafe İç Mimarı

Mert A.

Mert A.

İstanbul Kültür Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2016 yılında derece ile mezun oldum. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda profesyonel İç Mimarlık hizmeti verip deneyimler kazandıktan sonra bireysel olarak yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim projeler yaptım. 3D çizim, uygulama, danışmanlık ve anahtar teslim proje gibi alanıma dair birçok hizmet vermekteyim. Paylaştığım tüm fotoğraflar benim çalışmalarıma aittir. Çizimlerimi, tasarım anlayışımı ve uygulamasını bitirdiğim proje
Archion Design

Archion Design

Tüm iç ve dış mekan çözümleri, projelendirme, cephe tasarımları, iç mekan tasarımları, cafe, mağaza, konut, peyzaj mimarisi, 3D modelleme ve görselleştirme çalışmaları, katalog tasarımları ve daha birçok hizmet için ulaşabilirsiniz.
Ömer Ö.

Ömer Ö.

Özgün tasarım anlayışıyla hizmette her zaman kullanıcı beklentilerine yaratıcı ve kaliteli çözümler üretebilmek için çalışmaktayım. Hizmet kapsamında mimar firmaları iç ve dış dekorasyon projesini, yapı ve malzeme projesi ile meşgul olmaktadır. Günümüzde yaygın olan reklam ajansları firmaların kurumsal danışmanlığını tüm görsel tasarım çalışmalarını yapmaktayım.
M&T Interiors

M&T Interiors

2012 Yeditepe Universitesi Ic mimarlik bolumu mezunuyum. Bircok ev,ofis, okul, otel projesinde yer aldim, ekibimizle birlikte cok keyifli ve guzel isler yaptik.Siz Armut uyelerine de hizmet vermek saniyorum cok keyifli olacak.Gorusmek uzere🙋
Özgüç Ç.

Özgüç Ç.

Mekanın ölçülerine ve kişinin ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz keşif ve projelendirme için bize ulaşın.
Burcu Z.

Burcu Z.

Mimari bir mekanda, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunup çözümler üretmeyi amaçlıyorum.
Serdar Ş.

Serdar Ş.

İnşaat sektöründe tamamen yenilikçi ekibimiz ile birbirinden büyük ve estetik projelere imza atmaktayız. Mühendis, mimar ve profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki dekorasyona kısa sürede siz de sahip olabilirsiniz.
İç Mimar İzmir

İç Mimar İzmir

Ofisimiz Atakentte bulunuyor. Profesiyonel ekibimizle her türlü prajelerde sizlere yardımcı olmak isteriz.
İç Mimar Kerem D.

İç Mimar Kerem D.

Selamlar. Ben İç Mimar Kerem Dinçer Ev,ofis,spor salonları, sağlık sektörü(polikinlikler dahil) vs. tüm iç mekan ve dış cephe tasarımlarını yapıyorum. İç mimarlık danışmanlık , yerleşim tavsiyesi,mobilya tavsiyesi, modelleme(sketchup),render(v-ray) konularında yardımcı olabilirim. Herkese iyi çalışmalar :)
Rook Desıgn

Rook Desıgn

Yurtiçi ve Yurtdışında yaptığım tüm mimari çalışmalarda estetik açıdan sofistike mekanları tasarlarken insanların günlük rutin hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamaya özen gösterdim. Beklenmedik tepkiler doğuran, etkileyici ve yaratıcı tasarımlarım çoğunlukla yaşanmış hikayelerden yıllanmış deneyimlerimden doğdu. Tasarımdan üretime kadar sürüklendiğim bu mecra da ROOK DESIGN ARCHITECTURE markası adı altında kurduğum işletmede mobilya, heykel ve tasarım ofisi olarak 3 farklı dalda hizmet ve
Ayşin Bade U.

Ayşin Bade U.

2018 yilindan beri ic mimarlik meslegimi icra etmekteyim. Mutfak,banyo,kapi,diger mobilya urunleri,tadilat,ahsap dekorasyon isleri ev,ofis,cafe vb. İslerde bircok proje yaptim. 2-3 boyutlu proje destegi, mobilya-duvar kagidi-aksesuar secimi, seramik secimi, boya rengi secimi ve bunun gibi ic mimari hizmetlerinide vermekteyim.
1460 Design

1460 Design

1460 Design, İzmir merkezli bir iç mimarlık ve tasarım ofisidir. Konut ve ticari mekan projeleri için farklı konseptler oluşturur ve hayata geçirir.
Kuum Dizayn

Kuum Dizayn

Cafe tadilat ve dekorasyon, duvar kağıdı işleri, ahşap ve metal mobilya tasarım uygulamaları, fayans işçiliği , alçıpan işleri, referanslarımız vardır istenildiği takdirde portfölye paylaşılır.
Bilge  B.

Bilge B.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 'İç Mimarlık' ve 'Sahne ve Dekor Tasarımı' bölümü mezunuyum.
Fatma Ü.

Fatma Ü.

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü 2008 yılında bitirdim. 10 yılı aşkın süredir aktif olarak çalışmaktayım. Yaptığım ofis ve ev gibi özel işlerin yanı sıra 8 sene Koç Holding e bağlı olan Divan grubunda proje yöneticiliği yaptım. Yurt içi ve yurt dışı tüm restoran, pastane ve cafe projelerinin, mekan seçiminden açılışa kadar olan tüm safhalarını yürüttüm. Ayrıca Eczacıbaşı Galata Ofisi, Now Bomonti Ofis binası ve Mabeynci Arif Bey Yalısı gibi farklı projelerde de çalıştım.Tüm mimari
Filambarları

Filambarları

Filambarları Mimarlık Tasarım çalışanları olarak freelancer departmanımız hizmetinizdedir. 1997 yılından beri mimarlık, tasarım ve restorasyon üzerine birçok proje bitirmiş olan şirketimizin portföyünü arttırmak için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve iş istikrarı asli hedefimizdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurcan Kandemir Karabayır
Cafe İç Mimar   29/08/2018

Md-design-studyo M. Mihriye Hanım için öncelikli tercih edilecek kesinlikle işinin erbabı bir İç Mimar diyorum. Her şeyi kalem kalem ve tabi ki sizin istekleriniz doğrultusunda en ince ayrıntıya kadar düşünüp hesap eden iş tecrübesi sabit bir hanımefendi. Uçuk fiyat korkunuz olmadan kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Diğer Bilgiler
Cafe İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz