En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 79 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yasemin Tanrisever

Yasemin Tanrisever

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Konservatuar,piyano ana sanat dali mezunuyum. Temel piyano egitimi,konservatuara hazirlik, temel solfej egitimi,ABRSM-LCM sinavlarina hazirlik dersleri verilir.
Murat Ş.

Murat Ş.

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum. 10 yıldır piyano, solfej, teori, armoni, bestecilik dersleri vermekteyim. Her yaşa ve seviyeye uygun ders müfredatları ile çalışmaktayım. Derslerimde Klasik Müziğin yanı sıra Pop, Caz ve Türk Halk Müziği repertuvarından da yararlanmaktayım. Derslerimde müzik eğitimin yanı sıra klasik batı müziğinin derin tarihine eğlenceli bir yolculuk yaparak müziği kültürüyle beraber öğreniyoruz. Öğrencilerim eğlenir
Mısra Taşçı

Mısra Taşçı

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı Piyano bölümününde 13 sene okudum, ileri devre 2. sınıfı bitirdim. Lise de kurmuş olduğumuz 4 kişilik "Sultani Piano Quartet" adlı grubumuzla Kadir Has Üniversitesi nde ve Fulya Sanat ta 4 el piyano konserleri verdik. Ayrıca Boğaziçi Gençlik Korosu üyesiyim. Galatasaray Lisesi mezunu, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim, 21 yaşındayım.
Engin İnce

Engin İnce

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalından 2016 yılında Konservatuvar Birincisi olarak mezun oldum. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Pedagojik Formasyon sertifikası almaya hak kazandım. Halen Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bünyesinde Orkestra Şefliği yüksek lisans öğrenimime devam etmekteyim İleri seviye KULAK, ARMONİ, KONTRPUAN, MÜZİKAL FORM ve ANALİZ, SOLFEJ derslerinin yanı sıra ORKESTRASYON (Orkestralama Tekniğ
Elif Göktürk

Elif Göktürk

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Işılay Özcan

Işılay Özcan

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. Ben Işılay. Konservatuvar mezunu bir piyano ögretmeniyim. yıldır düzenli olarak ders veriyorum. Şu anda Mimar Sinan da Kompozisyon ve piyano ögrencisi olan kardeşimle birlikte Gayrettepe deki ofisimizde, kendi akustik piyanomuzda ders veriyoruz. Evinde piyano olan öğrencilerin evlerinde de çalışıyoruz. Dersleri ortak uygun saatlerde planlıyoruz. Eğer ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim. Ofisimiz Gayrettepe Muhtarlığa çok yakın konumda. Iyi gunler dilerim :) Dersler hakkında detay
Duygu Kangaloğlu

Duygu Kangaloğlu

Piyano Dersi · Şişli, İstanbul
Kendi evimde yada tercihinize gore kendi evinkzde özel keman dersi vermekteyim. Mimar sinan egitimine sahip disiplinli ve her seviyeye uygun keman bilgisi olan bir egitmenim.
Bengi Çetin

Bengi Çetin

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Keman eğitimine 9 yaşında başladım . Lise ve lisans eğitimim sırasında piyano eğitimine de devam ettim . Lise eğitimimi Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı nda tamamladım. Bu süre içerisinde okulun orkestrasında keman çaldım. Antalya da 10. piyano festivaline katıldım. Lisans eğitimim için Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı na geçtim. Bu sürede hocalarımızla birlikte konserler verdiğimiz Akademik Oda Orkestrası nda 3 yıl boyunca keman çaldım. 2012 yılında Edirne Rotary Kulübü nün
Şevval Sevinç

Şevval Sevinç

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Opera Güzel Sanatlar Lisesi keman ve piyano/ müzik mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi ingilizce müzik bölümünü burslu bir şekilde okuyorum. 5 senelik bölümün 4. senesini okuyorum. Çeşitli orkestralarda hem keman hem de piyano çalarak yer aldım. Önceden çalıştığım eğitim kurumları: * Başakşehir Belediyesi Bilgi Evleri *Little Bird Musical Academy *Özel Çınar Koleji bu kurumlarda eğitmen olarak çalıştıktan sonra Özel İlayda Ebru Bale Ve Müzik Okullarında hem keman hem de piyano öğretmeni ola
Eren Demir

Eren Demir

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Anadolu güzel sanatlar lisesi piyano bölümünü bitirdikten sonra, Mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi Opera bölümünü kazandım ve öğrenimime orada devam ettim. Konservatuvara hazırlık, şan, piyano ve vokal koç eğitimlerini öğrencilik yıllarımdan bu yana vermeye devam etmekteyim. Pek çok çocuk ve gençle çalışarak konservatuvarların piyano ve opera bölümlerine öğrenci kazandırdım. şuanda da, Akademi pi sanat merkezi müzik bölümü yönetici olarak görev almaktayım. Akademi pi olarak başta piyan
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa S.
Piyano Dersi   14/11/2020

Narin hocamızın 12 yaşındaki oğlumuzla çok kısa sürede kurduğu iletişimi, konusundaki engin bilgi ve tecrübesi sayesinde oğlumuzun piyano eğitimini keyifle adım adım üst seviyelere taşıyacağından eminiz. İyi ki tanıştık..

         
Özgür Ö.
Piyano Dersi   16/10/2020

Nihan Öğretmenimizin ilk dersten itibaren kızımla olan iletişimi , piyanoya olan hakimiyeti ve anlatış tarzı çok hoşumuza gitti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Elif G.
Piyano Dersi   29/09/2020

Ayberk Bey ile piyano, solfej ve müzik teorisi üzerine çalışıyoruz. Ders materyallerinden anlatım tarzına, öğrencilerinin en rahat şekilde öğrenebilmesi için tüm detaylarıyla özenle hazırlandığını söyleyebilirim. Bilgi aktarmak konusunda çok rahat ve samimi, onunla ders yaparken zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorum bile :) Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Esra A.
Piyano Dersi   23/09/2020

Üç yaşındaki oğlum, Süeda Hoca ile müziğe çok güzel bir başlangıç yapmış oldu. Çocukların dünyasına girip onları anlayabilme yeteneği çok güzel. Bu sayede odağı üzerinde tutabiliyor ve seçtiği eğlenceli yöntemlerle aktarabiliyor. Ders öncesi yaptığı titiz ve özenli hazırlıklarla dersler çok akıcı geçiyor. Süeda Hocanın sakin ve anlayışlı yapısıyla dersler hem eğlenceli hem de rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

         
Semiha K.
Piyano Dersi   22/09/2020

5 yaşındaki çocuğum Namık Kemal Yıldırım Müzik eğitim kursu sayesinde sanatla tanışmış oldu. Kursa ilk girişte bile güler yüz ve pozitif enerji ile motivasyon dozunu alarak başlıyor derse oğlum. Her şeyden önce akademik anlamda donanımlı ve tecrübeli hocalara sahip olması güven veriyor.

         
Ozlem A.
Piyano Dersi   10/09/2020

Çok kısa sürede ailemizden biri oldu Türkün öğretmen. 6 yaşındaki kızımla çok kolay bir iletişim kurdu.1 ay içinde kaydettikleri ilerleme de ders işleyişinin başarısını gösteriyor. Tavsiye ederim.

         
Damla Ö.
Piyano Dersi   07/09/2020

Harika bir öğretmen ! Enerjisiyle büyülüyor. 7 yaşındaki oğlumun idolü oldu. Uzun seneler boyunca beraberiz diye düşünüyorum. Teknik olarak da çok donanımlı birisi. Güncel bilgileri ve uluslararası sertifika programlarını da takip etmesi en büyük artısı.İyi ki tanışmışız Yiğit Hocam!

         
Fırat
Piyano Dersi   18/08/2020

Hocamiz oldukca duzenli bir program ile aşama aşama anlatıyor. Teorinin ile birlikte pratik konularda (ki bence enstruman egitimi alirken daha onemli bu,teori icin kaynak cok) da iyi yol aliyoruz.

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz