En İyi 10 Beşiktaş İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 140 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Legal A.

Legal A.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Çağla K.

Çağla K.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Robert Kolej’de 12. sınıftayım. 6 ay ABD de yaşadım. Her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business, tıp, müzik ve teknoloji terimlerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye profesyonelce çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
MELİS Y.

MELİS Y.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
7 yıldır profesyonel olarak İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce çeviriler gerçekleştirmekteyim. Yazılı (websitesi, katalog, üniversitesi ödevleri, makale), Sözel, Simultane (Toplantılar, Teleconferences vb.) Eğitimimi Amerika'da tamamlaşmış olup, İngiltere'de 8 yıla yakın yaşamış bulunmaktayım. Trinity College of London'dan İngilizce dili alanında da ek sertifikasyonlarım mevcut olup ayrıca sektöründe bilinen bir firmanın Akademisi kapsamında İngilizce eğitim vermekteyim.
Coorabiyem ..

Coorabiyem ..

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Ingilizce ve Türkçe back translation dahil çeviri hizmeti veriyorum. 25 yıllık pazarlama ve iletişim profesyoneliyim. Özellikle pazarlama ve reklam metinlerinizde sektörel destek sağlayabilirim
Yaren B.

Yaren B.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Gaziantep Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 4.sınıf öğrencisiyim.Eğitim hayatımı devam ettirebilmek adına maddi desteğe ihtiyacım olduğu için Türkçe-İngilizce , İngilizce-Türkçe çeviri yapma arayışındayım . Yardımcı olursanız çok sevinirim .
Olivya O.

Olivya O.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Merhaba, ben Yeditepe Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Dilko dil kursunda öğretmenim ve freelance olarak metin çevirileri de yapmaktayım. İngilizce ve Türkçe metinleriniz, ödevlerinizin çevrilmesini istiyorsanız onları inceledikten sonra kelime sayısını baz alarak fiyat oluştururuz. Bu hizmeti severek, titizlikle ve en hızlı şekilde yapmaktayım. Memnuniyetiniz oldukça önemlidir,kendinize iyi bakın sağlıkla kalın. Teşekküler :)
Sezgi  K.

Sezgi K.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Akademik, hukuksal, medikal ve diğer teknik konularla ilgili metin dökümanlarınızı, finansal çıktılarınızı, vekalet ve belgelerinizi, sunum dökümanlarınızı Türkçe den İngilizce ye ya da İngilizce den Türkçe ye çevirtebilirsiniz. Londra daki okullardan alınan sertifikalar; - Certificate in Business English, The English Studio - Certificate in Advanced English, South Chelsea College Londra da 2 sene ve İstanbul da uluslararası birçok şirkette 10 senelik çalışma tecrübesine sahibim.
Ali A.

Ali A.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Halihazırda İstanbul merkezli bir büroda avukat olarak çalışmakta olup yerli ve yabancı müvekkillere dava-danışmanlık hizmeti sunuyorum. Bunun yanında, yeminli tercümanım. Özellikle sözleşme gibi hukuki evrakların çevirisinde sizlere yardımcı olabilirim. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız aşağıda yer alan Linkedin profilimi inceleyebilirsiniz. Saygılarımla,
Funda  A.

Funda A.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümünde 2. sınıfım. Bir şirket için birkaç küçük çeviri ve 180 sayfalık İngiliz Konsolosluğu yazışmaları içeren tarihi/siyasi içerikli bir çeviri yaptım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Omrum Ozgul
İngilizce Çeviri   13/06/2020

Melike hanım çok nazik ve çok donanımlı biri. Ne istediğinizi çok iyi anlıyor ve önerilerde bulunuyor. Kendisi ingilizce metin yazımları konusunda oldukça deneyimli olduğundan bana çok yardımcı oldu. Kısa bir süre içinde çeviri aciliyeti olan belgemi bana ulaştırdığı ve sürecime ortak olduğu için çok teşekkür ederim. Kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz :)

         
Ceyda Kurteş
İngilizce Çeviri   09/05/2020

Mustafa Bey işini gerçekten özenle yapan birisi, makale özetimin çevirisini yaparken benim fikirlerimi de göz önünde bulundurdu. Kedisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Tanju Karacan
İngilizce Çeviri   20/04/2020

Tugrul Bey’e ozverili calismasi ve metni konustugumuzdan daha once teslim ettigi icin tesekkur ederim.

         
Büşra Sezgin
İngilizce Çeviri   24/03/2020

Ödevi tam istediğim gibi, zamanında, eksiksiz olarak tamamladı. En önemlisi istediğim zamana yetiştirmiş olmasıydı. Emeği için teşekkür ederim hocamıza.

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
Berkay Kaya
İngilizce Çeviri   24/11/2019

Eda Hanım sayesinde çok kısa zamanda, iyi çevrilmiş bir metinle karşı karşıya kaldım. Teşekkür ederim...

         
Belma Cihaner
İngilizce Çeviri   19/11/2019

Söylediği gibi ücret konusunda onunla konuşmadan kimseyle anlaşmayın :) ayrıca enerjisi, sadece verdiğiniz iş ile yetinmeyip ek kaynaklar bulması ve yönlendirmesiyle istediğinizden fazlasını veriyor. Emeğiniz ve yardımlarınız için teşekkürler 🙏🏻 Bundan sonra başka birini aramama gerek yok

         
Aysun Turkay
İngilizce Çeviri   19/10/2019

projemi çok kısa zamanda profesyonelce çevirdiği için teşekkür ederim ücret konusunda da yeterince yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ederim

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz