Hizmet Ver
Cafe İç Mimar

5 Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,199 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Cafe İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,199 Cafe İç Mimarı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1,674 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 733 kişi Cafe İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Cafe İç Mimarı

Damla Pınar Ç. photo

Damla Pınar Ç.

25.02.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Mimari ve İç Mekan ihtiyaçlarınız için, tasarım hizmeti yanı sıra projelerin anahtar teslim uygulaması da tarafımızca yapılmaktadır. İhtiyaçlarınız, konforunuz ve trendler göz önüne alınarak yapılan projeler, detaylara, malzeme kalitesine ve titiz işçiliğe özen göstererek, bütçenize uygun bir...

Maison T. photo

Maison T.

14.12.2021

Cafe İç Mimar · Merkezefendi, Denizli

30 yila varana sektör tecrübemizi cagin gereksinimlerine ayak uydurarak sizlere aktarma peșindeyiz.

Ömer Ç. photo

Ömer Ç.

07.12.2022

Cafe İç Mimar · Kocasinan, Kayseri

Tasarım mimari ve imalat alanında her türlü isteği karşılayabilecek yurt içi veya yurt dışı Tasarım üretim ve montaj faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Recep G. photo

Recep G.

25.08.2022

Cafe İç Mimar · Bahçelievler, İstanbul

GENÇ İNŞAAT VE MİMARLIK ŞİRKETİ OLARAK GÜVEN , YAPI VE KONFORU BİR ARADA SUNUYORUZ

Merve Nur K. photo

Merve Nur K.

28.12.2022

Cafe İç Mimar · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar, ben İç mimar Merve Nur. 4 yılı aşkın zamandır tasarım ve uygulama projeleri yapıyorum.

Dem Design photo

Dem Design

04.11.2022

Cafe İç Mimar · Sultangazi, İstanbul

Merhabalar , yaklaşık 5 yıldır mimarlık,iç mimarlık alanında ,bir projenin tasarımından uygulanmasına kadar tüm aşamalarında profesyonel ekibimizle sizlere hizmetler sağlıyoruz.Dilerseniz tasarım,dilerseniz uygulama ; dilerseniz iki alanda da sizlere hizmet vermek isteriz.İnstagramda olarak aratıp...

Filo Yapı & Tasarım photo

Filo Yapı & Tasarım

17.11.2022

Cafe İç Mimar · Manavgat, Antalya

Filo Yapı & Tasarım Hayallerinize ulaşan kapıyı birlikte açalım. İhtiyaç ve isteklerinizi en kullanışlı estetik tasarım önerileri ile hayallerinize dokunma fırsatı sunan Filo Yapı & Tasarım Antalya/Manavgat/Alanya bölgelerinde hizmet vermektedir. Yerinde Keşif yaparak size en uygun öneriler sunan...

ARTHA YAPI & İÇ MİMARLIK photo

ARTHA YAPI & İÇ MİMARLIK

20.08.2022

Cafe İç Mimar · Çankaya, Ankara

Mimari, iç mimari ve kentsel tasarım alanlarında yurtiçi ve yurtdışı proje ve danışmanlık hizmeti veren Artha Mimarlık, özel sektör ve kamu yapıları için çağdaş mimari örnekler hayata geçirme hedefini, bünyesindeki tasarımcı, mimar ve iç mimarlarla birlikte gerçekleştirmektedir.Alanındaki...

Mehmet Emin V. photo

Mehmet Emin V.

16.05.2021

Cafe İç Mimar · Ümraniye, İstanbul

Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.

Omega Mobilya İnşaat Ltd. Şti. photo

Omega Mobilya İnşaat Ltd. Şti.

04.11.2019

Cafe İç Mimar · Balçova, İzmir

Bütün Mimari projelerinizde tasarım, 3 boyutlu çizim ve uygulama hizmetimizi (endüstriyel mutfak dahil olmak üzere) profesyonel ve tecrübeli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Gökhan A. photo

Gökhan A.

22.01.2020

Cafe İç Mimar · Selçuklu, Konya

8 yıldır sektör içerisinde çalışmaktayım. Kendi ekibimizle anahtar teslim tadilat işleri yapmaktayız. Mimari proje, 3 boyut, maket, tamirat ve tadilat işlerinizi proje üzerinde profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Anıl O. photo

Anıl O.

08.09.2018

Cafe İç Mimar · Etimesgut, Ankara

Merhaba Biz anliçtasarım olarak cafe,pastane,fırn gibi mekanların projelendirilmesi,ıygulaması alanında hizmet vermekteyiz.Sağlam referanslarımızla ve projelerimizle siz değerli mekan işletmecilerimizle tanışıp çalışmak isteriz.

Reyhan G. photo

Reyhan G.

25.04.2022

Cafe İç Mimar · İnegöl, Bursa

CAFE, RESTAURANT, HOTEL, BAR, OFİS GİBİ PROJELERİNİZDE KULLANMAK ÜZERE MASA, SANDALYE, SOFA VE BAHÇE MOBİLYALARI ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ. AKLINIZDAKİ TASARIMA GÖRE UYGUN ÜRÜNLERİMİZİ KOMBİNLEYEREK YA DA İSTEDİĞİNİZ ÖZEL ÜRÜNÜ TASARLAYARAK PROJENİZİ BİRLİKTE TAMAMLAYABİLİRİZ.

Petek Mimarlık photo

Petek Mimarlık

02.12.2019

Cafe İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

Hizmet istenen mekanlar için işlevsel , estetik ve ekonomik çözümler buluyoruz. 26 yıllık tecrübemiz ile işletmelerde popüler ve kazançlı mekan tasarlayıp uyguluyoruz. Birçok önemli marka ile çalışıyor ve geliştiriyoıruz.,sizde bu avantajlardan faydalanmak isterseniz iletişime geçin sizin içinde...

Fy Mimarlık Mühendislik İnşaat photo

Fy Mimarlık Mühendislik İnşaat

14.01.2019

Cafe İç Mimar · Bornova, İzmir

FY Mimarlık kapsamında; · Mimari Avan ve Uygulama Proje çizimlerinin hazırlanması, · Mimari üç boyutlu görsel hazırlama, · Proje ve şantiye danışmanlık hizmetinin verilmesi, · Uygulama projesi hazırlanan tasarımın uygulama aşamalarının yürütülmesi, -İmar Barışı Danışmanlığı hizmetlerini...

Nur E. photo

Nur E.

27.07.2020

Cafe İç Mimar · Gölbaşı, Ankara

AutoCAD teknik çizim ve 3D modelleme, Archicad çizim ve modelleme, Sketchup modelleme , plan-kesit-görünüş-cephe- tasarım-render

KAMSAN SANDALYE photo

KAMSAN SANDALYE

11.03.2021

Cafe İç Mimar · İnegöl, Bursa

Cafe,Restaurant,Hotel,Ofis,Bar vb. mekanlarına hizmet sağlarız.Proje Tasarım ve Uygulama yapılmaktadır. VIZYONUMUZ; Sandalye imalatıyla bu yolculukta yapmış olduğumuz dizayn ve yenilikler ile bulunduğumuz aşamada, yakaladığımız kalite anlayışı ilkesiyle, siz değerli müşterilerimize hizmet ve...

Seyedalı K. photo

Seyedalı K.

18.10.2020

Cafe İç Mimar · Şişli, İstanbul

Ben Dr. Ali KAMAR, Londrada Güzel Sanatlar Üniveristesi ve Türkiyede Yıldız Teknik üniversitesinden mimar olarak mezunm. 20 Yıllık İç Mimari tecrübelerimi sizinle paylaşmak isterim, Ofis, Ev, Mağaza v.s alanlarınızı baştan canlandırmaya hazırsanız bizimle iletişime geçin.

TİMart Proje photo

TİMart Proje

20.04.2021

Cafe İç Mimar · Çankaya, Ankara

Günümüzdeki hızlı gelişmelere odaklanarak yeni hedefler belirleyen TİMart Proje,yeni projeler geliştiren ve gelişimin getirdiği sorumlulukları paylaşan bir mimari vizyona sahiptir.

Setenay K. photo

Setenay K.

17.02.2021

Cafe İç Mimar · Arnavutköy, İstanbul

2 yıldır iç mimarlık yapıyorum. Araştırmayı, analiz etmeyi seviyorum. Güncel tasarımları takip ederek, müşterinin zevk ve isteklerini dikkate alarak ve kendi tasarım anlayışımı da bunlarla özdeşleştirip işimi yaparım.

Selin G. photo

Selin G.

01.09.2018

Cafe İç Mimar · Karabağlar, İzmir

İhtiyaçlar doğrultusunda kalite ve konforu içinde barındıran mekânlar yaratma konusunda hizmet veriyoruz.

Orvon Mühendislik Mimarlık photo

Orvon Mühendislik Mimarlık

22.02.2019

Cafe İç Mimar · Nilüfer, Bursa

"En kalitelisi olsun ama ucuz olsun" mantığıyla hareket eden müşteriler lütfen benimle iletişime geçmesinler. Kalitenin ucuzu olmaz. Mimarlık, yapı ve tadilat işini tasarımcı kimliğimle yapmaktayım, müteahhit değilim ben. Amaç: Yaptığımız işi yapmış olmak için değil, yaptım diyebilmek için yapmak.

Aziz Okan S. photo

Aziz Okan S.

22.09.2020

Cafe İç Mimar · Etimesgut, Ankara

Benimle çalışmak isteyen kişi ve kurumlar için, hızlı, profesyonel ve doğru iletişim eşliğinde istenilene ulaşabileceğimiz bir profil ortaya koymak tek prensibimdir. İnternet satışlarınız için planladığınız nesnelerin çizim modelleme ve renderları başta olmak üzere AutoCad ve 3Ds Max üzerinden...

Cevahir Mimarlık photo

Cevahir Mimarlık

20.10.2017

Cafe İç Mimar · Kepez, Antalya

Cevahir Mimarlık, şehrin dokusunu bozan kusurlu yapılara karşın; fonksiyon ile en uygun formu birleştirerek, analiz ve sorular ile problemlere çözüm bulabilmeyi ve doğru tasarımı ortaya koyabilmeyi amaçlar. Kimliğini kaybetmiş binalara, şehirlere kimlik kazandırarak, kullanıcısına konfor sağlamak...

Ezgi K. photo

Ezgi K.

04.06.2020

Cafe İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Merhaba. Render,teknik çizim,planlama ve mobilya danışmanlığında hizmetinizdeyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Cafe İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Cafe İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Cafe İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Cafe İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Cafe İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Cafe İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Cafe İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Cafe İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Cafe İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Cafe İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Cafe İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 200000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl