En İyi 25 Cafe İç Mimarı | Armut

5 Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

989 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Cafe İç Mimarı

World One Design

World One Design

World One Design; Konut, ofis, mağaza, kafe, restoran, kültürel ve sosyal yapılar gibi proje yönetimi alanlarında proje ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.
Ayşegül B.

Ayşegül B.

Çağdaş mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyen Ayşegül Bakar İÇMİMARLIK empatik yaklaşımla, kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme seçimleri ile harmanlayarak iç mekan tasarımı yapmakta olup Kayseri ve çevre illerde hizmet vermektedir.
Burcu Z.

Burcu Z.

Mimari bir mekanda, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunup çözümler üretmeyi amaçlıyorum.
Bni Mimarlık

Bni Mimarlık

Florya Senlikkoyde ki ofisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Aynı zamanda Ümraniye atolyemiz her zaman işlerinizi kontrol edebilmeniz için hizmetinizdedir. Güven bizim en büyük çıkış noktamız sır. Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için geliyoruz...
İlkyaz  A.

İlkyaz A.

Tasarım ekibimiz ile birlikte kendi bünyemizde bulunan atölyemizde uzman kadromuzla her türlü mobilya ve aksesuar üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.
Sevda C.

Sevda C.

İTÜ Mezunu Y. Mimarlar olarak Pi-M Mimarlık firmamızla bugüne kadar oldukça değişken büyüklüklerde kafe ve restoran çalışmalarımızı hem projesel hem proje yönetimi hem de anahtar teslim tadilat anlamında tamamladık ve teslim ettik. Sizlerle de çalışmak isteriz.
Happylines Design

Happylines Design

Happylines Design Dünya üzerinde ayrım yapılmaksızın en ince ayrıntısını düşünerek gerek canlı ve cansız varlıklar ele alınarak toplumsal duyarlılık bünyesinde en önemlisi ise doğanın öncülüğünde yapılan projelerimizde yaşanılır ve sürdürebilinir yaşam garantisi veriyoruz… TASARIM-DANIŞMANLIK-PROJE-UYGULAMA-RESTORASYON gibi çalışma alanlarımızla siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. http://www.happylinesdesign.com/
Mavi Dizayn

Mavi Dizayn

İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili olup, istekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim.
Dumo Mimarlık Danışmanlık Proje İnşaat Ltd.şti.

Dumo Mimarlık Danışmanlık Proje İnşaat Ltd.şti.

Yatırımınızın bütçenizle uygun hale gelip, işletmenizin karını gözeterek işletme modeli, tasarım ile örtüşmesini sağlıyoruz
Archion Design

Archion Design

Tüm iç ve dış mekan çözümleri, projelendirme, cephe tasarımları, iç mekan tasarımları, cafe, mağaza, konut, peyzaj mimarisi, 3D modelleme ve görselleştirme çalışmaları, katalog tasarımları ve daha birçok hizmet için ulaşabilirsiniz.
Mert A.

Mert A.

İstanbul Kültür Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2016 yılında derece ile mezun oldum. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda profesyonel İç Mimarlık hizmeti verip deneyimler kazandıktan sonra bireysel olarak yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim projeler yaptım. 3D çizim, uygulama, danışmanlık ve anahtar teslim proje gibi alanıma dair birçok hizmet vermekteyim. Paylaştığım tüm fotoğraflar benim çalışmalarıma aittir. Çizimlerimi, tasarım anlayışımı ve uygulamasını bitirdiğim proje
Buse G.

Buse G.

2017 yılında Kocaeli Üniversitesi iç mimarlık bölümünden mezun oldum. İç mimarlık ve proje danışmanlık alanında hizmet vermekteyim. Formun fonksiyonu izlediği tasarım anlayışım ile müşterilerime kendi tarzlarını yansıtan, içinde mutlu ve huzurlu olacakları mekanlar tasarlamak temel prensibimdir.
Merve Ö.

Merve Ö.

Çalışılan projelerde, mekan sahibinin istek öneri ve talepleri doğrultusunda, tasarımdan uygulamaya kadar tüm estetik sorumluluğu şahsıma aittir.
Samet D.

Samet D.

Kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretmek, kaliteli yaşam vaad etmek.
By İnterior

By İnterior

Esnek ve fonksiyonel mimari çözümlerin inşasının insan hayatına değer kattığına inanmaktayız.Bu çerçevede yapı sektörüne yüksek kalitede mimari hizmet vermeyi amaçlamaktayız. İşverenlerimize ve dostlarımıza teknoloji ve sanatı , form ve işlevi en iyi düzeyde tasarımdan uygulamaya dönüştürmek görevimizdir.
Özgüç Ç.

Özgüç Ç.

Mekanın ölçülerine ve kişinin ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz keşif ve projelendirme için bize ulaşın.
Serdar Ş.

Serdar Ş.

İnşaat sektöründe tamamen yenilikçi ekibimiz ile birbirinden büyük ve estetik projelere imza atmaktayız. Mühendis, mimar ve profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki dekorasyona kısa sürede siz de sahip olabilirsiniz.
İç Mimar İzmir

İç Mimar İzmir

Ofisimiz Atakentte bulunuyor. Profesiyonel ekibimizle her türlü prajelerde sizlere yardımcı olmak isteriz.
Rook Desıgn

Rook Desıgn

Yurtiçi ve Yurtdışında yaptığım tüm mimari çalışmalarda estetik açıdan sofistike mekanları tasarlarken insanların günlük rutin hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamaya özen gösterdim. Beklenmedik tepkiler doğuran, etkileyici ve yaratıcı tasarımlarım çoğunlukla yaşanmış hikayelerden yıllanmış deneyimlerimden doğdu. Tasarımdan üretime kadar sürüklendiğim bu mecra da ROOK DESIGN ARCHITECTURE markası adı altında kurduğum işletmede mobilya, heykel ve tasarım ofisi olarak 3 farklı dalda hizmet ve
Fatma Ü.

Fatma Ü.

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü 2008 yılında bitirdim. 10 yılı aşkın süredir aktif olarak çalışmaktayım. Yaptığım ofis ve ev gibi özel işlerin yanı sıra 8 sene Koç Holding e bağlı olan Divan grubunda proje yöneticiliği yaptım. Yurt içi ve yurt dışı tüm restoran, pastane ve cafe projelerinin, mekan seçiminden açılışa kadar olan tüm safhalarını yürüttüm. Ayrıca Eczacıbaşı Galata Ofisi, Now Bomonti Ofis binası ve Mabeynci Arif Bey Yalısı gibi farklı projelerde de çalıştım.Tüm mimari
1460 Design

1460 Design

1460 Design, İzmir merkezli bir iç mimarlık ve tasarım ofisidir. Konut ve ticari mekan projeleri için farklı konseptler oluşturur ve hayata geçirir.
Filambarları

Filambarları

Filambarları Mimarlık Tasarım çalışanları olarak freelancer departmanımız hizmetinizdedir. 1997 yılından beri mimarlık, tasarım ve restorasyon üzerine birçok proje bitirmiş olan şirketimizin portföyünü arttırmak için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve iş istikrarı asli hedefimizdir.
Bilge  B.

Bilge B.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 'İç Mimarlık' ve 'Sahne ve Dekor Tasarımı' bölümü mezunuyum.
Kuum Dizayn

Kuum Dizayn

Cafe tadilat ve dekorasyon, duvar kağıdı işleri, ahşap ve metal mobilya tasarım uygulamaları, fayans işçiliği , alçıpan işleri, referanslarımız vardır istenildiği takdirde portfölye paylaşılır.
M&T Interiors

M&T Interiors

2012 Yeditepe Universitesi Ic mimarlik bolumu mezunuyum. Bircok ev,ofis, okul, otel projesinde yer aldim, ekibimizle birlikte cok keyifli ve guzel isler yaptik.Siz Armut uyelerine de hizmet vermek saniyorum cok keyifli olacak.Gorusmek uzere🙋
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Dastan
Cafe İç Mimar   12/02/2019

Kalite asla tesadüf değildir işini hakkı ile yapan verdiği bilgileri harfi ile uygulayan çok kaliteli bir dost kazandın çok teşekkür ederim kendisine

         
Ahmet Durmuş
Cafe İç Mimar   07/02/2019

Şu ana kadar beraberce uyum içinde ilerliyoruz. Proje yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Çok güzel, şirin bir projeye imza atacaklarını düşünüyorum. Çok teşekkür ederiz

         
Nurcan Kandemir Karabayır
Cafe İç Mimar   29/08/2018

Md-design-studyo M. Mihriye Hanım için öncelikli tercih edilecek kesinlikle işinin erbabı bir İç Mimar diyorum. Her şeyi kalem kalem ve tabi ki sizin istekleriniz doğrultusunda en ince ayrıntıya kadar düşünüp hesap eden iş tecrübesi sabit bir hanımefendi. Uçuk fiyat korkunuz olmadan kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Diğer Bilgiler
Cafe İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz